نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان

5/5 - (70 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

هنگامی که لوازم خانگی خراب می شوند اگر آن ها را تعمیر نکنیم دیگر قادر به استفاده از آن دستگاه نمی باشیم. تعمیر لوازم خانگی نیازمند یکسری اطلاعات از نوع خرابی می باشد تا افراد بتوانند با توجه به آن اطلاعات دستگاه خود را تعمیر کنند. ارورهای لوازم خانگی نشان دهنده نوع خرابی در دستگاه می باشد که با یادگیری معانی آن ها می توانیم در تعمیر لوازم خانگی بهتر عمل کنیم.

در این مقاله ما به آموزش معانی و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل می پردازیم. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان می تواند به شما مشتریان عزیز بهترین خدمات را ارائه دهد.

ما نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان : آشنایی با ارورها

E1 E2 E3 E4
E5 E6 E7 E8
E9 ER F0 F1
F3 C1 D1 R1

کد خطای E1 در یخچال فریزر الکترواستیل

ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور E1 در یخچال فریزر الکترواستیل مربوط به سنسور یخچال می باشد. خرابی و عملکرد نادرست این سنسور باعث می شود تا این ارور بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شود.

رفع ارور: سنسور یخچال را بررسی نمایید. اگر سنسور خراب شده است، شما باید یک سنسور نو استفاده کنید. اتصالات سنسور نیز باید بررسی شود و هرگونه اتصالی و یا قطعی برطرف شود. اگر ارور رفع نشد برد الکترونیکی را بررسی کنید برای این کار شما نیازمند یک متخصص می باشید.

کد خطای E2 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: زمانی که در یخچال فریزر الکترواستیل سنسور فریزر دچار مشکل شود ارور E2 پدیدار می شود. خرابی و عملکرد نادرست سنسور دلیل نمایش ارور می باشد.

رفع ارور: سنسور را به وسیله یک اهم متر بررسی کنید. اگر مقدار اهم سنسور فریزر نرمال نبود اقدام به تعويض آن کنید. اتصالات سنسور نیز چک شود و اتصالی و قطعی آن برطرف شود. اگر مشکل برطرف نشد از یک تکنسین بخواهید تا برد الکترونیکی را تست کند. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان، می تواند برای رفع هر کدام از این ارورها به شما کمک کند.

کد خطای E3 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: دلیل نمایش ارور E3 بر روی نمایشگر دستگاه خرابی سنسور اوپراتور و عملکرد نادرست آن می باشد.

رفع ارور: در ابتدا سنسور را چک کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. اگر سسنور سوخته بود اقدام به تعویض آن کنید. قطعاتی همچون ترموفیوز، ترمودیسک و المنت مربوط به این مشکل می باشند که باید بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض گردد.

کد خطای E4 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: زمانی ارور E4 بر روی نمایشگر یخچال فریزر الکترواستیل نمایش داده می شود که سنسور محیطی دستگاه دچار مشکل شده باشد و عملکرد صحیحی نداشته باشد.

رفع ارور: سنسور محیطی چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات دستگاه نیز مورد بررسی قرار گیرند. المنت، ترموفیوز و ترمودیسک به خوبی بررسی شوند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر هر کدام از این قطعات معیوب شده بودند اقدام به تعویض آن کنید. در نهایت به سراغ برد الکترونیکی بروید و آن را چک کنید.در صورت خرابی برد، تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل را به یک فرد خبره بسپارید.

کد خطای E5 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر در یخچال فریزر الکترواستیل مشکلی در سیستم تبرید دستگاه به وجود بیاید این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: سیستم تبرید به طور کامل و دقیق باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر مشکلی وجود داشت باید اقدام به تعمیر و تعویض آن کنید. المنت، ترموفیوز و ترمودیسک بررسی شوند. اگر هر کدام از این قطعات معیوب بودند تعویض شوند. در نهایت برد الکترونیکی باید توسط یک تکنسین تست شود.

کد خطای E6 در یخچال فریزر الکترواستیل

عیب یابی یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر در یخچال فریزر الکترواستیل شما دمای بیش از حد استاندارد زیاد شده باشد این ارور بر روی نمایشگر صفحه نمایان می شود.

رفع ارور: محفظه دمپر باید به خوبی مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که مشکلی وجود داشت اقدام به تعویض و یا تعمیر دمپر کنید. اگر دمپر دارای سنسور بود چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. در صورتی که دمپر مکانیکی بود آن را روی مینیمم بگذارید تا ارور E6 برطرف شود. اگر همچنان ارور بر روی نمایشگر باقی مانده بود تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل را به ما بسپارید.

کد خطای E7 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: پایین بودن دمای درون یخچال از 4 درجه باعث می شود تا ارور E7 نمایش داده شود.

رفع ارور: محفظه دمپر باید به طور کامل بررسی شود. اگر محفظه شکسته بود باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید.

کد خطای E8 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر برد دستگاه مشکل پیدا کند و عملکرد صحیحی نداشته باشد و همچنین ارتباط برد و نمایشگر قطع شده باشد این ارور بر روی نمایشگر یخچال فریزر الکترواستیل نمایان می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور E8 شما به هیچ عنوان اقدامی نکنید و از یک تکنسین برای بررسی برد الکترونیکی دستگاه کمک بگیرید.

کد خطای E9 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: دلیل نمایش این ارور در یخچال فریزر الکترواستیل برف زدایی می باشد. خرابی سنسور دیفراست دستگاه نیز دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: در ابتدا شما باید سنسور دیفراست را به طور کامل بررسی کنید. اگر سنسور معیوب شده بود سنسور نو جایگزین آن کنید. قطعاتی همچون ترمودیسک، ترموفیوز و المنت باید چک شود و در صورت نیاز تعویض گردند. قطعات مربوط به یخ زدایی که درون فریزر قرار دارد باید تست شوند. لاستیک دور درب را به طور کامل بررسی کنید و اگر لازم بود آن را عوض کنید. در صورتی که در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل به کمک نیاز داشتید با ما تماس حاصل کنید.

کد خطای ER در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: هنگامی که برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شود و نتواند به خوبی عمل کند ارور ER بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: سریعا شما باید با یک مرکز تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید و مشکل خود را با آن ها به اشتراک بگذارید.

کد خطای F0 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر فن اوپراتور دستگاه دچار مشکل شود و عملکرد درستی نداشته باشد این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: فن را بررسی کنید تا چیزی مانع چرخیدن آن نشده باشد اگر شی وجود داشت آن را از بین ببرید. پروانه های فن را بررسی کنید تا شکستی نداشته باشد. اگر شکسته بود و یا فن سوخته بود باید فن را تعویض کنید. اتصالات فن نیز بررسی شود و هرگونه قطعی و یا اتصالی برطرف شود.

کد خطای F1 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر مشکلی برای فن کندانسور به وجود آمده باشد و نتواند به خوبی عمل کند ارور F1 بر روی نمایشگر نمایان می شود.

رفع ارور: فن کندانسور باید به همراه اتصالات آن بررسی شود. اگر چیزی مانع چرخش فن شده بود آن را از بین ببرید. اگر اتصالی و قطعی در اتصالات وجود داشت رفع گردد. چنانچه پروانه های فن شکسته بودند و یا فن معیوب شده بود یک فن نو جایگزین آن کنید. اگر ارور F1 همچنان بر روی نمایشگر باقی مانده بود برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای F3 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: چنانچه در دستگاه شما المنت به مدت طولانی (بیش از 85 دقیقه)  کار کند این ارور پدیدار می شود. چراغ HIGH نیز شروع به چشمک زدن می‌کند.

رفع ارور: از سلامت و عملکرد صحیح المنت مطمئن شوید. در صورت نیاز المنت را تعویض کنید. اتصالات المنت نیز چک شود اگر مشکلی در اتصالات وجود داشت آن را برطرف کنید.

کد خطای C1 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور C1 در یخچال فریزر الکترواستیل به دلیل خرابی سنسور برفک زدایی بر روی نمایشگر ظاهر می شود. همچنین چراغ QUICK شروع به چشمک زدن می کند.

رفع ارور: با استفاده از یک اهم متر مقدار اهم سنسور را اندازه گیری کنید. اگر نرمال نبود سنسور شما سوخته است و باید آن را با یک سنسور نو جایگزین کنید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و قطعی و اتصالی برطرف شود. ما در صفاهان سرویس، در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل می توانیم به شما مشتریان عزیز کمک کنیم و دستگاه شما را به بهترین شکل تعمیر کنیم.

کد خطای D1 در یخچال فریزر الکتراستیل

نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور در یخچال فریزر الکترواستیل  D1 نیز بدلیل خرابی سنسور برفک زدایی بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: چگونگی رفع این ارور همانند ارور C1 می باشد که شما باید سنسور را به همراه اتصالات بررسی و مشکل را برطرف کنید.

کد خطای R1 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور R1 به معنای خرابی برد الکترونیکی دستگاه می باشد و باید برای رفع مشکل سریعا اقدام کنید. چراغ چشمک زن MID فعال خواهد شد.

رفع ارور: شما برای رفع این ارور هیچ کاری نباید انجام دهید و فقط کافیست تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را به یک متخصص بسپارید.

مشکلات رایج و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

چرا درب یخچال فریزر الکرواستیل بسته نمی شود؟

بسته نشدن درب یخچال به دلیل ایجاد مشکل در نوار لاستیکی دور درب است. روش تست آن به صورت زیر است:

شب لامپ ها آشپزخانه را خاموش کنید و بررسی کنید که آیا نوری از داخل یخچال به بیرون مشاهده می شود یا خیر. اگر مشخص بود شما باید از یک فرد متخصص در زمینه تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل بخواهید که این نوار را تعویض کند.

چرا مواد داخل فریزر الکترواستیل یخ نمی زند؟

اگر مشاهده کردید که فضای فریزر به میزان لازم سرد نیست و انجماد موادغذایی صورت نمی گیرد باید موارد زیر را بررسی کنید.

  • تمام شدن شارژ گاز یخچال
  • خرابی نوار دور درب و در نتیجه بسته نشدن کامل درب فریزر
  • خرابی قطعات فریزر که در صورتی که ترموستات، کمپرسور و یا دیفراست خراب باشد، عمل سرد شدن و انجماد در فریزر صورت نمی گیرد.

علل ایجاد برفک درون یخچال فریزر الکترواستیل چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که شما باید در نظر بگیرید، قرارگیری یخچال در مکان مناسب می باشد. در فضای آشپزخانه وسایلی همچون گاز، سماور و … وجود دارند که فضای اطراف خود را گرم می کنند. در صورتی که یخچال در نزدیکی حرارت و یا در مکانی گرم باشد، برفک در آن ایجاد می شود.

خرابی لاستیک دور درب نیز باعث ورود هوا به داخل یخچال فریزر الکترواستیل و در نتیجه ایجاد برفک می شود. بررسی کنید که درب یخچال کاملا بسته شود و پارگی در نوار دور درب نباشد. مکانی که برفک ایجاد می شود نیز خود نشان دهنده مشکل است. مشکل می تواند از خرابی قطعاتی همچون هیتر، تایمر و سنسور یخ زدایی، دیفراست و … باشد.

تکنسین های صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان، تمام موارد را بررسی کرده و مشکل دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند. به طور مثال در صورتی که در قسمت عقب یخچال و در مکانی که سیم پیچ اواپراتور قرار دارد شما شاهد برفک بودید، این به دلیل مشکل در دیفراست و یا چرخه یخ زدایی است.

تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل: آشنایی با ارورها

E10 E11 E12

کد خطای E10 در یخچال ساید الکترواستیل

علت: این ارور به معنای وجود مشکل در فن اوپراتور می باشد. خرابی و عملکرد نادرست فن باعث می شود تا ارور E10 ظاهر شود.

رفع ارور: فن را به خوبی بررسی کنید. هر چیزی که مانع چرخیدن فن شده است را از بین ببرید. پروانه های فن را به خوبی بررسی کنید. اگر فن شکسته بود و یا سوخته بود برای تعویض آن اقدام کنید. درین یخچال را بررسی کنید در صورتی که گرفتگی وجود داشت آن را بررسی کنید.

کد خطای E11

ارورهای یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

علت: اگر در دستگاه شما فن کندانسور دچار مشکل شود و نتواند به خوبی عمل کند ارور E11 بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود.

رفع ارور: از سالم بودن فن اطمینان حاصل کنید. پروانه های فن را بررسی کنید تا شکستگی نداشته باشد. اگر شکسته بود و یا سوخته بود فن نو جایگزین آن کنید. اگر ارور رفع نشد برد الکترونیکی دستگاه باید توسط تکنسین بررسی شود. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل کمک کند.

کد خطای E12 در یخچال ساید بای ساید Electrosteel

علت: ارور E12 در یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل به معنای وجود مشکل در کابل دیتا و یا خرابی برد می باشد و باید سریعا برای رفع کردن مشکل اقدام کنید.

رفع ارور: شما باید برای رفع این ارور از یک تکنسین کمک بخواهید تا برد الکترونیکی دستگاه را مورد بررسی قرار دهد و به رفع ارور بپردازد.

مشکلات رایج یخچال ساید الکترواستیل

خرابی ترمودیسک

ترمودیسک قطعه ای است که مانند یک کلید می باشد که برای قطع و وصل کردن سیستم دیفراست به کار می رود. این قطعه زمانی که دما زیر صفر درجه باشد فعال می شود و سیستم برفک زدایی را فعال می کند و پس از اینکه دما به حد استاندارد رسید قطع می شود. خرابی این قطعه در یخچال باعث می شود تا این عمل به خوبی انجام نشود و مواد غذایی درون یخچال خراب شوند.

معیوب شدن المنت سیستم دیفراست در یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

المنت وظیفه گرم کردن اوپراتور برای برفک زدایی می باشد. در صورتی که این قطعه خراب شود سیستم برفک زدایی به خوبی کار نخواهد کرد و دمای یخچال افت پیدا می کند. برای بررسی و تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در این مشکل با یک متخصص تماس بگیرید.

خرابی فن اوپراتور ساید الکترواستیل

فن اوپراتور در یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل سرمای تولید شده توسط اوپراتور را در داخل دستگاه به گردش در می آورد خرابی این فن باعث می شود تا دمای درون دستگاه افزایش یابد.

خرابی سنسور محیطی یخچال الکترواستیل

سنسور محیطی در دستگاه دما را اندازه گیری می کند و در صورت نیاز فرمان فعال شدن کمپرسور و فن های درون یخچال را صادر می کند خرابی این سنسور باعث می شود تا کمپرسور و فن ها فعال نشوند و یا به طور مداوم کار کنند که باعث افزایش یا کاهش دما در دستگاه می شود. . چنانچه برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان به کمک نیاز داشتید می توانید به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

معیوب شدن تایمر دیفراست یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

خراب شدن تایمر دیفراست که وظیفه زمانبندی کار کردن قطعات سیستم دیفراست را بر عهده دارد باعث می شود تا تمامی قطعات به درستی عمل نکنند و سیستم دیفراست به خوبی کار نکند.

معیوب شدن ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید Electrosteel

خرابی ترموستات باعث می شود تا عمل قطع و وصل کردن کمپرسور بر اساس میزان دمای درون یخچال به خوبی صورت نگیرد و دمای درون دستگاه افزایش یا کاهش یابد.

خرابی فن کندانسور ساید الکترواستیل

عیب یابی یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

کار فن کندانسور سرد کردن لوله های بیرونی کندانسور است. زمانی که فن به درستی عمل نکند دمای درون یخچال افزایش می یابد و باعث می شود تا فشار زیادی به موتور و کمپرسور وارد شود و باعث خرابی آن ها شود. برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

سر و صدا در یخچال الکترواستیل

علت اصلی سر و صدا تراز نبودن و نصب نادرست دستگاه می باشد. همچنین شکستگی پروانه های فن ها باعث ایجاد سر و صدا می شود. خرابی کمپرسور نیز از دیگر دلایل وجود سر و صدا می باشد.

روشن نشدن یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

دلیل اصلی بروز دادن این اتفاق نوسان و قطعی برق می باشد که در صورت وجود مشکل در برق منزل نباید دستگاه خود را به برق متصل کنید. پارگی و فرسوده شدن سیم برق دستگاه نیز باعث می شود تا برق به یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل نرسد و روشن نشود.

اگر برق و سیم برق مشکلی نداشت خرابی برد الکترونیکی باعث بروز این اتفاق شده است که باید از تعمیر کاران حرفه ای بخواهید تا دستگاه شما را تعمیر کند. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل کمک کند.

بسته نشدن درب یخچال

از شایع ترین دلیل بسته نشدن درب خرابی و پوسیدگی لاستیک دور درب می باشد. همچنین چیدمان نادرست مواد غذایی و…  باعث می شود تا درب به خوبی بسته نشود.

سرد نشدن فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

عواملی که باعث سرد نشدن فریزر می شود خرابی ترموستات، کم شدن گاز فریز، خرابی و عملکرد نادرست کمپرسور، فرسودگی لاستیک دور درب، خرابی فن های دستگاه و خرابی سیستم دیفراست می باشد. در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید، برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترو استیل با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید.

وجود برق در بدنه یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

دلیل اصلی وجود برق در بدنه فرسودگی و پارگی اتصالات درون دستگاه می باشد. برای تست آن شما باید با یک متخصص تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان کجاست؟

شما با مطالعه مقاله بالا می توانید بعضی از ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل را برطرف کنید ولی بسیاری از آن ها باید بدست یک متخصص برطرف شوند. به همین دلیل شما می توانید تعمیر دستگاه خود را به صفاهان سرویس به عنوان بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی بسپارید. صفاهان سرویس با داشتن نیروهایی باتجربه و خبره در حوزه تعمیر لوازم خانگی می تواند لوازم خانگی شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کند.

همچنین این مجموعه بمدت 60 گارانتی می دهد و اگر دستگاه شما دوباره با همان مشکل مواجه شد به طور رایگان برای شما دستگاه را تعمیر خواهد کرد. همچنین در تعمیر دستگاه های شما از قطعات اصل استفاده می شود تا دوباره دستگاه خراب نشود. در صورت مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود می توانید برای یادگیری معانی آن ها و چگونگی رفع ارور ها نیز به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید.

صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیر یخچال فریزر و دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت می کند. اگر شما جز افراد علاقه مند به آموزش می باشید، می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید.

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان

جهت تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل، استفاده از دیگر خدمات ما و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09130108396 با کارشناسان صفاهان سرویس ارتباط برقرار کنید

سوالات متداول

هزینه و تعرفه تعمیر یخچال الکترواسیتل چقدر است؟

هزینه تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در مجموعه ما کاملا شفاف و منصفانه و طبق مصوبه اتحادیه خواهد بود. برای اینکه شما بتوانید این هزینه را به طور تقریبی حساب کنید، در سایت صفاهان سرویس در قسمت تعرفه ها، هزینه تعمیر برای هر قطعه آورده شده است.

در مجموعه صفاهان سرویس برای الکترواستیل چه خدماتی ارائه می گردد؟

ما تمام خدمات مورد نیاز شما را اعم از سرویس های دوره ای، تعمیر و عیب یابی دستگاه رابرای شما انجام خواهیم داد.

دلیل صدای زوزه مانند یخچال در بعضی مواقع چیست؟

اگر یخچال فریزر شما گاهی صدا می دهد و بعد قطع می گردد، می تواند مشکل از خرابی فن باشد. اما برای بررسی دقیق تر از یک تکنسین بخواهید عیب یابی را برای شما انجام دهد.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

  • سلام. یخچال الکترو استیل بنده ارور E10 دار، اما شما به این ارور اشاره ای نکرده اید. این ارور چرا نمایش داده می شود؟

    • سلام
      این ارور مربوط به مدل ES27 می باشد و برای همه مدل های یخچال الکترواستیل نیست. هنگامی که فن اوپراتور شما مشکل داشته باشد و گاهی هم به علت وجود مشکل در برد نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *