تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان

5/5 - (121 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک آنقدر ها که به نظر می رسد سخت نیست. اگر با معنی ارور ها و علت بروز  آن ها آشنا شوید، تقریبا بسیاری از مشکلات ماشین ظرفشویی را می توانید بدون صرف هزینه یا با هزینه کم رفع کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر مشکل جدی است و تعمیر آن در توان شما نیست، تعمیر خود سرانه آن وضع را وخیم تر می کند. پس بهتر است در این مواقع از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ما نمایندگی مجیک در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

ارور های ماشین ظرفشویی مجیک (Magic)

ارور E1 ارور E4 ارور E7 ارور F1 ارور F4 ارور Dr
ارور E2 ارور E5 ارور E8 ارور F2 ارور F5 ارور Ts
ارور E3 ارور E6 ارور E10 ارور F3 ارور F6 ارور TO

کد خطای E1 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: در صورتی که درب دستگاه بیشتر از ۱۰ دقیقه باز بماند، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به هنگام بروز این ارور، بایستی درب دستگاه را به طور کامل ببندید.

ارور E2

ارور های ماشین ظرفشویی مجیک (Magic)

علت ارور: اگر آب مورد نیاز دستگاه برای شستشو تامین نشود، یا پمپ دستگاه خراب شده باشد، این اروز بروز می کند.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، جت پمپ دستگاه را بررسی کنید که سالم است یا خیر. اگر معیوب بود آن را تعمیر یا تعویض کنید. در صورتی که سالم بود به احتمال زیاد نیاز به تعمیر برد اصلی موتور خواهد بود. برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان می توانید با شرکت صفاهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

ارور E3 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: اگر ماشین ظرفشویی مجیک نتواند آب را به خوبی تخلیه کند یا اصلا تخلیه نکند، این ارور بروز می‌ کند.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، بایستی پمپ تخلیه را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید. البته خرابی مدار برد الکترونیک نیز محتمل است. اگر خرابی مربوط به برد ظرفشویی مجیک بود حتما از کمک یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان استفاده فرمایید.

ارور E4

علت ارور: این ارور به دو علت بروز می کند. یا آب گرم وارد ماشین ظرفشویی نشده یا آب ورودی بیش از ۸۵ درجه است.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، بایستی ورودی آب ماشین ظرفشویی را چک کنید زیرا ممکن است ورودی آب گرم مسدود باشد یا به خاطر گیر کردن آشغال، آب گرم وارد دستگاه نشود. مقدار مقاومت المنت را نیز بررسی کنید که هیتر دستگاه دچار سوختگی نشده باشد. اگر سوخته است آن را تعویض کنید. مورد دیگری که نیاز به بررسی دارد ترموستات است که بایستی به وسیله ی اهم سنج مقدار اهم آن چک شود. خرابی برد الکترونیک نیز محتمل است. برای رفع این ارور، بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان، آماده ی سرویس دهی به شما همشهریان گرامی می باشد.

ارور E5 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: دلیل این ارور این است که دمای آب دستگاه به خوبی تنظیم نمی شود که این مشکل به خاطر خرابی هیتر است.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، مقدار اهم المنت را بررسی کنید که دچار سوختگی نشده باشد. سنسور دستگاه نیز نیاز به بررسی دارد. همچنین ممکن است مدار برد معیوب باشد.

ارور E6

علت ارور: با آسیب دیدن موتور اصلی دستگاه این ارور بروز کرده و دستگاه روشن نخواهد شد.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، روتور داخل پمپ جت را چک کنید. زیرا ممکن است پمپ جت معیوب شده باشد و به موتور آسیب رسانده باشد. اگر سالم بود، امکان دارد برد اصلی ماشین ظرفشویی خراب شده باشد که نیاز به بررسی توسط تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان دارد.

ارور E7 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: این ارور نشان دهنده خرابی برد الکترونیک است.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، بایستی مدار برد فرمان را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

ارور E8

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: خرابی موتور اصلی می تواند باعث بروز این ارور شود.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، بایستی همانند ارور E6، روتور داخل پمپ جت و برد اصلی دستگاه را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض نمایید.

ارور E10 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: عدم شبکه ارتباطی باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، ارتباط بین برد اصلی و پنل را بررسی کنید زیرا ممکن است دچار قطعی شده باشد. سیم کشی دستگاه نیز نیاز به بررسی دقیق دارد. مدار دستگاه را هم بررسی کنید. اگر مشکل رفع نشد با یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ارور F1

علت ارور: اگر جریان به خوبی در سیستم برقرار نشود، این ارور بروز می کند که مربوط به جریان سنج یا فلوسنج می باشد.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، جریان مدار را بررسی کنید زیرا ممکن است جریان در قسمتی قطع شده باشد.

ارور F2 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: این ارور که ارور هیدروستات است، نشان می دهد که آب به مقدار کافی به داخل دستگاه نمی رسد.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، مقاومت پایه های هیدروستات را بررسی کنید. در صورتی که مشکل را پیدا نکردید یا تعمیر آن در توان شما نبود، از یک تکنسین در اصفهان کمک بگیرید. شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان می باشد.

