تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان

4.9/5 - (61 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی بلومبرگ دارای تعدادی ارور یا کدخطاهایی است که اگر در صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر شوند نشانه ایراد یا مشکل در کارکرد و عملکرد آن است. این کد خطاها را بشناسید تا در صورت فعال شدن حداقل علت ایراد را بدانید و کارهای اولیه را برای تعمیر آن انجام دهید. ما در ادامه لیست کد خطاهای ماشین لباسشویی بلومبرگ را آورده ایم. برای رفع این مشکلات از تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان کمک بگیرید.

ما نمایندگی بلومبرگ در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

رایج ترین ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی بلومبرگ

ارور 01 ارور 05 ارور 10
ارور 02 ارور 06 ارور 11
ارور 03 ارور 07 ارور 12
ارور 04 ارور 09 ارور 13

ارور 18

کد خطای 01 در لباسشویی بلومبرگ

علت: هنگامی که آب برای شروع عملیات شستشو وارد لباسشویی بلومبرگ نشود این کد خطا نشان داده میشود.

راه حل: باید شیربرقی دستگاه را بررسی کنید تا از باز بودن فلکه شیر و مسدود نبودن آن برای ورود آب مطمئن شوید. شلنگ ورودی آب نیز در صورت پوسیدگی یا پیچ خوردگی مانع از جریان آب می شود. این شلنگ را در صورت خرابی حتما تعویض کنید. اگر مشکل از موارد بالا نبود با یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان تماس بگیرید تا برد الکترونیکی لباسشویی بلومبرگ و وضعیت سلامت آن را بررسی کند.

ارور 02 در لباسشویی بلومبرگ

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان

علت: این ارور دقیقا نقطه مقابل ارور 01 است یعنی در صورتی که آب در پایان شستشو از لباسشویی بلومبرگ خارج نشود(تخلیه نشود) این کدخطا ظاهر میشود.

راه حل: برای رفع مشکلات تخلیه آب، پمپ تخلیه دستگاه را بررسی کنید و در صورت خرابی تعویض شود. سیم های ارتباطی و برد الکترونیکی دستگاه هم بررسی شوند. اگر مشکل حل نشد برای عیب یابی دقیق تر با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی Blomberg در اصفهان تماس بگیرید.

ارور 03 در لباسشویی بلومبرگ

علت: این ارور نشان دهنده ی این است که آب گرم نمیشود. خرابی ترموستات باعث می شود آب به اندازه ی کافی گرم نشود و باید سریعا تعویض شود.

راه حل: سیم های ترموستات و المنت هیتر را توسط اهم متر بررسی کنید.

ارور 04 در لباسشویی بلومبرگ

علت: بروز این خطا، اتصال کوتاه شدن موتور است.

راه حل: برای رفع این مشکل باید اتصالات و سیم کشی های موتور را بررسی کنید و برای تعمیرات برد الکترونیکی با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان تماس بگیرید.

ارور 05 در لباسشویی بلومبرگ

علت: دلیل به وجود آمدن این خطا در لباسشویی بلومبرگ، خرابی سنسور درجه حرارت یا NTC است.

راه حل: پس برای رفع این خطا باید سنسوردمای لباسشویی و سیم های آن بررسی شوند.

ارور 06 در لباسشویی بلومبرگ

علت: خرابی تاکومتر لباسشویی بلومبرگ باعث نشان داده شدن کد خطای 06 می شود.

راه حل: برای رفع این مشکل قطعات مختلفی از جمله اتصالات موتور، برس های کربنی موتور، اتصالات تاکو و مقدار مقاومت آن و وضعیت سلامت موتور بررسی شوند. در صورتی که علت ایراد را پیدا نکردید حتما با یک متخصص ماهر تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ارور 07 در لباسشویی بلومبرگ

علت: هنگامی که درب لباسشویی بلومبرگ پس از شستشو باز نشود این ارور نشان داده می شود.

راه حل: برای رفع این مشکل باید میکروسوئیچ درب را بررسی کنید و در صورت لازم تعویض شود. اگر مشکل از میکروسوئیچ نبود باید به سراغ برد الکترونیکی دستگاه بروید.

ارور 09 در لباسشویی بلومبرگ

سرویس لباسشویی بلومبرگ

علت: احتمالا سیم کشی های داخل لباسشویی یا بردالکترونیکی دچار خرابی شده که باید بررسی شوند.

ارور 10 در لباسشویی بلومبرگ

علت: این ارور در لباسشویی بلومبرگ نشانه ی سرریز شدن یا نشتی آب است.

راه حل: برای رفع ای خطا آسیب دیدگی سنسور سطح آب را بررسی و تعویض کنید. خرابی هیدروستات نیز باعث نشتی آب می شود پس آن را تعمیر یا تعویض کنید. اگر علت مشکل از سنسور سطح یا هیدروستات نبود لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرگاه تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان تماس بگیرید.

ارور 11 در لباسشویی بلومبرگ

علت: این ارور نشان دهنده ی این است که لباسشویی بلومبرگ قادر به گرم کردن آب نیست و مشکلی در حرارت آب تشخیص داده است.

راه حل: برای رفع مشکلات حرارت آب، سیم های ارتباطی المنت هیتر و ترموستات را بررسی کنید و مقدار مقاومت آن ها را اندازه بگیرید.

ارور 12 در لباسشویی بلومبرگ

علت: خرابی زبانه قفل درب لباسشویی باعث بروز ارور 12 در لباسشویی بلومبرگ می شود.

راه حل: برای رفع این مشکل باید بسته بودن درب دستگاه را چک کنید و بلوک اتصال قفل و سیم کشی های اتصال در صورت خراب بودن تعویض شوند.

ارور 13 در لباسشویی بلومبرگ

علت: هرگونه ایراد در سرعت چرخش دیگ لباسشویی باعث می شود این ارور را مشاهده کنید.

راه حل: پس برای رفع خطا در لباسشویی بلومبرگ از محکم بودن کمربند لباسشویی اطمینان حاصل کنید. اتصالات مربوط به موتور و سیم کشی های تحت کنترل و برس های کربنی را بازکنید تا تعویض شوند. احتمال سوختن موتور و خرابی اتصال تاکو هم وجود دارد که باید حتما با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ارور 18 در لباسشویی بلومبرگ

علت: شناسایی نوسان ولتاژ برق در ماشین لباسشویی نشان داده می شود.

راه حل: ولتاژ برق ورودی به دستگاه را چک کنید و مطمئن شوید فیوز مشکلی ندارد و با اهم متر مقاومت آن را بررسی کنید.

نکته: گاهی مواقع ممکن است لباسشویی بلومبرگ ارورهایی را نشان دهد که نشان دهنده مشکل یا ایرادی جدی در بعضی از قطعات دستگاه هستند. خرابی این قطعات باعث می شود عملکرد لباسشویی دچار مشکل شده و درست کار نکند. پس این خطاها را جدی بگیرید و درصورت مشاهده آن ها با مرکز خدمات لوازم خانگی صفاهان سرویس در اصفهان تماس بگیرید. کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی هستند و تکنسین های ماهر با هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه در اسرع وقت به حل مشکلات لباسشویی شما میپردازند.

سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان توسط صفاهان سرویس

اگر شماهم جزو کسانی هستید که به وفور از ماشین لباسشویی خود استفاده می کنید باید بدانید که سرویس دوره ای و منظم این دستگاه موجب افزایش طول عمر آن می شود. برعکس اگر به این نکته توجهی نکنید خیلی زود لباسشویی تان دچار مشکل و ایرادات مختلفی می شود. البته توجه داشته باشید که سرویس لباسشویی باعث می شود مشکلات کوچک خیلی زود تعمیر شده و موجب بروز مشکلات بزرگتر با هزینه های سنگین نشود.

خدماتی که صفاهان سرویس برای سرویس لباسشویی بلومبرگ ارائه می دهد

ماشین لباسشویی Blomberg

 • سرویس دیگ لباسشویی بلومبرگ که مخزن قرارگیری لباس ها برای شستشوست و پس از مدتی رسوب می گیرد.
 • سرویس و تعویض شیرالکتریکی لباسشویی بلومبرگ با قطعه ی اورجینال که داخل دستگاه قرار گرفته است.
 • سرویس و تعویض تایمر لباسشویی بلومبرگ که از قطعات حساس و بسیار است.
 • سرویس لاستیک دور درب لباسشویی بلومبرگ که پس از مدتی جرم زیادی به خود جذب می کند.
 • سرویس کردن کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی بلومبرگ.
 • سرویس و تعمیر موتور لباسشویی بلومبرگ که در واقع قلب دستگاه محسوب می شود.
 • سرویس و تعویض هیدروستات لباسشویی بلومبرگ که مربوط به آب دستگاه می باشد.
 • سرویس شلنگ ورود و خروج آب در لباسشویی بلومبرگ.
 • سرویس و تعمیر کمک فنر لباسشویی بلومبرگ که وظیفه ی گرفتن لرزش های دستگاه را برعهده دارد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان کجاست؟

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با دو موضوع اصلی یعنی تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان آشنا سازیم. همچنین در بخش مربوط به تعمیرات انواع ارورهای لباسشویی بلومبرگ را نام بردیم و علت و روش های برطرف کردن هر خطا را توضیح دادیم. در بخش سرویس لباسشویی بلومبرگ، سوالات متداول و رایجی که زمینه مشکلات ماشین لباسشویی بوجود می آید را بررسی کردیم و در اصطلاحات و دکمه های صفحه نمایش این لباسشویی را نام بردیم.

مرکز تعمیرات صفاهان سرویس در اصفهان، یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی انواع برندها است که در کمترین زمان طبق تعرفه های رسمی اتحادیه بهترین خدمات را ارائه می دهد.

شماره تماس مرکز تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در اصفهان

اگر شما هم به کمک متخصص های ما نیاز دارید با شماره 09130108396 تماس بگیرید. ما در مجموعه صفاهان سرویس، با داشتن بهترین تکنسین ها و تعمیرکاران برای تعمیر انواع برندهای ماشین لباسشویی همچون برند بلومبرگ می توانیم خدمات با کیفیتی را به شما همشهریان عزیز در شهر اصفهان و همچنین شهرهای حومه ارائه دهیم.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

هنگامی که شما می خواهید هزینه تعمیر این دستگاه را در نظر بگیرید باید موارد مختلفی را مدنظر قرار دهید. اولین مورد این است که مشکل دستگاه شما چیست و یا چه قطعه ای با مشکل مواجه شده است. برای یافتن پاسخ این سوال، تعمیرکاران ما ابتدا عیب یابی دستگاه شما را انجام می دهند. با انجام عیب یابی، مشکل لباسشویی مشخص شده و می توان هزینه تعمیر را نیز ارائه داد.

قطعه های داخل ماشین لباسشویی ممکن است قابل تعمیر باشد و یا نباشد. از این رو تعمیرکار به شما توضیح می دهد که امکان تعمیر وجود دارد و یا باید هزینه خرید و تعویض قطعه جدید پرداخت گردد. به طور کلی شما باید هزینه های زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در نظر بگیرید:

 • هزینه رفت و آمد تعمیر کار (ایاب  و ذهاب).
 • هزینه عیب یابی لباسشویی جهت مشخص شدن مشکل.
 • با توجه به تعمیر یا تعویضی بودن، هزینه تعمیر یا تعویض قطعه.
 • هزینه خرید قطعه اورجینال و اصل در صورتی که نیاز به تعویض قطعه داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به منوی تعرفه های در سایت ما هزینه تعمیرات را مشاهده کنید و یا اینکه با شماره 09130108396 تماس گرفته و استعلام قیمت تعمیرات لباسشویی بلومبرگ را از کارشناسان ما داشته باشید.

موارد دیگری که برای برند بلومبرگ انجام می دهیم:

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *