تعمیر يخچال فریزر دیپوینت در اصفهان

5/5 - (68 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله معانی ارورهای یخچال فریزر دیپوینت و چگونگی رفع و تعمیر یخچال فریزر را به شما آموزش خواهیم داد. صفاهان سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان همواره آماده است بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

ارور های لوازم خانگی نشان دهنده علت مشکل در آن وسیله می باشند. اگر شما دستگاه را به درستی نصب نکرده باشید و یا مدت طولانی از دستگاه استفاده کرده باشید، ارور های مختلفی که ناشی از خرابی ها و یا مشکلات درون لوازم خانگی است برای شما نمایش داده می شود. بعضی از ارورها توسط خود افراد قابل حل است ولی بعضی از آن ها بدلیل حساسیت بالا نیازمند دانش فنی بالا است و باید بدست یک تکنسین برطرف شود.

ما نمایندگی دیپوینت در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان : آشنایی با ارورها

1 2 3
4 5 6
7 8 9
چراغ چشمک زن

کد خطای 1 در یخچال فریزر دیپوینت

علت: هنگامی که ارور 1 بر روی یخچال و فریزر دیپوینت نمایان شد دلیل آن می تواند خرابی سنسور اپراتور و خرابی و عملکرد نادرست کمپرسور باشد. همچنین نبودن گاز در یخچال یا به معنای دیگر سرد نشدن اپراتور یخچال از علت های ظاهر شدن این ارور می باشد.

رفع ارور: برای برطرف کردن ارور 1 در دستگاه شما در ابتدا باید میزان گاز درون یخچال را چک کنید و اگر نیاز بود گاز یخچال را شارژ کنید. اتصالات دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرند و هر گونه اتصال و پارگی رفع گردد. سنسور و کمپرسور نیز چک شوند و در صورت نیاز تعویض گردند. اگر ارور 1 همچنان بر روی دستگاه باقی مانده بود برای تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان با صفاهان سرویس تماس بگیرید.

جهت مطالعه مقاله “تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان” برای آشنایی با ارورها و خدمات ما اینجا را کلیک کنید.

کد خطای 2 در یخچال فریزر دیپوینت

ارورهای يخچال فریزر دیپوینت

علت: ارور 2 در یخچال و فریزر دیپوینت به معنای خرابی و عملکر نادرست المنت دستگاه می باشد. وجود مشکل در اتصالات دستگاه، خرابی سنسور دیفراست، معیوب بودن ترموفیوز و خرابی برد دستگاه نیز می تواند از دلایل نمایش این ارور باشد.

رفع ارور: در ابتدا باید عملکرد المنت دستگاه بررسی شود. اگر المنت خراب شده بود باید تعویض گردد. اتصال و قطعی اتصالات دستگاه برطرف شود. از سلامت سنسور دیفراست اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. ترموفیوز و برد یخچال فریزر دیپوینت نیز باید چک شوند که برای چک کردن آن شما به یک تکنسین نیاز دارید.

کد خطای 3 در یخچال و فریزر دیپوینت

علت: علت اصلی نمایش ارور 3 بر روی نمایشگر دستگاه خرابی فن یخچال و یا خرابی فن فریزر می باشد. همچنین خرابی مگنت سوئیچ و برد دستگاه نیز می توانند از دلایل نمایش ارور باشند.

رفع ارور: شما باید در ابتدا فن یخچال را مورد بررسی قرار دهید و هر چیزی که مانع چرخیدن آن شده است را از بین ببرید و اگر لازم بود آن را تعویض نمایید. سپس به سراغ فن فریزر بروید و آن را نیز چک کنید. اتصالات هر دو فن باید بررسی شوند و اتصالی و قطعی آن ها بر طرف شود. اگر ارور رفع نشد برای چک کردن برد و تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان با کارشناسان صفاهان سرویس تماس بگیرید. آنها در سریع ترین زمان متخصص مربوطه را به منزل شما می فرستند.

کد خطای 4 در یخچال فریزر دیپوینت

علت: هنگامی که فن کندانستور یخچال و فریزر دیپوینت خراب شده باشد و به درستی عمل نکند ارور 4 بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود. کاهش سرعت فن و معیوب بودن برد دستگاه نیز از عوامل بروز این ارور می باشند.

رفع ارور: برای رفع ارور 4 در یخچال و فریزر دیپوینت ابتدا فن کندانستور باید بررسی شود و هر چیزی که مانع چرخیدن آن می شود را از بین ببرید. اگر فن شکسته بود و یا سوخته بود باید فن نو جایگزین آن شود. سوکت و اتصالات فن کندانستور نیز مورد بررسی قرار گیرد. اگر ارور همچنان باقی مانده بود مشکل از برد دستگاه می باشد.

کد خطای 5 در یخچال فریزر دیپوینت

علت: یکی از عوامل نمایش ارور 5 بر روی نمایشگر یخچال و فریزر دیپوینت خرابی و یا عملکر غیر صحیح سنسور کابین می باشد. خرابی برد نیز از دیگر  دلایل نمایش ارور 5 است.

رفع ارور: برای رفع ارور 5 باید سنسور کابین دستگاه چک شود. اگر سنسور سوخته بود باید سنسور نو جایگزین آن شود تا ارور شما برطرف شود. در صورتی که ارور رفع نشده بود برای تعمیر یخچال فریزر دیپوینت با یک تکنسین تماس بگیرید.

کد خطای 6 در یخچال فریزر دیپوینت

عیب یابی یخچال فریزر دیپوینت

علت: عملکرد غیر صحیح و یا خرابی سنسور داخل اپراتور باعث می شود تا ارور 6 بر روی نمایشگر یخچال فریزر دیپوینت پدیدار شود.

رفع ارور: جهت رفع ارور 6 در یخچال فریزر دیپوینت شما باید به کمک یک مولتی متر سلامت سنسور را با اندازه گیری اهم آن بررسی کنید. اگر سنسور سوخته بود باید سنسور تعویض گردد. اگر ارور رفع نشد مشکل خود را با یک تعمیر کار حرفه ای در میان بگذارید.

کد خطای 7 در یخچال فریزر دیپوینت

علت: زمانی ارور 7 بر روی نمایشگر یخچال و فریزر دیپوینت نمایش داده می شود که سنسور محیطی دستگاه معیوب شده باشد و یا به درستی عمل نکند. همچنین خرابی برد دستگاه نیز از دلایل بروز این ارور می باشد.

رفع ارور: سنسور محیطی یخچال و فریزر دیپوینت باید مورد بررسی قرار گیرد. چنانچه سنسور محیطی سوخته بود باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید تا ارور شما برطرف شود. اگر ارور رفع نشد مشکل از برد دستگاه می باشد. در صورتی که برد مشکل داشته باشد باید حتما تعمیر یخچال فریزر دیپوینت توسط یک فرد با تجربه و متخصص انجام گیرد.

کد خطای 8 در یخچال و فریزر دیپوینت

علت: علت اصلی نمایش ارور 8 بر روی نمایشگر یخچال و فریزر دیپوینت قطع شدن اتصالات بین برد الکترونیکی دستگاه و پنل دیسپلی می باشد.

رفع ارور: برای رفع ارور 8 باید اتصال بین برد الکترونیکی دستگاه و پنل دیسپلی بررسی شود و هر گونه مشکل برطرف شود.

کد خطای 9 در یخچال فریزر دیپوینت

علت: اگر کمپرسور یخچال و فریزر دیپوینت شما عملکرد صحیحی نداشته باشد و یا خراب شده باشد ارور 9 بر روی نمایشگر دستگاه شما ظاهر می شود و باید برای رفع آن سریعا اقدام کنید.

رفع ارور: کمپرسور دستگاه باید چک شود. اگر کمپرسور خراب شده بود باید تعویض یا تعمیر شود که برای این کار نیازمند یک فرد با تجزیه در زمینه تعمیر یخچال فریزر دیپوینت هستید.

روشن شدن چراغ چشمک زن در یخچال و فریزر دیپوینت

علت: دلیل اصلی چشمک زدن چراغ نشت گاز درون دستگاه به بیرون می باشد. همچنین در صورتی که درب یخچال و فریزر دیپوینت شما به درستی بسته نشده باشد و یا آن را باز رها کرده باشید چراغ چشمک زن دستگاه فعال می شود.  قطعی برق منزل شما نیز باعث فعال شدن چراغ می شود.

رفع مشکل: شما باید در ابتدا درب را به خوبی بررسی کنید تا چیزی مانع بسته شدن آن نشده باشد. سپس سعی کنید دوباره درب را ببندید اگر درب بسته نشد لاستیک درب را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید و در طول این مدت مواد غذایی خود را به داخل یخچال دیگر بگذارید. اگر مشکل از قطعی برق بود در ابتدا به کمک یک مولتی متر ولتاژ برق پریز را چک کنید.

امکان جدا شدن سیم های پشت پریز وجود دارد که شما باید در ابتدا برق خانه را قطع کنید و سپس به رفع مشکل بپردازید. اگر برق نوسان داشت و یا قطع شده بود یخچال را از برق بکشید و تا نرمال شدن ولتاژ برق صبر کنید و سپس از یخچال و فریزر دیپوینت استفاده کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دیپوینت

صفاهان سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان با داشتن نیروهای توانمند و ماهر با دانش فنی بالا می تواند به شما در تعمیر لوازم خانگی کمک کند. شما می توانید هنگام برخورد با ارورها و خرابی لوازم خانگی منزل خود به صفاهان سرویس مراجعه کنید. اگر به دنبال یه مرکز تعمیرات لوازم خانگی مطمئن و با سرعت بالا می گردید صفاهان سرویس می تواند در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند.

همچنین شما در هنگام مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود می توانید برای فهمیدن معانی و چگونگی رفع آن ها به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید. صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز فعالیت می کند. علاقه مندان به این حوزه می توانند به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه و از آموزش های آن استفاده کنند.

شماره تماس مرکز تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر یخچال فریزر دیپوینت یا دیگر لوازم خانگی با شماره تلفن 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

صفاهان سرویس برای یخچال فریزر دیپوینت چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سرویس دوره ای یخچال فریزر دیپوینت در اصفهان

شما باید هرچند وقت یکبار مواردی را برای سرویس یخچال دیپوینت خود انجام دهید. این موارد هر کدام زمان مخصوص خود را دارد. به طور مثال باید هر 6 ماه یکبار فیلترهای دستگاه شما تعویض گردند. بسیاری از این سرویس ها توسط شما قابل حل است. اما بهتر است هر چند وقت یکبار از یک تعمیرکار بخواهید برای شما سرویس را انجام دهد. این کار شما از مشکلات و خرابی های احتمالی جلوگیری می کند، در نتیجه در هزینه های شما بسیار صرفه جویی می شود.

تعمیر یخچال دیپوینت در اصفهان

تمامی خدمات مربوط به تعمیر قطعات این دستگاه در مجموعه ما انجام می شود. فقط توجه داشته باشید که گاهی به دلیل خرابی زیاد قطعه و یا کلا تعمیری نبودن قطعه ها، امکان تعمیر وجود نداشته باشد. در این حالت قطعه دستگاه شما با یک قطعه اصل تعویض می گردد.

هزینه تعمیر یخچال فریزر دیپوینت چقدر است؟

شما برای هزینه تعمیر یخچال دیپوینت باید برای چند مورد هزینه پرداخت کنید:

  • ایاب و ذهاب (کلیه تعمیرات در منزل شما انجام می شود)
  • عیب یابی دستگاه
  • هزینه تعمیر یا تعویض قطعه

در مجموعه ما هزینه ها کاملا شفاف و طبق مصوبه اتحادیه دریافت می گردد. همچنین برای اینکه شما بتوانید استعلام قیمت کنید، هزینه ها را به صورت لیستی در قسمت تعرفه های سایت برای شما آورده ایم. اما به دلیل نوسان قیمت قطعه ها در بازار جهت استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما و با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید سامسونگ در اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر اسنوا در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *