نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در اصفهان

5/5 - (62 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

یکی از خدمات تخصصی و منحصربه‌فرد در صفاهان سرویس تعمیر، سرویس و راه‌اندازی همه برندهای لوازم خانگی است. حتی آن دسته از برندهایی که کمیاب هستند و یا اینکه تا به حال اسمشان را نشنیدید. برندهای زیادی هستند که ممکن است در حال حاضر تولیدشان متوقف شده باشد یا اینکه واردات آنها به ایران کم باشد. مجموعه صفاهان سرویس دارای تکنسین‌‎‌های متخصص همراه با آموزش‌های به روز در زمینه تعمیرات اکثر همه برندهاست. یکی از برندهای معتبر ماشین لباسشویی برند زیرووات است. که شرکت صفاهان سرویس تعمیر ماشین ‌لباسشویی زیرووات در اصفهان را برعهده دارد.

ما نمایندگی زیرووات اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای ماشین‌لباسشویی زیرووات و رفع آنها

ارورهای ماشین‌لباسشویی زیرووات و رفع آنها

ارور E1 ارور E2 ارور E3
ارور E4 ارور E5 ارور E6
ارور E7 ارور E8 ارور E9
ارور E12 و E13 ارور E14 ارور E15
ارور E16 ارور E17 ارور E18

لباسشویی زیرووات همانند سایر برندهای لباسشویی ارورها و خطاهایی می‌دهد که باید از هر کدام از این ارورها و رفع آنها مطلع باشید.

ارور E1 ماشین‌ لباسشویی زیرووات

بیانگر اشکال در قسمت ورود آب دستگاه است. برای رفع این مشکل اولین کاری که باید انجام دهید این است که شیر ورودی آب ساختمان را بررسی کنید که متصل هست یا خیر. فیلتر شلنگ ورودی آب را جرم گیری کنید و یا اگر که شلنگ تاخوردگی داشت آن را صاف کنید.

ارور E2

بیانگر خطا در هیدروستات دستگاه است. برای رفع این خطا باید از مراکز مجاز تعمیرات لباسشویی زیروات کمک بخواهید. صفاهان سرویس مرکزتعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در استان اصفهان است. فقط با شماره 09130108396 تماس بگیرید و تکنسین‌های خبره ما در کمتر از 24 ساعت در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

ارور E3

بیانگر این است که دستگاه آب را تخلیه نمی‌کند. ممکن است پمپ تخلیه خراب باشد. ابتدا درپوش قسمت پایین دستگاه را باز کنید و اهرم پیچی را خلاف عقربه‌ ساعت بچرخانید. در صورت لزوم فیلتر پمپ را تمیز کنید  اگر متوجه خرابی پمپ شدید باید آن را تعویض کنید.

ارور E4

بیانگر مشکل در فشارسنج دستگاه است. دریچه تخلیه آب باید را باید تعمیر و یا تعوض کنید. برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می توانید به مرکز تعمیرات صفاهان سرویس که دارای قطعات اورجینال و مطمئن است ، مراجعه کنید.

ارور E5

بیانگر خرابی در ترموستات دستگاه است. نشانه های این ارور این است که آب به درستی گرم نمی‌شود. برای حل این ارور باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

ارور E6

بیانگر آن است که ولتاژ دستگاه استاندارد نیست. سیم‌کشی و برد دستگاه را بررسی کنید و در صورت مشاهده مشکل از مراکز مجاز تعمیرات زیرووات کمک بگیرید.

ارور E7

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

در عملکرد موتور دستگاه مشکلی وجود دارد. باید موتور و سیم ‌کشی‌ها و زغال دستگاه بررسی شود. و با مشاهده ایراد از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید.

ارور E8

در دورسنج موتور ایرادی است. باید پایه‌های دستگاه چک شوند و همگی تراز شوند. سپس اتصالات دورسنج، سیم‌کشی و موتور بررسی و رفع عیب شود. بررسی موتور و موارد اینچنین را به یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بسپارید.

ارور E9

در عملکرد موتور ایرادی وجود دارد. باید کنترل کننده‌های الکترونیکی و سیم‌کشی‌ها را بررسی کرد و در صورت مشاهده مشکل از تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کمک گرفت. صفاهان سرویس مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در اصفهان از ابتدای عیب‌یابی مشکل تا رفع کامل آن در کنار شماست. فقط کافی‌ست که با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ارور E13 و E12 ماشین ‌لباسشویی زیرووات

 وجود مشکل در برد الکترونیکی و سیم‌کشی‌های دستگاه. مقدار مقاومت برد را با اهم‌متر بسنجید و سپس سیم‌کشی‌ها را با دقت چک کنید. در صورت بروز مشکل از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

ارور E14

در قسمت گرم‌کننده آب مشکلی وجود دارد. NTC دستگاه، سیم کشی گرم‌کننده و ترموستات را بررسی کنید.

ارور E15

مشکل در ماژول کنترل دستگاه. یا بهم ریختگی برنامه‌ریزی در کنترل کننده الکترونیکی. برای حل مشکل ابتدا یا باید تعویض کنید یا اینکه مجدد اقدام به برنامه ریزی آن کنید.

ارور E16

وجود مشکل در المنت دستگاه برای رفع این مشکل ابتدا باید المنت‌های گرم‌کننده آب، سیم کشی گرم‌کننده آب و عایق‌های الکتریکی دستگاه چک شوند و اگر خراب بود توسط تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات تعمیر شود.

ارور E17 ماشین‌لباسشویی زیرووات

خطا در ژنزاتوزمتریک یا سیگنال دستگاه. باید اتصالات تاکو، موتور و سیم‌کشی برق بررسی شوند.

ارور E18

بیانگر اختلال در فرکانس ورودی برد الکتریکی باشد. برای رفع خطا ابتدا باید به بررسی تامین‌کننده برق اصلی، فرکانس ورودی الکتریکی و سیم‌کشی برد الکتریکی بررسی شود و تعمیر شود.

صفاهان سرویس یکی از بزرگترین مراکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی zerowatt در شهر و استان اصفهان می‌باشد. برای بررسی دلیل بروز هر خطا در لباسشویی خود و رفع آنها می‌توانید از تکنسین‌های متخصص این مجموعه کمک بگیرید و خیالتان از به‌کارگیری قطعات اورجینال راحت باشد.

سرویس ماشین ‌لباسشویی زیرووات در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی زیرووات

یکی از خدمات مهم مرکز صفاهان سرویس، انجام سرویس لباسشویی زیرووات است. به کمک سرویس لباسشویی، بسیاری از مشکلات رایج در دستگاه برطرف می‌شود.

مشکلات رایج لباسشویی زیرووات و حل آنها

در این‌ جا به بررسی تخصصی پاره‌ای از مشکلات رایج لباسشویی زیرووات و نحوه رفع و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در آن‌ها می‌پردازیم.

چرا لباسشویی زیرووات لرزش دارد؟

یکی از دلایل لرزش ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است عدم تراز بودن پایه‌های لباسشویی باشد و یا اینکه تعداد لباس ها در دیگ لباسشویی هماهنگی و تعادل نداشته باشند. خرابی در کمک فنر دستگاه علت بروز این مشکل است. بهتر است تعداد لباس‌ها در لباسشویی استاندارد باشد، یا پایه‌های دستگاه را تراز و متوازن کنید.

در صورت اینکه مشکل حل نشد باید کمک‌فنرها را تعمیر یا تعویض نمایید. لرزش دستگاه دلایل دیگری مانند خرابی در سایر قطعات لباسشویی دارد که باید برای رفع این مشکل از تعمیرکار خبره کمک گرفت.

چرا لباسشویی زیرووات آبگیری نمی‌کند؟

ابتدا قبل از هر اقدامی از وضعیت فشار آب شهری مطمئن شوید. اگر مشکل حل نشد، ممکن است دلایلی مانند خرابی در سوئیچ سطح آب، قطعات تامین آب، سوئیچ فشار دستگاه، سلکتور تایمر و خرابی در برد دستگاه باشد که باید به تعمیرکار رجوع کرد.

چرا لباسشویی زیرووات نشتی آب دارد؟

بروز این مشکل ممکن است به دلیل خرابی لاستیک دور درب لباسشویی، شلنگ تخلیه دستگاه، خرابی دریچه ورود آب به داخل دستگاه و یا مشکل در پمپ تخلیه باشد. که در این صورت به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات نیاز دارید.

چرا لباسشویی زیرووات آب را تخلیه نمی‌کند؟

دلیل بروز این مشکل ممکن است انسداد در شلنگ تخلیه و فیلتر پمپ دستگاه باشد که باید آن را تمیز کرد. فیلتر را نیز باز کنید و تمیز نمایید. خرابی در پمپ تخلیه، برد یا تایمر لباسشویی نیز از دیگر دلایل خرابی است که باید توسط تعمیرکار مجاز درست شود.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در اصفهان کجاست؟

اگر در جست‌وجوی یک مرکز معتبر برای رفع این مشکلات هستید، ما به شما صفاهان سرویس را معرفی می‌کنیم. در این مرکز مشکل لباسشویی شما به درستی شناسایی می‌شود، در صورت خرابی قطعات جدید و اورجینال جایگزین قطعه خراب می‌شود.

خدمات صفاهان سرویس فقط محدود به امور تعمیرات و سرویس لوازم خانگی نمی‌شود بلکه این مجموعه دارای آموزشگاه حرفه‌ای برای پرورش تکنسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص نیز می باشد.

یک ماشین‌لباسشویی استاندارد صرف نظر از برند آن معمولا حدود 12 سال کار می‌کند. ولی با استفاده استاندارد، رفع به موقع ارورها و سرویس دوره‌ای می‌توانید عمر مفید لباسشویی را تا 20 سال افزایش دهید.

شماره تلفن مرکز تعیمرات لباسشویی زیرووات در اصفهان

در صورت مشاهده مشکل و نیاز به تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان می‌توانید با شماره 09130108396 تماس بگیرید. تکنسین‌های ما در مجموعه صفاهان سرویس به سرعت برای تعمیر نزد شما حاضر می‌شوند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

مسلما هنگامی که شما می خواهید قیمت تعمیر یک دستگاه را مشخص کنید، ابتدا باید مشخص کنید که چه قسمتی از دستگاه مشکل دارد، قطعه معیوب قابل تعمیر است یا باید تعویض گردد و …. .

از این رو قبل از اعلام هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیرکاران ما باید عیب یابی را جهت مشخص شدن مشکل انجام دهند. سپس با توجه به قطعه و موارد دیگر به شما هزینه ای را اعلام می کنند. هزینه اعلامی در مجموعه صفاهان سرویس، متشکل از هزینه ایاب و ذهاب، عیب یابی و تعمیرات می باشد و طبق مصوبه اتحادیه از شما دریافت می شود.

خدمات دیگر ما برای برند زیرووات:

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *