ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (25 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ما در این مطلب قرار است درباره ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش و همچنین درباره علت این ارور صحبت کنیم. در ماشین های لباسشویی قدیمی بیشتر قطعات به صورت مکانیکی بوده و با هم ارتباط داشته اند. این موضوع باعث می شد که مشکلات و ایرادات زمانی خود را نشان بدهند که قطعه مورد نظر کاملا خراب شده باشد.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، فناوری های جدیدی در لباسشویی ها قرار داده شده است. تمامی قطعات به صورت الکترونیکی زیر نظر برد اصلی لباسشویی کنترل می شوند و قبل از به وجود آمدن مشکل در قطعات، حسگرها ایراد را تشخیص و به برد اطلاع می دهند. قطعه برد هم فرمان های لازم را ارسال می کند.

این امر باعث می شود که قبل از خرابی یک قطعه به طور کامل هشدارهای لازم صادر شود. این هشدارها به صورت کدهای خطا بر نمایشگر لمسی تعبیه شده روی لباسشویی نمایان می شود. هنگام بروز این نمادها، بهتر است در درجه اول لباسشویی را خاموش کرده و موضوع را با یک تکنسین ماهر در میان بگذارید.

صفاهان سرویس می تواند شما عزیزان را در تمامی مشکلات ماشین لباسشویی بوش یاری کند. کافیست درخواست های خود را در سایت ما (safahanservice.com) ثبت نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

علت ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی رخ می دهد که در عملکرد تخلیه آب اختلال ایجاد شده باشد یا زمان تخلیه آب بیش از حد طبیعی طول بکشد.

رفع ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش

برای رفع این کد خطا موارد زیر را بررسی کنید:

  • مرحله اول: یکبار ماشین لباسشویی بوش را ریست کنید. معمولاً کدهای خطا با یک بار ریست کردن دستگاه رفع می شود.
  • مرحله دوم: شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید که پارگی یا انسداد نداشته باشد.
  • مرحله سوم: از عملکرد صحیح پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش اطمینان حاصل فرمایید.
  • مرحله آخر: چک و بررسی برد اصلی ماشین لباسشویی.

بررسی و چک قطعات پمپ تخلیه و برد ماشین لباسشویی یک امر تخصصی می باشد. بهتر است برای اطمینان از سالم بودن این دو قطعه از یک تکنسین ماهر استفاده نمایید. تعمیرکاران صفاهان سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش در اصفهان به شما عزیزان خدمات لازم را ارائه می دهد.

پمپ تخلیه آب لباسشویی بوش چیست و چه وظیفه ای دارد؟

ارور پمپ تخلیه آب لباسشویی بوش

پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی قطعه ای است که در زمان ها و تایم های خاصی آب کثیف را از داخل دیگ لباسشویی تخلیه می کند. این قطعه کف و آب های باقی مانده بعد از شستشوی لباس ها را از طریق یک لوله خرطومی به فاضلاب منتقل می کند. هنگامی که این قطعه در دستگاه خراب شده باشد ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش نمایان می شود.

در این هنگام باید پمپ تخلیه تعمیر و یا تعویض شود. دقت فرمایید که تعمیر و تعویض پمپ ماشین لباسشویی را حتماً به یک متخصص واگذار کنید و خود در منزل این کار را انجام ندهید. زیرا در صورت تعمیر یا تعویض اشتباهی این قطعه متحمل هزینه های بیشتری می شوید. برای تعمیر و یا تعویض قطعه پمپ ماشین لباسشویی بوش می توانید از صفاهان سرویس کمک بگیرید.

کلام آخر…

امروز به علت گرانی دستگاه ماشین لباسشویی، هنگام مشاهده کدهای خطا بر روی نمایشگر، سریعاً از یک متخصص جهت رفع آن کمک بگیرید. زیرا با خراب شدن یک قسمت ممکن است به قسمت های دیگر ماشین لباسشویی نیز فشار بیاورد، که این امر به صورت زنجیروار باعث آسیب رسیدن به دیگر قطعات ماشین لباسشویی می شود.

شما عزیزان می توانید برای برقراری ارتباط با صفاهان سرویس با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنند.

بیشتر بخوانید: تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 69 = 78