نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

5/5 - (108 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال کار بسیار سختی نیست ولی بسیاری از دارندگان این مدل از ماشين ظرفشویی بدلیل ندانستن معانی ارور ها نمی توانند دستگاه خود را تعمیر کنند. ارور های لوازم الکترونیکی نشان دهنده مشکل موجود در آن وسیله می باشد ما می خواهیم معانی و چگونگی رفع ارور ماشین طرفشویی کرال را به شما آموزش دهیم تا در تعمیر لوازم خانگی خود بتوانید بهتر عمل کنید . صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان خدمات خوبی به شما ارائه می دهد.

ما نمایندگی کرال در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

آشنایی با ارور های ماشین ظرفشویی کرال

F2

F3 F5 FE I50/ I40
E02 E04 E4 D07

H4

کد خطای F2 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: زمانی ماشین ظرفشویی کرال در آبگیری دچار مشکل شود ارور F2 بر روی دستگاه نمایان می شود. گرفتگی و پیچ خوردی شلنگ ورودی و خرابی شیر برقی می تواند از دلایل بروز این اتفاق باشند.

رفع ارور: در ابتدا باید از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. سپس شلنگ ورودی را به طور کامل بررسی کنید و گرفتگی و پیچ خوردگی آن را رفع کنید اگر دچار پوسیدگی شده بود آن را نیز تعویض نمایید. شیر برقی را تست کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید.

کد خطای F3 در ماشین ظرفشویی کرال

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان

علت: زمانی ارور F3 بر روی  نمایشگر ماشین طرفشویی کرال نمایان می شود که در تخلیه آب به مشکل خورده باشد. خراب بودن پمپ تخلیه، گرفتگی و پیچ خوردگی شلنگ تخلیه دلایل پدیدار شدن این ارور می باشند.

رفع ارور: شلنگ تخلیه باید بررسی شود و گرفتگی و پیچ خوردگی آن برطرف شود. پمپ تخلیه نیز باید مورد بررسی قرار گیرد و درصورت نیاز تعویض گردد. اگر مشکل برطرف نشد برد الکترونیکی دستگاه شما دچار مشکل شده است و باید یا یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان ارتباط برقرار کنید. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر ماشین ظرفشویی کمک کند.

کد خطای F5 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: زمانی که ماشین ظرفشویی کرال آب کافی برای شستن طروف نداشته باشد ارور F5 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: شیر آب را به طور کامل باز کنید. گرفتگی و پیچ خوردگی شلنگ ورودی را رفع نمایید. شیر برقی نیز باید چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اگر مشکل شما برطرف نشد امکان خرابی سنسور تشخیص سطح آب درون دستگاه شما دچار مشکل شده است و باید بررسی شود.

کد خطای FE در ماشین ظرفشویی CORAL

علت: زمانی که دستگاه بیش از حد نیاز آبگیری کرده باشد ارور FE پدیدار می شود.

رفع ارور: در ابتدا شیر آب را ببندید تا آب بیشتری وارد دستگاه نشود. شیر برقی را چک کنید امکان گیرکردن آن وجود دارد و در صورت نیاز آن را تعویض نماید. اگر مشکل برطرف نشد مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد که دستور توقف آبگیری را صادر نمی کند. شما می توانید برای رفع این ارور از کمک تکنسین با تجربه صفاهان سرویس استفاده نمایید..

کد خطای E02 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: در زمانی این ارور بر روی نمایشگر پدیدار می شود که رله ماشین ظرفشویی کرال خراب شده باشد.

رفع ارور: رله را بررسی نمایید اگر دچار مشکل شده باشد باید تعویض شود. برای تعمیر یا تعویض این قطعه ماشین ظرفشویی کرال می توانید با ما تماس بگیرید. 09130108396

کد خطای E04 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: زمانی که فن خشک کن ماشین ظرفشویی کرال معیوب شده باشد ارور E04 بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: فن خشک کن باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر معیوب شده باشد باید تعمیر یا تعویض گردد.

کد خطای E4 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: سر ریز شدن آب داخل دستگاه علت نمایان شدن این ارور می باشد.

رفع ارور: در ابتدا شیر آب را به صورت کامل ببندد. سپس شیر برقی را چک کنید شاید گیر کرده باشد و آب بیش از حد وارد دستگاه شده باشد. امکان دارد راه خروج آب مسدود شده باشد باید هرگونه گرفتگی در مسیر را برطرف کنید. اگر مشکل شما برطرف نشد از یک متخصص ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان کمک بگیرید.

کد خطای I40 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: زمانی ارور I40 بر روی نمایگر ماشین ظرفشویی کرال ظاهر می شود که هیدروستات دستگاه مشکلی پیدا کرده باشد و نتواند به خوبی عمل کند.

رفع ارور: شما باید هیدروستات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. اگر هیدروستات دستگاه دچار مشکل شده بود باید برای تعویض آن اقدام کنید. اگر ارور I40 رفع نشد می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای I50 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: زمانی که دستگاه در تخلیه آب دچار مشکل شده باشد ارور I50 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی کرال پدیدار می شود.

رفع ارور: شلنگ تخلیه باید مورد بررسی قرار گیرد و گرفتگی و پیچ خوردگی آن را بر طرف کنید. پمپ تخلیه باید چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات نیز بررسی شود. اگر مشکل بر طرف نشد می توانید از موضوع را با یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان در میان بگذارید.

کد خطای H4 در ماشین ظرفشویی کرال

علت: وقتی سنسور دمای ماشین ظرفشویی کرال دچار مشکل می شود ارور H4 بر روی دستگاه نمایش داده می شود.

رفع ارور: سنسور دما باید بررسی شود اگر معیوب شده بود باید تعویض گردد. مشکل می تواند از برد الکترونیکی دستگاه نیز باشد. اگر ایراد از برد ماشین ظرفشویی باشد، به دلیل حساس بودن و تخصصی بودن تعمیر این قطعه حتما با یک متخصص با تجربه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

کد خطای D07 در ماشین ظرفشویی کرال

ارور های ماشین ظرفشویی کرال

علت: زمانی که ماشین ظرفشویی مشکل نشتی آب پیدا کرده باشد ارور D07 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: در ابتدا محل نشتی آب را پیدا کنید و در صورت امکان رفع کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان کجاست؟

امروزه پیدا کردن مرکز تعمیر لوازم خانگی معتبر بسیار سخت شده است و بسیاری از افراد غیر حرفه ای در این حوزه فعالیت می کنند. صفاهان سرویس با داشتن افرادی توانمند و حرفه ای در حوزه تعمیرات لوازم خانگی می تواند وسایل شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کند. زمانی که با ارورهای لوازم خانگی رو به رو شدین به وب سایت مجموعه صفهان سرویس مراجعه کنید.

صفاهان سرویس در حوزه تعمیرات لوازم خانگی انواع برندها و دستگاه ها فعالیت می کند که شما می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید و خدمات مجموعه ما را مشاهده فرمایید.

شماره تلفن مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کرال در اصفهان

در صورتی که می خواهید از خدمات مجموعه ما جهت تعمیر ظرفشویی کرال در اصفهان و حومه بهره مند شوید، کافی است با شماره تلفن 09130108396 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان صفاهان سرویس شما را در امر تعمیر لوازم خانگی در اصفهان راهنمایی می کنند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

زمانی که یک دستگاه گران قیمت در منزل خراب می شود، نگرانی بابت هزینه های تعمیرات ذهن همه ما را درگیر می کند. در این زمان با پرس و جو از آشنایان و دوستان سعی می کنیم مرکزی را پیدا کنیم که علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات با کیفیت، هزینه تعمیرات معقولی نیز دریافت کند. اطمینان به این مراکز موردی است که اهمیت زیادی دارد.

مطمئنا ما می خواهیم هزینه ای را برای تعمیرات پرداخت کنیم و انتظار داریم تعمیرات به حدی تخصصی و خوب باشد که بعد از مدت زمان کوتاهی دوباره مجبور نشویم هزینه ای را برای تعمیر همان مشکل پرداخت کنیم. ما در مجموعه صفاهان سرویس به خوبی با نگرانی های شما آشنا هستیم. از این رو تیم خود را از تعمیرکارانی تشکیل داده ایم که دارای تخصص بالایی هستند.

تیم ما این اطمینان خاطر را به ما می دهد که بتوانیم به شما عزیزان جهت تعمیرات ضمانت و گارانتی دو ماهه ارائه دهیم. علاوه بر این تمامی هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی کرال را طبق مصوبه اتحادیه دریافت می کنیم. شما برای آنکه بدانید هزینه تعمیرات شما چه میزان می شود، می توانید به فهرست بالای سایت و به بخش تعرفه ها مراجعه کنید.

در قسمت تعرفه ها لیست کامل هزینه تعمیر هر قطعه آورده شده است. همچنین می توانید با شماره 09130108396 تماس بگیرید و از کارشناسان ما استعلام قیمت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • سلام
  در سرویس ماشین ظرفشویی شما چه کارهایی انجام می دهید و چه مدت یکبار باید از شما بخواهیم این سرویس را انجام بدهید؟

  • سلام بر شما
   ما توصیه می کنیم که هر سال یکبار از خدمات سرویس ماشین ظرفشویی کرال ما بهره مند شوید. توجه داشته باشید که هزینه اندی را هر ساله باید پرداخت کنید، اما این هزینه شما را از خرابی هایی که شما را متحمل هزینه های بیشتر می کند نجات می دهد. به همین دلیل سرویس لوازم خانگی بسیار توصیه می شود.
   ما در سرویس ماشین ظرفشویی کرال عملکرد کلی دستگاه را مورد بررسی قرار می دهیم و در صورتی که مشکلی مشاهده گردد، رفع می گردد. همچنین اتصالات و لوله ها را بررسی می کنیم که با مشکلی مواجه نشده باشد. در صورتی که متوجه خرابی قطعه ای شویم آن را به شما اطلاع داده و در صورت امکان تعمیر و در غیر این صورت برای شما تعویض را انجام می دهیم.

 • من یه ماشین ظرفشویی کرال دارم که ارور OE میده. ولی این ارور رو تو سایتتون پیدا نکردم.

  • سلام
   ارور OE کاملا شبیه ارور F3 هست و به دلیل مشکل در تخلیه بروز میکنه و باید شلنگ تخلیه و پمپ تخلیه رو بررسی کنید.

 • سلام وقتتون بخیر.
  موقع بروز ارور F2 در ماشین ظرفشویی کرال چطوری شیر برقی رو تست کنیم؟

  • سلام دوست عزیز
   ۲ یا ۴ سیم به شیر برقی متصله. اون سیم ها رو جدا کنید و اهم متر رو به پایه ها وصل کنید. اگر علامت بی نهایت روی اهم متر مشاهده کردید به این معنیه که شیر برقی دستگاهتون خراب شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 14 = 23