ریست کردن یخچال ساید بای ساید

5/5 - (16 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

اگر به خوبی به وسایل الکترونیکی داخل منزل خود نگاه کنید دکمه هایی برای کنترل دستگاه مشاهده می کنید. در وسایل منزل مخصوصا لوازم آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید این دکمه ها قابل مشاهده هستند. دکمه هایی مانند تغییر زمانبندی، تغییر برنامه شست و شو، خاموش و روشن کردن اجزای دستگاه، دکمه شروع به کار, دکمه power برای خاموش و روشن کردن دستگاه و… وجود دارد.

یکی دیگر از این دکمه ها که نقش مهمی در دستگاه دارند دکمه ریست می باشد. این دکمه به منظور راه اندازی مجدد قسمتی از دستگاه و یا کل دستگاه می باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه ریست کردن یخچال ساید بای ساید با شما صحبت کنیم. چنانچه با مشکلی در ساید مواجه شدید می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود از مجموعه صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در اصفهان کمک دریافت کنید. ما در صفاهان سرویس بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

چرا یخچال ساید بای ساید را ریست می کنیم؟

در بسیاری از مواقع ممکن است ارورهایی بر روی نمایشگر دستگاه مشاهده کنید. معانی آنها خرابی و یا عملکرد نادرست بخشی از یخچال ساید بای ساید یا قطعه ای از دستگاه می باشد. گاهی نیز ممکن است با خرابی هایی درون دستگاه مواجه شوید و پس از تست تمامی قطعات مرتبط متوجه شوید که تمامی قطعات سالم هستند. ولی یخچال ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.

همچنین ممکن است دمایی که بر روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید مشاهده می کنید با دمای درون کابین یکی نباشد و اختلاف زیادی داشته باشند. در بیشتر این موارد مشکل از به هم خوردن برنامه برد الکترونیکی می باشد که با ریست کردن یخچال ساید بای ساید می توانید مشکل را برطرف نمایید. در این حالت برد الکترونیکی اطلاعات را از سنسورها دریافت می کند ولی بدلیل اختلال در برنامه برد الکترونیکی، برد قادر به تصمیم گیری نمی باشد و ممکن است فرمان های وصل و قطع شدن را در زمان درست و به قطعه درست ارسال نکند.

به طور کلی به راه اندازی مجدد هر دستگاهی ریست کردن آن وسیله گفته می شود. یکی از راهکارهای تعمیر ساید یادگیری نحوه ریست یخچال ساید می باشد. اگر شما یخچال ساید بای ساید خود را از برق بکشید و دوباره آن را به برق متصل نمایید، در واقع یخچال خود را ریست کرده اید.

در این حالت برنامه دستگاه از اول شروع به کار می کند و مشکل به وجود آمده در یخچال ساید بای ساید برطرف می شود. نحوه ریست ساید در مدل های مختلف ممکن است متفاوت باشد که در ادامه نحوه ریست کردن انواع مدل های یخچال ساید بای ساید را به شما آموزش می دهیم.

ریست برندهای مختلف

ریست برندهای مختلف ساید

نحوه ریست کردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ یکی از پرطرفدارترین مدل های یخچال ساید بای ساید می باشد. نحوه ریست کردن آن برای افراد بسیار مهم می باشد. ممکن است در مدل سامسونگ نحوه ریست کردن متفاوت باشد. برای ریست کردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود مراحل زیر را دنبال کنید:

بر روی نمایشگر به دنبال دکمه های power cool و power freeze بگردید. پس از پیدا کردن آنها هر دو دکمه را همزمان بمدت 10 ثانیه نگه دارید. اگر بدرستی کار خود را انجام داده باشید تمامی چراغ های دستگاه خاموش شده و پس از چند ثانیه دوباره روشن می شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

نحوه ریست یخچال ساید بای ساید ال جی

برند ال جی توانسته محبوبیت زیادی بین دیگر برندهای یخچال ساید بای ساید کسب کند. این مدل از یخچال ساید بای ساید نیز ممکن است با خرابی و ارورهایی مواجه شود که نیاز به ریست کردن دستگاه باشد. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

به سراغ صفحه نمایشگر دستگاه بروید. دکمه Express را بیابید و آن را بمدت 5 ثانیه نگه دارید تا یخچال ساید بای ساید ال جی شما ریست شود. ممکن است این دکمه در بعضی از مدل ها با نام Reset freeze وجود داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه نحوه ریست کردن یخچال ساید بای ساید ال جی را مطالعه کنید. پس از ریست کردن، دستگاه برای چند ثانیه خاموش و مجددا روشن خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

نحوه ریست ساید بوش

شرکت بوش یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید لوازم خانگی همچون یخچال ساید بای ساید می باشد. اگر با مشکلی درون این مدل از یخچال مواجه شدید برای ریست کردن یخچال ساید بای ساید بوش دکمه Reset را 5 ثانیه نگه دارید. ممکن است دکمه ریست در بعضی از مدل ها با اسم light وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

نحوه ریست یخچال ساید جنرال الکتریک

در بین مدل های یخچال ساید بای ساید مدل جنرال الکتریک یکی از مدل هایی است که شما باید برای ریست کردن آن دکمه های بیشتری فشار دهید.

برای ریست ساید جنرال الکتریک دکمه Reset را بمدت 5 ثانیه نگه دارید. در بیشتر مدل های ممکن است این دکمه وجود نداشته باشد که در این حالت باید دکمه های alarm, child lock, type را همزمان با هم فشار دهید تا دستگاه شما ریست شود. پس از ریست شدن یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک کاملا خاموش شده و سپس روشن خواهد شد.

نحوه ریست کردن یخچال ساید بای ساید اسنوا

اسنوا یکی از شرکت های پرطرفدار ایرانی می باشد. این شرکت انواع مختلفی از لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید را تولید می کند. برای ریست ساید اسنوا شما باید دکمه های sleep و look را بمدت 5 ثانیه نگه دارید تا دستگاه شما ریست شود و ارور و مشکل به وجود آمده در یخچال ساید بای ساید اسنوا برطرف شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا در اصفهان

نحوه ریست کردن ساید دوو

نحوه ریست کردن ساید دوو

نحوه ریست کردن یخچال ساید بای ساید دوو تقریبا مشابه یخچال ساید بای ساید اسنوا است. شما می توانید بمدت 5 ثانیه با نگه داشتن دکمه های Sleep و Reset دستگاه خود را ریست کنید. پس از اتمام کار یخچال و تمامی چراغ های آن خاموش شده و دوباره روشن می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

نحوه ریست کردن یخچال ساید بکو

نحوه ریست کردن بدین صورت است که شما باید اولین دکمه از سمت چپ و اولین دکمه از سمت راست را بمدت 8 ثانیه همزمان فشار دهید تا دستگاه ریست شود. در این مدل یخچال ساید بای ساید خاموش نمی شود و شما شاهد از بین رفتن ارور از روی نمایشگر خواهید بود.

کلام آخر…

ریست کردن یخچال ساید بای ساید یکی از کارهایی است که افراد می توانند به راحتی و بدون نیاز داشتن به مهارت خاصی آن را انجام دهند و دستگاه خود را تعمیر و ارور های آن را برطرف کنند. ممکن است ارورهای به وجود آمده با ریست دستگاه برطرف نشود که این به معنای خرابی آن قطعه درون یخچال ساید بای ساید می باشد.

در این حالت افراد باید از یک تکنسین کمک دریافت کنند. تکنسین های مجموعه صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان ، می تواند به شما در این زمینه خدمات خوبی ارائه دهند. برای دریافت خدمات کافیست با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *