تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان

5/5 - (52 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

لوازم خانگی مخصوصا لوازم آشپز خانه مانند ماشین لباسشویی، ماشین طرفشویی و…  جز لوازمی هستند که زندگی انسان به آن ها گره خورده است و بدون آن ها نمی‌توانند زندگی کنند. خرابی این وسایل نیز همانند نداشتن این وسایل است به گونه ای که اگر وسایل ما خراب شدند دیگر نمی‌توانیم از آن ها استفاده کنیم و کار های مان به تاخیر می افتد. این وسایل به گونه ای طراحی شده اند که می توانند مشکل خود را به صورت یک ارور نشان دهند ولی خیلی از افراد معانی ارور ها را نمی دانند. ما می‌خواهیم به شما معانی، چگونگی رفع ارورهای و تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ را به شما آموزش دهیم. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر ظرفشویی شارپ در اصفهان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

ارورهای ماشین ظرفشویی شارپ و روش رفع آن ها

F1 F2 F3
F5 F6 F7
F8 F9 FE

کد خطای F1 در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: دلیل نمایش ارور F1 برو روی نمایشگر ماشین ظرفشویی شارپ وجود بیش از حد آب درون دستگاه است. زمانی که شیر برقی دستگاه شما معیوب شده باشد و یا سنسور تشخیص سطح آب خراب شده باشد و نتواند سطح آب را به خوبی بسنجد این ارور نمایش داده می شود.

رفع ارور: شیر آب به طور کامل باید بسته شود تا آب بیشتری داخل دستگاه نشود. سپس شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. سنسور تشخیص سطح آب نیز باید چک شود که اگر معیوب شده باشد با اقدام به تعویض آن کنید. نگاه کنید که آیا ارور رفع شده یا نه در صورت برطرف نشدن ارور به یک متخصص ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان مراجعه فرمایید.

کد خطای F2 در ماشین ظرفشویی شارپ

ارور های ماشین ظرفشویی شارپ

علت: دلیل پدیدار شدن ارور F2 بر روی نمایشگر ماشين ظرفشویی شارپ تخلیه نشدن آب دستگاه در محفظه شست‌ و شو می باشد. پیچ خوردگی و گرفتگی شلنگ، رعایت نکردن ارتفاع شلنگ، گرفتگی فیلتر تخلیه و خرابی پمپ تخلیه از دلایل بروز این اتفاق می باشند.

رفع ارور: در ابتدا باید پیچ خوردگی و گرفتگی شلنگ تخلیه برطرف شود و در صورت پوسیدگی شلنگ باید تعویض شود. اگر گرفتگی در فیلتر تخلیه رخ داده است باید رفع شود. در آخر به سراغ پمپ تخلیه بروید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. اگر همچنان ارور F2  روی دستگاه باقی مانده بود صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ کمک کند.

کد خطای F3 در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: در ماشین ظرفشویی شارپ هنگامی که آبگیری بیش از حد مجاز شده باشد ارور F3 نمایان می شود. خرابی شیر برقی، معیوب بودن برد الکترونیکی و خرابی سنسور تشخیص سطح آب می تواند از دلایل طولانی شدن آبگیری شده باشد.

رفع ارور: در ابتدا شیر آب را ببندید تا آب بیشتری وارد دستگاه نشود. سپس به سراغ شیر برقی ماشین ظرفشویی شارپ بروید. اگر شیر برقی معیوب شده باشد باید آن را تعویض نمایید. سنسور تشخیص سطح آب نیز بررسی شود و در صورت نیاز آن را

تعویض کنید.  اگر همچنان آبگیری انجام می‌شود مشکل از برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی شارپ می باشد که به دلیل حساسیت زیاد باید توسط یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان بررسی شود.

کد خطای F5 در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: این ارور بدین معنا که آب به مقدار کافی برای شروع برنامه داخل دستگاه وجود ندارد. بسته بودن شیر آب،  پیچ خوردگی یا گرفتگی شلنگ ورودی،  خرابی شیر برقی از دلایل بروز این مشکل می باشند.

رفع ارور:در ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. سپس شیر برقی باید بررسی شود و در صورت وجود مشکل آن را برطرف نمایید. شلنگ ورودی آب را به خوبی چک کنید و گرفتگی و پیچ خوردگی آن را برطرف نمایید. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان می تواند به شما در تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ کمک کند.

کد خطای F6 در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: زمانی که ماشین ظرفشویی شارپ نتواند میزان دمای آب را به خوبی اندازه گیری کند ایر ارور ظاهر می شود. احتمال خرابی سنسور تشخیص دمای آب وجود دارد.

رفع ارور: شما باید اتصالات دستگاه را بررسی کنید تا درصورت وجود مشکل برای برطرف کردن آن اقدام کنید. سنسور تشخیص دمای آب باید بررسی شود. اگر سنسور معیوب شده بود باید آن را تعویض نمایید.  برای تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ با ما تماس بگیرید. 09130451675

کد خطای F7 در ماشین ظرفشویی شارپ

ماشین ظرفشویی sharp

علت: در ماشین ظرفشویی شارپ هنگامی که دمای آب درون دستگاه بی از حد مجاز شود ارور F7 بروی روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود. ورود آب با دمای بالا به داخل دستگاه، معیوب بودن سنسور تشخیص دمای آب و بیش از حد گرم شدن المنت دستگاه می توانند از علت های بروز این مشکل شده باشند.

رفع ارور: در ابتدا سنسور تشخیص دمای آب باید چک شود و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. کارکرد المنت دستگاه را مورد بررسی قرار دهید تا در صورت وجود مشکل اقدام به تعویض آن نمایید. اگر ارور F7 رفع نشد برای تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ می توانید از یک متخصص ماهر کمک بگیرید.

کد خطای F8 در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: زمانی که المنت و هیتر ماشين ظرفشویی شارپ دچار مشکل شده باشد ارور F8 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. از دلایل بروز این اتفاق خرابی المنت و از بین رفتن اتصالات آن می باشد.

رفع ارور: شما باید اتصالات دستگاه را چک کنید و در صورت اتصالی یا قطع شدن،  آن ها را تعویض نمایید. سپس از سلامت المنت و هیتر دستگاه اطمینان حاصل کنید. زمانی که المنت و هیتر دچار مشکل شده باشند باید آن ها را تعویض نمایید. تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان توسط صفاهان سرویس در کمترین زمان انجام می شود.

کد خطای F9 در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: زمانی که مشکلی در قسمت موتور مقسم آب پیش آمده باشد و آب کافی وارد پروانه های آبفشان نشود و پروانه ها شروع به چرخیدن نکنند ارور F9 بر روی ماشین ظرفشویی شارپ پدیدار می شود.

رفع ارور: برای اینکه شما بتوانید این مشکل را برطرف کنید نیازمند تجربه در تعمیر ظرفشویی شارپ هستید. پیشنهاد می شود که شما با یک تنکسین تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان تماس برقرار کنید.

کد خطای FE در ماشین ظرفشویی شارپ

علت: خرابی در قسمت برد دستگاه علت نمایان شدن ارور FE بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی شارپ می باشد.  این ارور از مهمترین ارور های دستگاه می باشد و باید آن را جدی بگیرید.

رفع ارور: زمانی که این ارور را مشاهده کردید از استفاده کردن دستگاه خودداری کنید و مشکل خود را با یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان در میان بگذارید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ

موسسات تعمیرات لوازم خانگی نیازمند افراد با تجربه و حرفه ای می باشد تا بتوانند وسایل شما را به بهترین نحوه تعمیر کنند. صفاهان سرویس با داشتن نیرو های توانمند می تواند بهترین خدمات را به شما در حوزه تعمیرات لوازم خانگی ارائه دهد. شما می توانید هنگام بر خورد با ارور های لوازم خانگی به وب سایت مجموعه صفهان سرویس مراجعه کنید.

ضمنا صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز فعالیت میکند و علاقه مندان به حوزه تعمیرات می توانند به وب سایت مجموعه صفهان سرویس مراجعه کنند. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل کنید.

خدمات دیگری که صفاهان سرویس برای برند شارپ انجام می دهد:

تعمیر ماشین لباسشویی شارپ

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *