صفاهان سرویس نمایندگی شارپ در اصفهان

5/5 - (63 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

نصب، راه‌اندازی، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی شارپ جز خدمات تخصصی مجموعه صفاهان سرویس است. این مجموعه در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی در برندهای مختلف ایرانی و وارداتی و همچنین برندهای کمیاب و قدیمی تخصص دارد. فرقی ندارد لباسشویی شما از چه برندی است و یا تولید آن متوقف باشد، صفاهان سرویس به کمک متخصصان و تکنسین‌های حرفه‌ای و کاربلد خود ماشین لباسشویی شما را تعمیر می‌کند.

یکی از برندهایی که صفاهان سرویس در زمینه تعمیر آنها تخصص دارد، ماشین لباسشویی شارپ است در ادامه به معرفی این برند، ارورهای لباسشویی  sharp و تعمیر آن می‌پردازیم. لباسشویی شارپ نیز وجود مشکلات و اختلال در عملکرد خود را با ارورها یا همان کدهای خطایی نشان می‌دهد. اگر لباسشویی شما نیز از برند شارپ است باید ارورهای آن و رفع آنها را بدانید.

ما نمایندگی شارپ در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی شارپ و رفع آنها

ارور E01 ارور E03
ارور E02 ارور E04

ارور E01 ماشین لباس‌شوی شارپ

علت: این ارور بیانگر مشکل در قسمت درب لباسشویی است. مثلاً درب دستگاه در طی فرایند شست‌وشو یک‌ مرتبه باز می‌شود و یا اینکه درب دستگاه را نمی‌توان بست. این مشکلات ممکن است به دلیل خرابی در میکروسوئیچ، برد دستگاه و یا اتصالات بین برد و میکروسوئیچ باشد.

راه حل: برای رفع این مشکل باید از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان کمک بگیرید. گاهی هم قرارگیری لباس‌ها بین درب، مانع از این می‌شود که درب به‌راحتی بسته شود که باید آن‌ها را از بین درب بردارید.

ارور E02

تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان

علت: این ارور بیانگر این است که لباسشویی در فرایند آبگیری دچار اختلال است. از دلایل بروز این مشکل می‌توان به خرابی در شیر برقی دستگاه و یا برد دستگاه اشاره کرد که باید توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان بررسی، تعمیر و در صورت لزوم تعویض قطعه شود. انسداد در فیلتر ورود آب، پیچ‌خوردگی و یا انسداد در شلنگ ورودی آب دلیل بروز این مشکل است که به ‌راحتی برطرف می‌شود. گاهی نیز ممکن است آب ساختمان قطع باشد و یا شیر آب لباسشویی بسته باشد که باید بررسی شود.

ارور E03 ماشین لباسشویی شارپ

علت: دلیل آن این است که لباسشویی آب را به ‌درستی تخلیه نمی‌کند. ممکن است وجود انسداد در شلنگ تخلیه و یا فیلتر پمپ تخلیه باعث بروز این مشکل است.

راه حل: برای رفع این مشکل باید قسمت‌هایی که ذکر کردیم بررسی و در صورت لزوم تمیز شوند. اختلال در عملکرد شیر برقی، برد لباسشویی و سنسور تنظیم حجم آب نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شود. اگر ایراد و کد خطا حذف نشد، با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان تماس بگیرید و درخواست تعمیر در محل کنید.

ارور E04

علت: این ارور بیانگر این است که لباسشویی نشتی دارد. خرابی در شیر برقی لباسشویی، پمپ تخلیه، برد دستگاه و سنسور سنجش سطح آب باعث بروز این مشکل است که باید توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان برطرف گردد.

همان‌طور که متوجه شدید اکثر این ارورها بیانگر وجود مشکل در قطعات و قسمت‌هایی از دستگاه است؛ بنابراین به‌تنهایی قادر به رفع آنها نیستید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که در صورت فقدان تخصص در این زمینه به‌ هیچ‌ وجه لباسشویی را باز نکنید و این کار را به تعمیرکاران مجاز بسپارید..

سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان

تجربه نشان می‌دهد که همواره بی‌توجهی به سرویس و عیب‌یابی لباسشویی، باعث کاهش عمر مفید و بروز مشکلاتی در عملکرد دستگاه می‌شود؛ بنابراین یکی از راه‌های مراقبت و جلوگیری از بروز مشکل در لباسشویی‌ها سرویس دوره‌ای و منظم آنهاست. لباسشویی شارپ نیز از این موضوع مستثنی نیست. اگر به‌ تازگی لباسشویی از این برند را خریدید و در صدد جایی برای سرویس آن هستید، تیم صفاهان سرویس در خدمت شماست. صفاهان سرویس مرکز مجاز سرویس لوازم‌خانگی شارپ در اصفهان است. با انجام سرویس‌ دوره‌ای می‌توانید از بروز مشکلات زیر جلوگیری کنید.

دلیل سروصدای زیاد در لباسشویی شارپ

گاهی پایه‌های ماشین لباسشویی شارپ تراز نیست که باید آن‌ها را تراز کنید. زمانی که فاصله دستگاه با سایر وسایل آشپزخانه کم باشد لباسشویی هنگام شست‌وشو به آنها برخورد می‌کند و باعث تولید صدا می‌شود. باید فاصله لباسشویی با سایر وسایل 20 سانتی‌متر یا بیشتر باشد. گاهی خرابی در کمک‌ فنرهای لباسشویی باعث بروز این مشکل است که باید توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان بررسی شود.

دلیل لرزش در لباسشویی شارپ

 یکی از دلایل لرزش در لباسشویی این است که تعداد لباس‌ها در دیگ کم است، بنابراین هنگام شست‌وشو، لباسشویی دچار لرزش می‌شود. اگر سطحی که لباسشویی بر روی آن قرار دارد ناصاف باشد هنگام شست‌وشو دچار لرزش می‌شود. در صورت بروز مشکل در یاتاقان‌های دستگاه، لرزش به وجود می‌آید که باید توسط تکنسین ماهر مرکزتعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان بررسی و تعمیر شود.

دلیل اینکه ماشین لباسشویی شارپ روشن نمی‌شود

ارورهای ماشین لباسشویی شارپ

 گاهی به دلیل استفاده بیش از حد، لباسشویی داغ می‌‌کند و روشن نمی‌شود. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است بین هر بار از استفاده از لباسشویی وقفه چند ساعته ایجاد کنید تا لباسشویی استراحت کند. اشکال در پریز برق متصل به لباسشویی باعث بروز این مشل می‌شود که باید از پریز دیگری استفاده کنید. اگر موتور لباسشویی دچار سوختگی شود، دستگاه روشن نمی‌شود. برای رفع این مشکل باید از مراکز تعمیر لباسشویی شارپ کمک بگیرید. توجه داشته باشید که به مراکزی مراجعه کنید که قطعات اصل و اورجینال را در اختیار دارند.

دلیل اینکه دیگ لباسشویی شارپ نمی‌چرخد

 وجود مشکل در قسمت درب و یا میکروسوئیچ دستگاه باعث بروز این مشکل شود که باید تعمیرکار بررسی و تعمیر شود. گاهی نیز درون لباسشویی لباس زیادی قرار دادید و دستگاه سنگین شده؛ بنابراین نمی‌تواند بچرخد که باید در تعداد لباس‌ها بازبینی کنید.

نکته: صفاهان سرویس دارای قطعات اورجینال و اصل است بنابراین همواره قطعات قابل ‌اطمینان را بر روی دستگاه شما قرار می‌دهد و به شما ضمانت 60 روزه تعمیر را می دهد. پس جای نگرانی در این مورد وجود ندارد همچنین نیروهای این مرکز همگی در زمینه انواع ماشین لباسشویی در برندهای مختلف آموزش دیدند و آموزش آنها همگام با پیشرفت تکنولوژی به‌روز می‌شود. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره می‌توانید با مشاوران ما در این مجموعه تماس بگیرید. (09130108396)

نصب و راه‌اندازی ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان

مرحله راه‌اندازی ماشین لباسشویی یکی از قسمت‌های حساس مربوط به آن است. زیرا هرگونه قصور و اشتباه در افرایند نصب، باعث بروز اختلال در عملکرد و یا حتی خرابی در دستگاه شود؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم برای نصب دستگاه از تعمیرگاه‌های مجاز کمک بگیرید.

مراحل نصب لباسشویی شارپ

  1. قسمت ورودی آب لباسشویی را به شیر آب ساختمان وصل کنید.
  2. اتصالات مربوط به قسمت خروجی فاضلاب دستگاه را نیز نصب کنید.
  3. پریز برق مناسب جهت اتصال به لباسشویی را مهیا کنید.
  4. پایه‌های لباسشویی را بادقت تراز کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در اصفهان کجاست؟

ارورهای لباسشویی sharp

 با انتخاب صفاهان سرویس، در صورت بروز مشکل در لباسشویی شما تکنسین‌های ما در اسرع‌ وقت برای تعمیر به منزل شما اعزام می‌شوند. تعمیر لوازم‌خانگی شما با انواع مختلف و پیشرفته قطعات و تجهیزات انجام می‌گردد. کلیه تعرفه‌ها از جمله تعرفه تعمیر ماشین لباسشویی مطابق با اتحادیه و کاملاً شفاف هستند. درصورتی‌که ساکن سایر شهرستان‌های استان اصفهان هستید، می‌توانید از مراکز مجاز ما در شهر خود کمک بگیرید.

شماره تماس مرکز تعمیرات لباسشویی شارپ در اصفهان

تکنسین‌های با تجربه و متخصص صفاهان سرویس در خدمت شما هستند تا هرگونه ارور و خرابی در قسمت‌های مختلف لباسشویی را به‌ سرعت و تضمینی رفع کنند. فقط کافی است با پشتیبان‌های تلفنی ما (09130108396) تماس بگیرید و آنها راهنمایی‌های لازم را برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی شارپ را در اختیار شما قرار می‌دهند.

هزینه تعمیر لباسشویی شارپ

ماشین لباسشویی شارپ یکی از محصولات کشور ژاپن می باشد که کیفیت خوبی را نیز ارائه می دهد. اگر شما هم یکی از استفاده کنندگان این برند هستید، ممکن است به دلایل مختلفی همچون گذر زمان و یا … با مشکلاتی در دستگاه خود مواجه شوید. گاهی مشکلات کوچک و توسط خود شما قابل حل است، مانند بعضی از ارورهایی که در این مقاله ذکر شد.

اما در بیشتر مواقع شما باید از حضور یک تکنسین در منزل خود بهره مند شوید و از تعمیرات تخصصی این شخص استفاده کنید. در مجموعه ما ابتدا عیب یابی دستگاه برای شما انجام می شود. تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی شارپ مجموعه ما، با مشخص شدن مشکل دستگاه، هزینه تعمیرات را به شما اعلام می کند.

هزینه ها کاملا شفاف سازی می شود و طبق مصوبه اتحادیه دریافت می گردد. از این رو نگرانی شما را بابت ناعادلانه بودن هزینه اعلامی را کاهش داده ایم. توجه داشته باشید که در کنار هزینه تعمیرات شما باید هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را نیز پرداخت کنید.

خدمات دیگر صفاهان سرویس برای برند شارپ:

تعمیر ظرفشویی شارپ

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *