تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان

4.9/5 - (112 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر در منزل خود از ماشین لباسشویی بهی استفاده می کنید، بهتر است برای افزایش طول عمر لباسشویی خود این مقاله را مطالعه کرده و همچنین اگر به هر دلیلی در ماشین لباسشویی بهی خود مشکل یا ایرادی پیدا کردید با اطلاعات و آموزش های دریافت شده از خواندن این مطلب بتوانید موارد و ایراد هایی که نیازی به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان را ندارد خود در منزل رفع و رجوع کنید. اما اگر با خطاها و مشکلات تخصصی و همچنین ایراد هایی که نیاز به ابزار خاصی هستند در ماشین لباسشویی بهی خود مواجعه شدید حتما از یک تکنسین ماهر استفاده کنید.

ما نمایندگی بهی در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی بهی

ارورهای ماشین لباسشویی بهی ترکیبی از حروف و اعداد هستند که به ما نشان می دهند ماشین لباسشویی چه مشکلی دارد. این کدها کمک می کنند هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بهی، راحت تر مرحله عیب یابی را انجام دهیم. در ادامه سعی خواهیم کرد  معنای هرکدام از ارورها را بصورت کلی به شما توضیح دهیم.

کد خطای E1 کد خطای E4 کد خطای E7
کد خطای E2 کد خطای E5 کد خطای E8
کد خطای E3 کد خطای E6 کد خطای E9

ارور E1 در لباسشویی بهی

احتمال پیچ خوردگی در لوله ی آب و بسته شدن مسیر ورودی یا کم شدن فشار آب، احتمال اشکال در هیدروستات

ارور E2 در لباسشویی بهی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی

احتمال خراب شدن پمپ، گرفتگی مسیر فاضلاب، خرابی هیدروستات یا پمپ تخلیه، انسداد شلنگ تخلیه. اگر با تعویض یا تعمیر قطعه ایراد برطرف می شود حتما از نمایندگی های مجاز و معتبر استفاده کنید زیرا اگر قطعه درست تعمیر نشود و همچنین قطعه مورد نظر اصل و اورجینال نباشد مشکل و هزینه شما چندین برابر می شود.

نکته: صفاهان سرویس یکی از مراکز رسمی خدمات مربوط به لوازم خانگی در اصفهان بوده که با بیش از 20 سال سابقه ی موفق در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت می کند و تمامی خدمات خود را با 60 روز ضمانت و هزینه تعمیر لباسشویی و دیگر خدمات طبق تعرفه های رسمی اتحادیه ارائه می دهد.

ارور E3 در لباسشویی بهی

خرابی ترموستات، سیم برق، برد، پایین بودن ولتاژ برق و خرابی المنت گرم کن، خرابی NTC.

ارور E4 در لباسشویی بهی

نشتی آب به دلیل گرفتگی فاضلاب یا فیلتر، خرابی پمپ و انسداد شلنگ، خرابی برد یا سیم برقی یا میکروسوئیچ

ارور E5 در لباسشویی بهی

خرابی POWER SWITCH و اتصال سیم برقی یا خرابی برد. در صورتی که اگر ایراد از قسمت برد دستگاه باشد حتما باید از یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان کمک بگیرید.

خطای E6 در لباسشویی بهی

در این حالت آب گرم نمی شود چون: پایین بودن حرارت، خرابی برد، خرابی NTC

ارور E7 در لباسشویی بهی

بالا بودن درجه حرارت به علت خرابی سیم برق، خرابی NTC یا برد. این ارور هم همانند ارور E6 برای تعمیر یا تعویض برد حتما باید از یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان استفاده کنید.

ارور E8 در لباسشویی بهی

خرابی شیر توزیع کننده آب

ارور E9 در لباسشویی بهی

فشار دادن دکمه های دستگاه بیش از 30 ثانیه منجر به بروز این خطا میشود.

نکته: اگر در حل هرکدام از مشکلات و خطاهای ماشین لباسشویی بهی گفته شده در مطالب بالا مشکل پیدا کردید کافیست با کارشناسان صفاهان سرویس به شماره 09130108396 تماس بگیرید.

مشکلات رایج و تعمیر ماشین لباسشویی Behi

بیشتر مواقع به علت رعایت نکردن نکات ایمنی که در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بهی توضیح داده شده، پس از مدتی با مشکلاتی مواجه می شوید که نه علتش را میدانید و نه راه حل برطرف کردن آن را. در صورتی که اکثر این ایرادات جزئی بوده و اگر سریعا اقدام کنید به راحتی قابل حل هستند. در ادامه به برخی از مشکلات رایج لباسشویی بهی اشاره میکنیم.

علت اینکه ماشین لباسشویی بهی روشن نمی شود چیست؟

برق کشی را بررسی کنید. در صورت هرگونه خمیدگی یا پیچ خوردگی سیم برق، آن را برطرف کنید. از بسته شدن کامل و قفل شدن درب لباسشویی مطمئن شوید. اگر بازهم مشکل برطرف نشد احتمالا موتور یا برد دستگاه خراب شده است که باید تعمیر یا تعویض شوند. بهتر است این کار را یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان انجام دهد زیرا هم نیاز به تخصص دارد هم ابزار خاص.

علت اینکه درب ماشین لباسشویی بهی بسته نمی شود چیست؟

در صورت بسته نشدن درب لباسشویی شما نمی توانید از این دستگاه استفاده نمایید. از این رو مهم است که این مورد بررسی و حل شود. مواردی که مانع از بسته شدن درب لباسشویی بهی می شود، شامل موارد زیر است:

 • پر بودن بیش از اندازه لباسشویی از لباس: در این حالت علاوه بر مشکل بسته نشدن درب، در صورتی که حتی درب را ببندید در نهایت با لرزش شدید لباسشویی مواجه خواهید شد. از این رو به ظرفیت لباسشویی دقت کنید.
 • وجود جسم خارج در بین لاستیک و درب: گاهی یک جسم کوچک همانند دکمه ها و …. در بین لاستیک و درب گیر کرده و مانع از بسته شدن درب می گردد.
 • خرابی میکروسوییچ درب لباسشویی بهی: در صورت خرابی این قطعه، قفل درب کار نکرده و در واقع فرمان بسته شدن درب صادر نمی گردد. در این حالت برنامه ها نیز شروع به کار نخواهند کرد.
 • مشکل در زبانه درب: اگر این قطعه نیز شکسته باشد و یا با مشکلی مواجه شده باشد، درب لباسشویی بهی بسته نمی شود.
 • اختلال در برد: گاهی درب لباسشویی شما به درستی بسته شده است، اما به دلیل وجود مشکل در برد لباسشویی بهی، فرمان بسته شدن درب صادر نمی گردد و شما با ارور بسته نبودن درب مواجه می شوید.
 • خرابی، پارگی . فرسودگی لاستیک درب
 • شکسته بودن لولا

علت لرزش ها و تکان های شدید ماشین لباسشویی بهی چیست؟

اگر هنگام نصب لباسشویی بهی، به مسطح بودن زمینی که دستگاه روی آن قرار می گیرد توجه نکنید قطعا با لرزش های شدیدی مواجه می شوید. اما اگر زمین مسطح و صاف بود و بازهم با این مشکل روبرو شدید احتمالا جک های که مسئول کاهش لرزش هستند خراب شده و باید تعمیر شوند.

علت نشتی آب در لباسشویی بهی چیست؟

از مواد شوینده بیش از حد مجاز استفاده نکنید زیرا کف کردن بیش از حد باعث افزایش آبگیری و در نتیجه نشتی آب می شود. خمیدگی شلنگ ورودی و شلنگ تخلیه را برطرف کرده و اگر پوسیده شده آن را تعویض کنید. اگر همچنان مشکل تان برطرف نشد فیلتر تخلیه را تمیز کنید و مطمئن شوید شیرها کاملا باز هستند.

علت نچرخیدن درام لباسشویی بهی چیست؟
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی

ابتدا میکروسوئیچ درب را چک کنید که کاملا بسته و قفل شده باشد. اگر درب لباسشویی به درستی بسته نشود نه تنها دستگاه نمی شوید بلکه دیگ هم شروع به چرخش نمی کند.

سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی بهی

سرویس قطعه هیدروستات لباسشویی بهی

این قطعه در ماشین لباسشویی وظایف بسیاری برعهده دارد، که از جمله آنها:

 • جلوگیری از سر ریز شدن آب داخل ماشین لباسشویی (در صورت سری شدن با پمپ تخلیه)
 • جلوگیری از البسه های داخل ماشین لباسشویی (اگر با آبگرمکن سری شده باشد)
 • کنترل میزان کف در دور تند ماشین لباسشویی بهی

نکته: هرچند وقت یک بار این قطعه را چک و بررسی کنید و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید. در صورتی که مشاهده کردید این قطعه با مشکل مواجه شده سریعا با ما در صفاهان سرویس، جهت تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان تماس بگیرید.

سرویس قطعه تایمر ماشین لباسشویی بهی

تایمرها قطعه هایی هستند که زمان را تنظیم و کنترل می کنند. زمان سنج ها دو صورت هستند:

 • تایمرهایی مکانیکی (در ماشین لباسشویی های سطلی)
 • تایمرهای هایبرید (در اکثر ماشین لباسشویی ها)

نکته: تایمرهایی مکانیکی را به آرامی تنظیم نمایید. در حین چرخش و کار آن را نچرخانید. تایمرهای الکترونیکی به آب حساس هستند و در صورت برخورد با آب می سوزند.

سرویس قطعه میکروسوئیچ درب لباسشویی بهی

این قطعه وظیفه قفل نگه داشتن درب ماشین لباسشویی حین کارکرد را دارد و 2 دقیقه بعد از خاموش شدن ماشین، درب را باز می کند. حتما هر چند وقت یکبار آن را چک و بررسی نمایید و مطمئن شوید که این قطعه سالم است.

سرویس قطعه بلبرینگ لباسشویی بهی

این قطعه وظیفه سهولت در چرخش دیگ ماشین لباسشویی را دارد. درون بلبرینگ ها ساچمه هایی هستند که هر چند وقت یکبار باید گریس مالی شوند. اما به این نکته توجه کنید که عمر مفید آن 10 سال می باشد. البته عمر این قطعه به نحوه و میزان استفاده از ماشین لباسشویی دارد.

نکته: برای تعویض و حتی سرویس این قطعه بهتر است از یک تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بهی استفاده نمایید.

سرویس کاسه نمد لباسشویی بهی

وظیفه این قطعه در ماشین لباسشویی درزبندی می باشد و از جنس لاستیک است. این واشر لاستیکی بعد از مدتی کارکرد پوسیده شده و خاصیت درزبندی خود را از دست می دهد و باید تعویض شوند. هنگام تعویض آن به این نکته توجه کنید که حتما از سایز کاسه نمد قبلی استفاده نمایید.

کاسه نمد نوعی درزگیر می باشد که برای درزبندی شفت آبکش و پوسته حاوی دیگ ماشین لباسشویی استفاده می گردد تا از نشت دیگ ماشین لباسشویی به بیرون از پوسته جلوگیری نماید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان کجاست؟

در این مقاله به بررسی خطاهای ماشین لباسشویی بهی پرداختیم و شما را با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان و رفع ارورهای آن آشنا کردیم تا بتوانید در منزل به سرویس و نصب آن بپردازید. اگر در این زمینه هرگونه سوال یا مشکلی برایتان پیش آمد نگران نشوید و از کارشناسان صفاهان سرویس در اصفهان راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

صفاهان سرویس یکی از مراکز رسمی خدمات مربوط به لوازم خانگی در اصفهان بوده که با بیش از 20 سال سابقه موفق در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت می کند و تمامی خدمات خود را با 60 روز ضمانت و طبق تعرفه های رسمی اتحادیه ارائه می دهد.

شماره تلفن مرکز تعمیر لباسشویی بهی در اصفهان

اگر نیازی به تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی بهی در اصفهان توسط تکنسین های کاربلد ما در کمترین زمان را دارید، تنها کافیست با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما درخواست های شما را ثبت کرده و تعمیرکار مربوطه را به آدرس شما می فرستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان

سوالات متداول

به چند صورت می توان در صفاهان سرویس درخواست خدمات را ثبت کنم؟

شما می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • تماس با شماره 09130108396
 • مراجعه به سایت و بخش “ثبت درخواست” و تکمیل فرم مربوطه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بهی چقدر است؟

توجه داشته باشید که بدون عیب یابی توسط تکنسین های ما امکان اعلام هزینه وجود ندارد. اما در صورتی که شما می دانید مشکل از چه قطعه ای است، می توانید به بخش تعرفه ها در سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و هزینه تعمیر قطعه مربوطه را مشاهده کنید.

هزینه تعمیر هر قطعه متفاوت خواهد بود و این امری کاملا مشخص است. زیرا قطعات از نظر پیچیدگی و زمانی که برای تعمیر نیاز دارند، متفاوت می باشند. شما در کنار هزینه تعمیر یا تعویض قطعه، باید هزینه رفت و آمد یا همان ایاب و ذهاب و همچنین هزینه عیب یابی دستگاه را نیز پرداخت کنید.

آیا شما فروش قطعات ماشین لباسشویی بهی را نیز انجام می دهید؟

خیر. ما در حال حاضر فقط تعمیرات تخصصی و سرویس را برای این دستگاه انجام می دهیم.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • سلام
  من قبلا برای تعمیر یخچالم با شما تماس گرفتم و خیلی راضی بودم و دقیقا زمانی که کارشناستون فرموده بودند برای تعمیر اومدید. الان ماشین لباسشویی من یه مشکلی دارد. احساس می کنم آب بیش از اندازه داخلش گرم میشه، چکار باید بکنم؟

  • سلام. وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما است. خوشحال هستیم که توانسته ایم رضایت شما را کسب کنبم.
   لطفا شیرهای آب سرد و گرم را بررسی کنید. ممکن است شلنگ ها به شیرهای اشتباهی متصل شده باشند. اگر این مورد نبود تماس بگیرید برای ارسال تکنسین جهت عیب یابی.

  • سلام دوست عزیز
   این ارور نشان دهنده این است که دستگاه شما عمل آبگیری را به درستی انجام نمی دهد. دلایل عدم آبگیری نیز عبارتند از:
   *خرابی شیر برقی
   *خرابی هیدروستات
   *بسته بودن شیر آب
   *تا شدگی شلنگ ورودی
   *خرابی برد

 • ماشین لباسشویی بهی من ارور E21 میده. ولی این ارور رو توی مقاله پیدا نکردم

  • سلام دوست عزیز
   این ارور مربوط به تخلیه نشدن آب دستگاه است. سوختن پمپ تخلیه، انسداد شلنگ تخلیه و خرابی برد موجب عدم تخلیه آب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 14