نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

4.9/5 - (51 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی یکی از بهترین و پرکاربردترین لوازم خانگی در آشپزخانه محسوب می‌شود که سالم بودن آن بسیار حائز اهمیت است. اما دستگاه‌های ظرفشویی نیز همانند سایر لوازم خانگی دچار نواقص و مشکلاتی می‌شوند که تنها راه برطرف کردن آن‌ها مراجعه به یک تکنسین حرفه‌ای است.

حتماً با کدهای خطایی که در ماشین ظرفشویی bloomberg ظاهر می‌شود آشنایی دارید؛ اما این کدهای خطا گزارش‌دهنده و بیان‌کننده چه نوع ایرادی هستند؟ در این راهنما قصد داریم ضمن شرح علت هر کد خطا در دستگاه ظرفشویی بلومبرگ، با بهترین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان نیز آشنا شویم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید!

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان: کدهای خطا

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان

E5 E1
E6 E2
E8 E3
E11 E4

کد خطای E1 در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: ارور E1 به علت معلوم نبودن سطح آب و عدم نمایش آن ظاهر می‌شود. به بیان دیگر، سنسورهای تشخیص سطح آب نمی‌توانند به درستی میزان آب ماشین ظرفشویی بلومبرگ را تشخیص دهند. چنانچه نسبت به رفع این خطا اقدامی انجام نگیرد، احتمال نشتی آب از دستگاه وجود خواهد داشت.

رفع ارور: به منظور رفع این ارور سنسور و شناور آب باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز عوض شود.

کد خطای E2 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: یکی از متداول‌ترین ارورهای ماشین ظرفشویی بلومبرگ، کد خطای E2 می‌باشد. کد مذکور نشان‌دهنده عدم ورود آب کافی به دستگاه ظرفشویی است. البته این کد خطا می‌تواند در اثر دلایل مختلفی نمایش داده شود.

رفع ارور: همان‌طور که ذکر شد این ارور می‌تواند ناشی از ایرادات مختلفی باشد؛ بنابراین راه‌حل‌های متفاوتی دارد:

 • امکان دارد که قطع شدن جریان آب به علت بسته بودن فلکه آب باشد که در این صورت باید فلکه آب باز شود.
 • امکان انسداد فیلتر شیر برقی نیز وجود دارد که در این صورت باید فیلتر به منظور از بین بردن هرگونه گرفتگی مورد بررسی قرار گیرد.
 • احتمال خرابی شیر برقی نیز وجود دارد که در این حالت باید توسط تکنسین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان چک شود.
 • احتمال کم بودن فشار آب برای منطقه محل زندگی شما نیز وجود دارد.
 • شلنگ‌های ورودی آب را از لحاظ هموار بودن باید مورد بررسی قرار دهید و هرگونه تاخوردگی یا گرفتگی را برطرف نمائید.

کد خطای E3 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: خطای مذکور به علت عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بعد از اتمام کار ظاهر می‌شود. البته دلایل مختلفی وجود دارد که سبب بروز این مشکل در ماشین ظرفشویی bloomberg می‌شود.

رفع ارور: به منظور رفع این ارور باید موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

 • امکان گرفتگی فیلترهای پمپ تخلیه با رسوبات وجود دارد یا این که شلنگ تخلیه دچار انسداد شده باشد که در این صورت باید فیلتر و شلنگ مورد بررسی قرار گیرند.
 • البته به غیر از گرفتگی شلنگ، امکان تاخوردگی یا سوراخ شدن آن نیز وجود دارد.
 • پمپ تخلیه می‌بایست چک شود و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد. به منظور تعمیر یا تعویض این قطعه می‌توانید با صفاهان سرویس، بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان تماس حاصل فرمائید.

کد خطای E4 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: ارور مذکور به علت نشتی آب از ماشین ظرفشویی ظاهر می‌شود.

رفع ارور: به منظور رفع ارور E4 می‌توانید موارد زیر را امتحان کنید:

 • احتمال خرابی پمپ تخلیه وجود دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد.
 • به منظور چفت شدن پمپ تخلیه از یک واشر استفاده می‌شود که به مرور زمان احتمال از بین رفتن آن و در نتیجه نشتی آب وجود دارد.
 • نشتی آب می‌تواند ناشی از خرابی شیربرقی یا پارگی شلنگ ورودی آب نیز باشد.
 • به منظور رفع ارور E4 بهتر است که بازوهای آبپاش را نیز چک کنید. چنانچه گرفتگی در بازوهای آبپاش وجود داشته باشد، مسیر آبپاشی تغییر می‌کند. بنابراین بهتر است آبپاش را باز کنید و در صورت وجود هرگونه مانع آن را رفع نمائید.
 • چنانچه مشکل با انجام موارد مذکور حل نشد، می‌توانید با تکنسین های صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان تماس حاصل فرمائید.

کد خطای E5 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

ارورهای ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: دلیل اصلی ظاهر شدن این کد خطا در ماشین ظرفشویی بلومبرگ، گرم شدن بیش از اندازه آب است.

رفع ارور: به منظور رفع ارور E5 می‌بایست موارد زیر را انجام دهید:

 • چنانچه دمای آب به عددی بالای ۷۷ درجه سانتی‌گراد رسید، به منظور تست ترموستات اهم متر را به دو سر سوکت آن متصل کنید. چنانچه رقم به دست آمده برابر با ۵.۳ در درجه ۲۴ سانتی‌گراد باشد؛ ترموستات سالم است و برد دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد.
 • به منظور تعمیر دستگاه بلومبرگ و رفع این مشکل بهتر است از کمک تکنسین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان استفاده نمائید.

  کد خطای E6 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: دلیل اصلی نمایش این کد خطا در ماشین ظرفشویی بلومبرگ خرابی المنت می‌باشد.

رفع ارور: در صورت ظاهر شدن این ارور باید بدانید که دستگاه ظرفشویی به علت خرابی المنت آب را گرم نمی‌کند و همچنین آب به منظور شروع برنامه شست‌وشو به دمای مناسب نمی‌رسد. برای رفع این ارور باید مقدار مقاومت المنت را به کمک اهم متر اندازه‌گیری کنید.

کد خطای E8 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: هنگامی که کد خطای مذکور در ماشین ظرفشویی بلومبرگ ظاهر می‌شود، باید بدانید که فشار آب بسیار کم بوده و برای شست‌وشو کافی و مناسب نیست.

رفع ارور: به منظور رفع ارور E8 باید موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • احتمال خراب بودن میکروسوئیچ فشار آب یا موتور شست‌وشو وجود دارد.
 • امکان دارد که سیم‌های میکروسوئیچ فشار آب قطع شده باشند.
 • احتمال بسته بودن فلکه ورودی آب نیز وجود دارد که در این صورت تنها کافیست آن را تا آخر باز کنید. اگر با باز کردن فلکه آب مشکل حل نشد، باید شیر ورودی و شلنگ را نیز از لحاظ وجود هرگونه انسداد و گرفتگی مورد بررسی قرار دهید.
 • احتمال کم بودن فشار آب شهری نیز وجود دارد که برای اطمینان از این مورد می‌توانید شیر آب سینک را باز کرده و چک کنید.

کد خطای E11 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت: خطای مذکور به علت مسدود بودن فیلتر در دستگاه ظرفشویی بلومبرگ نمایش داده می‌شود.

رفع ارور: به منظور جلوگیری از بروز این مشکل پیشنهاد ما این است که ماشین ظرفشویی خود را مرتباً جرم‌گیری کرده و تمیز کنید. برای رفع این خطا می‌توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ تماس حاصل فرمائید. تعمیرکار فیلترهای ورودی و خروجی دستگاه بلومبرگ را از لحاظ هرگونه گرفتگی و ضایعات مورد بررسی قرار داده و آن را تمیز می‌کنند.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان کجاست؟

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در این راهنما با کدهای خطای ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان آشنا شدیم. بهتر است اگر در حیطه تعمیرات ماشین ظرفشویی تجربه ندارید، حتما از کمک یک تکنسین حرفه‌ای به منظور رفع ایرادات ظرفشویی خود استفاده کنید. اما چطور می‌توان یک تکنسین خوب و قابل اعتماد را در اصفهان پیدا کرد؟

چنانچه به دنبال بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اصفهان هستید و هنوز آن را پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد ما این است که به وب‌سایت مجموعه صفاهان سرویس در اصفهان مراجعه کنید. مجموعه مذکور یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی از برندهای مختلف خارجی و ایرانی به‌شمار می‌رود که دستگاه ظرفشویی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی کرده و در اسرع وقت با رضایت مشتری تعمیر می‌کند.

ناگفته نماند که با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه می‌توانید از آموزش‌های مختلف تعریف شده در رابطه با لوازم خانگی نیز استفاده نمائید. در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *