ارور E49 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (29 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله قرار است درباره علت و نحوه رفع کدخطای E49 و همچنین درباره هزینه نحوه رفع ارور E49 در ماشین لباسشویی بوش اشاره کنیم. اگر شما عزیزان هم با این مشکل در لباسشویی بوش خود مواجهه هستید، بهتر است تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

هنگام استفاده از وسایل برقی مانند یخچال فریزر، لباسشویی و ماشین ظرفشویی به یاد داشته باشید که نوسانات برق شهری می تواند خسارات جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند. از این خسارات می توان به اتصال کوتاه شدن اجزای روی برد(خازن)، سوختن شیر برقی و همچنین تمام قسمت هایی که در لباسشویی با نیروی برق کار می کنند، اشاره کرد.

شما عزیزان می توانید جهت عیب یابی و تعمیر قسمت های برقی ماشین لباسشویی بوش از تعمیرکارن مجموعه صفاهان سرویس کمک بگیرید. جهت ارتباط با مجموعه ما می توانید درخواست های خود را در سایت ثبت کنید و یا با مجموعه تماس حاصل فرمایید.

علت ارور E49 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E49 یا F49 زمانی بر روی نمایشگر لباسشویی بوش ظاهر می شود که مقدار ولتاژ ورودی به لباسشویی بیش از حد نرمال باشد.

نحوه رفع ارور E49 در لباسشویی بوش

برای رفع ارور E49 یا F49 باید موارد زیر را بطور دقیق بررسی و چک نمایید. این موارد عبارتند از:

  • در مرحله اول بررسی کنید که مقدار ولتاژ برق شهری نرمال و طبیعی باشد. حتما از یک محافظ برق به صورت مجزا برای لباسشویی خود استفاده کنید. می توانید با استفاده از یک اهم متر، مقدار برق شهری را از پریز اندازه گیری نمایید. به یاد داشته باشید که حتما نکات ایمنی را رعایت فرمایید.
  • در مرحله دوم باید برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش چک شود. اگر ارور E49 در ماشین لباسشویی بوش به علت برد باشد، تشخیص خرابی برد الکترونیکی یک امر تخصصی است و نیاز به ابزارهای مخصوص دارد. پس بهتر است برای عیب یابی و تست برد الکترونیکی از مجموعه ما (صفاهان سرویس) کمک بگیرید.

هزینه ارور E49 در ماشین لباسشویی بوش

کدخطای E49 در لباسشویی بوش

هزینه هایی که جهت رفع این ارور باید پرداخت کنید، شامل موارد زیر می شود:

  • هزینه عیب یابی برد الکترونیکی لباسشویی بوش
  • هزینه های مربوط به تعمیر برد الکترونیکی
  • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
  • ایاب و ذهاب

نکته: سعی کنید از متخصصان و تعمیرکارانی که از دانش فنی لازم جهت تعمیر لباسشویی بوش برخوردار هستند کمک بگیرید. زیرا دیده شده است که هنگام بروز ارور E49 در ماشین لباسشویی بوش، تعمیرکار پیشنهاد عوض کردن کل برد الکترونیکی دستگاه را بدون چک و بررسی آن داده است.

کلام آخر…

سعی کنید مفاهیم و معانی تمام کدهایی که بر روی نمایشگر لباسشویی بوش ظاهر می شود را یاد بگیرید. این امر باعث می شود تا هنگام بروز خطا در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. دیده شده است که برخی از مشتریان به علت عدم آگاهی از معانی کدهای خطا به تعمیر دستگاه پرداخته و خسارات سنگینی به لباسشویی وارد کرده اند‌.

اگر در شهر اصفهان یا حومه زندگی می کنید، می توانید با یک تماس با شماره 09130108396 از خدمات مجموعه صفاهان سرویس جهت تعمیر انواع برندهای لباسشویی بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: ارور E50 ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 18 = 19