ارور E21 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (19 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ما در این مطلب سعی کرده ایم علت ارور E21 در ماشین لباسشویی بوش و همچنین نحوه رفع آن و در آخر هزینه های ناشی از تعمیر و عیب یابی این ارور را به شما عزیزان ارائه دهیم. در ماشین لباسشویی های قدیمی بیشتر قطعات به صورت مکانیکی با یکدیگر ارتباط برقرار می کردند. یکی از معایب آن این بود که زمانی می توانستید مشکلات و ایرادات را در  لباسشویی شناسایی کنید که قطعات قسمت مربوطه کاملاً خراب و یا معیوب شده باشند و از خود صدا و لرزش ایجاد کند.

اما امروزه با وجود قطعات الکترونیکی به کار رفته در لباسشویی مانند برد و همچنین وجود حسگرهای متعدد از قبیل حسگر نشتی آب، هیدروستات و غیره…، باعث شده است که قبل از خرابی قطعه یا قطعاتی از دستگاه، به شما هشدار لازم داده شود. این هشدارها به صورت یک کد خطا بر نمایشگر تعبیه شده روی لباسشویی نمایان می شود. هر کدام از این ارورها معایب و مفاهیم خاصی را می رساند.

برخی از کدها نشان دهنده وجود مشکل و ایراد در لباسشویی می باشد. اما برخی از کدها نشان دهنده فعال یا عدم فعال بودن یک وضعیت یا برنامه است. برای رفع آن دسته از کدهایی که نشان دهنده وجود خطا و ایراد در ماشین لباسشویی می باشد بهتر است در اسرع وقت از یک تکنسین کمک بگیرید.

مجموعه صفاهان سرویس با دارا بودن تکنسین های مجرب و منظم می ‌تواند بهترین خدمات را در زمینه سرویس و تعمیر انواع برندهای ماشین لباسشویی همچون تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان به شما عزیزان ارائه دهد.

علت ارور E21 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E21 زمانی رویت می شود که موتور ماشین لباسشویی ایراد نرم افزاری داشته باشد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که مگر موتور یک وسیله مکانیکی نیست؟ درست است که موتور یک وسیله مکانیکی است اما در ماشین لباسشویی های امروز مانند بوش موتور به صورت هوشمند روشن و خاموش می شود. اگر در ماشین لباسشویی ها دیده باشید محفظه لباس چندین نوع چرخش دارد، چرخش از چپ به راست، چرخش از راست به چپ، دور تند یا همان خشک کن و غیره.

زمان و فرمان این نوع چرخش ها توسط برد الکترونیکی لباسشویی تعیین می شود. از این رو ارور E21 زمانی نمایان می شود که نرم افزار مربوط به برنامه چرخش موتور ایراد پیدا کرده باشد.

هنگام مشاهده این ارور سریعاً موضوع را با یک تکنسین ماهر درمیان بگذارید. زیرا این مشکل یکی از اساسی ترین و حساس ترین مشکلاتی است که برای ماشین لباسشویی بوش می تواند رخ دهد. شما عزیزان می توانید جهت رفع ارور “ای 21” در ماشین لباسشویی بوش از تیم صفاهان سرویس کمک بگیرید.

رفع ارور E21 در ماشین لباسشویی بوش

رفع کدخطای E21 در ماشین لباسشویی بوش

جهت رفع کدخطای E21 در ماشین لباسشویی بوش حتماً باید از یک تکنسین کمک بگیرید. زیرا در این ارور باید قطعه برد و اتصالات الکترونیکی بین برد و موتور ماشین لباسشویی به صورت دقیق و با وسیله های اندازه گیری مخصوص تست و بررسی شوند.

هزینه رفع ارور E21 در ماشین لباسشویی بوش

هزینه هایی که برای رفع این ارور متحمل می شوید شامل موارد زیر می باشد:

  • عیب یابی (هزینه عیب یابی در این ارور کمی بالا می باشد، زیرا کاری تخصصی و نیاز به دانش فنی بالا دارد)
  • تعمیر یا تعویض قطعه
  • تعمیر یا تعویض اتصالات
  • ایاب و ذهاب

کلام آخر…

عیب یابی برخی از ارورها همچون کدخطای E21 در ماشین لباسشویی بوش کارس سخت می باشد. برای حل این دسته از ارورها حتما باید از تعمیرکارانی استفاده کنید که در این زمینه تجربه و دانش کافی داشته باشند. شما عزیزان می توانید در رفع و رجوع این دسته از ارورها به متخصص های صفاهان سرویس اعتماد کنید. زیرا این مجموعه تجربه کافی در زمینه تعمیر انواع بردهای ماشین لباسشویی بوش را دارا می باشد. جهت تماس با مرکز صفاهان سرویس می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارور E23 در ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین‌ لباسشویی کندی در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *