ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

5/5 - (18 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر شما از کاربران ماشین لباسشویی ال جی باشید، حتما تاکنون ارورهای مختلفی را بر روی صفحه نمایش دستگاه خود مشاهده کردهاید. یکی از این ارورها، ارور CD ماشین لباسشویی ال جی میباشد. این ارورها در واقع نوعی پیغام هستند که به ما وضعیت ماشین را اعلام میکنند و هرکدام دارای کدخطای مخصوص به خود هستند.

برخی از این ارورها را می‌توان به راحتی در خانه و بدون داشتن دانش فنی رفع نمود. امّا برخی دیگر مربوط به خرابی قطعات مهم و اصلی دستگاه هستند و حتما باید توسط یک متخصص مورد بررسی قرار گیرند. در غیر این صورت، آسیبهای شدید و زیادی به دستگاه وارد میشود. حال خوشبختانه یا بدبختانه، ارور CD، از نوع دستۀ اول است و می توان آن را به سادگی رفع نمود. حال به منظور آشنایی بیشتر شما با این ارور و راه‌های رفع آن، پیشنهاد میکنیم که تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

ارور CD ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

در واقع این ارور، کد خطا و یا پیغام خطا نیست و تنها یک پیام معمولی است. هنگامی که این ارور نمایش داده می‌شود، بدین معناست که چرخه خشک کن دستگاه به پایان رسیده است و ماشین لباسشویی درحال خنک شدن است. ارور CD ماشین لباسشویی ال جی در واقع مخفف فرآیند cool down است. حال کار این فرآیند چیست؟

همانطور که میدانید، اگر لباسها برای مدّتی درون ماشین لباسشویی بمانند، به سرعت چروک می‌شوند. امّا در هنگام فرآید cool down ، دستگاه سریعتر خود را خنک و سرد میکند که باعث می‌شود لباس های درون دیگ ماشین لباسشویی ال جی، تا 4 ساعت بعد از فرآیند شست و شو، چروک نشوند. در این حالت شما زمان بیشتری برای خارج کردن لباسها از دستگاه پیدا کنید. توجه داشته باشید که نمایش این ارور می تواند با آهنگی نیز همراه باشد.

نحوه رفع ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

نحوه رفع ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

همانطور که گفتیم، ارور CD ماشین لباسشویی ال جی در واقع تنها یک پیغام معمولی میباشد و ارور به حساب نمیآید. با این حال این ارور همانند سایر ارورهای دیگر ماشین لباسشویی ال جی، تا زمانی که شما کاری نکنید، همچنان نمایش داده میشود. برای رفع این ارور شما دو راه حل دارید:

  • خارج کردن لباس ها از ماشین: با خارج کردن لباسها و خاموش کردن ماشین لباسشویی ال جی، این ارور به راحتی از بین میرود.
  • فشردن دکمه START/PAUSE: با فشردن این دکمه، این ارور دیگر نمایش داده نمیشود و از روی صفحه نمایش دستگاه پاک میشود.

اگر شما این دو راهکار را انجام دادید و همچنان این ارور بر روی صفحه نمایش درحال نشان داده شدن بود، بدین معناست که خطایی در برد دستگاه به وجود آمده که موجب نمایش این ارور گشته است. در این صورت شما باید با یک تکنسین و فرد متخصص تماس بگیرید تا برد را مورد بررسی قرار دهند و در صورت وجود مشکل، آن را تعمیر و یا تعویض کنند.

مجموعه صفاهان سرویس یکی از مراکز معتبری است که میتواند به شما در امر تعویض، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان کمک کند. شما میتوانید جهت درخواست تکنسین از این مجموعه، با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که برد یک قطعه حساس بوده و به هیچ عنوان نباید توسط فردی که تخصص، دانش فنی و یا لوازم مورد نیاز را ندارد، مورد عیب یابی و یا تعمیر قرار گیرد. پس از تعمیر و عیب یابی آن بدون داشتن دانش فنی به طور جدی خودداری کنید.

کلام آخر…

همانطور که مشاهده کردید، ارور CD ماشین لباسشویی ال جی در واقع نوعی پیغام برای اطلاع رسانی بوده. تنها با خارج کردن لباس‌ها از درون ماشین و یا فشردن دکمه START/PAUSE میتوانید آن را رفع کنید.

توجه داشته باشید که پس از رفع این ارور، بهتر است که به دستگاه استراحت داده و به مدّت 6 ساعت دوباره آن را روشن نکنید تا به آن آسیبی وارد نشود. با تمامی این موارد، ممکن است این ارور به دلیل اختلال در برد الکتریکی ماشین نیز به وجود آمده باشد. در این زمان شما باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

متخصصان مجموعه صفاهان سرویس در اصفهان، آماده هستند تا شما را در امر تعویض و یا تعمیر این قطعه یاری کنند. توجه داشته باشید که تمامی تکنسین کارهای این مجموعه، از تخصص کافی برخوردارند و در امر تعویض قطعات، از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

همچنین این مرکز پس از انجام کار تعمیر، گارانتی خدمات 60 روزه را به شما ارائه میدهد. از همین رو، شما میتوانید بدون داشتن هیچگونه نگرانی، دستگاه خود را به دست متخصصان این مرکز بسپارید و از خدمات آن بهرهمند گردید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا تماس با مجموعه صفاهان سرویس اصفهان، با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارور OE ماشین لباسشویی ال جی

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 75