ارور hs یخچال فریزر ال جی

5/5 - (11 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

تمامی یخچال فریزرهای برند ال جی از سیستم هوشمند کدخطا بهره می ‌برند. به طوری که در صورت بروز مشکلات عملکردی می‌ توانید پیامی هشدار دهنده با استفاده از کدهای به خصوص را در صفحه نمایش مشاهده کنید. در صورتی که سنسور رطوبت محیط داخلی دستگاه با مشکل مواجه شود، ارور hs یخچال فریزر ال جی بروز می ‌کند.

این ارور همانند دیگر کدهای یخچال فریزرهای ال جی علت بروز منحصر به فرد خود را دارد. بنابراین برای رسیدن به پاسخ سوال خود باید از روش ‌هایی عیب یابی یا افراد حرفه ‌ای در این زمینه کمک بگیرید. ارور hs یخچال فریزر LG با توجه به علت بروز آن راه‌ های رفع متفاوتی دارد. همچنین هزینه نهایی عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر ال جی با ارور hs به عوامل متعددی مانند وسعت خرابی وابسته است.

دلایل بروز ارور hs یخچال فریزر LG

اگر ارور Hs را بر روی یخچال فریزر ال جی خود مشاهده کردید باید به دنبال علت بروز آن باشید. زیرا برطرف نکردن این کد خطا به مرور زمان موجب خرابی ‌های بیش ‌تر در دستگاه می ‌شود. در صورت عدم داشتن مهارت کافی در این زمینه بهتر است از تکنسین ‌های حرفه ‌ای کمک بگیرید. مجموعه صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

در ادامه برخی از دلایل بروز ارور hs یخچال فریزر ال جی را بررسی می ‌کنیم.

خرابی سنسور رطوبت

خرابی سنسور رطوبت

یخچال فریزر ال جی در مجموعه خود چندین سنسور برای اهداف مختلف را به کار می ‌گیرد. سنسور رطوبت یکی از مهم ‌ترین بخش‌ هایی است که در عملکرد یخچال تاثیر زیادی می ‌گذارد. بنابراین خرابی این قطعه موجب بروز کد خطای hs برای اطلاع بیش ‌تر کاربر می ‌شود. در این شرایط باید سنسور رطوبت را با کمک گرفتن از تکنسین‌ های حرفه ‌ای تعویض کنید.

اتصال کوتاه سنسور رطوبت

سنسور یکی از قسمت‌ های الکتریکی موجود در مدار یخچال فریزر ال جی است. بنابراین در صورت وجود اتصال کوتاه عملکرد خود را از دست داده و موجب بروز کد خطا hs می‌ شود. در این شرایط باید سنسور رطوبت را از نظر وجود اتصال کوتاه بررسی کنید.

تکنسین های صفاهان سرویس که متخصص در زمینه تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان هستند، می توانند این عیب یابی را برای شما انجام دهند.

قطعی اتصالات

قطعی سیم یخچال فریزر ال جی از ۲ شاخه تا قسمت ‌های مختلف دستگاه مانند سنسور رطوبت موجب بروز کد خطا hs می ‌شود. برای بررسی عملکرد درست اتصالات می ‌توانید تمامی سیم ‌ها و دوشاخه را از نظر سوختگی یا ترکیدگی بررسی کنید. در این شرایط اگر کوچک ‌ترین تغییر رنگ یا قطعه متفاوتی را مشاهده کردید باید از افراد حرفه ‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

خرابی مادربرد

مغز هوشمند انواع دستگاه ‌های الکترونیکی مانند یخچال فریزر ال جی مادربرد است. بنابراین اختلال در عملکرد این قطعه موجب بروز ناهماهنگی‌ هایی مانند مشاهده کد خطای hs  می‌ شود. مادربرد در برخی مواقع با تعویض قطعه ‌های کوچک و تعمیر، عملکرد خود را باز می‌ یابد. اما در موارد شدیدتر باید کل مادربرد را با هزینه بالا تعویض کنید.

راه‌های رفع ارور hs یخچال فریزر ال جی

ارور اچ اس یخچال فریزر ال جی در اثر عوامل متعددی مشاهده می ‌شود. بنابراین راه‌ های متعددی برای از بین بردن این ارور از صفحه نمایش دستگاه وجود دارند. دلیل بروز مشکل معیاری است که بهترین راه را برای تعمیر یخچال در نظر می‌ گیرند. در ادامه برخی از راه‌ های رایج رفع ارور hs یخچال فریزر LG را بررسی می ‌کنیم تا با دیدی بازتر در این زمینه عمل کنید.

 • در صورت سوختگی سنسور رطوبت باید آن را با توجه به مراحل مشخصی تعویض کنید. البته در صورت عیب یابی و تعمیر پذیر بودن سنسور می‌ توان هزینه ‌ها را کاهش دهید.
 • وجود اتصال کوتاه در سنسور رطوبت دستگاه باید توسط افراد حرفه ‌ای در این زمینه برطرف شود. همچنین اگر این اتفاق موجب سوختگی سنسور شده باشد باید آن را تعویض کنید.
 • در صورت سوختگی یا ترکیدگی اتصالات از ۲ شاخه تا سنسور رطوبت دستگاه باید تعویض انجام شود. برای این کار باید سیستم را از برق جدا کرده یا از افراد حرفه ‌ای کمک بگیرید.
 • خرابی مادربرد به عنوان یکی از چند علت بروز ارور hs یخچال فریزر ال جی شناخته می ‌شود. بنابراین در این شرایط باید فرایند تعمیر یا تعویض انجام شود.
 • در برخی مواقع بروز خود خطای hs بر روی صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی به دلیل برهم خوردن تنظیمات دستگاه است. بنابراین با روشن خاموش کردن آن امکان برطرف شدن وجود دارد.

هزینه رفع ارور hs یخچال فریزر ال جی

هزینه رفع ارور hs یخچال فریزر ال جی

ارور hs در یخچال فریزر ال جی یکی از رایج ‌ترین کد خطاهایی است که به دلایل متعددی رخ می ‌دهد. برطرف کردن علت این ارور در برخی مواقع به تخصص و مهارت کافی نیاز دارد. بنابراین باید از خدمات تکنسین‌ های حرفه ‌ای در این زمینه کمک بگیرید. هزینه رفع ارور در این شرایط با توجه به عوامل متعددی مانند وسعت خرابی تعیین می‌ شود.

بنابراین برای کسب اطلاعات بیش ‌تر در این زمینه می ‌توانید با مشاوران مجموعه صفاهان سرویس تماس بگیرید. در ادامه عوامل موثر در تعیین هزینه نهایی رفع ارور hs یخچال فریزر ال جی را بررسی می‌ کنیم.

 • مرکزی که برای دریافت خدمات تعمیر یا تعویض قطعات یخچال فریزر ال جی مراجعه می ‌کنید از مهم‌ترین عوامل موثر در این زمینه است.
 • انتخاب تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به قیمت بالا لوازمی مانند سنسور رطوبت یخچال فریزر ال جی در تعیین هزینه نهایی تاثیر می‌ گذارد.
 • برخی مراکز با ارائه خدمات با کیفیت ‌تر و گارانتی معتبر هزینه بیش ‌تری از شما دریافت می ‌کنند.
 • وسعت خرابی از دیگر عواملی است که بر روی تعیین هزینه نهایی رفع ارور hs تاثیر می ‌گذارد. برای مثال در صورت خرابی مادربرد باید هزینه‌ های بیش ‌تری را در نظر بگیرید.
 • در صورت نیاز به دریافت خدمات فوری در برخی مراکز باید هزینه بیش‌ تری بپردازید.
 • موقعیت مکانی از دیگر عواملی است که بر روی هزینه نهایی رفع ارور hs تاثیر می ‌گذارد. به طوری که در شهرهای بزرگ برای دریافت خدمات باید هزینه بیش ‌تری بپردازید.

کلام پایانی

ارور hs یخچال فریزر ال جی یکی از رایج‌ ترین کد خطاهایی است که به دلیل وجود مشکل در سنسور رطوبت دستگاه مشاهده می ‌شود. علت‌ های متعددی مانند قطعی اتصال برق، خرابی سنسور، اتصال کوتاه و اشکال در عملکرد مادربرد در این زمینه مطرح هستند. برای رفع کد خطا اچ اس از یخچال فریزر ال جی باید علت بروز مشکل را پیدا کنید.

البته این فرایند به دانش فنی و تخصص بالایی در این زمینه نیاز دارد. هزینه رفع ارور hs در یخچال فریزر و عوامل متعددی مانند وسعت خرابی، نوع مرکز و تعمیر یا تعویض قطعات وابسته است. تکنسین های مجموعه صفاهان سرویس کلیه موارد مربوط به تعمیر یخچال فریزر در اصفهان را به صورت تخصصی برای شما انجام می دهند. جهت ثبت درخواست تعمیرات خود کافی است با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 + = 33