ارور F3

علت ارور: نشتی آب علت بروز این ارور است.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، سنسور نشتی آب و سیم کشی دستگاه را چک کنید. اگر سنسور معیوب بود آن را تعمیر یا تعویض کنید.

ارور F4 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: اگر دمای آب ورودی بیشتر از ۸۵ درجه باشد این ارور بروز می کند.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، همانند ارور E4 ورودی ها را بررسی کنید.

ارور F5

علت ارور: این ارور کم بودن دمای آب را نشان می دهد.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، مقاومت هیتر، المنت و سنسور را بررسی کنید. در صورت معیوب بودن هرکدام، با تعویض آن مشکل برطرف می شود.

ارور F6 ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: زیاد بودن فشار آب یا نشت آب از شیر برقی موجب بروز این ارور می شود.

رفع ارور: به هنگام بروز این ارور، شیر برقی را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

ارور Dr ماشین ظرفشویی مجیک

علت ارور: باز بودن درب دستگاه

ارور Ts

علت ارور: ایجاد اتصال کوتاه در ترمیستور یا معیوب بودن مدار برد

رفع ارور: برای رفع این ارور حتما باید ابزار مخصوص داشته باشید.بهتر است هنگام بروز این خطا از یک متخصص ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان استفاده نمایید.

ارور TO ماشین ظرفشویی مجیک

صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

علت ارور: خرابی یا قطعی ترمیستور

رفع ارور: بررسی ترمیستور و مدار برد

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس، با ارائه خدمات با کیفیت، گزینه بسیار خوبی خواهد برای شما می باشد. این شرکت برای جلب اطمینان مشتریان، تعمیرات را با گارانتی ۶۰ روزه انجام خواهد داد. یعنی در صورتی که قطعه تعمیر شده تا ۶۰ روز بعد تعمیر خراب شد، به طور رایگان آن را تعمیر خواهد کرد. همچنین تمامی تعمیرات توسط بهترین تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان انجام می شود.

شما با مراجعه به مرکز ما می توانید اطمینان حاصل کنید که با هزینه ای معقول و شفاف از بهترین تعمیرات بهره مند شوید. ما در مجموعه صفاهان سرویس همواره رضایت صددرصدی مشتری را مدنظر قرار داده و در کمترین زمان برای انجام تعمیرات به ادرس شما مراجعه می کنیم. این بدین منظور است که شما مدت زمان زیادی را بدون استفاده از ظرفشویی خود نگذرانید.

شماره تلفن مرکز تعمیرات ظرفشویی مجیک در اصفهان چند است؟

شما برای ارتباط با مجموعه صفاهان سرویس و ثبت درخواست های خود برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. همچنین در سایت برای شما فرمی قرار داده شده که می توانید درخواست خود را با تکمیل نمودن این فرم به صورت آنلاین ثبت کنید. بعد از ارسال فرم، کارشناسان ما فرم را بررسی و جهت مشخص نمودن زمان حضور تعمیرکار در منزل شما، با شما تماس می گیرند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ‌لباسشویی کروپ در اصفهان

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک چه مقدار است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک بستگی به نوع خرابی و قطعه خرابی دارد. تعرفه تعمیرات در صفاهان سرویس طبق مصوبه اتحادیه می باشد. علاوه بر این در سایت در قسمت تعرفه ها، هزینه تعمیر هر قطعه به طور جداگانه ذکر گردیده است.

مجیک برند کدام کشور است؟

مجیک برای اولین بار در سال 1985 در کره جنوبی شروع به کار کرد. محصول این شرکت ابتدا اجاق گاز بود اما بعدها دیگر وسایل برقی نیز تولید گردید. در حال حاضر مجیک محصولات خود را به بیش از 60 کشور صادر می کند.

چرا دستگاه روشن می شود اما دکمه استارت کار نمی کند؟

 بیشتر مواقع این مورد به دلیل وجود مشکل در برد است. اگر شما هنگام فشردن دکمه استارت، صدای یک بوق شنیده نشد، می تواند مشکل از خود دکمه نیز باشد.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • سلام
  من هفته گذشته برای تعمیر ماشین ظرفشویی با شما تماس گرفتم و بسیر از خدمات شما راضی بودم. به تازگی پیدا کردن یک مرکز حرفه ای و متخصص سخت شده، ولی خدا رو شکر من شما را پیدا کردم😊

 • س
  ماشین ظرفشویی مجیک به غیر از ارور TO که نوشتید یک ارور to هم داره. اون چیه؟

 • سلام
  اگر احتمال خرابی ترمیستور ماشین ظرفشویی مجیک باشه ترمیستور رو کجای دستگاه پیدا کنیم و چطوری تستش کنیم ببینیم سالمه یا نه؟

  • سلام دوست عزیز
   ترمیستور زیر تشت ماشین ظرفشویی قرار داره. برای تستش باید گیره های مولتی متر رو به پایه های اون وصل کنید. اگر در دمای اتاق علامت بی نهایت رو مشاهده کردید یعنی اینکه ترمیستور سالمه. اگر غیر از این بود یعنی اینکه نیاز به تعمیر یا تعویض داره. که میتونید با پر کردن فرمی که داخل سایت هست از همکاران ما برای تعمیر و تعویض ترمیستور ماشین ظرفشویی مجیک تون کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + = 8