سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید

5/5 - (35 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

یکی از مواردی که بعد از خرید یخچال ساید باید به آن توجه ویژه ای نشان دهید، سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید است. در این سرویس های دوره ای، قطعه ها و مواردی که ممکن است دچار مشکل شوند و یا نیاز به تعویض داشته باشند بررسی می گردد. از این رو اگر می خواهید طول عمر دستگاه خود را بالا ببرید و بتوانید به صورت بهینه از آن استفاده کنید، حتما مواردی را باید در زمان های مشخصی بررسی کنید.

یخچال ساید بای ساید 24 ساعت روز در حال کار کردن است و حتی زمان هایی که شما در خانه نیسیتد نیز روشن می باشد. هرچند ممکن است به دلیل صحیح کار کردن شما فکر کنید که تا وقتی که به مشکل جدی ای برنخورده اید، نباید آن را بررسی کنید، اما این یک تفکر اشتباه است.

در صورتی که موارد لازم را بررسی نکنید یخچال شما سریع تر خراب می شود و شما مجبور خواهید شد هزینه های زیادی را برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید پرداخت کنید. صفاهان سرویس به عنوان مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان، می تواند سرویس دوره ای یخچال را برای شما انجام دهد. توجه داشته باشید که مواردی از سرویس بسیار راحت است و شما خودتان می توانید انجام دهید، اما بعضی از موارد را بهتر است به یک متخصص بسپارید.

سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید

در این سرویس ها شما باید بعضی ز قطعات را بررسی کنید و از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید. اما بعضی از موارد همچون فیلتر بعد از گذشت زمانی معین نیاز به تعویض دارند. عموما شخصی که برای نصب یخچال ساید بای ساید شما به منزل شما می آید، بعضی از نکات را به شما اطلاع می دهد.

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید

همانطور که قبلا نیز گفتیم، این قطعه باید در زمان مشخصی تعویض گردد. شما باید هر 6 ماه اقدام به تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید خود کنید. توجه داشته باشید که بعد از تعویض فیلتر حتما از عدم نشتی آن اطمینان حاصل کنید.

 بررسی چراغ و LED

در داخل یخچال های ساید بای ساید چراغی تعبیه شده است. بررسی کنید که این چراغ یا LED سالم باشد.

فشار آب را چک کنید

در سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید، شما باید فشار آبی که از یخچال خارج می شود را بررسی کنید. در صورتی که فشار آب کم است باید فیلتر و همچنین مسیر آب بررسی گردد. بررسی فشار آب بعد از تعویض فیلتر نیز باید انجام گیرد.

سردی هوای یخچال را بررسی کنید

اگر هوای داخل یخچال ساید بای ساید به اندازه کافی سرد نباشد، نشان دهنده وجود مشکل در دستگاه شما است. از این رو همواره به این مورد توجه کنید که آیا مواد غذایی موجود به اندازه کافی سرد هستند یا خیر. اگر شما سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید خود را به یک مرکز معتبر همچون صفاهان سرویس بسپارید، تکنسین مربوطه ورود هوا از داکت به داخل یخچال را نیز بررسی می کند.

بررسی عملکرد صحیح دکمه ها

دکمه های صفحه نمایشگر خود را امتحان کنید و مطمئن شوید که عملکرد صحیحی داشته باشند. در صورتی که هر کدام عمکرد لازم را نشان ندادند، می توانید جهت تعمیر دکمه های یخچال ساید بای ساید با یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

شستن کندانسور

سعی کنید چند وقت یکبار کنداسور یخچال ساید بای ساید را شستشو دهید و گرد و غبار روی آن را پاک کنید. یکی از مواردی که می تواند در استفاده طولانی مدت به قطعه های دستگاه شما آسیب وارد کند، گرد و غبار و جرم روی قطعه است. در کندانسور هم اگر شما گرد و غبار روی لوله ها را پاک نکنید، انتقال دما و خنک شدن گاز مبرد به خوبی عمل نمی کند.

بررسی بوگیر

بوگیر نیز عمری دارد و شما باید چند وقت یکبار آن را بررسی کنید. اگر مشاهده کردید که بوگیر یخچال شما بو نمی دهد باید آن را تعویض کنید. البته توجه داشته باشید که بعضی از بوگیرها با قرار گرفتن در زیر نور خورشید دوباره قابل استفاده خواهند بود و نیازی به تعویض ندارند.

چک کردن لاستیک دور درب یخچال ساید بای ساید

یکی دیگر از مواردی که در سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید باید بررسی شود، لاستیک درب است. بررسی کنید که تمام قسمت های آن سالم باشد و دچار پارگی نشده باشد. همچنین در هنگام بسته شدن درب، درب به طور کامل بسته شود و هوایی از لاستیک عبور نکند.

باز و بسته شدن درب

سرویس ساید بای ساید

باز و بسته نشدن صحیح درب یخچال می تواند در استفاده دستگاه ما را دچار مشکل کند. از این رو بررسی کنید که صحیح و به راحتی درب ها باز و بسته شوند. اگر مشکلی وجود داشت با یک تکنسین تماس بگیرید که درب ها را رگلاژ کند.

تراز بودن یخچال ساید بای ساید

تراز بودن یخچال تنها در سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید مورد اهمیت نیست. بلکه شما از همان ابتدای نصب دستگاه خود باید این موضوع را مدنظر قرار دهید.

کلام آخر…

در بالا به مواردی از سرویس یخچال ساید بای ساید اشاره کردیم. همانطور که مشاهده کردید، موارد زیادی را شما می توانید خودتان بررسی کنید. اما بعضی از موارد باید توسط تکنسن بررسی شوند. علاوه بر این در بالا تنها چند مورد از سرویس ها آورده شده و مواردی هستند که از عهده شما خارج است و در این مقاله آورده نشده.

از این رو نیاز است که سالی یکبار دستگاه شما توسط یک فرد متخصص سرویس شود. شما می توانید برای سرویس لوازم خانگی خود همچون یخچال فیریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … با ما تماس بگیرید. جهت ارتباط با کارشناسان ما و سرویس دوره ای یخچال ساید بای ساید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *