معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید

4.9/5 - (37 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

برای آن که بتوانید به طور کامل از یک وسیله بهره ببرید، یادگیری کامل علائم، اختصارات و کلمات نوشته شده روی لوازم خانگی ضروری است. یکی از این وسایل پرکاربرد یخچال ساید بای ساید می باشد. یادگیری معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید دو فایده دارد. اول اینکه بطور کامل از آپشن های دستگاه خود بهره می برید. دوم اینکه از بروز برخی مشکلات که به علت عدم آگاهی از معانی برخی کلمات که روی دستگاه شما به وجود می آید، جلوگیری می شود.

معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید

معنی کلمه Freezer set

از مهمترین کلیدهای موجود بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید است. به وسیله این دکمه می‌توانید دمای داخلی فریزر را کنترل نمایید.

معنی کلمه Super freezer

این کلید روی تمامی سایدها وجود دارد، اما ممکن است اسامی آنها کمی فرق داشته باشد، اما کارایی آنها یکی می باشد. برای مثال در ساید دوو (Super freezer) و برای ساید سامسونگ (Power freeze) می باشد که کارایی هر دو یکی است. از این کلید برای سرد ساختن سریع تر از حالت نرمال استفاده می شود.

معنی کلمه fridge

معنی دکمه های روی نمایشگر ساید بای ساید

این کلید در یخچال فریزرهای ساید بای ساید با نام های مختلفی وجود دارد. برای مثال در ساید دوو با نام (refrigerator set) اما در ساید سامسونگ با نام (fridge) وجود دارد، اما کارایی هردو یکی است. از این کلید جهت تنظیم دمای داخل یخچال ساید استفاده می شود.

نکته: جهت انتخاب دمای مورد نظر حتما از دفترچه راهنمای دستگاه استفاده نمایید. همچنین شما می توانید معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید خود را نیز از دفترچه آن مشاهده کنید.

معنی کلمه Ice type

این کلید در سایدهای جدید وجود دارد. به وسیله این کلید می توانید شکل یخ مورد استفاده خود را به اشکال قالبی و یا خرد شده انتخاب کنید.

معنی کلمه Filter

اگر ساید شما به آب شهری متصل است، در مسیر آن دو عدد فیلتر وجود دارد. یکی در مسیر آب سرد و دیگری در مسیر یخ ساز. هر فیلتر یک تاریخ مصرف دارد، با کمک این دکمه می توانید از زمان تعویض این فیلترها با خبر شوید. اگر چراغ این کلید روی نمایشگر سبز بود، فیلترها سالم هستند، اما اگر چراغ این کلید قرمز بود، فیلترها باید عوض شوند.

معنی کلمه Fresh air filter

ممکن است هوای داخلی ساید بوی نامطبویی به خود ‌بگیرد، از همین جهت از این کلید برای رفع این بوی نامطبوع استفاده می شود. گزینه هایی که برای این کلید وجود دارد auto و power می‌باشد.

  • Auto: تصفیه هوای دستگاه به اندازه ۱۰ دقیقه کار کرد و ۱۱۰ دقیقه خاموش .
  • Power: در طول ۴ ساعت به مدت ۱۰ دقیقه روشن و ۵ دقیقه خاموش .

معنی کلمه  Ice plu

به وسیله این دکمه می توانید در مدت زمان کمتر از حالت نرمال ساید، یخ تولید کنید.

معنی کلمه Ice maker lock

در مبحث معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید، این کلمه به معنی خاموشی یخ ساز است. از این کلید جهت فعال یا غیر فعال نمودن فرایند یخساز دستگاه ساید می‌ توانید استفاده کنید. این نکته را در نظر بگیرید که توسط این کلید می ‌توانید در مصرف برق دستگاه صرفه جویی نمایید.

معنی کلمه Lock

با فعال کردن این کلید می توانید از لمس های ناخواسته صفحه نمایشگر ساید خود جلوگیری کنید. همچنین از این دکمه با نام قفل کودک هم یاد می شود. اگر در منزل کودک خردسال دارید، این کلید خیلی به کار شما می آید.

معنی کلمه Alarm door

هنگامی که درب یخچال ساید بای ساید شما بیش از زمان مشخص باز باشد، صدای آلارمی از یخچال ساید شما به عنوان هشدار باز بودن درب بلند می شود.

معنی کلمه Lighting

از این کلید جهت روشن یا خاموش نمودن led یخساز و یا آب ‌سردکن استفاده می شود. توجه داشته باشید که ما کلماتی که روی بیشتر سایدها وجود دارد را در مبحث “معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید” برای شما آورده ایم. اما ممکن است یخچال ساید بای ساید شما بعضی از آن ها را نداشته باشد و یا حتی دکمه های بیشتر از موارد ذکر شده داشته باشد.

معنی کلمه sleep

گاهی به علت صدای آزار دهنده یخچال ساید، به خصوص شب هنگام می توانید از این کلید استفاده نمایید. با کمک این کلید ساید شما در حالت استراحت قرار می‌گیرد و بعد از مدت ۱۲ ساعت مجددا به شکل خودکار به حالت نرمال برمی‌گردد.

معنی کلمه Water/ice

دکمه های یخچال ساید بای ساید

با استفاده از این کلید می‌ توانید انتخاب کنید که از ساید شما چه چیزی خارج شود:

  • آب سرد
  • یخ قالبی
  • یخ خرد شده

معنی کلمه Eco

با فشردن این کلید حالت اقتصادی ساید شما فعال می شود. با فعال کردن این فرایند برخی از امکانات ساید شما خاموش می شود، به عنوان مثال یخساز شما خاموش می شود.

کلام آخر ….

با یادگیری معنی کلمات روی یخچال ساید بای ساید خود، می توانید از تمامی امکانات و آپشن های دستگاه خود به طور کامل بهرمند شوید. گاهی با فشردن دکمه های روی نمایشگر، اتفاقی نمی افتد و فرمان برای برد الکترونیکی دستگاه ارسال نمی شود. در این حالت حتما باید از یک نمایندگی معتبر جهت عیب یابی و تعمیر نمایشگر کمک بگیرید.

صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان، با داشتن کادری مجرب و زبده می تواند شما عزیزان را در این موضوع یاری نماید. کافیست با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر دوو در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *