تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان

4.9/5 - (8 امتیاز)

اگر در منزل خود از ماشین لباسشویی بهی استفاده می کنید، بهتر است برای افزایش طول عمر لباسشویی خود این مقاله را مطالعه کرده و همچنین اگر به هر دلیلی در ماشین لباسشویی بهی خود مشکل یا ایرادی پیدا کردید با اطلاعات و آموزش های دریافت شده از خواندن این مطلب بتوانید موارد و ایراد هایی که نیازی به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان را ندارد خود در منزل رفع و رجوع کنید. اما اگر با خطاها و مشکلات تخصصی و همچنین ایراد هایی که نیاز به ابزار خاصی هستند در ماشین لباسشویی بهی خود مواجعه شدید حتما از یک تکنسین ماهر استفاده کنید.

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی بهی

ارورهای ماشین لباسشویی بهی ترکیبی از حروف و اعداد هستند که به ما نشان می دهند ماشین لباسشویی چه مشکلی دارد. این کدها کمک می کنند هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بهی، راحت تر مرحله عیب یابی را انجام دهیم. در ادامه سعی خواهیم کرد  معنای هرکدام از ارورها را بصورت کلی به شما توضیح دهیم.

کد خطای E1 کد خطای E4 کد خطای E7
کد خطای E2 کد خطای E5 کد خطای E8
کد خطای E3 کد خطای E6 کد خطای E9

ارور E1 در لباسشویی بهی

احتمال پیچ خوردگی در لوله ی آب و بسته شدن مسیر ورودی یا کم شدن فشار آب، احتمال اشکال در هیدروستات

ارور E2 در لباسشویی بهی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی

احتمال خراب شدن پمپ، گرفتگی مسیر فاضلاب، خرابی هیدروستات یا پمپ تخلیه، انسداد شلنگ تخلیه. اگر با تعویض یا تعمیر قطعه ایراد برطرف می شود حتما از نمایندگی های مجاز و معتبر استفاده کنید زیرا اگر قطعه درست تعمیر نشود و همچنین قطعه مورد نظر اصل و اورجینال نباشد مشکل و هزینه شما چندین برابر می شود.

نکته: صفاهان سرویس نمایندگی رسمی خدمات مربوط به لوازم خانگی در اصفهان بوده که با بیش از 20 سال سابقه ی موفق در زمینه ی تعمیر و سرویس و نصب لوازم خانگی فعالیت می کند و تمامی خدمات خود را با 60 روز ضمانت و هزینه تعمیر لباسشویی و دیگر خدمات طبق تعرفه های رسمی اتحادیه ارائه می دهد.

ارور E3 در لباسشویی بهی

خرابی ترموستات، سیم برق، برد، پایین بودن ولتاژ برق و خرابی المنت گرم کن، خرابی NTC.

ارور E4 در لباسشویی بهی

نشتی آب به دلیل گرفتگی فاضلاب یا فیلتر، خرابی پمپ و انسداد شلنگ، خرابی برد یا سیم برقی یا میکروسوئیچ

ارور E5 در لباسشویی بهی

خرابی POWER SWITCH و اتصال سیم برقی یا خرابی برد. در صورتی که اگر ایراد از قسمت برد دستگاه باشد حتما باید از یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان کمک بگیرید.

خطای E6 در لباسشویی بهی

در این حالت آب گرم نمی شود چون: پایین بودن حرارت، خرابی برد، خرابی NTC

ارور E7 در لباسشویی بهی

بالا بودن درجه حرارت به علت خرابی سیم برق، خرابی NTC یا برد. این ارور هم همانند ارور E6 برای تعمیر یا تعویض برد حتما باید از یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان استفاده کنید.

ارور E8 در لباسشویی بهی

خرابی شیر توزیع کننده آب

ارور E9 در لباسشویی بهی

فشار دادن دکمه های دستگاه بیش از 30 ثانیه منجر به بروز این خطا میشود.

نکته: اگر در حل هرکدام از مشکلات و خطاهای ماشین لباسشویی بهی گفته شده در مطالب بالا مشکل پیدا کردید کافیست با کارشناسان صفاهان سرویس به شماره 09130451675  تماس بگیرید.

سرویس ماشین لباسشویی Behi در اصفهان

بیشتر مواقع به علت رعایت نکردن نکات ایمنی که در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بهی توضیح داده شده، پس از مدتی با مشکلاتی مواجه می شوید که نه علتش را میدانید و نه راه حل برطرف کردن آن را. در صورتی که اکثر این ایرادات جزئی بوده و اگر سریعا اقدام کنید به راحتی قابل حل هستند. در ادامه به برخی از مشکلات رایج لباسشویی بهی اشاره میکنیم.

علت اینکه ماشین لباسشویی بهی روشن نمی شود چیست؟

برق کشی را بررسی کنید. در صورت هرگونه خمیدگی یا پیچ خوردگی سیم برق، آن را برطرف کنید. از بسته شدن کامل و قفل شدن درب لباسشویی مطمئن شوید. اگر بازهم مشکل برطرف نشد احتمالا موتور یا برد دستگاه خراب شده است که باید تعمیر یا تعویض شوند. بهتر است این کار را یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان انجام دهد زیرا هم نیاز به تخصص دارد هم ابزار خاص.

علت اینکه درب ماشین لباسشویی بهی بسته نمی شود چیست؟

میکروسوئیچ درب را چک کنید که در صورت هرگونه خرابی باید تعویض شود ( برای تعویض قطعات لباسشویی حتما از قطعه اورجینال و اصلی استفاده کنید).

علت لرزش ها و تکان های شدید ماشین لباسشویی بهی چیست؟

اگر هنگام نصب لباسشویی بهی، به مسطح بودن زمینی که دستگاه روی آن قرار می گیرد توجه نکنید قطعا با لرزش های شدیدی مواجه می شوید. اما اگر زمین مسطح و صاف بود و بازهم با این مشکل روبرو شدید احتمالا جک های که مسئول کاهش لرزش هستند خراب شده و باید تعمیر شوند.

علت نشتی آب در لباسشویی بهی چیست؟

از مواد شوینده بیش از حد مجاز استفاده نکنید زیرا کف کردن بیش از حد باعث افزایش آبگیری و در نتیجه نشتی آب می شود. خمیدگی شلنگ ورودی و شلنگ تخلیه را برطرف کرده و اگر پوسیده شده آن را تعویض کنید. اگر همچنان مشکل تان برطرف نشد فیلتر تخلیه را تمیز کنید و مطمئن شوید شیرها کاملا باز هستند.

علت نچرخیدن درام لباسشویی بهی چیست؟
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بهی

ابتدا میکروسوئیچ درب را چک کنید که کاملا بسته و قفل شده باشد. اگر درب لباسشویی به درستی بسته نشود نه تنها دستگاه نمی شوید بلکه دیگ هم شروع به چرخش نمی کند.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان کجاست؟

در این مقاله به بررسی خطاهای ماشین لباسشویی بهی پرداختیم و شما را با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان و رفع ارورهای آن آشنا کردیم تا بتوانید در منزل به سرویس و نصب آن بپردازید. اگر در این زمینه هرگونه سوال یا مشکلی برایتان پیش آمد نگران نشوید و از کارشناسان صفاهان سرویس در اصفهان راهنمایی های لازم را دریافت کنید و اگر نیازی به تعمیر تخصصی و خارج از توان شما بود تکنسین های کاربلد ما در کمترین زمان به محل سکونت شما اعزام خواهند شد. تنها کافیست با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

صفاهان سرویس نمایندگی رسمی خدمات مربوط به لوازم خانگی در اصفهان بوده که با بیش از 20 سال سابقه ی موفق در زمینه تعمیر و سرویس و نصب لوازم خانگی فعالیت می کند و تمامی خدمات خود را با 60 روز ضمانت و طبق تعرفه های رسمی اتحادیه ارائه می دهد.

 

خدمات دیگری که ما برای برند بهی انجام می دهیم:

تعمیر ظرفشویی بهی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.