5/5 - (136 امتیاز)

تعمیر و سرویس

یخچال ساید بای ساید

tamir

تعمیر یخچال ساید بای ساید

service

سرویس یخچال ساید بای ساید

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

راهنمای تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان

چه زمانی به تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان نیاز داریم؟ معتبرترین و بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان کجاست؟ چگونه باید یخچال ساید بای ساید را نصب کنیم؟ در این راهنما قصد داریم ضمن پاسخ به سوالات مذکور، در رابطه با مشکلات رایجی که اکثراً در ساید بای ساید رخ می‌دهد نیز صحبت کنیم.

یخچال فریزر ساید بای ساید یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین لوازم هر آشپزخانه‌ای محسوب می‌شود که به منظور حفظ سلامت و بهبود عملکرد به سرویس‌های دوره‌ای نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با جنبه‌های مختلف بحث تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان، با ما همراه باشید!

تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان: مشکلات رایج

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید

خنک نبودن فریزر ساید بای ساید

چنانچه فریزر ساید بای ساید به اندازه کافی خنک نباشد، می‌بایست در ابتدا دیواره پشتی فریزر و کارکرد اواپراتور دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. فن اواپراتور هوای خنک را از دریچه‌های اواپراتور در فضای بیرونی فریزر به جریان می اندازد. اگر اختلالی در عملکرد این قطعه به وجود آید، فن دچار مشکل خواهد شد. اما چنانچه فن مشکل نداشت، باید کمپرسور یخچال را مورد بررسی قرار داده و آن را تمیز کنید؛ چرا که کثیفی آن می‌تواند سبب داغ شدن موتور و جلوگیری از اجرای عملکرد صحیح آن شود.

نشت آب از یخچال

اولین دلیل نشتی آب یخچال، یخ‌زدگی لوله تخلیه آن است که می‌توان با ریختن مقداری آب گرم مشکل را رفع کرد. چنانچه مشکل با انجام این کار حل نشد، می‌بایست از کمک تکنسین صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان کمک بگیرید.

ایجاد سرو صدا در هنگام خاموش شدن

تعمیر ساید بای ساید در اصفهان

احتمال دارد که کمپرسور در جای خود محکم نباشد و یا این که پایه‌ها سست باشند. این موضوع سبب ایجاد سر و صدای شدید در زمان ترموستات کردن یا همان قطع و وصل شدن موتور خواهد شد. در صورت بروز این مشکل دستگاه باید از منبع تغذیه جدا شده و پیچ و مهره‌های پایه کمپرسور محکم شود.

کارکرد بیش از اندازه کمپرسور

کارکرد بیش از اندازه کمپرسور می‌تواند به علت خرابی ترموستات، خرابی کمپرسور یا کمبود گاز مبرد رخ دهد. به منظور رفع این مشکل می‌بایست از کمک تکنسین های مربوطه در صفاهان سرویس به عنوان مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان استفاده کنید.

عدم کارکرد یخ‌ساز یخچال فریزر ساید بای ساید

در صورت بروز این مشکل، احتمال قفل شدن موتور یخ‌ساز وجود دارد که در این صورت می‌بایست آن را عوض کرد. البته موارد دیگری هم‌چون انسداد مسیر ورودی آب، خرابی فیلتر، عدم کارکرد صحیح شیر برقی، شکستگی قالب یخ‌ساز یا ایجاد اختلالات بردی و برقی می‌توانند دلیل بروز این مشکل باشند.

سرمای فریزر مناسب است اما یخچال به اندازه کافی خنک نیست

بر اساس تاییدیه صادره از جانب FDA (سازمان غذا و دارو ایالات متحده) دمای مناسب یخچال می‌بایست چیزی در حدود ۴۰ درجه فارنهایت باشد؛ بنابراین دمای بالاتر از این حد مناسب نیست. از دلایل بروز این مشکل می‌توان به بهم خوردن تنظیمات دما، خرابی فن، خرابی دریچه دمپر و یا وجود اشکالات گازی و موتوری در یخچال اشاره داشت. به منظور رفع مشکل مذکور می‌توانید از کمک یک تکنسین حرفه‌ای استفاده نمائید.

ضرورت استفاده از سرویس دوره‌ای مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان

تکنسین‌های باتجربه و حرفه‌ای لوازم خانگی بر این باورند که سرویس دوره‌ای ساید بای ساید، همانند تمیز کردن کویل‌های کندانسور، فیلتر تصفیه آب، گاز مبرد و مواردی از این قبیل سبب کاهش هزینه‌های تعمیرات و همچنین بهبود عملکرد دستگاه می‌شود.

اما متأسفانه اکثر افراد به سرویس دوره‌ای یخچال فریزر ساید بای ساید اهمیتی نداده و تا زمانی که یک ایراد جدی در آن به وجود نیاید، به دنبال تعمیر نخواهند رفت. پیشنهاد ما این است که به منظور جلوگیری از اتلاف هزینه و همچنین به تعویق انداختن زمان تعمیر قطعات یخچال، حتماً برای یخچال خود سرویس دوره‌ای در نظر بگیرید.

آموزش کارکرد قطعات مشترک در یخچال ساید بای ساید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در اصفهان

کمپرسور

کمپرسور یخچال ساید بای ساید از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل می‌شود. به طور معمول بخش الکتریکی از نوع آسنکرون بوده و وظیفه به حرکت درآوردن بخش مکانیکی کمپرسور را برعهده دارد.

اواپراتور

گاز خنک‌کننده حاصل از کارکرد کمپرسور ساید بای ساید درون کانال‌های اواپراتور جریان پیدا می‌کند. اواپراتور از یک طرف به کمپرسور و از طرف دیگر به لوله مویین دستگاه متصل می‌گردد.

رادیاتور خنک‌کننده

رادیاتور خنک‌کننده یا کندانسور وظیفه خنک کردن کمپرسور را برعهده دارد.

لوله مویین

لوله مویین در ساید بای ساید در چرخه سرماسازی یخچال نقش مهمی را ایفا می‌کند.

فیلتر

این قطعه وظیفه جذب یا تمیز کردن جرم‌های حمل شده از کندانسور و همچنین گرفتن رطوبت گاز خنک شده را برعهده دارد.

ترموستات

قطعه مذکور یک کلید خودکار تنظیم دما بوده که درون ساید بای ساید همانند یک سنسور عمل می‌کند.

در صفاهان سرویس علاوه بر خدماتی همچون سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان، آموزش هایی نیز برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است. در این اموزش ها با انواع قطعات آشنا می شوید. جهت استفاده از آموزش های ساید بای ساید صفاهان سرویس، به سایت ما و قسمت آموزش ها مراجعه کنید.

برد اصلی

در این قطعه اطلاعات اصلی دستگاه مثل درجه حرارت یخچال، کدهای خطا و … نمایش داده می‌شود.

مراحل نصب ساید بای ساید

۱. ساید بای ساید را در مکان مناسب و با فاصله استاندارد از دیوار پشت قرار دهید.

۲. اگر یخچال تراز نبود، می‌توانید با استفاده از پایه‌های جلویی آن را تراز کنید.

۳. با توجه به مدل دستگاه و بر اساس اطلاعات دفترچه راهنما، شلنگ آب سرد را به فیلتر متصل نمائید.

۴. حدود ۲.۵ لیتر آب درون فیلتر وارد کنید.

۵. از کارکرد صحیح لامپ درون دستگاه اطمینان حاصل فرمائید.

۶. با در نظر گرفتن شرایط محیط، دمای حداقل و حداکثر را تنظیم کنید.

۷. در نهایت کلیه بخش‌های داخلی و بیرونی را تمیز کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان کجاست؟

در این راهنما با مشکلات متداول، اهمیت استفاده از سرویس دوره‌ای ساید بای ساید، برخی از مهم‌ترین قطعات مشترک و همچنین نحوه نصب یخچال آشنا شدیم. چنانچه به دنبال بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که سری به وب‌سایت مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، صفاهان سرویس بزنید.

مجموعه مذکور با تکیه بر سابقه درخشان خود در حوزه ارائه سرویس تعمیرات لوازم خانگی، ارائه آموزش‌های کارآمد و همچنین مشاوره رایگان، می‌تواند دستگاه ساید بای ساید شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی و تعمیر کند. به منظور بهره‌گیری از سرویس‌ تعمیرات مجموعه مذکور می‌توانید علاوه بر مراجعه به آدرس اینترنتی صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید در اصفهان، با شماره 09130451675 نیز تماس حاصل فرمائید.

چرا صفاهان سرویس بهترین نمایندگی تعمیر یخچال ساید در اصفهان است؟

صفاهان سرویس تمام ویژگی هایی که یک نمایندگی تعمیرات ساید باید داشته باشد را دارد. از این رو به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های استان اصفهان از آن یاد می شود. در ادامه به چند نمونه از ویژگی های نمایندگی صفاهان سرویس اشاره کرده ایم.

تعمیر در محل

یکی از مهمترین خدماتی که یک نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان باید به شما ارائه دهد، تعمیر در محل و منزل شما می باشد. یخچال ها بسیار سنگین هستند و جابه جایی آنها سخت. همچنین هزینه زیادی باید متحمل شوید که این دستگاه را به نمایندگی ببرید. از این رو تمام نمایندگی های معتبر تعمیرات خود را در منزل شما انجام می دهند که شما را متحمل این سختی ها نکنند.

گارانتی خدمات

هر نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای سایدی که از خدمات خود و همچنین تخصص تکنسین های خود اطمینان صددرصدی داشته باشد، به شما نیز این اطمینان را انتقال می دهد. ارائه گارانتی خدمات باعث می شود که شما این اطمینان را حاصل کنید که خدمات مناسبی را دریافت خواهید کرد، چون در غیر اینصورت تکنسین دوباره باید تعمیرات را برای شما به طور رایگان انجام دهد. در مجموعه صفاهان سرویس نیز به دلیل داشتن بهترین متخصصان گارانتی 60 روزه خدمات به شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

حضور سریع و تعمیر سریع یخچال ساید بای ساید

یکی از مهمترین نیازهای هر مشتری هنگام خرابی این دستگاه، حضور سریع تکنسین در محل و همچنین عیب یابی و تعمیرات سریع است. چون مواد غذایی که در ساید نگهداری می شود، به سرعت می توانند فاسد شوند و خرابی این دستگاه قسمتی از زندگی روزمره را مختل می کند.

هزینه مناسب و شفاف

یکی از مواردی که هنگام خرابی یخچال ساید بای ساید شما را نگران می کند، هزینه تعمیرات آن است. ما در صفاهان سرویس همیشه به فکر مشتریان خود هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم که با کمترین هزینه، بهترین تعمیرات را دریافت کنید. اولویت قراردادن تعمیر قطعه در صورت امکان، به جای تعویض قطعه یکی از مواردی است که ما برای این موضوع انجام می دهیم.

همچنین لیست کاملی از هزینه ها را در قسمت تعرفه های سایت صفاهان سرویس و در تعرفه تعمیر یخچال ساید بای ساید برای شما قرار داده ایم که بتوانید تخمینی از هزینه تعمیرات خود بزنید. تمام هزینه ها در مجموعه ما طبق تعرفه مصوبه اتحادیه از شما دریافت می شود.

“به دلیل نوسان قیمت قطعات، برای استعلام هزینه تعویض قطعات و به طور کلی تعمیرات با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید. “

سوالات متداول

در نمایندگی صفاهان چه برندهایی تعمیر می شوند؟

ما مفتخریم با داشتن تکنسین های ماهر می توانیم انواع برندها را از جمله: دوو، امرسان، یخساران، ال جی، بکو، سامسونگ و.. را برای شما تعمیر کنیم.

عیب یابی و سرویس ساید بای ساید را به چه صورت انجام می دهید؟

شما از طریق فرم ثبت درخواست سایت صفاهان سرویس و یا شماره تماس 09130451675 درخواست خود را ثبت می کنید. ما در اسرع وقت تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم. متخصصان ما دستگاه شما را بررسی کرده و در صورتی که نیاز به تعمیر قطعه ای داشته باشد به شما اطلاع می دهند.

اگر از خدمات شما راضی نباشم، چه کاری باید انجام بدهم؟شما گارانتی خدمات دارید؟

بله. ما 60 روز گارانتی خدمات داریم و در صورت خرابی مجدد همان قسمت، دوباره به صورت رایگان تعمیرات برای شما انجام خواهد شد. هر چند متخصصان ما در زمینه کاری خود بهترین ها هستند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *