نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در اصفهان

5/5 - (62 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

یکی از خدمات تخصصی و منحصربه‌فرد در صفاهان سرویس تعمیر، سرویس و راه‌اندازی همه برندهای لوازم خانگی است. حتی آن دسته از برندهایی که کمیاب هستند و یا اینکه تا به حال اسمشان را نشنیدید. برندهای زیادی هستند که ممکن است در حال حاضر تولیدشان متوقف شده باشد یا اینکه واردات آنها به ایران کم باشد. مجموعه صفاهان سرویس دارای تکنسین‌‎‌های متخصص همراه با آموزش‌های به روز در زمینه تعمیرات اکثر همه برندهاست. یکی از برندهای معتبر ماشین لباسشویی برند زیرووات است. که شرکت صفاهان سرویس تعمیر ماشین ‌لباسشویی زیرووات در اصفهان را برعهده دارد.

ما نمایندگی زیرووات اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای ماشین‌لباسشویی زیرووات و رفع آنها

ارورهای ماشین‌لباسشویی زیرووات و رفع آنها

ارور E1 ارور E2 ارور E3
ارور E4 ارور E5 ارور E6
ارور E7 ارور E8 ارور E9
ارور E12 و E13 ارور E14 ارور E15
ارور E16 ارور E17 ارور E18

لباسشویی زیرووات همانند سایر برندهای لباسشویی ارورها و خطاهایی می‌دهد که باید از هر کدام از این ارورها و رفع آنها مطلع باشید.

ارور E1 ماشین‌ لباسشویی زیرووات

بیانگر اشکال در قسمت ورود آب دستگاه است. برای رفع این مشکل اولین کاری که باید انجام دهید این است که شیر ورودی آب ساختمان را بررسی کنید که متصل هست یا خیر. فیلتر شلنگ ورودی آب را جرم گیری کنید و یا اگر که شلنگ تاخوردگی داشت آن را صاف کنید.

ارور E2

بیانگر خطا در هیدروستات دستگاه است. برای رفع این خطا باید از مراکز مجاز تعمیرات لباسشویی زیروات کمک بخواهید. صفاهان سرویس مرکزتعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در استان اصفهان است. فقط با شماره 09130108396 تماس بگیرید و تکنسین‌های خبره ما در کمتر از 24 ساعت در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

ارور E3

بیانگر این است که دستگاه آب را تخلیه نمی‌کند. ممکن است پمپ تخلیه خراب باشد. ابتدا درپوش قسمت پایین دستگاه را باز کنید و اهرم پیچی را خلاف عقربه‌ ساعت بچرخانید. در صورت لزوم فیلتر پمپ را تمیز کنید  اگر متوجه خرابی پمپ شدید باید آن را تعویض کنید.

ارور E4

بیانگر مشکل در فشارسنج دستگاه است. دریچه تخلیه آب باید را باید تعمیر و یا تعوض کنید. برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می توانید به مرکز تعمیرات صفاهان سرویس که دارای قطعات اورجینال و مطمئن است ، مراجعه کنید.

ارور E5

بیانگر خرابی در ترموستات دستگاه است. نشانه های این ارور این است که آب به درستی گرم نمی‌شود. برای حل این ارور باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

ارور E6

بیانگر آن است که ولتاژ دستگاه استاندارد نیست. سیم‌کشی و برد دستگاه را بررسی کنید و در صورت مشاهده مشکل از مراکز مجاز تعمیرات زیرووات کمک بگیرید.

ارور E7

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

در عملکرد موتور دستگاه مشکلی وجود دارد. باید موتور و سیم ‌کشی‌ها و زغال دستگاه بررسی شود. و با مشاهده ایراد از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید.

ارور E8

در دورسنج موتور ایرادی است. باید پایه‌های دستگاه چک شوند و همگی تراز شوند. سپس اتصالات دورسنج، سیم‌کشی و موتور بررسی و رفع عیب شود. بررسی موتور و موارد اینچنین را به یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بسپارید.

ارور E9

در عملکرد موتور ایرادی وجود دارد. باید کنترل کننده‌های الکترونیکی و سیم‌کشی‌ها را بررسی کرد و در صورت مشاهده مشکل از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کمک گرفت. صفاهان سرویس مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در اصفهان از ابتدای عیب‌یابی مشکل تا رفع کامل آن در کنار شماست. فقط کافی‌ست که با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ارور E13 و E12 ماشین ‌لباسشویی زیرووات

 وجود مشکل در برد الکترونیکی و سیم‌کشی‌های دستگاه. مقدار مقاومت برد را با اهم‌متر بسنجید و سپس سیم‌کشی‌ها را با دقت چک کنید. در صورت بروز مشکل از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

ارور E14

در قسمت گرم‌کننده آب مشکلی وجود دارد. NTC دستگاه، سیم کشی گرم‌کننده و ترموستات را بررسی کنید.

ارور E15

مشکل در ماژول کنترل دستگاه. یا بهم ریختگی برنامه‌ریزی در کنترل کننده الکترونیکی. برای حل مشکل ابتدا یا باید تعویض کنید یا اینکه مجدد اقدام به برنامه ریزی آن کنید.

ارور E16

وجود مشکل در المنت دستگاه برای رفع این مشکل ابتدا باید المنت‌های گرم‌کننده آب، سیم کشی گرم‌کننده آب و عایق‌های الکتریکی دستگاه چک شوند و اگر خراب بود توسط تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات تعمیر شود.

ارور E17 ماشین‌لباسشویی زیرووات

خطا در ژنزاتوزمتریک یا سیگنال دستگاه. باید اتصالات تاکو، موتور و سیم‌کشی برق بررسی شوند.

ارور E18

بیانگر اختلال در فرکانس ورودی برد الکتریکی باشد. برای رفع خطا ابتدا باید به بررسی تامین‌کننده برق اصلی، فرکانس ورودی الکتریکی و سیم‌کشی برد الکتریکی بررسی شود و تعمیر شود.

صفاهان سرویس یکی از بزرگترین مراکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی zerowatt در شهر و استان اصفهان می‌باشد. برای بررسی دلیل بروز هر خطا در لباسشویی خود و رفع آنها می‌توانید از تکنسین‌های متخصص این مجموعه کمک بگیرید و خیالتان از به‌کارگیری قطعات اورجینال راحت باشد.

سرویس ماشین ‌لباسشویی زیرووات در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی زیرووات

یکی از خدمات مهم مرکز صفاهان سرویس، انجام سرویس لباسشویی زیرووات است. به کمک سرویس لباسشویی، بسیاری از مشکلات رایج در دستگاه برطرف می‌ شود. برای ماشین لباسشویی دو نمونه سرویس وجود دارد. سرویس هایی که شما باید به صورت دوره ای خودتان انجام دهید و ساده هستند. مورد دوم سرویس سالانه یا دوره ای که باید حتما توسط یک فرد متخصص انجام بگیرد.

 • سرویس هایی که توسط شما انجام می شود: این مورد شامل مواردی همچون تمیز کردن فیلتر لباسشویی زیرووات، جرم گیری، تمیز کردن لاستیک درب و …. می شود.
 • سرویس هایی که توسط تعمیرکار انجام می شود: یک تعمیرکار کل دستگاه را از نظر عملکردی و قطعاتی مورد بازبینی قرار می دهد. این امر کمک می کند که اگر در عملکرهایی مانند شستشو، خشک کن و … مشکلی وجود دارد رفع شود. همچنین در صورتی که قطعه ای معیوب شده است، قبل از آسیب بیشتر و آسیب به قطعات دیگر تعمیر و یا تعویض گردد.

توجه داشته باشید که هزینه ای که بابت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات پرداخت می کنید شما را از هزینه های بالا و همچنین تعمیر و تعویض قطعات اصلی حفظ می کند.

مشکلات رایج لباسشویی زیرووات و حل آنها

در این‌ جا به بررسی تخصصی پاره‌ای از مشکلات رایج لباسشویی زیرووات و نحوه رفع و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در آن‌ها می‌پردازیم.

چرا لباسشویی زیرووات لرزش دارد؟

یکی از دلایل لرزش ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است عدم تراز بودن پایه‌های لباسشویی باشد و یا اینکه تعداد لباس ها در دیگ لباسشویی هماهنگی و تعادل نداشته باشند. خرابی در کمک فنر دستگاه علت بروز این مشکل است. بهتر است تعداد لباس‌ها در لباسشویی استاندارد باشد، یا پایه‌های دستگاه را تراز و متوازن کنید.

در صورت اینکه مشکل حل نشد باید کمک‌فنرها را تعمیر یا تعویض نمایید. لرزش دستگاه دلایل دیگری مانند خرابی در سایر قطعات لباسشویی دارد که باید برای رفع این مشکل از تعمیرکار خبره کمک گرفت.

چرا لباسشویی زیرووات آبگیری نمی‌کند؟

برای رفع مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی زیرووات باید موارد زیر را به ترتیب مورد بررسی قرار دهید:

 • با توجه به پایین بودن فشار آب در بعضی از مناطق کشور، ابتدا بررسی کنید که میزان فشار آب شما به میزان لازم باشد.
 • در مرحله بعدی باید تمامی ورودی های آب را بررسی کنید. برای این مورد ابتدا چک کنید که شیر ورودی باز باشد و همچنین شلنگ متصل به آن دچار تاخوردگی و یا گرفتگی نشده باشد.
 • در انتهای شلنگ ورود آب صافی و فیلتری در نظر گرفته شده که رسوبات را بگیرد. این فیلتر را بررسی و در صورت نیاز تمیز کنید.

در صورتی که موارد بالا مشکل نداشتند باید یک فرد متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی زیرووات به عیب یابی قطعات بپردازد. قطعاتی که در این مشکل مورد بررسی قرار می گیرند شامل موارد زیر می شود:

 • قطعه شیر برقی: گاهی خرابی قطعات دیگر مانند برد مانع از درست عمل کردن شیربرقی نیز می شود. از این رو در صورتی که خود قطعه مشکل نداشت، برد نیز باید بررسی شود.
 • سلکتور تایمر
 • سوییچ فشار دستگاه

چرا لباسشویی زیرووات نشتی آب دارد؟

مانی که متوجه نشت آب از لباسشویی زیرووات می شوید باید جهت جلوگیری از سوختن و آسیب قطعات حساس به آب سریعا برای رفع آن اقدام کنید. به این منظور موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • شلنگ ورودی آب ممکن است دچار پارگی یا نشتی شده باشد.
 • خرابی پمپ تخلیه لباسشویی زیرووات نمی تواند باعث نشت آب گردد.
 • در صورتی که از قسمت جلویی دستگاه آب نشت می کند، ممکن است لاستیک دور درب لباسشویی دچار پارگی یا مشکل گردیده باشد.
 • بررسی قطعاتی همچون دیگ، کاسه نمد، جاپودری و…

چرا لباسشویی زیرووات آب را تخلیه نمی‌کند؟

دلیل بروز این مشکل ممکن است انسداد در شلنگ تخلیه و فیلتر پمپ دستگاه باشد که باید آن را تمیز کرد. فیلتر را نیز باز کنید و تمیز نمایید. خرابی در پمپ تخلیه، برد یا تایمر لباسشویی نیز از دیگر دلایل خرابی است که باید توسط تعمیرکار مجاز درست شود.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در اصفهان کجاست؟

اگر در جست‌ و جوی یک مرکز معتبر برای رفع این مشکلات هستید، ما به شما صفاهان سرویس را معرفی می‌کنیم. در این مرکز مشکل لباسشویی شما به درستی شناسایی و تعمیر می‌ شود. یک ماشین‌لباسشویی استاندارد صرف نظر از برند آن معمولا حدود 12 سال کار می‌ک ند. ولی با استفاده استاندارد، رفع به موقع ارورها و سرویس دوره‌ ای می‌ توانید عمر مفید لباسشویی را تا 20 سال افزایش دهید.

چرا مجموعه صفاهان سرویس؟

مجموعه تخصصی صفاهان سرویس با داشتن تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی زیرووات خدمات با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه می دهد. از ویژگی های مهم این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گارانتی 60 روزه: یکی از مواردی که یک مرکز تعمیرات می تواند برای مشتریان خود داشته باشد، گارانتی خدمات است. به این صورت که اگر شما در مدت دو ماه بعد از تعمیر، دوباره با آن مشکل مواجه شدید، تعمیرات دوباره برای شما رایگان خواهد بود. مجموعه صفاهان سرویس به تخصص تعمیرکاران خود اطمینان دارد و از این رو با این گارانتی این مورد را تضمین می کند.
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال: با توجه به اینکه استفاده از قطعات اصلی هر دستگاه باعث بالا رقتن کارایی آن دستگاه و خراب نشدن زودهنگام دوباره قطعه می شود، در مجموعه صفاهان سرویس از قطعات اصل برای تعویض استفاده می شود.
 • هزینه شفاف و معقول: متاسفانه بعضی از تعمیرکاران هزینه گزافی را به مشتری اعلام می کنند که هیچ شفافیتی برای اینکه این هزینه ها برای چه اموری است ندارند. اما در این مجموعه قبل از انجام تعمیرات لیست کاملی از هزینه ها که طبق مصوبه اتحادیه نیز می باشد در اختیار شما قرار می گیرد. به این گونه شما می دانید هزینه های پرداختی شما برای چه مواردی است.
 • تعمیر سریع: برای شما هم ممکن است پیش امده باشد که بعد از تماس با یک تعمیرکار باید چند روزی منتظر مراجعه شخص شوید و یا مجبور شوید چندین بار تماس بگیرید، تا تکنسین به ادرس شما برای تعمیرات مراجعه کند. با توجه به کاربرد بالای لباسشویی در خانه، شما نیاز دارید که تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. مجموعه صفاهان سرویس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند تعمیراتی سریع را در اختیار شما قرار دهد.

شماره تلفن مرکز تعیمرات لباسشویی زیرووات در اصفهان

در صورت مشاهده مشکل و نیاز به تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان می‌توانید با شماره 09130108396 تماس بگیرید. تکنسین‌های ما در مجموعه صفاهان سرویس به سرعت برای تعمیر نزد شما حاضر می‌شوند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

مسلما هنگامی که شما می خواهید قیمت تعمیر یک دستگاه را مشخص کنید، ابتدا باید مشخص کنید که چه قسمتی از دستگاه مشکل دارد، قطعه معیوب قابل تعمیر است یا باید تعویض گردد و …. .

از این رو قبل از اعلام هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیرکاران ما باید عیب یابی را جهت مشخص شدن مشکل انجام دهند. سپس با توجه به قطعه و موارد دیگر به شما هزینه ای را اعلام می کنند. هزینه اعلامی در مجموعه صفاهان سرویس، متشکل از هزینه ایاب و ذهاب، عیب یابی و تعمیرات می باشد و طبق مصوبه اتحادیه از شما دریافت می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

فیلم ویدیویی نحوه تعویض دستگیره در ماشین لباسشویی زیرووات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

4 دیدگاه

 • سلام
  من امروز وقتی لباسشویی رو روشن کردم متوجه شدم دیگ لباسشویی نمیچرخد، علتش چیه؟

  • سلام بر شما
   نچرخیدن دیگ لباسشویی زیرووات می تواند علل مختلفی داشته باشد. توجه داشته باشید که در چنین مواقعی بهترین راه تماس با یک تعمیرکار متخصص این برند می باشد. در صورتی که ساکن اصفهان و حومه هستید، می توانید با ما در صفاهان سرویس جهت عیب یابی و تعمیرات تماس بگیرید. اما به طور کلی علل شایع نچرخیدن دیگ لباسشویی زیرووات موارد زیر می باشد:
   *ممکن است تسمه موتور افتاده باشد.
   *موتور لباسشویی خراب شده باشد و یا پولی آن شکسته باشد.
   *خرابی تایمر و تاکو نیز باعث نچرخیدن دیگ می شوند.
   *در آخر اگر هیچ یک از این موارد نبود خرابی و مشکل در برد دستگاه نیز امکان پذیر است.

   همانطور که مشاهده کردید این موارد توسط شما قابل بررسی و عیب یابی نیستند. به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب بیشتر از کمک یک تعمیرکار مجرب استفاده کنید.

 • سلام خدمت شما
  لباسشویی زیرووات من روشن که میکنم برای اجرای یک برنامه، آب واردش میشه ولی شروع به شستشو نمیکنه. قبل از این هم که برنامه قطع بشه یه صدای بدی از داخلش شنیده میشه. مشکل از چی میتونه باشه؟

  • سلام بر شما
   نچرخیدن دیگ و توفق برنامه و مواردی که فرمودید در ماشین لباسشویی زیرووات می تواند از خرابی قطعات مختلفی ایجاد شود، همچون:خرابی شفت، مشکل در تسمه ، خرابی قطعه سه نظام و حتی ایجاد مشکل در موتور و تایمر ماشین لباسشویی زیرووات
   جهت بررسی و عیب یابی دقیق نیاز است که یک تعمیرکار به صورت حضوری دستگاه شما را بررسی کند. بعد از بررسی می توان مشکل را به صورت دقیق مشخص و حل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 + = 79