رفع ارور e4 در ماشین ظرشویی دوو

4.8/5 - (33 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در ادامه شما را با علت بروز ارور E4 و رفع ارور e4 در ماشین ظرفشویی دوو آشنا می کنیم. هنگامی که روی دستگاه های خانگی همچون ماشین ظرفشویی اروری مشاهده می کنیم، ممکن است با نگرانی شدیدی دچار شویم. ناآشنایی با ارورها و اینکه نمی دانیم چگونه باید آن را رفع کنیم باعث نگرانی و ترس می شود.

اما ارورها کمک کننده به ما هستند. آنها به ما نشان می دهند که دستگاه ما دچار چه مشکلی شده است و ما می توانیم سریعا برای رفع آنها اقدام کنیم. توجه داشته باشید که بسیاری از ارورها با یک کار ساده رفع می شوند. اما بعضی از آنها نشان دهنده خرابی قطعات و یا یک مشکل داخلی هستند که نیاز است به یک مرکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید.

ما در مجموعه صفاهان سرویس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان می توانیم بهترین خدمات را در سریع ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهیم. متخصصان ما از بهترین های اصفهان هستند که ما روی کار آنها به شما گارانتی 60 روزه می دهیم.

علت بروز ارور E4 در ماشین ظرفشویی دوو

این ارور نشان می دهد که دستگاه شما دچار سرریز و یا همان نشت آب شده است. هنگامی که با این ارور مواجه شدید حتما باید سریعا جهت رفع آن اقدام کنید. چون می تواند به دستگاه شما آسیب های جدی وارد کند. اولین کار عیب یابی قطعات مربوطه است که متوجه شوید نشت آب از کجاست.

رفع خطای e4 در ماشین ظرفشویی دوو

این مورد می تواند از وجود مشکل در سوییچ شناور و یا قطعات دیگر باشد. در ادامه هر کدام را به طور جداگانه توضیح می دهیم.

سوییچ شناور

قطعه سوییچ شناور ماشین ظرفشویی دوو وظیفه دارد که دستگاه را در برابر آبگیری بیش از اندازه محافظ کند. زمانی که آبی که داخل دستگاه است زیاد شود، فشاری به سوییچ شناور وارد می شود و باعث فعالیت آن می گردد. در نتیجه به این گونه از سرریز و نشت آب جلوگیری می کند. همانطور که مشخص است در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، شما به دلیل سرریز آب با ارور E4 مواجه می شوید.

برای رفع ارور e4 در ماشین ظرفشویی دوو نیاز است که این قطعه عیب یابی و تعمیر شود. از این رو با یک مرکز معتبر تماس بگیرید که جهت بررسی تعمیرکار مربوطه را به منزل شما اعزام کنند.

پمپ تخلیه

کد خطای e4 در ماشین ظرشویی دوو

وظیفه تخلیه آب ماشین ظرفشویی به عهده این قطعه است. در صورتی که پمپ تخلیه به علت خرابی قطعه، گرفتگی لوله فاضلاب یا فیلتر و خرابی شلنگ تخلیه نتواند تخلیه را انجام دهید ممکن است دچار نشت آب در ظرفشویی شوید. از این رو نیاز است که در بررسی و رفع ارور E4 در ماشین ظرفشویی دوو این مورد نیز بررسی گردد.

مشکل در شیر ورودی آب

همانطور که از نامش مشخص است این شیر وظیفه تامین آب شستشو را بر عهده دارد. به دلیل خرابی واشر ، بست و همچنین شلنگ مربوطه امکان نشت آب وجود دارد.

نشت آب به دلیل مشکل از بازوی اسپری کننده

در صورتی که فشار آب زیاد باشد و یا از موارد شوینده غیر استاندارد استفاده کنید، باعث اسیب به بازوهای آب پاش می شود. این قطعه که وظیفه آبگیری آب بر روی ظروف را دارد در صورتی که آسیب ببیند می تواند باعث نشت آب شود. در نتیجه باید برای رفع ارور e4 در ماشین ظرفشویی دوو این قطعه نیز باید بررسی شود.

کلام آخر…

ارور E4 در ماشین ظرفشویی دوو یک مشکل جدی است و شما باید حتما از کمک یک تعمیر کار استفاده کنید. مجموعه صفاهان سرویس می تواند در عیب یابی و تعمیر تمامی قطعات ماشین ظرفشویی دوو به شما کمک کند. کافی است با شماره 09130108396 تماس بگیرید و یا درخواست خود را در سایت ما ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه نصب تایمر دیفراست یخچال فریزر

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 73 = 75