نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان

5/5 - (107 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

استفاده کنندگان از یخچال ساید باید ساید یخساران به دلیل ندانستن معنا و چگونگی برطرف کردن ارورهای دستگاه و همچنین ندانستن دلیل به وجود آمدن برخی از مشکلات نمی توانند از یخچال خود به خوبی استفاده کنند. ارورها درون هر دستگاه نشان دهنده وجود مشکل در قسمت های متفاوت دستگاه می باشد و تمامی آن ها به یک معنا نیستند.

عدم آگاهی از  معانی و چگونگی برطرف کردن ارورها و مشکلات باعث می شود که افراد در صورت مواجه شدن با آن ها نتوانند اقدام به تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران خود کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که فقط بعضی از ارورها و مشکلات توسط خود افراد قابل حل می باشد و بسیاری از آن ها باید بدست یک مجموعه با تکنسین های ماهر و…  سپرده شود تا مشکل دستگاه را برطرف کنند. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان در این زمینه می توانند به شما خدمات بسیار خوبی ارائه دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران: آشنایی با ارورها

E5 E6 E7

ارور E5 ساید بای ساید یخساران

ارورهای یخچال ساید بای ساید یخساران

علت ارور: اگر سنسور داخلی یخچال معیوب باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: اتصالات بین سنسور دمای محیط و برد الکترونیکی را چک کنید و در صورت وجود مشکل آن را رفع کنید. سنسور دمای محیط را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. برد الکترونیکی را نیز بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

ارور E6 ساید یخساران

علت ارور: علت بروز این ارور، وجود مشکل در سیستم دیفراست است.

رفع ارور: سیستم دیفراست یخچال را بررسی کنید. سنسور دیفراست، قطعات ترمودیسک، ترموفیز، المنت و برد الکترونیکی را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید.

ارور E7 ساید بای ساید یخساران

علت ارور: اگر سنسور محیطی یخچال معیوب باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: سنسور محیطی یخچال را چک کنید و اگر نیاز بود آن را تعویض کنید. ممکن است ترموفیز دچار مشکل شده باشد؛ آن را نیز بررسی کنید. خرابی برد الکترونیکی نیز محتمل است. شرکت صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز برای حل این اروها می باشد.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید یخساران

سر و صدا در یخچال یخساران

یخچال به طور معمول وقتی در حال فعالیت است صداهایی از آن شنیده می شود. ولی اگر صدا ها درون یخچال به صدا های بلند و غیر معمول تبدیل شد، مشکل از قطعات و موتور یخچال ساید بای ساید یخساران می باشد. اصلی ترین دلیل به وجود آمدن صدا نصب نادرست و تراز نبودن یخچال می باشد.

از دیگر دلایل به وجود آمدن سر و صدا در دستگاه می توان به فن اوپراتور و دیگر فن های یخچال اشاره کرد. زیرا شکسته شدن پروانه های فن و گیر کردن آن ها به شی ها و همچنین خرابی و فرسودگی فن ها باعث می شود تا آن ها صداهای غیر معمول تولید کنند. معيوب شدن کمپرسور نیز از علت های وجود سر و صدا در دستگاه می باشد که باید برای تعویض و تعمیر آن باید اقدام کنید.

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید یخساران

عیب یابی یخچال ساید یخساران

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید یخساران دلایل زیادی دارد که ساده ترین آن ها قطعی برق و یا نوسان برق می باشد. شما می توانید با استفاده از یک مولتی متر میزان ولتاژ برق منزل خود را اندازه بگیرید و در صورت وجود نوسان و یا قطعی برق یخچال را از برق بکشید و تا پایدار شدن ولتاژ برق صبر کنید.

سیم برق یخچال را بررسی کنید و در صورتی که سیم برق پاره و یا فرسوده شده بود آن را تعویض نمایید تا مشکل حل شود. اگر مشکل از برق منزل نبود باید رله استارت و برد الکترونیکی توسط تکنسین بررسی شوند. شما می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان در این مشکل با ما در صفاهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

کار کردن مداوم یخچال ساید بای ساید یخساران

زمانی که فعالیت یخچال ساید بای ساید یخساران به صورت یکسره و مداوم شده است باید در ابتدا از باز و بسته کردن پیوسته و طولانی مدت درب یخچال خودداری کنید. زیرا هوای خنک داخل کابین خارج می شود و کمپرسور به طور مداوم کار خواهد کرد تا دمای یخچال به حد نرمال برسد. لاستیک دور درب را بررسی کنید و اگر پوسیدگی و پارگی رخ داده است لاستیک را تعویض نمایید.

بالا بودن دمای محیط اطراف یخچال ساید بای ساید یخساران نیز باعث می شود تا یخچال به خوبی خنک نشود و به طور مداوم کار کند. اگر گاز یخچال تمام شده است برای شارژ مجدد آن اقدام کنید و حداقل باید 24 ساعت صبر کنید تا یخچال خنک شود.

خنک نشدن یخچال یخساران

دلیل اصلی خنک نشدن دستگاه باز ماندن درب یخچال است که باعث می شود هوای خنک درون یخچال به بیرون منتقل شود. لاستیک را چک کنید و در صورتی که شل و یا پاره شده باشد باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید. تنظیمات دمای یخچال و فریزر را بررسی کنید ممکن است به صورت اتفاقی تغییر پیدا کرده باشد. فن یخچال و فریزر را بررسی کنید اگر فن سوخته باشد و یا گیر کرده باشد باعث می شود تا هوای خنک به خوبی در یخچال پخش نشود.

به سراغ کمپرسور بروید و از سالم بودن آن اطمینان اصل کنید. میزان گاز یخچال را نیز بررسی کنید و اگر لازم بود گاز یخچال را شارژ نمایید. اگر مشکل شما برطرف نشد، می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان از تکنسین های ما کمک بگیرید.

برفک زدن یخچال ساید بای ساید یخساران

همانطور که می دانید دلیل به وجود آمدن برفک در یخچال ها برخورد هوای گرم و مرطوب بیرون از یخچال با هوای خنک درون یخچال می باشد. شما با باز و بسته کردن متوالی و طولانی مدت درب یخچال باعث می شوید تا درون یخچال برفک بزند. محیطی که در آن یخچال را نصب کرده اید اگر رطوبت زیادی داشته باشد باعث می شود تا با هر بار و بسته کردن درب یخچال برفک بزند.

سعی کنید برفک ها را در اسرع وقت از بین ببرید تا یخ نزنند. بسته نشدن درب یخچال و خرابی لاستیک نیز باعث می شود تا هوای گرم و مرطوب وارد یخچال ساید بای ساید یخساران شود و برفک بزند. ترموستات را نیز بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

یخ زدن مواد غذایی درون ساید بای ساید یخساران

از شایع ترین و ساده ترین دلیل آن می توان به تنظیم نبودن دما اشاره کرد. دما یخچال در دستگاه های امروزی از طریق صفحه نمایشگر قابل تنظیم هستند و شما می توانید با تنظیم دمای مناسب مشکل را برطرف نمایید. کثیف بودن کویل های کندانسور از دیگر دلایل بروز این اتفاق می باشد. پس کندانسور و کمپرسور را بررسی کنید اگر معیوب شده بودند از یک فرد متخصص بخواهید تا به تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران بپردازد.

وجود برق در بدنه یخچال ساید بای ساید یخساران

دلیل بروز این اتفاق سیم کشی و اتصالات درون بدنه هستند که اگر فرسوده و با پاره شده باشند باعث می شود تا جریان برق به بدنه منتقل شود. شما در این زمان باید از یک تکنسین کمک بخواهید تا مشکل را برطرف کند.

خالی شدن گاز یخچال ساید بای ساید یخساران

دستگاه برای خنک کردن هوای درون کابین به گاز نیاز دارد. اگر مدت طولانی است که از یخچال ساید بای ساید یخساران استفاده می کنید تمام شدن گاز کاملا طبیعی می باشد. ولی اگر زمان زیادی از خریدن دستگاه و یا گاز مجدد دستگاه نگذشته باشد و با این مشکل مواجه شده اید باید لوله های انتقال گاز را بررسی کنید زیرا این لوله ها در گذشت زمان و برخورد به یک جسم فرسوده و سوراخ می شوند و باید تعویض گردند. جهت بررسی این موارد برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در این مشکل می توانید از یک فرد خبره کمک بگیرید.

از کار افتادن یخساز یخچال یخساران

تعمیرات ساید بای ساید یخساران

مسدود شدن ورودی آب از اصلی ترین علت بروز این اتفاق می باشد. شما باید در صورتی که شلنگ ورودی فرسوده و یا پاره شده بود آن را با یک شلنگ نو تعویض نمایید. سپس شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید و اگر معیوب شده بود شیر برقی نو جایگزین آن کنید. از مسدود نبودن فیلتر ها اطمینان حاصل کنید. در نهایت اگر مشکل برطرف نشدن از تعمیرکاران حرفه ای بخواهید تا یخساز و اتصالات آن را بررسی نمایند. در صورتی که برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان به کمک نیاز داشتید به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

خرابی برد الکترونیکی ساید یخساران

تقریبا تمامی مشکلات به وجود آمده در دستگاه می تواند از خرابی برد الکترونیکی باشد زیرا برد الکترونیکی مرکز ارسال دستور به تمامی نقاط دستگاه می باشد و در صورت خرابی این قطعه یخچال به خوبی کار نخواهد کرد و شما باید از یک تکنسین بخواهید تا برد شما را تعمیر و تعویض کند.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با داشتن نیروهایی ماهر می تواند دستگاه شما را در کمترین زمان عیب یابی و تعمیر کند. همچنین از قطعات اصلی در تعمیر دستگاه های شما استفاده می کند. این مجموعه به شما گارانتی 60 روزه در صورت مواجه شدن با همان مشکل را می دهد تا دستگاه خود در به صورت رایگان تعمیر کنید.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان برای بسیاری امری نگران کننده است. صفاهان سرویس با دریافت هزینه های شفاف و روشن و تعرفه تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران طبق مصوبه اتحادیه، می تواند این نگرانی را کمتر کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده از خدمات ما با شماره تلفن 09130451675 تماس بگیرید.

خدمات دیگر ما برای برند یخساران:

تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در بهارستان
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در پیربکران
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در دولت آباد
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در زرین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در فلاورجان
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در فولادشهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در مبارکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *