مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ (SAMSUNG) در طول سالها تجربه در خدمات سرویس های تعمیر ماشین ظرف شویی سامسونگ، به این مورد رسیده اند که باید به همه وسایلی که با بهداشت و سلامت مردم در ارتباط هستند توجه ویژه ای داشت.

مارک ها و برندهای معتبر به دنبال تولید محصولات خود با بهترین کیفیت هستند و با توجه به آمار فروش و تولید ماشین های ظرفشویی سامسونگ، به راحتی می توان درک کرد که این دستگاه مورد استقبال مردم و همه کسانی که از این محصولات استفاده می کنند، بوده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به متخصصان متخصص و مجرب صفاهان سرویس بسپارید.

برای دانستن تاریخچه سامسونگ روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

مرکز تعمیر این دستگاه سالانه دوره های آموزشی را برای تعمیرکاران ماشین ظرفشویی سامسونگ برگزار می کند و آنها را با روش های تعمیر لوازم خانگی خود آشنا کرده و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را آموزش می دهد.

هنگامی که ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد ، می توانید با خیال راحت با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی خود تماس بگیرید.

آنها متخصص ترین و باصلاحیت ترین تعمیرکار را برای شما ارسال می کنند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان با صفاهان سرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با هزینه مناسب آن را مانند روز اول تحویل شما دهیم.

علاوه بر این، متخصصان ما نکته های خوبی را در برای نگهداری و استفاده درست از ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما ارائه می دهند تا بتوانید از دستگاه خود بهتر استفاده کنید.

برای ارسال درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان، می توانید فرم درخواست تعمیر را در سایت ما تکمیل کنید یا با شماره ۰۹۱۳۰۴۵۱۶۷۵ تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرف شویی سامسونگ به دلیل استفاده در خانه و همچنین هتل ها دارای اهمیت است. به همین دلیل، این شرکت خدماتی را برای رفع مشکلات و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان به خریداران این محصول، ارائه می دهد.

به طور مثال، اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ به درستی کار نکند، سر و صدای زیادی ایجاد می کند. مهمترین قسمت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تشخیص بخشی است که باید در داخل دستگاه تعمیر شود. چه کسی بهتر از یک متخصص خبره در تعمیر ظرف شویی سامسونگ می تواند این کار را انجام دهد.

اگر شناسایی مشکل را به درستی انجام دهید، حل آن دشوار نیست. بنابراین، وقتی احساس کردید که ظرف شویی سامسونگ شما به مشکل بر خورده است، باید فوراً از تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ خود بخواهید تا آن را در اسرع وقت با مراجعه به مکان، آن را تعمیر کند.

دلایل عمده خرابی و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 چرا ماشین ظرفشویی ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند؟

  • خرابی تهویه: وظیفه تهویه، حذف هوای گرم و بخار آب از ماشین ظرفشویی پس از شستن است. هنگامی که تهویه به درستی کار نکند، بخار ایجاد شده در دستگاه باقی می ماند و از خشک شدن ظروف جلوگیری می کنند.
  • آسیب به بازوهای اسپری: با باز و بررسی کردن بازوهای اسپری می توانید این مشکل را برطرف کرده و در صورت نیاز این بازوها را تعویض کنید.
  • خرابی فن تهویه: از فن تهویه گاهی اوقات برای خشک کردن ظروف استفاده می شود. گاهی اوقات این فن ها می توانند سوخته، مسدود یا به طور کامل آسیب ببینند. در نتیجه برای سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، باید همراه با سایر بررسی های فنی، بررسی شود.

چرا گاهی سفیدک روی ظرف های  شسته شده مشاهده می شود؟

استفاده از مایع جلادهنده نامناسب، تاریخ گذشته، نامرغوب و یا کافی نبودن مقدار آن باعث ایجاد این مشکل می شود.

رنگ ظرف پلاستیکی در ماشین ظرفشویی سامسونگ گاهی تغییر رنگ می دهد، مشکل چیست؟

استفاده از مواد شوینده نامناسب و یا مقدار کم، عدم انتخاب برنامه شستشو مناسب، کم بودن درجه آب از علل ایجاد این مشکل می باشد.

چرا بعضی از لکه ها مانند لکه چایی پعد از شستشو پاک نمیشود؟

  • اگر ظرف ها به طور مناسب در ماشین ظرف شویی سامسونگ قرار نگرفته باشد.
  • از مواد شوینده مرغوب استفاده نکرده اید.

آشنایی با ارورهای ماشین ظرفشویی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور 4E

این ارور هنگامی رخ میدهد که ماشین نمیتواند آبگیری را انجام دهد. برای حل آن سر شیر برقی را بررسی کنید که مسدود یا خراب نشده باشد.

ارور 5E

این ارور مربوط به مشکل در تخلیه آب شلنگ است. شلنگ را بررسی کنید که مسدود یا تا خوردن نباشد. در صورت عدم مشکل در شلنگ، پمپ تخلیه را بررسی کنید.

ارور TE1

این ارور مربوط به سنسور اندازه گیری دمای آب است.

ارور OE

اگر آبگیری در دستگاه بیش از اندازه باشد با این ارور مواجه می شوید. برای این ارور شیر برقی آب ورودی را بررسی کنید که نشتی نداشته باشد.

ارور HE

اگر المنت گرم کننده آب و یا مدار آن مشکل داشته باشد با این ارور مواجه می شوید.

ارور HE1

زمانی که آب دمایش از 80 درجه بیشتر شود این ارور دریافت می شود. همچنین معیوب بودن سنسور دما هم می تواند باعث ایجاد ارو شود.

ارور 3E

اگر در ارتباط بین جنت و پمپ خطایی رخ بدهد این ارور نمایش داده می شود.

ارور 1E

این خطا مربوط به کم بودن سطح آب می باشد.

ارور LE

خطای نشتی آب است.

ارور AE

ارورهای ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که بین برد اصلی و برد نمایشگر خطای ارتباطی رخ دهد.

این موارد از رایج ترین ارورها می باشند. ارور های دیگر به صورت لیستی در ادامه آروده شده است.

DR: خطای در  دستگاه

E2: ارور مربوط به ورودی آب

E3: مشکل تخلیه آب

E4: عدم توانایی تامین آبگرم

F1: ارور در میزان آبگیری

F3: مشکل در نشتی

F4: دمای بالا

F5: دمای پایین

F6: مربوط به نشت شیر برقی

F8: مشکل در موتور سنکرون

F9: مشکل ارتباطی بین برد اصلی و برد نمایشگر

PE: مشکل در دورسنج موتور

TE: مشکل در سنسور دما

BE2: ارور مربوط به اتصال کلیدها

BE3: مشکل در ارتباط بین کلیدهای لمسی

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برندسامسونگ شامل:

تعمیرماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرساید بای ساید سامسونگ

تعمیریخچال فریزر سامسونگ