تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

5/5 - (102 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

وجود یک مرکز معتبر و مجاز برای سپردن اموری مثل تعمیرات، سرویس، خدمات نصب و راه‌اندازی لوازم خانگی در شهر محل سکونت‌ تان بسیار ضروری است. تعمیرگاهی که در زمینه تعمیر انواع برند‌ها اعم از ایرانی و خارجی، چه برندهای مشهور و همچنین برندهایی که کمتر اسمش را شنیده‌اید، متخصص و مجرب باشد. تعمیرگاهی که دارای نیروهای متخصص، با وجدان باشد. دانش و مهارت‌های نیروها به صورت مداوم و همگام با پیشرفت تکنولوژی به روز شود.

همچنین در روند تعمیر لوازم خانگی از قطعات اورجینال و مطمئن استفاده کند. شرکت صفاهان سرویس یک مجموعه تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در شهر اصفهان، دارای تمامی امکاناتی که ذکر کردیم است. از جمله خدمات تخصصی این مجموعه تعمیر ماشین ‌لباسشویی کرال در اصفهان است. در ادامه به توضیح بیشتر پیرامون این برند می‌پردازیم.

ارورهای ماشین‌لباسشویی کرال و رفع آن‌ها: تعمیر ماشین لباسشویی کرال

ارور CD ارور DE ارور E60 ارور E20 ارور EE
ارور AE ارور DHE ارور E33 ارور E12 ارور EF
ارور CE ارور E30 ارور E34 ارور E10 ارور HF

ارور CD ماشین‌لباسشویی کرال: بیانگر خرابی در فن خشک کن دستگاه است.

کد خطای AE: بیانگر نشتی در لباسشویی است. کیله شلنگ‌های دستگاه و محفظه جا پودری را بررسی کنید.

ارور CE: بیانگر قفل شدن دستگاه است. برای رفع این مشکل با مشاوران ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید. 09130451675

ارور DE: بیانگر مشکل در میکروسوییچ دستگاه است. که نیازمند درخواست کمک از متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی کرال در اصفهان است.

ارورهای ماشین‌لباسشویی کرال

ارور DHE: بیانگر ایراد در خشک کن یا ترمیستور است.

ارور E30 ماشین‌لباسشویی کرال: بیانگر مشکل و خطا در موتور دستگاه است.

کدخطای E60: بیانگر ایراد در برد است. برد نمی‌تواند دور موتور را تشخیص دهد.

ارور E33: خرابی در هیدروستات. جهت تعویض قطعه حتما از نمایندگی تعمیر ماشین ‌لباسشویی کرال در اصفهان استفاده فرمایید.

ارور E34: بیانگر ارور در ترموستات و اجزا آن

کد خطای E20: مشکل در پمپ تخلیه و اجزا آن

ارور E12: مشکل در شیر برقی و اجزا آن

ارور E10 ماشین‌لباسشویی کرال: اشکال در ورودی آب و قسمت‌های آن

کد خطای EE: مشکل در برد دستگاه

ارور EF: بیانگر سه مشکل مختلف می‌تواند باشد. هیدروستات درست کار نکند، دستگاه بیش از حد لازم آبگیری می‌کند، مخزن هواگیری هیدروستات کثیف است. برای رفع این ارور ابتدا باید شلنگ هیدروستات را چک کنید.

ارور HF: مشکل در هیتر المنت، نبود آب، ممکن است اتصال هیتر کوتاه باشد.

نکته: رفع اکثر این خطاها باید توسط تعمیرکار و تکنسین مجاز و متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی کرال در اصفهان انجام شود. زیرا این مشکلات تخصصی دستگاه است و هرگونه اقدام ناشیانه باعث خراب تر شدن اوضاع می‌شود. برای حل این مشکلات می توانید با شماره 09130451675 تماس بگیرید و مشکل را با متخصصان ما در میان بگذارید. آنها راهنمایی‌های لازم را به شما می‌کنند و اگر رفع مشکل نیاز به تعمیر داشت تکنسین‌های صفاهان سرویس در اسرع وقت در خدمت شما هستند.

سرویس ماشین لباسشویی کرال در اصفهان

لباسشویی CORAL نیز مانند همه برندهای ماشین لباسشویی نیازمند برنامه‌های منظم برای سرویس و بررسی است. تا در صورت مشاهده ارور یا مشکل جزئی، قبل از آنکه مشکل جدی و بزرگ شود اقدام به رفع آن کرد. زیرا زمانی که مشکل جزئی باشد، راحتر و با هزینه کمتری می‌توان برای رفع آن اقدام کرد. برالی مثال گاهی مشکل در المنت‌های دستگاه به خاطر عدم سرویس و بررسی به موقع شناسایی نشده و یک مرتبه المنت‌های لباسشویی هنگام شست و شو دچار اتصالی شده و منجر به بروز آتش‌شوزی در آشپزخانه شده.

 بنابراین سرویس لباسشویی را باید جدی بگیرید. اگر تاکنون هیچ برنامه‌ای برای سرویس لباسشویی خود نداشتید، ما به شما صفاهان سرویس را معرفی می‌کنیم. با صفاهان سرویس برنامه‌ای منظم برای سرویس لباسشویی خود تهیه کنید و از هر مشکل احتمالی جلوگیری کنید. این مجموعه دارای بهترین خدمات سرویس ماشین‌لباسشویی CORAL در اصفهان است.

مشکلات رایج لباسشویی کرال و تعمیر ماشین لباسشویی کرال

چرا لباسشویی کرال صدای زیادی دارد؟

 یکی از دلایل صدای زیاد دستگاه این است که دستگاه تراز نیست. برای رفع مشکل بهتر است پیچ‌های تراز دستگاه را تراز کنید. یا ممکن است یاتاقان دستگاه خراب باشد که باید تعویض شود. حتما از قطعات مرغوب و اصل استفاده نمایید. گاهی صدای زیاد دستگاه به دلیل وجود حجم بالای لباس در آن است که باید آن را تعدیل کرد.

چرا لباسشویی کرال لرزش دارد؟

 گاهی به خاطر این است که پایه‌های دستگاه ریگلاژ نیست. که باید آن را ریگلاژ کنید. یا اینکه حجم لباس‌ در دیگ دستگاه بسیار کم است. گاهی خرابی در کمک فنر دستگاه دلیل بروز لرزش است. که باید توسط تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی کرال در اصفهان بررسی شود.

چرا دیگ لباسشویی کرال نمی‌چرخد؟

 این مشکل ممکن است بیانگر خرابی در قفل دستگاه باشد که باید تعمیر یا تعویض شود. یا اینکه حجم البسه در دیگ بسیار بالا باشد، که باید آن را تعدیل کرد. گاهی موتور دستگاه خراب است که باید آن را تعمیر یا حتی تعویض کنید.

چرا لباسشویی کرال نشتی دارد؟

 ممکن است شلنگ دستگاه پاره یا مسدود باشد که باید آن را تعویض کنید. اگر لاستیک درب دستگاه پاره باشد هم باعث بروز نشتی می‌شود. باید لاستیک‌ها توسط تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی کرال در اصفهان عوض شوند. دلیل آخر وجود گرفتگی در چاه فاضلاب ساختمان باشد، که باید آن را رفع کنید..

نصب و راه‌اندازی ماشین‌ لباسشویی کرال در اصفهان

سرویس ماشین‌لباسشویی CORAL در اصفهان

بسیاری از افراد بعد از خرید این دستگاه دچار تنش و استرس می‌شوند. و این سوال در ذهن شان به وجود می‌آید که الان باید چه کار کنم؟ چگونه نمایندگی معتبر تعمیرات و همچنین نصب و راه‌اندازی ماشین‌لباسشویی را در شهر محل سکونتم پیدا کنم؟ آیا نصاب لباسشویی کرال را می‌توانم به راحتی پیدا کنم؟ پاسخ و راه حل پیشنهادی ما به شما صفاهان سرویس است. تیم صفاهان سرویس در کنار شماست تا نصب و راه‌اندازی دستگاه تان را به صورت کامل، دقیق و بدون هیچ خطایی انجام دهد. تیم تعمیر و سرویس این مجموعه آموزش‌های تخصصی و به روز ماشین ‌لباسشویی کرال را دیده‌اند. و هیچ دغدغه‌ای برای سرویس نخواهید داشت.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کرال در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس مرکزی تخصصی و بزرگ در زمینه ارائه خدماتی نظیر تعمیر، سرویس و نصب لوازم خانگی است. این مرکز ارائه خدمات مربوط به کلیه لوازم خانگی از جمله لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید در کلیه برندهای ایرانی، خارجی را بر عهده دارد. برندهایی نظیر بوش، دوو، سامسونگ، پاکشوما، الجی، امرسان، اسنوا و ….. یکی دیگر از خدمات تخصصی این مجموعه برگزاری دوره‌های آموزشی تعمیرات لباسشویی و دیگر لوازم خانگی برای متقاضیان محترم است. کلیه تعرفه‌ها و هزینه خدمات ما تحت نظر اتحادیه مربوطه و کاملا واضح و شفاف‌سازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با این شماره (09130451675) تماس برقرار کنید.

خدمات دیگری که ما برای برند کرال انجام می دهیم:

تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *