نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

5/5 - (113 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

ارورهای لوازم خانگی مانند یخچال فریزر ، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و…  نشان دهنده وجود یک ایراد در قسمت های مختلف دستگاه می باشد. اگر شما برای رفع مشکل های لوازم خانگی خود اقدام نکنید قادر به استفاده از آن وسیله نخواهید بود. برای تعمیر لوازم خانگی خود شما به معانی این ارورها نیازمند هستید. ما قصد داریم تا در این مقاله معانی و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک را به شما آموزش دهیم. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان بهترین خدمات را به مشتریان خود در این زمینه ارائه می دهد.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان : آشنایی با ارورها

88/89 CC CI DE DF
E2 FF PF HRS TC/TF

کدهای خطای 88/89 در یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

علت: چنانچه برق منزل شما دچار نوسان شده باشد و یا افت ولتاژ صورت گرفته باشد ارور 88 و 89 بر روی نمایشگر یخچال فریزر جنرال الکتریک نمایان می شود.

رفع ارور: با استفاده از یک مولتی متر میزان ولتاژ پریز را بررسی کنید. اگر برق فقط در آن پریز وجود نداشت در ابتدا برق کل منزل را قطع کنید و پریز را باز کنید، امکان جدا شدن سیم های برق وجود دارد. در صورتی که برق نوسان داشت یخچال را از برق بکشید و تا ثابت شدن ولتاژ صبر کنید. سپس دوباره دستگاه را به برق بزنید. اگر مشکل از برق منزل نبود باید برد الکترونیکی تست شود برای این کار شما نیازمند یک تکنسین می باشید.

کدهای خطای CC در یخچال جنرال الکتریک

علت: اگر مشکلی در فریزر به وجود بیاید و دمای فریزر افزایش پیدا کند و گرم شود ارور CC بر روی نمایشگر یخچال فریزر جنرال الکتریک ظاهر می‌شود. در این حالت دمای فریزر بمدت 120 دقیقه افزایش یافته و استاندارد نبوده است.

رفع ارور: از بسته بودن درب فریزر مطمئن شوید. لاستیک دور درب فریزر به خوبی بررسی شود و هر چیزی که مانع بسته شدن آن شده است از بین ببرید. اگر لازم بود لاستیک دور درب را تعویض نمایید. می‌توانید دکمه کنترل سیستم را فشار دهید تا ارور برطرف شود. در صورتی که ارور بر روی نمایشگر باقی مانده است، شما برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک می توانید با صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کدهای خطای CI

علت: زمانی که در یخچال فریزر جنرال الکتریک یخساز خراب شده باشد و عملکرد صحیحی نداشته باشد این ارور بر روی نمایشگر پدیدار می شود.

رفع ارور: ورودی آب به یخچال را بررسی کنید تا مشکلی در آن قسمت به وجود نیامده باشد. یخساز باید به طور کامل بررسی شود. اگر یخساز خراب شده بود برای تعویض و تعمیر کردن آن اقدام کنید. زمانی که ارور همچنان باقی مانده بود از یک تکنسین کمک بخواهید تا مشکل دستگاه شما را برطرف نماید.

کدهای خطای DE در یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت: ارور DE در یخچال فریزر جنرال الکتریک به معنای وجود مشکل در سیستم یخ زدایی و دیفراست می باشد که عملکرد نادرست و سوختگی آن ها باعث می شود تا این ارور نمایان شود.

رفع ارور: اتصالات دستگاه را به خوبی بررسی نمایید و هر گونه اتصال و قطعی را برطرف کنید. سیستم یخ زدایی و دیفراست به خوبی باید مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که معیوب شده بودند برای تعویض آن ها اقدام کنید. عملکرد المنت نیز بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. ترمودیسک، ترموفیوز و فن را چک کنید. اگر هر کدام از این قطعات معیوب شده بود باید تعویض شود. اگر ارور همچنان باقی مانده بود برای رفع ارور و تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان با ما تماس حاصل نمایید.

کدهای خطای DF در یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت: اگر سنسور دیفراست در یخچال فریزر جنرال الکتریک دچار مشکل شده باشد و عملکرد صحیح نداشته باشد عمل خنک سازی انجام نمی شود وارور DF نمایش داده می شود.

رفع ارور: در ابتدا سنسور دیفراست را با استفاده از اهم متر تست کنید. اگر سنسور معیوب شده بود آن را تعویض نمایید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و اتصالی و قطعی برطرف شود. المنت نیز باید چک شود. چنانچه ارور رفع نشد، برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان به یک مرکز معتبر مراجعه کنید.

کد خطای E2

علت: ارور E2 در یخچال فریزر جنرال الکتریک بسیار حاد می باشد زیرا مربوط به خرابی برد الکترونیکی دستگاه است.

رفع ارور: برای رفع این ارور شما نباید هیچ اقدامی انجام دهید و بررسی و تعمیر برد الکترونیکی را باید بدست یک متخصص بسپارید. ما می توانیم به شما در تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان کمک کنیم.

کد خطای FF در یخچال فریزر جنرال الکتریک

علت: هنگامی که در یخچال و فریزر دما نرمال نباشد و گرم شده باشد ارور FF بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: درب های یخچال و فریزر را به طور کامل بررسی کنید و هر چیزی مانع بسته شدن آن ها شده است را از بین ببرید. لاستیک های دور درب را نیز چک کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن ها کنید.

کد خطای PF در یخچال جنرال الکتریک

علت: افت ولتاز منزل باعث می شود تا ارور PF بر روی دستگاه نمایش داده شود. همچینین نوسان برق دلیل نمایش این ارور می باشد. این ارور به صورت چراغ چشمک زن سبز نمایش داده می شود.

رفع ارور: با استفاده از یک مولتی متر برق منزل را چک کنید. اگر برق نوسان داشت تا پایدار شدن آن صبر کنید و اگر افت ولتاژ صورت گرفته بود تا نرمال شدن میزان ولتاژ صبر کنید. سپس دستگاه را به برق متصل کنید. توصیه می شود تا از محافظ برای یخچال خود استفاده کنید.

کد خطای HRS در یخچال فریزر General Electric

علت: ارور HRS در یخچال فریزر جنرال الکتریک به معنای خرابی و عملکرد نادرست برد الکترونیکی می باشد و باید سریعا برای رفع آن اقدام کنید.

رفع ارور: برای رفع این ارور شما باید با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را با او به اشتراک بگذارید. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک کمک کند.

کد خطای TC در یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان

علت: اگر حروف TC را بر روی نمایشگر خود مشاهده کردید نیازی نیست نگران باشید زیرا ارور نبوده و به معنای فعال بودن turbo cool است.

کد خطای EC

علت: ارور EC نیز ارور نمی باشد و لازم نیست نگران شوید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان کجاست؟

اگر برای تعمیر لوازم خانگی و تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بدنبال یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی مطمئن می گردید صفاهان سرویس می تواند به شما کمک کند. این مرکز با داشتن نیروهایی با دانش فنی بالا و استفاده از قطعات اصل در وسایل شما بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. همچنین این مجموعه به شما گارانتی 60 روزه در صورت مواجه شدن با همان ارور می دهد.

توجه فرمایید که علاقه مندان به حوزه تعمیرات لوازم خانگی می توانند برای آموزش تعمیر لوازم خانگی به خصوص آموزش تعمیر یخچال فریزر به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با شماره تماس 09130451675 ارتباط برقرار کنند.

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در بهارستان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در پیربکران
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در دولت آباد
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در زرین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در فلاورجان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در فولادشهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در مبارکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *