تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ما در صفاهان سرویس برای تعمیرماشین لباسشویی اسنوابرای خدمات خود گارانتی 60 روزه داریم و این اطمینان رو به شما می دهیم که تعمیرات به خوبی انجام می شود. اگر شما در 60 روز آینده با همان مشکل مواجه شدید، می توانید از گارانتی ما استفاده کنید.

تعمیرماشین لباسشویی اسنوادراصفهان

استفاده از قطعات اصل و همچنین اولویت در تعمیر قطعه از ویژگی های بارز مجموعه ما می باشد.

در صفاهان سرویس خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوا ، در محل شما انجام می شود.

در ادامه میخوانید:

ماشین لباسشویی اسنوا

نکاتی در خصوص استفاده از ماشین لباسشویی اسنوا

مشکلات رایج و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان
امروزه ماشین های لباسشویی به یکی از مهم ترین وسایل برقی خانگی تبدیل شده اند. زیرا شستن حجم انبوهی از لباس ها با دست بسیار سخت و دشوار بوده و علاوه بر خستگی و گرفتن وقت، پوست دست ها را نیز نابود می کند.پس قطعا نبود این وسیله در خانه به شدت احساس خواهد شد و هنگام بوجود امدن مشکل، استرس زیادی به دارندگان این وسیله تحمیل خواهد شد.اما نگران نباشید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با مشکلات و روش تعمیر لباسشویی اسنوا آشنا کنیم تا هنگامی که اختلالی در روند شستشو پیش می آید، با آرامش به تعمیر ماشین لباسشویی تان بپردازید.

البته در نظر داشته باشید بهتر است این کار را به یک فرد متخصص بسپارید که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان، تکنسین های شرکت صفاهان سرویس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

برای دانستن تاریخچه اسنوا روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه اسنوا

نکاتی در خصوص استفاده از ماشین لباسشویی اسنوا

قبل از هر چیز نحوه استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی اهمیت دارد. زیرا با استفاده درست از تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به طور مکرر آسوده خواهید بود. در ادامه نکاتی برای استفاده صحیح از ماشین لباسشویی اسنوا در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

  • برای جلوگیری از تجمع میکروب ها در ماشین لباسشویی بهتر است پس از هر چهار بار استفاده از ماشین لباسشویی، آن را به صورت خالی و بدون مواد شوینده روشن کنید.
  • پس از هر بار شستشوی لباس، درب ماشین لباسشویی را کاملا باز بگذارید تا هوای داخل آن و بخارش خارج شود و درون ماشین لباسشویی خشک شود.
  • ماشین لباسشویی خود را در محیط بزرگی مانند آشپزخانه قرار بدهید.
  • به نوع و مقدار مواد شوینده ای که در ماشین لباسشویی استفاده می کنید دقت کنید تا نیازی به تعمیر لباسشویی اسنوا نداشته باشید. کم یا زیاد بودن یا نامرغوب بودن مواد شوینده به لباس ها و ماشین لباسشویی شما آسیب می رساند.
  • پس از اینکه لباس ها شسته شد، هرچه سریع تر آن ها را خارج کنید. زیرا ماندن لباس های خیس در ماشین لباسشویی موجب ایجاد کپک و آلودگی می شود.
  • در صورتی که لباس یا کفش هایتان بسیار آلوده و خاکی و گلی هستند سعی کنید تا حد امکان آن ها را رفع کنید، بعد آن ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید. زیرا ممکن است این آلودگی ها در ماشین لباسشویی باقی بمانند و به قطعات ماشین لباسشویی و دیگر لباس ها نفوذ کنند.
  • برای حفظ بهداشت شخصی بهتر است لباس های زیر خود را با دیگر لباس هایتان نشویید و آن ها را به طور جداگانه در ماشین لباسشویی بریزید و از آب گرم برای شستن آن ها و کالا های خواب استفاده کنید تا میکروب ها کشته شوند.

برای تعمیرات لباسشویی اسنوا در اصفهان می توانید از متخصصان شرکت صفاهان سرویس کمک بگیرید.

مشکلات رایج و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

مشکلات رایج و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی اسنواممکن است پس از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی تان، مشکلاتی برای آن به وجود بیاید و در کارایی اش اختلال ایجاد شود. برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا با ما همراه باشید.

ایجاد صدای بلند

علت ها: 1- ایراد در پمپ تخلیه. 2- معیوب بودن کمک های ماشین لباسشویی.

راه حل: برای تعمیر باید پنل جلویی ماشین لباسشویی را برداشته و پمپ تخلیه و کمک های ماشین لباسشویی را چک کنید و در صورت وجود مشکل آن ها را تعمیر و تعویض کنید. دقت کنید که قبل از انجام هر کاری باید برق دستگاه را قطع کنید.

تعمیرات لباسشویی اسنوا هنگام روشن نشدن

علت ها: 1- قفل نشدن درب ماشین لباسشویی باعث می شود که موتور آغاز به کار نکند. 2- معیوب بودن سوئیچ مکانیکی و اهرم های متصل به آن. 3- قطع بودن ارتباط سوئیچ با تایمر. 4- وجود ایراد در سیم های مرتبط با تایمر و سوئیچ 5- معیوب بودن برد ماشین لباسشویی.

راه حل: به دلیل اینکه علت های متفاوتی باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می شوند، بهتر است یک تکنسین ماشین لباسشویی را بررسی کند. برای تعمیر لباسشویی snowa در اصفهان می توانید از شرکت صفاهان سرویس کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی اسنوا هنگام نداشتن چرخش در دو جهت

علت ها: 1- وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی. 2- ایراد در سیم پیچی ها. 3- معیوب بودن تایمر. 4- خرابی برد ماشین لباسشویی.

راه حل: ابتدا موتور و سیم پیچی ها و در صورت نبود مشکل تایمر و برد را بررسی کنید و قطعات معیوب را تعمیر یا تعویض کنید.

مشکل کم بودن آب

علت: 1- خمیده بودن شلنگ ورودی. 2- خرابی شیر برقی. 3- وجود مشکل در هیدروستات ماشین لباسشویی.

مشکل انجام نگرفتن عمل آبگیری

علت ها: 1- وجود مشکل در شیر ورودی آب، شیر برقی، شلنگ ورودی آب و یا جا پودری. 2- بسته نبودن درب ماشین لباسشویی. 3- معیوب بودن سیم های رابط بین هیدروستات، تایمر و شیر 4- سوختگی هیدروستات

تعمیر لباسشویی اسنوا هنگام انجام نگرفتن مرحله بعد از آبگیری

علت ها: 1- خرابی قطعاتی مانند سوکن موتور ماشین لباسشویی، خازن راه انداز؛ برد تنظیم دور. 2- سوختن موتور. 3- خارج شدن پولی یا تسمه از جای خود. 4- معیوب بودن سیم های رابط بین تایمر و موتور ماشین لباسشویی.

مشکل تخلیه نشدن آب

علت ها: 1- مسدود بودن مسیر تخلیه یعنی شلنگ خروجی آب، فیلتر و لوله فاضلاب.

2- سوختگی پمپ ماشین لباسشویی.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا هنگام وجود برق در بدنه

علت ها: 1- معیوب بودن سیم ارت و سایر اتصالات برقی ماشین لباسشویی. 2- معیوب بودن یا سوخته بودن موتور ماشین لباسشویی. 3- وجود مشکل در خازن پارازیت گیر. 4- خرابی لولای درب.

مشکل نشتی آب

مشکل نشتی آب لباسشویی اسنوا

علت ها: 1- آسیب دیدگی مسیرهای ورودی یا خروجی آب مثل شلنگ های وروی یا تخلیه، چا پودری، دریچه ورود آب و… . 2- استفاده زیاد از مواد شوینده. 3- معیوب بودن لاستیک دور درب ورودی، پمپ تخلیه، دیگ ماشین لباسشویی، بلبرینگ یا کاسه نمد.

تعمیر لباسشویی اسنوا هنگام متوقف نشدن آبگیری

علت ها: 1- خرابی شیر ورودی آب یا تایمر یا سوئیچ ماشین لباسشویی.

کار نکردن خشک کن

علت ها: 1- خرابی خازن. 2- نرسیدن ولتاژ ماشین لباسشویی به دور تند.

خاموش شدن ناگهانی

علت ها: 1- وجود مشکل در دو شاخه و سایر اتصالات برقی ماشین لباسشویی. 2- خرابی یا سوختن قطعاتی مانند سوئیچ، تایمر، برد کنترل اصلی، موتور قفل درب، میکروسوئیچ درب و یا خازن پارازیت گیر.

تعمیر لباسشویی snowa هنگام حل نشدن مواد شوینده

علت ها: 1- مناسب نبودن ماده شوینده. 2- کثیف بودن جاپودری یا فیلتر شیر الکتریکی.

گرم نشدن آب

علت ها: 1- خرابی هیتر ماشین لباسشویی. 2- نرسیدن برق به هیتر. 3- خرابی تایمر یا صفحه کلیدش. 4- جرم گرفتگی هیتر.

راه حل: هیتر و برق را به صورت جداگانه تست کنید و در صورت وجود مشکل آن را رفع کنید. در صورتی که هیتر جرم گرفته است با یک جرم گیری ساده مشکل حل خواهد شد.

عدم چرخش لباسشویی

علت ها: 1- خرابی قفل درب، سیستم قفل و چفت درب. 2- خرابی قطعاتی مانند برد کنترل موتور، رتو و استاتور، کلاچ، کوپلینگ موتور، بلبرینگ، موتور تسمه یا خود تسمه.

جهت تعمیرات لباسشویی اسنوا در اصفهان می توانید از تکنسین های شرکت صفاهان سرویس کمک بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی ترکیبی از حروف و اعداد هستند که به ما نشان می دهند ماشین لباسشویی چه مشکلی دارد. این کدها کمک می کنند هنگام تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا ، راحت تر مرحله عیب یابی را انجام دهیم. در ادامه معنای هر کدام از ارورها را به شما خواهیم گفت.

ارور IEماشین لباسشویی اسنوا

1- مشکل در ورودی آب. 2- بسته بودن شیر آب. 2- انسداد فیلتر ورودی آب. 3- نامرغوب بودن یا خرابی شیر برقی. 4- کار کردن پمپ تخلیه حین آبگیری. 5- خرابی یا نامرغوب بودن هیدروستات. 6- بررسی نشدن سطح آب توسط برد ماشین لباسشویی.

راه حل: از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید.

اگر مشکل حل نشد به دلیل اینکه ایرادات متفاوت است، بهتر است از یک تعمیرکار برای سرویس لباسشویی اسنوا کمک بگیرید.

ارور OE لباسشویی اسنوا

1- مشکل در تخلیه آب. 2- گره خوردگی یا پیچ خوردگی لوله تخلیه. 2- خرابی پمپ تخلیه. 3- انجام آبگیری حین تخلیه. 4- خرابی هیدروستات. 5- وجود مشکل در برد الکترونیکی یا سنسورهای ماشین لباسشویی

راه حل: در صورت انسداد لوله یا شلنگ تخلیه آن را باز کنید. اگر پمپ نخلیه معیوب است آن را تعویض کنید. اگر مشکل رفع نشد تعمیر ماشین لباسشویی تان را به دست تکنسین بسپارید تا برد را بررسی و تعمیر کند.

ارور UEماشین لباسشویی اسنوا

1- تراز نبودن ماشین لباسشویی 2- پیچ خوردگی لباس ها و قرار گرفتن آن ها در یک سمت درام.

راه حل: ابتدا ماشین لباسشویی را متوقف کنید و درب آن را باز کنید. لباس ها را پخش کنید و دوباره دکمه استارت را بزنید تا این ارور پاک شود.

ارور LEماشین لباسشویی اسنوا

1- باز بودن درب ماشین لباسشویی. 2- خرابی قفل درب. 3- عدم ارسال سیگنال از برد الکتریکی به قفل درب.

راه حل: درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید که محکم بسته شده باشد و چیزی مانع بسته شدن درب نشده باشد. اگر میکروسوئیچ خراب شده است نیاز به تعویض آن است. اگر مشکل رفع نشد از یک تعمیرکار کمک بگیرید تا برد را بررسی و تعمیر کند.

ارورE2 ماشین لباسشویی اسنوا

1- سر ریز شدن آب از ماشین لباسشویی. 2- خرابی هیدروستات. 3- کار نکردن پمپ تخلیه.

راه حل: چون عوامل پیچیده و مرتبط هستند باید توسط تکنسین بررسی شود تا به طور دقیق عیب یابی و تعمیر صورت بگیرد.

برای تعمیر لباسشویی اسنوا در اصفهان می توانید با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرات ماشین لباسشویی شما را انجام دهند.

ارور E4ماشین لباسشویی اسنوا

1- نشتی آب از ماشین لباسشویی. 2- ترک خوردگی یا پارگی لوله تخلیه (که در این صورت به تعویض نیاز دارد).

ارور E5ماشین لباسشویی اسنوا

1- وجود مشکل در ولتاژ. 2- گیر کردن لباس ها بین درب و درام. 3- نامرغوب بودن برد الکترونیکی.

راه حل: اگر لباس ها به هم گره خورده اند، با جدا کردن و پخش کردن آن ها به طور یکنواخت به راحتی مشکل رفع می شود. و درصورتی که مشکل از برد باشد باید توسط تکنسین بررسی و تعمیر شود.

ارور E6ماشین لباسشویی اسنوا

1- وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی. 2- گیر کردن لباس ها بین درب و درام. 3- ایراد در سوکت موتور یا سیم کشی ها. 4-  نامرغوب بودن برد الکترونیکی. 6-  خرابی رله

ارور E8ماشین لباسشویی اسنوا

1- وجود مشکل در موتور. 2- اتصال نادرست موتور و سیم کشی ها. 3- خرابی برد الکترونیکی.

مشکلات ارورهای E6 و E8 جدی و تخصصی هستند. پس بهتر است برای تعمیر لباسشویی اسنوا از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید و به طور خودسرانه دست به تعمیر آن نزنید تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید.

ارور E9 ماشین لباسشویی اسنوا

1- وجود مشکل در هیدروستات. 2- اتصالی یا خرابی در برد الکترونیکی.

راه حل: برای بررسی باید مقدار ولتاژ هیدروستات اندازه گیری شود تا خرابی یا سالم بودن آن معلوم شود. درصورتی که مشکل از هیدروستات یا برد ماشین لباسشویی باشد با تعویض آن ها مشکل برطرف می گردد.

ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

1- ایراد در مقاومت گرمایی. 2- نصب نادرست المنت حرارتی. 3- خرابی المنت حرارتی (که در این صورت نیاز به تعویض دارد).

ارور H4 ماشین لباسشویی اسنوا

1- داغ شدن بیش از حد مقاومت گرمایی. 2- گرم شدن المنت بدون وجود آب در داخل گرام. 3- معیوب بودن المنت. 4- وجود مشکل در برد الکتریکی ماشین لباسشویی.

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

 وجود مشکل در ترمیستور و المنت حرارتی (که در این صورت نیاز به تعویض دارند).

ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

1- وجود مشکل در المنت حرارتی (اگر پس از گذشت 15 دقیقه دمای آب دو درجه هم بالا نرفته باشد این ارور نمایان می شود.) 2- ایراد در سیم کشی ها و مقدار مقاومت مدار و المنت حرارتی.

راه حل: برای رفع ارور باید با بررسی سیم کشی ها و مقدار مقاومت مدار و بررسی المنت حرارتی از صحت عملکرد آن ها اطمینان حاصل کنید و اگر المنت حرارتی معیوب بود آن را تعویض نمایید.

ارور H8 ماشین لباسشویی اسنوا

1- داغ شدن بیش از حد المنت 2- داغ شدن المنت بدون حضور آب. 3- کم بودن سطح آب. 4- وجود مشکل در برد الکترونیکی کنترل کننده المنت.

راه حل: در صورتی که سطح آب کم است، با افزایش مقدار آب به راحتی این مشکل برطرف می شود. اما اگر مشکل از برد الکترونیکی یا المنت حرارتی باشد باید تعویض شوند.

برای عیب یابی دقیق و تعمیرات لباسشویی اسنوا به صورت مطمئن نیاز است که از یک تکنسین کمک بگیرید. ارور IB ماشین لباسشویی اسنوا

1- مشکل در ترانزیستور دو قطبی. 2- خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی.

ارور PFE ماشین لباسشویی اسنوا

1- ایراد در فیلتر پمپ تخلیه. 2- انسداد فیلتر پمپ تخلیه. 3- کار نکردن پمپ تخلیه در حین خشک کن. 4- استفاده بیش از حد از مواد شوینده. 5- ارتفاع بیش از یک متر لوله تخلیه از زمین.

راه حل: شما باید فیلتر را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید. به مقدار پودر شست و شو توجه داشته باشید. لوله تخلیه نیز باید در ارتفاع کمتر از یک متر قرار داشته باشد.

فراموش نکنید که در صورتی که تعمیر ماشین لباسشویی خود را به دست متخصص بسپارید از وارد شدن آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی خود جلوگیری کرده و از پرداخت هزینه های اضافی نیز آسوده خواهید بود.

شرکت صفاهان سرویس آماده سرویس دهی به شما عزیزان خواهد بود و برای تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان می توانید از این شرکت کمک گرفته و با اطمینان کامل ماشین لباسشویی خود را به این شرکت بسپارید.

 

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برنداسنوا شامل:

تعمیرماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیرسایدبای سایداسنوا

تعمیریخچال فریزراسنوا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزشگاهفروشگاه تعرفهپذیرش