ارور CE ماشین لباسشویی ال جی

5/5 - (20 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

امروز ما در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از ارورهای لباسشویی یعنی ارور CE ماشین لباسشویی ال جی بپردازیم. این ارور یکی از ارورهای لباسشویی ال جی می‌باشد و مربوط به خرابی قسمت سخت افزاری دستگاه بوده. برای رفع آن باید حتما از یک متخصص کمک گرفت. چرا که در غیر این صورت، آسیب‌های زیادی به دستگاه شما وارد می‎شود.

به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که هنگام بروز این ارور، با مجموعه صفاهان سرویس که یکی از معتبرترین و بهترین مراکز ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان است، تماس حاصل فرمایید.

ارور CE ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

به طور کلی ارورهای ماشین لباسشویی به دو دسته تقسیم می شوند:

  • دسته‌ اول: این نوع ارورها مربوط به استفاده نادرست کاربر است و با کمی تلاش می‌توان به سادگی آنها را برطرف نمود و نیازی به کمک گرفتن از یک تکنسین نمی‌باشد.
  • دسته‌ دوم: این نوع ارورها برخلاف نوع قبلی، مربوط به خرابی یکی از قطعات داخلی دستگاه هستند که باید حتما توسط یک فرد ماهر مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرند.

ارور CE ماشین لباسشویی ال جی از ارورهای نوع دوم است و اصلی‌ترین علت بروز آن، خرابی موتور است. البته این ارور می‌تواند در اثر خرابی دیگر قطعات نیز بروز پیدا کند.

از آنجایی که موتور یک قطعات بسیار مهم و حساس است، بررسی و عیب یابی آن کاری دشوار می‌باشد. اگر به درستی انجام نشود، هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل کرده و به دیگر قطعات مهم همانند برد نیز آسیب وارد می‌کند.

علل نمایش ارور CE ماشین لباسشویی ال جی و نحوه رفع آن

علل نمایش ارور CE ماشین لباسشویی ال جی و نحوه رفع آن

خرابی موتور

می‌توان گفت اصلی ترین علت نمایش این ارور، خرابی موتور ماشین لباسشویی است. موتور یکی از اصلی ترین و حساسترین قطعات ماشین است و خرابی آن می‌تواند مشکلات زیادی اعم از بروز این ارور به وجود آورد.

نحوه رفع

اگر مشکل از موتور باشد، باید موتور به خوبی عیب یابی و بررسی گردد و در صورت لزوم، تعمیر و یا تعویض شود. توجه داشته باشید که موتور یکی از مهمترین قطعات ماشین لباسشویی است و تعمیر آن کاری دشوار و تخصصی می‌باشد. به همین دلیل، از تعمیر و بررسی آن توسط خودتان به‌طور جدی خودداری نمایید.

خرابی و سوختگی برد

برد نیز یکی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی ال جی است که همانند مغز دستگاه عمل کرده و فرمان‌های مختلف را به قطعات ارسال می‌کند. بروز این ارور می تواند حاکی از خرابی برد الکتریکی باشد.

هنگامی که نوسانات برق زیاد شود، برد دستگاه می‎سوزد و بوی سوختگی خفیفی از جلوی دستگاه حس می‌شود. این اتفاق باعث بروز یکسری مشکلات در ماشین ازجمله بروز ارورCE  ماشین لباسشویی ال جی می‎گردد.

نحوه رفع

در این مورد باید برد توسط یک تکنسین ماهر به خوبی بررسی گردد و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شود.

خرابی تاخو

تاخو قطعه‎ای در موتور ماشین است که وظیفۀ چرخش موتور را بر عهده دارد. خرابی این قطعه می‌تواند در خیلی از برنامه‎های دستگاه مشکل ایجاد کند و باعث بروز این ارور نیز بشود.

نحوه رفع

در این مرحله تاخو باید به خوبی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز، تعویض شود. برای عیب یابی تاخو، مقاومت آن مد نظر است. مقاومت این قطعه باید بین 7 تا 11 اُهم باشد و در غیر این صورت، تاخو نیاز به تعمیر و تعویض دارد.

وجود مشکل در سیم‎کشی و اتصالات

اگر سیم‌های ماشین دچار قطعی بشوند، ممکن است که این ارور بر روی صفحه نمایش، نشان داده شود. البته توجه داشته باشید که اگر اتصالات ماشین لباسشویی قطعی داشته باشند، مشکلات جدی‎تری نیز ممکن است برای دستگاه شما رخ دهد.

نحوه رفع

در این مرحله باید سیم‎کشی‎ها و اتصلات به خوبی بررسی شوند و در صورت وجود هرگونه قطعی، برطرف گردد.

توجه داشته باشید که این ارور مربوط به خرابی قطعات مهم دستگاه است و رفع آن بدون داشتن تخصص، کاری خطرناک بوده و موجب خرابی‎های بیشتر می‎شود.

به همین دلیل به شما توصیه می‎کنیم که هنگام مشاهده این ارور، از طریق شماره 09130108396 با مجموعه صفاهان سرویس اصفهان تماس حاصل فرمایید.

چگونه ارور CE را برطرف کنیم؟

چگونه ارور  CEرا برطرف کنیم؟

اگر این ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه شما نمایش داده شد، پیش از هرکاری ابتدا دستگاه را از برق کشیده و مدّتی به آن استراحت دهید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه دستگاه را مجددا به برق متصل نموده و برنامه شست و شو برای آن تنظیم کنید.

پس از پایان شست و شو، به احتمال زیاد این ارور رفع می‎شود. امّا اگر همچنان ارور CE ماشین لباسشویی ال جی نمایش داده می‎شد، یعنی مشکل بزرگتری وجود دارد و قطعات دستگات باید توسط یک متخصص مورد بررسی قرار گیرند.

در این زمان بهترین کار این است که دستگاه را از برق جدا کرده، شیر ورودی آب را ببندید و هرچه زودتر با یک تکنسین تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما در این زمینه، مجموعه صفاهان سرویس، مرکز تعمیرات لباسشویی در اصفهان است. این مرکز با ارائه گارانتی خدمات 60 روزه، به شما این ضمانت را می‌دهد که دستگاه شما به خوبی تعمیر و ارور آن رفع خواهد شد. شما می‎توانید جهت درخواست تکنسین، با این مرکز تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که تمامی ارورهای ماشین لباسشویی باید به سرعت رفع شوند. چرا که خرابی یک قطعه، به مرور زمان می تواند به سایر قطعات دستگاه نیز آسیب وارد کند.

هزینه رفع ارور CE ماشین لباسشویی ال جی چقدر است؟

متأسفانه باید گفت که هزینه رفع این ارور با توجه به یکسری عوامل، متغیر است. از همین رو نمی‎توان هزینه‎ ثابتی را برای آن درنظر گرفت. با این حال شما می‎توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق رفع این ارور ماشین لباسشویی ال جی، با ما در مجموعه صفاهان سرویس اصفهان تماس حاصل فرمایید.

کلام آخر…

یکی از مشکلاتی که امروزه کاربران ماشین لباسشویی با آن رو به رو هستند، بروز ارورهای مختلف است که بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایش داده شده و حاکی از وجود خرابی و یا مشکل در دستگاه هستند. برای رفع این ارورها راه‎های متعددی وجود دارد که امن‌ترین و بهترین راه آن، تماس با یک مرکز تعمیرات خوب و معتبر است.

مجموعه صفاهان سرویس، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز اصفهان در این زمینه است. این مرکز در تمامی کارهای تعویض، از قطعات اورجینال استفاده کرده و با ارائه گارانتی خدمات 60 روزه، به شما این اطمینان را می‎دهد که مشکل به وجود آمده در دستگاه شما به بهترین نحو رفع خواهد شد.

همچنین شما با مراجعه به این مجموعه، مجبور به پرداخت هزینه‌ زیادی نخواهید شد چرا که تمامی هزینه‎های دریافتی این مجموعه مطابق مصوبه اتحادیه می‎باشد. حال شما می‎توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تکنسین، با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارور HE ماشین لباسشویی ال جی

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =