ارور D2 یخچال فریزر دوو

5/5 - (23 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی بیشتر دستگاه ها مشکلات خود را با نمایش یک کد خطا روی صفحه دیجیتالی خود به شما اطلاع می دهند. یخچال فریزرهای جدید دوو نیز از این امر مستثنی نیستند. در ادامه می خواهیم شما را با علت به وجود آمدن ارور D2 یخچال فریزر دوو و شیوه رفع آن آشنا کنیم. ما در مجموعه صفاهان سرویس همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای کلیه تعمیرات مربوط به تعمیر یخچال فریزر دوو در اصفهان می باشیم. کافی است شما با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

علت ارور D2 یخچال فریزر دوو

هنگامی که حالت دیفراست اجباری برای A/S فعال می شود، شما این کد خطا را مشاهده می کنید. در این حالت در واقع اپراتور بیش از اندازه یخ زده است و از شما می خواهد که دیفراست را به صورت دستی فعال کنید.

دیفراست در یخچال دوو چیست؟

دیفراست در زبان ما برای عمل یخ زدایی استفاده می شود. یخچال فریزرها به دو صورت هستند، یا با برفک (دی فراست) و یا بدون برفک (نوفراست). یخچال هایی که دیفراست هستند، عمل دیفراست در آنها به دو شکل انجام می شود که در ادامه برای آشنایی بیشتر با علت ارور D2 یخچال فریزر دوو، به شما توضیح داده ایم.

دیفراست دستی

در این حالت شما باید خودتان برای عمل برفک زدایی اقدام کنید. به این منظور ابتدا دستگاه را برای مدتی از برق کشیده و بعد از آب شدن برفک ها یخچال را کاملا تمیز می کنید. در واقع برفک زدایی به طور کامل توسط شما انجام می شود.

دیفراست اتوماتیک

رفع کد خطای D2 یخچال فریزر دوو

اگر یخچال فریزر دوو شما دارای دیفراست اتوماتیک باشد نیازی نیست که شما برفک ها را آب کنید. شما می توانید یا دکمه مربوط به دیفراست را فشار دهید و این عمل انجام شود و یا دستگاه به طور اتوماتیک این کار را انجام می دهد.

بعد از انجام عمل دیفراست اتوماتیک، آب برفک آب شده از طریق لوله ای که در دستگاه تعبیه شده به یک ظرف در نزدیکی کمپرسور انتقال داده می شود. سپس با کمک گرمای تولید شده از کمپرسور یخچال فریزر، این آب ها تبخیر می شوند. این امر به خنک سازی کمپرسور نیز کمک می کند.

رفع کد خطای D2 یخچال فریزر دوو

برای این که بتوانید این کد خطا را رفع کنید باید دمای دیفراست را افزایش دهید. برای این منظور ابتدا قفل دستگاه را باز کنید. سپس کلید مربوط به فریزر و همچنین کلید تنظیم یخچال را 5 مرتبه بزنید. هنگامی که دمای سنسور دیفراست به 10 درجه برسد این ارور رفع می گردد.

کلام آخر….

ارور D2 یخچال فریزر دوو با یک کار ساده قابل حل است و چیزی نیست که شما بخواهید از کمک یک فرد متخصص استفاده کنید. اما گاهی ممکن است شما نتوانید این ارور یا هر ارور دیگری را رفع کنید. این مورد می تواند از عدم اطلاعات کافی و یا مشکل در قسمت دیگری از یخچال فریزر دوو باشد. در این حالت حتما به کمک یک تعمیرکار خبره نیاز دارید.

در این گونه مواقع از تجسس بیشتر در دستگاه و بررسی موارد دیگر به صورت سرخود پرهیز کنید و سریعا با یک مرکز تعمیر یخچال فریزر دوو تماس بگیرید. ما در مجموعه صفاهان سوریس به عنوان مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می توانیم با ارائه گارانتی 60 روزه خدمات و هزینه شفاف و مناسب به شما کمک کنیم. کافی است با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: ارور DF یخچال فریزر دوو

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =