تعمیر ماشین لباسشویی

لباسشویی

تعمیر، نصب و سرویس

ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

کار را به کاردان بسپارید. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان سال‌هاست که در زمینه‌ی نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت می‌کند. تجربه و تخصص مواردی است که باید به آن توجه کنید. لوازم خانگی خود را برای تعمیر، نصب و سرویس به هر شخصی نسپارید.

ما با ضمانت 60 روزه خدمات خود این اطمینان را به شما می‌دهیم که انتخاب شما، انتخاب درستی است.

یکی از خدمات ما نصب، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. در ادامه توضیحاتی در این زمینه برای شما عزیزان آورده شده است.

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به هر کدام از این خدمات دارد می‌توانید با همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، تماس بگیرید و علاوه بر دریافت خدمات، مشاوره و راهنمایی لازم را نیز دریافت کنید.

نصب ماشین لباسشویی

بعد از خرید ماشین لباسشویی شما باید نصب ماشین لباسشویی را به درستی انجام دهید. در صورتی که نصب ماشین لباسشویی به درستی انجام نگیرد بعد از چندین بار استفاده ممکن است به ماشین لباسشویی آسیب وارد شود و همچنین باعث نمایش ارورها شود.

در صورتی که توانایی و تخصص کافی برای نصب ماشین لباسشویی را ندارید، حتما این کار را به یک متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، بسپارید. توصیه‌ی ما این است که حتما این کار توسط یک متخصص انجام گیرد و در صورتی که متخصص در دسترس نبود شما می توانید از راهنمای نصب لباسشویی که در ادامه آمده است استفاده کنید.

راهنمای نصب ماشین لباسشویی

مرحله اول: مشخص کردن مکان مناسب

در ساختمان‌های جدید مکانی برای ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است که استاندارد هستند. اگر منزل شما این جایگاه را ندارد با توجه به عرض و ارتفاع ماشین لباسشویی مکانی را مشخص کنید. توجه کنید که باید پشت لباسشویی فضایی را برای لوله‌ها در نظر بگیرید.

مرحله دوم: تعیین فاصله‌ی اطراف

شیر ورودی در پشت دستگاه قرار می‌گیرد، باید فضایی را برای آن در نظر بگیرید که لباسشویی به آن نچسبد و شلنگ آزاد باشد. آزاد نبودن این فضا ممکن است باعث خمیدگی و یا شکستگی شلنگ شود. لوله‌ی تخلیه نیز به این فضا نیاز دارد که بتواند به خوبی عمل تخلیه را انجام دهد.

مرحله سوم: بازکردن پیچ انتقال

اگر لباسشویی را به تازگی خریداری کرده‌اید، برای جلوگیری از حرکت دیگ لباسشویی هنگام جا به جایی، پیچ انتقال در پشت ماشین لباسشویی تعبیه شده است.

برای باز کردن این پیچ‌ها آچار مخصوص وجود دارد که نصاب‌های نمایندگی مربوطه این آچار را دارند. توصیه می‌شود که اگر ماشین لباسشویی را به تازگی خریداری کرده‌اید، حتما نصب توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان انجام گیرد. در صورتی که شما می‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید می‌توانید این آچار را از ابزارفروشی‌ها تهیه کنید.

مرحله چهارم: نصب درپوش

هنگامی که پیچ‌های انتقال را باز کردید باید جای خالی پیچ‌ها را با درپوش‌های موجود در کارتن لباسشویی پر کنید.

مرحله پنجم: تراز بودن ماشین لباسشویی

باید برای نصب ماشین لباسشویی آن را در مکانی صاف و بدون شیب قرار دهید. صاف و یک دست نبودن مکان باعث ایجاد لرزش و تکان‌های شدید هنگام کار لباسشویی می‌شود.

مرحله ششم: نصب شیرهای آب

بستگی به نوع لباسشویی ممکن است نیاز باشد که ماشین را هم به آب سرد و هم به آب گرم متصل کنید. البته بیشتر در لباسشویی‌های قدیمی به این صورت است و لباسشویی‌های جدید تک شیر هستند. هنگام نصب به شیردقت کنید که نشتی نداشته باشید.

اگر در این اتصال مشکل دارید حتما از همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان کمک بگیرید. متصل نشدن صحیح شیرها مانع از ورود آب به لباسشویی می‌شوند.

مرحله هفتم: نصب شلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را باید با فاصه‌ی ۵۰ سانتی‌متری از سطح زمین قرار بدهید تا بتواند به راحتی کار کند و آب کثیف داخل مخزن را خارج کند.

تعمیر لباسشویی

لباسشویی‌ها علاوه بر تنوع در برند، انواع مختلفی نیز دارند. اما ۹۰ درصد مشکلاتی که لباسشویی‌ها دارند مشترک هستند.

هر ماشین لباسشویی دفترچه‌ی راهنمایی دارد که می‌توان با استفاده از آن مشکلات به وجود آمده یا ارورهای دریافتی را رفع کرد. اگر شما دسترسی به این دفترچه‌های راهنما ندارید، در وبلاگ سایت ما می‌توانید با توجه به برند لباسشویی راهنمای کاملی برای تعمیر ماشین لباسشویی دریافت کنید.

مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، صفاهان سرویس چیست؟

ما در صفاهان سرویس با تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی خدمات لازمه را برای انواع برندهای موجود در بازار ارایه می‌دهیم. این برندها شامل ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا، دوو، کنوود، پاکشوما و …. می‌باشد.

علاوه بر این ما در بیشتر شهرهای استان اصفهان نمایندگی داریم و شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن در این شهرها از خدمات ما استفاده کنید. شهرهای تحت پوشش صفاهان سرویس شامل موارد زیر می‌باشد:

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در مبارکه
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در دولت آباد

مزایای دیگر استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی ۶۰ روزه، تعمیر برد لباسشویی، هزینه‌های پرداختی شما کامل شفاف‌سازی می‌شود، تعمیرات توسط متخصصان با تجربه انجام می‌شود و مزایای دیگری که با یک بار استفاده از خدمات ما با آن آشنا خواهید شد.

سرویس لباسشویی

شرکت صفاهان سرویس مفتخر است که خدمات لازمه برای لوازم خانگی اعم از تعمیر، نصب و سرویس را به طور کامل به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چرا نیاز به سرویس ماشین لباسشویی می‌باشد.

سرویس به موقع و منظم لباسشویی طول عمر ماشین را بالا می‌برد و نیاز به تعمیر آن را کاهش می‌دهد.

طول عمر ماشین‌های لباسشویی عمدتا ۱۲ سال است ولی با سرویس منظم آن می‌توانید این زمان را افزایش دهید و سال‌ها از لباسشویی خود به خوبی و بدون مشکل استفاده کنید.

باید برای سرویس ماشین لباسشویی برنامه و زمان‌بندی داشته باشید. نکات زیر را برای سرویس لباسشویی در نظر داشته باشید. اگر هر کدام از موارد را نمی‌توانید انجام دهید حتما از همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، مشورت یا کمک دریافت کنید.

 • قبل یا بعد از کار با ماشین لباسشویی فیلتر و پمپ تخلیه را تمیز کنید.
 • حتما بعد از اتمام شستشو درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا گردش هوا داشته باشد.
 • لاستیکی که دور درب ماشین لباسشویی می‌باشد را حتما تمیز کنید.
 • شوینده‌هایی که برای لباسشویی استفاده می‌شود باید مناسب لباسشویی باشند و در مقدار استفاده از آن هم دقت کنید.
 • هر ماشین لباسشویی ظرفیت خاصی دارد. حتما مناسب با آن ظرفیت لباس داخل ماشین لباسشویی بریزید و بیش از اندازه آن را پر نکنید.

موارد ذکر شده مواردی است که شما باید برای سرویس ماشین لباسشویی انجام دهید. اما مواردی نیز می‌باشد که یک فرد متخصص و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، باید انجام دهد.

صفاهان سرویس برای سرویس ماشین لباسشویی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سرویس شیر الکتریکی، لاستیک درب، موتور، بلبرینگ، کاسه نمد، پمپ تخلیه، هیدروستات، میکروسوئیچ درب، دیگ و… کارهایی است که ما برای سرویس لباسشویی شما انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید با همکاران ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، مشورت کنید تا زمان لازم برای دریافت این سرویس‌ها را به شما اعلام کنند و سپس توسط بهترین متخصصان سرویس لباسشویی شما را در کمترین زمان انجام دهند.

 

 

تعمیرماشین لباسشویی

کار را به کاردان بسپارید. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان سال هاست که در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت می کند. تجربه و تخصص مواردی است که باید به آن توجه کنید. لوازم خانگی خود را برای تعمیر، نصب و سرویس به هر شخصی نسپارید.

ما با ضمانت 60 روزه خدمات خود این اطمینان را به شما می دهیم که انتخاب شما، انتخاب درستی است.

یکی از خدمات ما نصب، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. در ادامه توضیحاتی در این زمینه برای شما عزیزان آورده شده است.

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به هر کدام از این خدمات دارد می توانید با همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، تماس بگیرید و علاوه بر دریافت خدمات، مشاوره و راهنمایی لازم را نیز دریافت کنید.

نصب ماشین لباسشویی

بعد از خرید ماشین لباسشویی شما باید نصب ماشین لباسشویی را به درستی انجام دهید. در صورتی که نصب ماشین لباسشویی به درستی انجام نگیرد بعد از چندین بار استفاده ممکن است به ماشین لباسشویی آسیب وارد شود و همچنین باعث نمایش ارورها شود.

در صورتی که توانایی و تخصص کافی برای نصب ماشین لباسشویی را ندارید، حتما این کار را به یک متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، بسپارید. توصیه ما این است که حتما این کار توسط یک متخصص انجام گیرد و در صورتی که متخصص در دسترس نبود شما می توانید از راهنمای نصب لباسشویی که در ادامه آمده است استفاده کنید.

راهنمای نصب ماشین لباسشویی

مرحله اول: مشخص کردن مکان مناسب

در ساختمان های جدید مکانی برای ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است که استاندارد هستند. اگر منزل شما این چایگاه را ندارد با توجه به عرض و ارتفاع ماشین لباسشویی مکانی را مشخص کنید. توجه کنید که باید پشت لباسشویی فضایی را برای لوله ها در نظر بگیرید.

مرحله دوم:تعیین فاصله اطراف

شیر ورودی در پشت دستگاه قرار می گیرد، باید فضایی را برای آن در نظر بگیرید که لباسشویی به آن نچسبد و شلنگ آزاد باشد. آزاد نبودن این فضا ممکن است باعث خمیدگی و یا شکستگی شلنگ شود. لوله تخلیه نیز به این فضا نیاز دارد که بتواند به خوبی عمل تخلیه را انجام دهد.

مرحله سوم: بازکردن پیچ انتقال

اگر لباسشویی را به تازگی خریداری کرده اید، برای جلوگیری از حرکت دیگ لباسشویی هنگام جا به جایی، پیچ انتقال در پشت ماشین لباسشویی تعبیه شده است.

برای باز کردن این پیچ ها آچار مخصوص وجود دارد که نصاب های نمایندگی مربوطه این آچار را دارند. توصیه می شود که اگر ماشین لباسشویی را به تازگی خریداری کرده اید، حتما نصب توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان انجام گیرد. در صورتی که شما می خواهید خودتان این کار را انجام دهید می توانید این آچار را از ابزارفروشی ها تهیه کنید.

مرحله چهارم:نصب درپوش

هنگامی که پیچ های انتقال را باز کردید باید جای خالی پیچ ها را با درپوش های موجود در کارتون لباسشویی پر کنید.

مرحله پنجم:تراز بودن ماشین لباسشویی

باید برای نصب ماشین لباسشویی آن را در مکانی صاف و بدون شیب قرار دهید. صاف و یک دست نبودن مکان باعث ایجاد لرزش و تکان های شدید هنگام کار لباسشویی می شود.

مرحله ششم:نصب شیرهای آب

بستگی به نوع لباسشویی ممکن است نیاز باشد که ماشین را هم به آب سرد و هم به آب گرم متصل کنید. البته بیشتر در لباسشویی های قدیمی به این صورت است و لباسشویی های جدید تک شیر هستند. هنگام نصب به شیردقت کنید که نشتی نداشته باشید.

اگر در این اتصال مشکل دارید حتما از همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان کمک بگیرید. متصل نشدن صحیح شیرها مانع از ورود آب به لباسشویی می شوند.

مرحله هفتم: نصب شلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را باید با فاصه 50 سانتی از سطح زمین قرار بدهید تا بتواند به راحتی کار کند و آب کثیف داخل مخزن را خارج کند.

تعمیر لباسشویی

لباسشویی ها علاوه بر تنوع در برند، انواع مختلفی نیز دارند. اما 90 درصد مشکلاتی که لباسشویی ها دارند مشترک هستند.

هر ماشین لباسشویی دفترچه راهنمایی دارد که می توان با استفاده از آن مشکلات به وجود آمده یا ارورهای دریافتی را رفع کرد. اگر شما دسترسی به این دفترچه های راهنما ندارید، در وبلاگ سایت ما می توانید با توجه به برند لباسشویی راهنمای کاملی برای تعمیر ماشین لباسشویی دریافت کنید.

مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، صفاهان سرویس چیست؟

ما در صفاهان سرویس با تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی خدمات لازمه را برای انواع برندهای موجود در بازار ارائه می دهیم. این برندها شامل ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا، دوو، کنوود، پاکشوما و …. می باشد.

علاوه بر این ما در بیشتر شهرهای استان اصفهان نمایندگی داریم و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن در این شهرها از خدمات ما استفاده کنید. شهرهای تحت پوشش صفاهان سرویس شامل موارد زیر می باشد:

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در مبارکه
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در دولت آباد

مزایای دیگر استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی 60 روزه، تعمیر برد لباسشویی، هزینه های پرداختی شما کامل شفاف سازی می شود، تعمیرات توسط متخصصان باتجربه انجام می شود و مزایای دیگری که با یکبار استفاده از خدمات ما با آن آشنا خواهید شد.

سرویس لباسشویی

شرکت صفاهان سرویس مفتخر است که خدمات لازمه برای لوازم خانگی اعم از تعمیر، نصب و سرویس را به طور کامل به شما عزیزان ارائه می دهد.

اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چرا نیاز به سرویس ماشین لباسشویی می باشد.

سرویس به موقع و منظم لباسشویی طول عمر ماشین را بالا می برد و نیاز به تعمیر آن را کاهش می دهد.

طول عمر ماشین های لباسشویی عمدتا 12 سال است ولی با سرویس منظم آن می توانید این زمان را افزایش دهید و سال ها از لباسشویی خود به خوبی و بدون مشکل استفاده کنید.

باید برای سرویس ماشین لباسشویی برنامه و زمان بندی داشته باشید. نکات زیر را برای سرویس لباسشویی در نظر داشته باشید. اگر هر کدام از موارد را نمی توانید انجام دهید حتما از همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، مشورت یا کمک دریافت کنید.

 • قبل یا بعد از کار با ماشین لباسشویی فیلتر و پمپ تخلیه را تمیز کنید.
 • حتما بعد از اتمام شستشو درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا گردش هوا داشته باشد.
 • لاستیکی که دور درب ماشین لباسشویی می باشد را حتما تمیز کنید.
 • شوینده هایی که برای لباسشویی استفاده می شود باید مناسب لباسشویی باشند و در مقدار استفاده از آن هم دقت کنید.
 • هر ماشین لباسشویی ظرفیت خاصی دارد. حتما مناسب با آن ظرفیت لباس داخل ماشین لباسشویی بریزید و بیش از اندازه آن را پر نکنید.

موارد ذکر شده مواردی است که شما باید برای سرویس ماشین لباسشویی انجام دهید. اما مواردی نیز می باشد که یک فرد متخصص و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، باید انجام دهد.

صفاهان سرویس برای سرویس ماشین لباسشویی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سرویس شیر الکتریکی، لاستیک درب، موتور، بلبرینگ، کاسه نمد، پمپ تخلیه، هیدروستات، میکروسوئیچ درب، دیگ و… کارهایی است که ما برای سرویس لباسشویی شما انجام می دهیم.

شما می توانید با همکاران ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، مشورت کنید تا زمان لازم برای دریافت این سرویس ها را به شما اعلام کنند و سپس توسط بهترین متخصصان سرویس لباسشویی شما را در کمترین زمان انجام دهند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزشگاهفروشگاه تعرفهپذیرش