نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان

5/5 - (2 امتیاز)

هنگامی که لوازم خانگی خراب می شوند اگر آن ها را تعمیر نکنیم دیگر قادر به استفاده از آن دستگاه نمی باشیم. تعمیر لوازم خانگی نیازمند یکسری اطلاعات از نوع خرابی می باشد تا افراد بتوانند با توجه به آن اطلاعات دستگاه خود را تعمیر کنند. ارورهای لوازم خانگی نشان دهنده نوع خرابی در دستگاه می باشد که با یادگیری معانی آن ها می توانیم در تعمیر لوازم خانگی بهتر عمل کنیم.

در این مقاله ما به آموزش معانی و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل می پردازیم. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان می تواند به شما مشتریان عزیز بهترین خدمات را ارائه دهد.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان : آشنایی با ارورها

E1 E2 E3 E4
E5 E6 E7 E8
E9 ER F0 F1
F3 C1 D1 R1

کد خطای E1 در یخچال فریزر الکترواستیل

ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور E1 در یخچال فریزر الکترواستیل مربوط به سنسور یخچال می باشد. خرابی و عملکرد نادرست این سنسور باعث می شود تا این ارور بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شود.

رفع ارور: سنسور یخچال را بررسی نمایید. اگر سنسور خراب شده است، شما باید یک سنسور نو استفاده کنید. اتصالات سنسور نیز باید بررسی شود و هرگونه اتصالی و یا قطعی برطرف شود. اگر ارور رفع نشد برد الکترونیکی را بررسی کنید برای این کار شما نیازمند یک متخصص می باشید.

کد خطای E2 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: زمانی که در یخچال فریزر الکترواستیل سنسور فریزر دچار مشکل شود ارور E2 پدیدار می شود. خرابی و عملکرد نادرست سنسور دلیل نمایش ارور می باشد.

رفع ارور: سنسور را به وسیله یک اهم متر بررسی کنید. اگر مقدار اهم سنسور فریزر نرمال نبود اقدام به تعويض آن کنید. اتصالات سنسور نیز چک شود و اتصالی و قطعی آن برطرف شود. اگر مشکل برطرف نشد از یک تکنسین بخواهید تا برد الکترونیکی را تست کند. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان، می تواند برای رفع هر کدام از این ارورها به شما کمک کند.

کد خطای E3 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: دلیل نمایش ارور E3 بر روی نمایشگر دستگاه خرابی سنسور اوپراتور و عملکرد نادرست آن می باشد.

رفع ارور: در ابتدا سنسور را چک کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. اگر سسنور سوخته بود اقدام به تعویض آن کنید. قطعاتی همچون ترموفیوز، ترمودیسک و المنت مربوط به این مشکل می باشند که باید بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض گردد.

کد خطای E4 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: زمانی ارور E4 بر روی نمایشگر یخچال فریزر الکترواستیل نمایش داده می شود که سنسور محیطی دستگاه دچار مشکل شده باشد و عملکرد صحیحی نداشته باشد.

رفع ارور: سنسور محیطی چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات دستگاه نیز مورد بررسی قرار گیرند. المنت، ترموفیوز و ترمودیسک به خوبی بررسی شوند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر هر کدام از این قطعات معیوب شده بودند اقدام به تعویض آن کنید. در نهایت به سراغ برد الکترونیکی بروید و آن را چک کنید.در صورت خرابی برد، تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل را به یک فرد خبره بسپارید.

کد خطای E5 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر در یخچال فریزر الکترواستیل مشکلی در سیستم تبرید دستگاه به وجود بیاید این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: سیستم تبرید به طور کامل و دقیق باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر مشکلی وجود داشت باید اقدام به تعمیر و تعویض آن کنید. المنت، ترموفیوز و ترمودیسک بررسی شوند. اگر هر کدام از این قطعات معیوب بودند تعویض شوند. در نهایت برد الکترونیکی باید توسط یک تکنسین تست شود.

کد خطای E6 در یخچال فریزر الکترواستیل

عیب یابی یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر در یخچال فریزر الکترواستیل شما دمای بیش از حد استاندارد زیاد شده باشد این ارور بر روی نمایشگر صفحه نمایان می شود.

رفع ارور: محفظه دمپر باید به خوبی مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که مشکلی وجود داشت اقدام به تعویض و یا تعمیر دمپر کنید. اگر دمپر دارای سنسور بود چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. در صورتی که دمپر مکانیکی بود آن را روی مینیمم بگذارید تا ارور E6 برطرف شود. اگر همچنان ارور بر روی نمایشگر باقی مانده بود تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل را به ما بسپارید.

کد خطای E7 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: پایین بودن دمای درون یخچال از 4 درجه باعث می شود تا ارور E7 نمایش داده شود.

رفع ارور: محفظه دمپر باید به طور کامل بررسی شود. اگر محفظه شکسته بود باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید.

کد خطای E8 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر برد دستگاه مشکل پیدا کند و عملکرد صحیحی نداشته باشد و همچنین ارتباط برد و نمایشگر قطع شده باشد این ارور بر روی نمایشگر یخچال فریزر الکترواستیل نمایان می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور E8 شما به هیچ عنوان اقدامی نکنید و از یک تکنسین برای بررسی برد الکترونیکی دستگاه کمک بگیرید.

کد خطای E9 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: دلیل نمایش این ارور در یخچال فریزر الکترواستیل برف زدایی می باشد. خرابی سنسور دیفراست دستگاه نیز دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: در ابتدا شما باید سنسور دیفراست را به طور کامل بررسی کنید. اگر سنسور معیوب شده بود سنسور نو جایگزین آن کنید. قطعاتی همچون ترمودیسک، ترموفیوز و المنت باید چک شود و در صورت نیاز تعویض گردند. قطعات مربوط به یخ زدایی که درون فریزر قرار دارد باید تست شوند. لاستیک دور درب را به طور کامل بررسی کنید و اگر لازم بود آن را عوض کنید. در صورتی که در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل به کمک نیاز داشتید با ما تماس حاصل کنید.

کد خطای ER در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: هنگامی که برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شود و نتواند به خوبی عمل کند ارور ER بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: سریعا شما باید با یک مرکز تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید و مشکل خود را با آن ها به اشتراک بگذارید.

کد خطای F0 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر فن اوپراتور دستگاه دچار مشکل شود و عملکرد درستی نداشته باشد این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: فن را بررسی کنید تا چیزی مانع چرخیدن آن نشده باشد اگر شی وجود داشت آن را از بین ببرید. پروانه های فن را بررسی کنید تا شکستی نداشته باشد. اگر شکسته بود و یا فن سوخته بود باید فن را تعویض کنید. اتصالات فن نیز بررسی شود و هرگونه قطعی و یا اتصالی برطرف شود.

کد خطای F1 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: اگر مشکلی برای فن کندانسور به وجود آمده باشد و نتواند به خوبی عمل کند ارور F1 بر روی نمایشگر نمایان می شود.

رفع ارور: فن کندانسور باید به همراه اتصالات آن بررسی شود. اگر چیزی مانع چرخش فن شده بود آن را از بین ببرید. اگر اتصالی و قطعی در اتصالات وجود داشت رفع گردد. چنانچه پروانه های فن شکسته بودند و یا فن معیوب شده بود یک فن نو جایگزین آن کنید. اگر ارور F1 همچنان بر روی نمایشگر باقی مانده بود برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای F3 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: چنانچه در دستگاه شما المنت به مدت طولانی (بیش از 85 دقیقه)  کار کند این ارور پدیدار می شود. چراغ HIGH نیز شروع به چشمک زدن می‌کند.

رفع ارور: از سلامت و عملکرد صحیح المنت مطمئن شوید. در صورت نیاز المنت را تعویض کنید. اتصالات المنت نیز چک شود اگر مشکلی در اتصالات وجود داشت آن را برطرف کنید.

کد خطای C1 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور C1 در یخچال فریزر الکترواستیل به دلیل خرابی سنسور برفک زدایی بر روی نمایشگر ظاهر می شود. همچنین چراغ QUICK شروع به چشمک زدن می کند.

رفع ارور: با استفاده از یک اهم متر مقدار اهم سنسور را اندازه گیری کنید. اگر نرمال نبود سنسور شما سوخته است و باید آن را با یک سنسور نو جایگزین کنید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و قطعی و اتصالی برطرف شود. ما در صفاهان سرویس، در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل می توانیم به شما مشتریان عزیز کمک کنیم و دستگاه شما را به بهترین شکل تعمیر کنیم.

کد خطای D1 در یخچال فریزر الکتراستیل

نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور در یخچال فریزر الکترواستیل  D1 نیز بدلیل خرابی سنسور برفک زدایی بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: چگونگی رفع این ارور همانند ارور C1 می باشد که شما باید سنسور را به همراه اتصالات بررسی و مشکل را برطرف کنید.

کد خطای R1 در یخچال فریزر الکترواستیل

علت: ارور R1 به معنای خرابی برد الکترونیکی دستگاه می باشد و باید برای رفع مشکل سریعا اقدام کنید. چراغ چشمک زن MID فعال خواهد شد.

رفع ارور: شما برای رفع این ارور هیچ کاری نباید انجام دهید و فقط کافیست تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را به یک متخصص بسپارید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان کجاست؟

شما با مطالعه مقاله بالا می توانید بعضی از ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل را برطرف کنید ولی بسیاری از آن ها باید بدست یک متخصص برطرف شوند. به همین دلیل شما می توانید تعمیر دستگاه خود را به صفاهان سرویس به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بسپارید. صفاهان سرویس با داشتن نیروهایی باتجربه و خبره در حوزه تعمیر لوازم خانگی می تواند لوازم خانگی شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کند.

همچنین این مجموعه بمدت 60 گارانتی می دهد و اگر دستگاه شما دوباره با همان مشکل مواجه شد به طور رایگان برای شما دستگاه را تعمیر خواهد کرد. همچنین در تعمیر دستگاه های شما از قطعات اصل استفاده می شود تا دوباره دستگاه خراب نشود. در صورت مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود می توانید برای یادگیری معانی آن ها و چگونگی رفع ارور ها نیز به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید.

صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیر یخچال فریزر و دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت می کند. اگر شما جز افراد علاقه مند به آموزش می باشید، می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید. جهت تعمیر لوازم خانگی، تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل، استفاده از دیگر خدمات ما و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09130451675 با کارشناسان صفاهان سرویس ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.