5/5 - (50 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

اکثر لباسشویی ها از جمله لباسشویی ایندزیت دارای کدهای خطایی هستند هنگام ایراد در قسمتی از دستگاه، روی صفحه نمایش ظاهر میشوند. بروز این خطاها باعث میشود ما بفهمیم کدام قطعه از دستگاه دچار ایراد شده و باید موضوع را با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان در میان گذاشت تا ماشین لباسشویی تعمیر شود. یکی از کامل ترین منابعی که در مورد این ارورها کمک کننده است، دفترچه راهنمای آن است.

اما ما هم قصد داریم در ادامه لیستی از این ارورها را برایتان توضیح دهیم تا دست کم محدوده ایراد دستگاه را شناسایی کنید و مراحل تعمیر یا تعویض قطعه را به یک تکنسین ماهر مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان بسپارید.

ماشین لباسشویی ایندزیت دارای تعدادی چراغ چشمک زن است که روشن و خاموش شدن آن نشانه بروز مشکل و عیبی در کارکرد دستگاه است. حال اگر این چراغ چشمک زن ها به یک کد تبدیل شوند، عیب یابی دقیق لباسشویی را راحت تر می کنند. برای تبدیل چراغ چشمک زن به کدخطا در لباسشویی ایندزیت، عددی که هرچراغ دارد را باهم جمع کنید و قبل از آن حرف F قرار دهید.

ما نمایندگی ایندزیت در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت و نحوه رفع هرکدام

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

ارور F01 ارور F05 ارور F09 ارور F13 ارور F17
ارور F02 ارور F06 ارور F10 ارور F14 ارور F18
ارور F03 ارور F07 ارور F11 ارور F15 ارور F19
ارور F04 ارور F08 ارور F12 ارور F16 ارور H20

ارور F01 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای مدار برد الکترونیکی دستگاه (ایراد از نقاط اتصال برد)

راه حل: جریان برق را به مدت 2 دقیقه قطع کنید و بعد دوباره لباسشویی را روشن کنید، با این کار لباسشویی ریست شده و احتمالا دوباره شروع به کار میکند. اما اگر مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی توسط فرد متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان بررسی شود.

ارور F02

علت: خطای چرخش دیگ دستگاه (نچرخیدن دیگ لباسشویی به دلیل ایراد در موتور)

راه حل: موتور مهم ترین قطعه ی لباسشویی هاست و به دلیل اهمیت و حساس بودن آن توصیه میکنیم خودتان اقدامی نکنید و عیب یابی را به تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان بسپارید.

ارور F03 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای گرم نشدن آب دستگاه به دلیل ایراد در سنسورهای ترمال روی برد دستگاه.

راه حل: اگر آب لباسشویی در مرحله آبکشی و خشک کن، گرم نشود باید سنسور حرارتی و المنت را بررسی کنید و میزان مقاومت سنسور حرارتی را با اهم سنج اندازه گیری کنید که اگر مشکلی دارد تعویض شود.

ارور F04 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای خرابی سوئیچ فشار دستگاه

راه حل: سوئیچ فشار لباسشویی را بررسی کنید و در صورت هرگونه خرابی تعویض شود. اگر سوئیچ فشار سالم بود لوله ی تغذیه کننده ی آن را بررسی کنید.

ارور F05 در لباسشویی ایندزیت

علت: احتمال خطای خرابی پمپ دستگاه یا قطعات دیگر

راه حل: یکی از دلایل بروز این خطا میتواند خرابی پمپ باشد که باید باز شده و بررسی شود. اما اگر پمپ سالم بود یعنی علت از قسمت دیگری است. برای رفع این ارور سیستم تخلیه آب، فیلترپمپ، باز بودن مسیر فاضلاب و کلیه ی قطعاتی که مربوط به تخلیه آب است را بررسی کنید. اگر نتیجه نگرفتید از کمک یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان استفاده نمایید.

ارور F06

علت: خطای باز و بسته نشدن درب دستگاه و اجرا نشدن برنامه ی شستشو

راه حل: ابتدا بررسی کنید ببینید درب لباسشویی کاملا بسته شده است یانه. اگر مانعی بین درب گیر کرده آن را بردارید. در صورتی که میکروسوئیچ درب خراب شده آن را تعویض کنید. اگر مشکل همچنان برطرف نشد با یک تعمیرکار حرفه ای لباسشویی ایندزیت در اصفهان تماس بگیرید.

ارور F07 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای خرابی برد الکترونیکی و اجرا نشدن برنامه ی شستشو

راه حل: در هنگام بروز این خطا احتمالا با توقف شستشو حین عملیات چرخش هم مواجه میشوید زیرا دستگاه حرارت لازم را ندارد. برای رفع این خطا باید برد الکترونیکی دستگاه را چک کنید.

ارور F08

علت: خطای توقف چرخش دستگاه حین عملیات

راه حل: ریشه این مشکل در برد الکترونیکی دستگاه است و باید وضعیت برد را بررسی کنید. اگر بازهم مشکل برطرف نشد اتصالات هیتر را به طور کامل چک کنید و از وضعیت سلامت سوئیچ فشار و ماژول نیز مطمئن شوید.

ارور F09 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای اختلال در کارکرد کلی دستگاه

راه حل: در این حالت نمیتوانید هیچکدام از برنامه های شستشو را انتخاب کنید. بهتر است برای رفع این خطا لباسشویی را یکبار خاموش و روشن کنید. اگر مشکل برطرف نشد از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان کمک بگیرید تا دوباره ماژول دستگاه را برنامه ریزی و راه اندازی کند.

ارور F10

علت: خطای خرابی سوئیچ فشار و اتصالات دستگاه

راه حل: در این حالت دستگاه قادر به تشخیص وضعیت سنسور داخل سوئیچ فشار نیست. برای رفع این مشکل باید سوئیچ فشار و ماژول را به طور کامل بررسی کنید و مسیر لوله ی متصل به سوئیچ را چک کنید که کاملا باز باشد.

ارور F11 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای تخلیه ی آب از دیگ دستگاه

راه حل: برای رفع این مشکل باید پمپ تخلیه ی دستگاه را بررسی کنید تا اگر آب داخل درام باقی مانده تخلیه کنید. اگر مشکل گرفتگی پمپ تخلیه نبود باید اتصالات و سیم کشی هارا بررسی کنید.

ارور F12

علت: خطای عملکرد برد الکترونیکی و برد کنترلی دستگاه

راه حل: عدم برقراری ارتباط کامل بین برد کنترلی اصلی و برد کنترلی بالای دستگاه علت بروز این خطاست. برای رفع این خطا لباسشویی را یکبار خاموش و روشن کنید و اگر جواب نگرفتید موضوع را به یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان اطلاع دهید.

ارور F13 و F14 در لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

علت: خطای مربوط به خشک کن دستگاه

راه حل: هنگامی که این خطا نشن داده میشود در واقع لباسشویی ایندزیت وارد مرحله خشک کن نمیشود و مشکل از موتور دستگاه است. برای بررسی موتور، المنت و هیتر لباسشویی ایندزیت با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ارور F15

علت: خطای کنترل هیتر و گرم نشدن آب/توقف در حین شستشو

راه حل: جهت حل مشکلات ارور F15 باید هیتر دستگاه را بررسی و عیب یابی کنید. اگر هیتر لباسشویی ایندزیت دچار مشکلی شده باشد دستگاه در عملیات خشک کردن متوقف میشود.

ارور F16 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای چرخش دیگ دستگاه

راه حل: برای بررسی مشکلات نچرخیدن دیگ باید قطعه ناخو را بررسی کنید. اگر لباسشویی شما از نوع خازن دار است باید خازن و برد الکترونیکی را نیز چک کنید.

ارور F17

علت: خطای قفل درب دستگاه

راه حل: برای حل مشکلات باز و بسته نشدن درب لباسشویی ایندزیت، میکروسوئیچ درب و گیر نکردن موانع را بررسی کنید. قفل و PCB مربوط به قفل را نیز چک کنید.

ارور F18 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای برد کنترلی دستگاه

راه حل: در این حالت ارتباط بین ماژول اصلی و ماژول پنل کاربری قطع شده و تمام اتصالات و سیم کشی های ماژول را باید بررسی کنید. این کار بسیار تخصصی است و شما باید از یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان کمک بگیرید.

ارور F19

علت: خطای مربوط به خشک کن دستگاه

راه حل: در این حالت خشک کن لباسشویی ایندزیت در حین عملیات متوقف میشود. برای رفع این ارور باید موتور دستگاه و بردالکترونیکی را که بسیار حساس و مهم هستند بررسی کنید.

ارور H20 در لباسشویی ایندزیت

علت: خطای آبگیری دستگاه

راه حل: اگر سوئیچ فشار لباسشویی ایندزیت برای تشخیص سطح آب ایراد پیدا کند باید شلنگ متصل به سوئیچ را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد. شیربرقی و لوله های ورود آب را نیز چک کنید.

سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

سرویس لباسشویی به معنای چکاب دوره ای قطعات دستگاه است که اگر ایراد جزئی و نامشخص داشت برطرف شود و به مشکلات بزرگتر مانند سوختن قطعه یا اتصالی بدنه نشود. توصیه میکنیم سرویس لباسشویی ایندزیت را هر 4 الی6 ماه یکبار به یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان بسپارید.

مشکلاتی که حتما باید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی Indesit در اصفهان تماس بگیرید

ارورها ماشین لباسشویی ایندزیت

  • لباسشویی ایندزیت روشن نمیشود.
  • دیگ لباسشویی ایندزیت نمیچرخد.
  • لباس ها در لباسشویی ایندزیت تمیز نمیشوند.
  • بدنه ی لباسشویی ایندزیت برق دارد.
  • ماشین لباسشویی ایندزیت لرزش یا سروصدا دارد.
  • درب لباسشویی ایندزیت باز و بسته نمیشود.
  • خشک کن لباسشویی ایندزیت کار نمیکند.
  • و…

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان کجاست؟

ماشین لباسشویی ایندزیت یک برند ایتالیایی است که به دلیل زیبایی و کیفیت بالایی که دارد خریداران زیادی در سراسر جهان دارد. متاسفانه امروزه به دلیل تحریم ها واردات لباسشویی ایندزیت به ایران انجام نمیگیرد و بسیاری از لوازم خانگی این برند اورجینال نیستند. اگر شما هم از لباسشویی ایندزیت استفاده میکنید بهتر است تعمیر و سرویس آن را به یک شرکت معتبر و با سابقه بسپارید.

صفاهان سرویس به عنوان بزرگترین مجموعه خدمات لوازم خانگی در اصفهان با بیش از 20 سال سابقه موفق آماده خدمت رسانی 24 ساعته به مشتریان عزیز است. صفاهان سرویس علاوه بر سرعت بالا در امر تعمیرات و سرویس لباسشویی ایندزیت، هزینه هایتان را تاحد ممکن کاهش میدهد و با ارائه ضمانت 60 روز، حسن فعالیت خود را نشان میدهد. پس کار را به کاردان بسپارید.

شماره تلفن مرکز تعمیرات لباسشویی ایندزیت در اصفهان

جهت ارتباط با کارشناسان صفاهان سرویس جهت ثبت خدمات خود در زمینه تعمیرات لباسشویی ایندزیت با شماره 09130451675 تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در سایت ما، فرم ثبت درخواست ها را تکمیل و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما این فرم ها را بررسی و تکنسین مربوطه را به آدرس شما می فرستند.

هزینه تعمیر لباسشویی ایندزیت در اصفهان

شما برای به دست آوردن هزینه تعمیرات خود باید به بخش تعرفه های سایت ما (صفاهان سرویس) مراجعه کنید. سپس هزینه تعمیر قطعه مورد نظر را یافته و با هزینه عیب یابی و ایاب و ذهاب جمع بزنید. در این حالت شما هزینه کلی تعمیرات را به دست آورده اید. در صورتی که قطعه شما قابل تعمیر نیست و باید با یک قطعه جدید تعویض گردد، شما باید هزینه قطعه خریداری شده را نیز بپردازید.

در بازار قیمت قطعه ها دارای نوسان زیادی است، از این رو ما نمی توانیم همچون تعرفه، قیمت قطعه ها را نیز در سایت به شما اعلام کنیم. اما شما می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و استعلام قیمت کنید.

دیگر خدمات برای این برند:

تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *