تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان

5/5 - (107 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

تعمیرات جزئی لوازم خانگی در منزل نیازمند کمی تجربه و اطلاعات می باشد تا شما بتوانید خود آن را تعمیر کنید. بعضی از خرابی ها توسط خود افراد می تواند برطرف شود اما بسیاری از ایرادها و خطاها بدلیل حساسیت بالا و ‌سختی در تعمیر کردن آن باید توسط تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان برطرف شود. با دانستن علت مشکل ها و چگونگی رفع آنها می توانید در تعمیر لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… موفق تر عمل کنید. ما قصد داریم علت و چگونگی رفع مشکل های ماشین ظرفشویی کروپ را به شما آموزش دهیم. صفاهان سرویس مرکز تعمیر ظرفشویی کروپ در اصفهان می‌تواند بهترین خدمات را در حوزه تعمیر لوازم خانگی به مشتریان عزیز ارائه دهد.

ما نمایندگی کروپ در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

مشکلات رایج و تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ

وجود سر و صدا در ماشین ظرفشویی کروپ

ایجاد سروصدا در هنگام کار کردن ماشین ظرفشویی یکی از نگرانی های مصرف کننده ماشین ظرفشویی کروپ می باشد. در ادامه ما علت های این مشکل را برای شما توضیح می دهیم:

 • خرابی پمپ ماشین ظرفشویی کروپ که برای رفع کردن سر و صدا باید اقدام به تعویض آن کنید.
 • گیر کردن مواد غذایی در لوله ها.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی CROP

مشکلات ماشین ظرفشویی کروپ

پس از اتمام شست و شو هنگامی که نگاه به ظروف خود می اندازید متوجه می شوید که دستگاه ظروف را خشک نکرده است. دلایل خشک نشدن ظروف به شرح زیر است:

 • امکان دارد برنامه خشک کن را در دستگاه اجرا نکرده باشید. کافی است که از قسمت پنل دستگاه آن را انتخاب کنید.
 • خرابی پمپ تخلیه دستگاه باعث می شود که ظروف شما به خوبی خشک نشود که کافیست پمپ تخلیه را تعویض نمایید.
 • چیدمان نادرست ظروف دلیل دیگر این مشکل می باشد.

اگر در تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ خود به کمک نیاز داشتید می توانید با صفاهان سرویس ارتباط بر قرار کنید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی کروپ

روشن نشدن ماشین ظرفشویی کروپ یکی از نگران کننده ترین مشکلی است برای دستگاه رخ می دهد. دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی کروپ :

 • پایین بودن ولتاژ برق منزل تان می تواند یکی از ساده ترین دلیل روشن نشدن دستگاه باشد. می توانید به کمک یک مولتی متر میزان ولتاژ منزل تان را بررسی کنید.
 • وصل نبودن سیم برق به پریزی که برای دستگاه استفاده می کنید. کافیست برق خانه را قطع کنید و پریز را باز نمایید و سیم ها برق را به پریز متصل نمایید.
 • خرابی برد الکترونیکی یکی دیگر از دلایل روشن نشدن می باشد. در صورت حل نشدن مشکل با یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

عدم آبگیری در ماشین ظرفشویی کروپ

اگر دستگاه شما نتواند آبگیری را به صورت صحیح انجام دهد شما دیگر قادر به شستن ظروف نخواهید بود. موارد زیر از علت های آبگیری نکردن دستگاه می باشد:

 • خرابی و شکستگی شیر آب متصل به ماشین ظرفشویی کروپ.
 • معیوب بودن قفل درب دستگاه می تواند باعث عدم آبگیری دستگاه شود زیرا در به خوبی بسته نمی شود و برد الکترونیکی فرمان آبگیری را صادر نمی کند.
 • خراب بودن بازو های اسپری کننده آب. کافی است اقدام به تعویض این قطعه کنید.
 • پیچ خوردگی و مسدود بودن شلنگ های ورودی آب
 • خراب بودن برد الکترونیکی یکی از دلایل آبگیری نکردن دستگاه می باشد.
 • پایین بودن فشار آب منزل (در صورتی که فشار آب کمتر از 20psi باشد آب گیری صورت نمی‌ گیرد)

صفاهان سرویس با داشتن نیروهای توانمند در تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ می تواند دستگاه شما را درکمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کند.

تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی کروپ

تخلیه نشدن آب در ماشين ظرفشویی کروپ خرابی های زیادی را در دستگاه ایجاد می کند، برای تعمیر کردن آن بهتر است با دلایل بروز این اتفاق آشنا شوید:

 • خراب بودن پمپ تخلیه یکی از دلایل اصلی تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی کروپ می باشد. کافیست پمپ تخلیه را تعمیر یا تعویض نمایید تا مشکل حل شود.
 • مسدود شدن فیلتر دستگاه به وسیله رسوبات و باقی مانده های غذا باعث می شود تا آب دستگاه به خوبی خارج نشود.
 • گرفتگی و مسدود بودن شلنگ تخلیه.
 • خراب بودن برد الکترونیکی باعث می شود تا فرمان تخلیه آب صادر نشود و آب داخل دستگاه تخلیه نشود.

خرابی برد الکترونیکی در دستگاه بسیار حساس است و تعمیر آن نیازمند دانش فنی بالا می باشد. در صورتی که ایراد از قسمت برد ماشین ظرفشویی بود بهتر است با یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

خراب بودن جت پمپ در ماشین ظرفشویی کروپ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ

جت پمپ در ماشین ظرفشویی کروپ وظیفه کنترل شدت فشار آب را بر عهده دارد و خرابی این قطعه باعت می شود تا ظروف به خوبی در دستگاه شسته نشوند. موارد زیر علت های خرابی جت پمپ می باشد:

 • کثیف بودن و جرم گرفتگی جت پمپ
 • گیر کردن جت پمپ
 • سوختن جت پمپ
 • شکسته شدن پروانه های جت پمپ
 • فعال شدن محافظ گرمایی جت پمپ

نشتی آب در ماشین ظرفشویی CROP

نشتی آب در همه جای دستگاه ممکن است رخ دهد. برای اینکه شما متوجه شوید که دستگاه شما مشکل نشته آب دارد یا خیر یک بار دستگاه را بدون ظرف روشن کنید و یک برنامه شست و شو را اجرا کنید. نشتی آب در صورتی که برطرف نشود مشکل های زیادی برای دستگاه شما به وجود می آورد که باید سریعا به رفع کردن این مشکل بپردازید. موارد زیر به شما در رفع کردن نشتی آب کمک می‌ کند:

 • شکسته شدن شیر آب متصل به دستگاه باعث نشتی آب می باشد.
 • از صحیح بسته شدن شلنگ های دستگاه باید اطمینان حاصل کنید. در زمانی که شلنگ ها به خوبی بسته نشده باشند امکان نشتی آب در این قسمت وجود دارد.
 • به مرور زمان شلنگ ها پوسیده و پاره می شوند و شما باید آن ها را تعویض نمایید.
 • پاره شدن لاستیک دور درب نیز از علت های نشتی آب می باشد.

در صورتی که مشکل شما بر طرف نشد می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان با ما تماس بگیرید. 09130108396

خرابی برد الکترونیکی در ماشین ظرفشویی کروپ

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی کروپ اصلی ترین قطعه دستگاه می باشد و وظیفه دستور دادن به دیگر قطعات دستگاه را بر عهده دارد. هنگام بررسی مشکلات دستگاه در بعضی از مواقع می بینیم که مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد. بدلیل حساسیت بالا برای تعمیر باید با یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان ارتباط برقرار کنید.

صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان می تواند به شما کمک کند. موارد زیر از نشانه های خرابی برد الکترونیکی دستگاه می باشد:

صحیح اجرا نشدن برنامه شست و شو و اختلال در آن

 • کار نکردن و خاموشی کامل پنل جلویی  ماشین ظرفشویی کروپ.
 • خاموشی ناگهانی دستگاه می تواند از خرابی برد الکترونیکی دستگاه باشد.

ماشین ظرفشویی CROP

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان کجاست؟

در این مقاله با مشکلات و علت روی دادن آنها و نحوه رفع آنها در ماشین ظرفشویی کروپ آشنا شدیم. در هنگام مواجه شدن با مشکلات لوازم خانگی خود می توانید به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید. صفاهان سرویس با داشتن نیرو های توانمند و حرفه ای در حوزه تعمیرات لوازم خانگی می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

این مجموعه در آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و شما علاقه مندان به حوزه تعمیرات لوازم خانگی می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید.

شماره تماس مرکز تعمیرات ظرفشویی کروپ در اصفهان

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و همچنین درخواست حضور تعمیرکار در منزل برای تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ در اصفهان و حومه، می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل کنید. کارشناسان صفاهان سرویس، برای ثبت درخواست تعمیرات شما را راهنمایی می کنند و سپس تعمیرکار مربوطه را به ادرس شما اعزام می نمایند.

قیمت و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ

هیچ تعمیرکار و مجموعه ای بدون عیب یابی دستگاه شما و مشخص شدن عیب آن نمی تواند به شما قیمتی را اعلام کند و از این رو ابتدا نیاز است که برای مشخص شدت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کروپ تعمیرکار دستگاه شما را برای یافتن علت مشکل بررسی کند. بعد از آن با توجه به مشکل و طبق هزینه های تعمیرات مصوبه اتحادیه به شما هزینه ای را اعلام می کند.

ما تمامی هزینه ها را برای شما شفاف سازی می کنیم و اعلام می کنیم که هزینه پرداختی شما برای چه مواردی بوده است. با این کار شما می دانید که برای چه چیزی هزینه کرده اید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در اصفهان ، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • سلام. من مدتی بود ماشین ظرفشوییم خراب بود. ولی نمیدونستم با کجا باید تماس بگیرم. متاسفانه به یکی دو نفر زنگ زدم و خیلی بدقولی کردند، مدام امروز و فردا می کردند. من هم که متوجه شدم به این زودی ها قرار نیست بیان و تعمیر کنند، شما را از اینترنت پیدا کردم و باهاتون تماس گرفتم. سریع اومدید و ماشین ظرفشویی کروپ را تعمیر کردید. ممنون از خدمات خوبتون. من شما را به همه توصیه میکنم، مخصوصا اگه نمیخوان درگیر بدقولی بقیه بشن

  • سلام بر شما
   ممنون که رضایت خودتون رو در اینجا اعلام کردید و خوشحال هستیم که توانسته ایم رضایت شما را کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *