تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

5/5 - (104 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

امروزه یخچال های ساید بای ساید طرفداران زیادی پیدا کرده است. این مدل های یخچال فضای کمی را در خانه های کوچک امروزی اشغال می کنند و زیبایی خود را دارند. یخچال های ساید همانند هر وسیله خانگی دیگر، ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. اما یک مورد خوب در این وسیله این است که، مشکل خود را به صورت یک ارور نمایش می دهد.

یخچال ساید بای ساید LG یکی از برندهای معتبر این مدل یخچال هاست. اگر شما یکی از استفاده کنندگان از این مدل هستید، ممکن است با ارورها مواجه شده باشید. اما مفهوم آن را ندانید. ما در صفاهان سرویس،، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان، در این مقاله لیست کامل ارورها و همچنین روش رفع آن را برای شما آورده ایم.

به کمک این مقاله می توانید به سرعت متوجه مشکل به وجود آمده شوید. فقط توجه داشته باشید که بعضی از این ارورها توسط خود شما قابل حل هستند. اما بعضی موارد نیازمند این است که حتما به یک فرد متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان همچون صفاهان سرویس مراجعه کنید. این کار شما را از صدماتی که ممکن است بدون داشتن تخصصص به یخچال خود وارد کنید، در امان نگه می دارد. علاوه بر این به تعمیر سرعت می بخشد و شما می توانید خیلی سریع دوباره از دستگاه خود استفاده کنید.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان کجاست؟

انتخاب یک مرکز تعمیر لوازم خانگی خوب که بتوانید به آن اعتماد کنید بسیار مهم است. ما در صفاهان سرویس در مدت زمانی که فعالیت داریم، توانسته ایم رضایت صد درصدی مشتریان زیادی را جلب کنیم. استفاده از قطعات اصل و اورجینال، دریافت هزینه ها به صورت شفاف و طبق مصوبه اتحادیه، داشتن گارانتی 60 روزه خدمات و… همگی مواردی هستند که ما را از دیگر مراکز متمایز کرده است.

علاوه بر این موارد تکنسین های ما از خبره ترین ها در تخصص خود هستند و دانش خود را به روز نگه می دارند تا بتوانند با سرعت تکنولوژی هماهنگ شوند. اگر شما نیز به تعمیرات علاقه مند باشید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و از آموزش های تعمیر یخچال ساید بای ساید و دیگر تعمیرات بهره مند شوید.

شماره تماس مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

شما می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان و دیگر لوازم خانگی و همچنین برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی چه میزان است؟

هزینه تعمیر یخچال ساید ال جی شامل مجموع موارد زیر می شود:

 • هزینه ایاب و ذهاب به دلیل انجام تعمیرات در منزل
 • هزینه عیب یابی جهت مشخص شدن مشکل دستگاه
 • دستمزد تعمیرکار برای تعویض و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی
 • هزینه خرید قطعه در صورت نیاز به تعویض قطعه

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی ابتدا باید مشکل را عیب یابی کنید. یخچال های امروزی می توانند در مواقعی مشکل ایجاد شده را با یک کد خطا روی صفحه نمایش، به شما نشان دهند. در صورتی که شما اروری را دریافت کردید، به لیست زیر مراجعه کنید و معنی و روش رفع آن را بیابید. بعضی از ارورها توسط شما قابل حل است. اما مواردی نیاز دارند که شما از یک متخصص تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی کمک بگیرید.

گاهی شما اروری دریافت نمی کنید، اما ساید با مشکل مواجه شده و کارکرد صحیحی ندارد. در این مواقع حتما باید با یک مرکز معتیر تماس بگیرید که متخصص مربوطه را با آدرس شما ارسال کنند. این شخص ابتدا عیب یابی را انجام می دهد که متوجه شود کدام یک از قطعات دستگاه شما با مشکل مواجه شده است.

یک ساید می تواند با مشکلات زیادی مواجه شود و گاهی یک مشکل می تواند از خرابی قطعه های مختلف باشد. به همین دلیل تست و عیب یابی در بحث تعمیرات لوازم خانگی بسیار مهم است. همچنین وقتی شما با یک نمایندگی ال جی تماس می گیرید، مطمئن خواهید شد که آنها در لوازم خانگی این برند از تخصص کافی برخوردار هستند و می توانند دستگاه شما را به به بهترین شکل و باسرعت بالا تعمیر کنند.

در تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی چه مواردی انجام می شود؟

همانطور که گفتیم، این دستگاه از قطعات زیادی تشکیل شده و خرابی دستگاه از هرکدام از آنها می تواند می باشد. در صفاهان سرویس، به عنوان مرکز تعمیرات ال جی در اصفهان ، علاوه بر تعمیر و تعویض قطعات، خدمات سرویس دوره ای نیز انجام می شود. مواردی که برای تعویض و تعمیر انجام می گیرد شامل موارد زیر است:

 • تعمیر و تعویض ترموستات ساید ال جی
 • شارژ گاز ساید ال جی
 • تعویض نوار درب ساید ال جی
 • تعمیر یخساز یخچال ساید ال جی
 • تعمیر و تعویض کمپرسور ساید LG
 • تعویض و تعمیر برد یخچال ساید ال جی
 • و….

آشنایی با ارورهای یخچال ساید بای ساید ال جی

Is if fs rs
Ds dh rf cf/co

کد خطای is در یخچال ساید بای ساید ال جی

ارورهای یخچال ساید بای ساید ال جی

علت: هنگامی که سنسور یخ ساز یخچال ساید بای ساید دچار مشکل شده باشد ارور is  بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: از سالم بودن سنسور یخ ساز اطمینان حاصل کنید. اتصالات یخچال ساید بای ساید ال جی را چک کنید. اگر سنسور یخ ساز خراب شده بود باید اقدام به تعویض آن کنید.برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان می توانید به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای fs در یخچال ساید بای ساید ال جی

علت: هنگامی که سنسور فریزر خطا داده باشد این ارور نمایش داده می شود.

رفع ارور: سنسور چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

کد خطای rs در یخچال ساید با ساید ال جی

علت: ارین ارور به معنای خطای سنسور یخچال می باشد.

رفع ارور: سنسور بررسی و تعویض گردد. صفاهان سرویس می تواند برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان، شما را کمک کند.

کد خطای ds در یخچال ساید بای ساید ال جی

علت: خرابی سنسور دیفراست در یخچال ساید بای ساید ال جی دلیل نمایش ارور ds بر روی نمایشگر دستگاه می باشد.

رفع ارور: سنسور دیفراست دستگاه باید چک شود و اتصالات آن نیز بررسی گردد و در صورت نیاز سنسور تعویض شود.

کد خطای dh در یخچال ساید بای ساید LG

علت: ارور dh مربوط به ضعیف شدن و اختلال در عملکرد سنسور دیفراست می باشد.

رفع ارور: سنسور دیفراست و اتصالات آن باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت خرابی سنسور باید آن را تعویق نمایید.

ارور rf در یخچال ساید بای ساید LG

علت: خرابی فن فریزر دلیل نمایش ارور rf بر روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید ال جی می باشد.

رفع ارور: عملکرد فن فریزر باید مورد بررسی قرار گیرد. اتصالات آن نیز چک شود. اگر فن دچار مشکل شده بود باید آن را تعویض نمایید تا ارور rf برطرف شود. اگر نتوانستید این ارور را رفع کنید، برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی به یک تکنسین مراجعه کنید.

ارور cf در ساید بای ساید ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی

علت: اگر در هنگام کار دستگاه فن کندانسور دچار مشکل شود و عملکرد صحیحی نداشته باشد این ارور ظاهر می شود.

رفع ارور: فن کندانسور باید مورد بررسی قرار گیرد. همچنین اتصالات آن چک شود و وجود مشکل در اتصالات رفع شود. اگر فن معیوب شده بود باید اقدام به تعویض آن کنید.

کد خطای co در یخچال ساید ال جی

علت: ارتباط بین اجزای دستگاه از بین رفته است و باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

رفع ارور: تمامی اتصالات دستگاه باید بررسی شود. اتصالی و قطعی آن ها باید بررسی شود. برد الکترونیکی دستگاه چک شود و در صورت نیاز تعویض یا تعمیر شود. تعویض برد جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی را به همکاران ما در صفاهان سرویس بسپارید و خودتان این کار را انجام ندهید.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

برد یخچال ساید باید ساید با توجه به عملکردی که دارد مغز دستگاه به شمار می آید . این قطعه وظیفه کنترل و ارسال فرمان ها به دیگر قطعات را بر عهده دارد. از این رو کوچکترین مشکلی در برد یخچال ساید بای ساید ال جی باعث اختلال در عملکرد کلی دستگاه خواهد شد.

در صورتی که علائم خرابی برد یخچال ساید بای ساید که شامل موارد زیر می شود را مشاهده کردید، باید برای تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید.

 • خاموش شدن و روشن نشدن یخچال
 • دمای بسیار بالا و یا بسیار پایین فضای داخلی
 • عدم انجام اتومات کمپرسور
 • مشاهده کدخطای مربوط به مشکلات برد
 • و…

علل خرابی برد یخچال ساید ال جی

عواملی که باعث خراب شدن و یا سوختن برد شما می شود، شامل موارد زیر است:

 • به دلیل اتصال برد به برق، نوسانات برق می توانند بسیار آسیب زا باشند.
 • برد یک قطعه الکتریکی است، از این رو نفوذ رطوبت و آب به آن باعث ایجاد خرابی می گردد.
 • خرابی قطعات دیگر گاهی باعث فشار بر روی برد شده و برد یخچال ساید بای ساید ال جی را خراب می کند.
 • گرم شدن بیش از اندازه یخچال
 • و…

برد یخچال ساید بای ساید ال جی باید تعمیر شود یا تعویض؟

برد قطعه ای است که دارای آی سی ها و خازن ها و .. می باشد. در صورتی که این موارد سوخته باشند، می توان برد را تعمیر کرد. اما گاهی آسیب به برد بسیار زیاد است و شما مجبور می شوید که آن را با یک برد جدید تعویض نمایید.

ما در مجموعه صفاهان سرویس در تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان، همواره تعمیر را در اولویت قرار می دهیم که هزینه های تعمیراتی شما کاهش یابد.

سوالات متداول

متخصص شما چه زمانی برای تعمیر به محل ما مراجعه می کند؟

با توجه به اینکه یخچال یک وسیله بسیار حساس است و برای جلوگیری از فساد مواد غذایی، بعد از ثبت درخواست شما به صورت تلفنی و یا از طریق سایت، ما در کمترین زمان ممکن تکنسین مربوطه را ارسال می کنیم.

مرکز شما فقط در شهر اصفهان خدمات ارائه می دهد؟

خیر. ما برای دسترسی سریع و راحت شما عزیزان، در اکثر شهرهای استان اصفهان تعمیرکار داریم و می توانید از خدمات ما در کمترین زمان بهره مند شوید.

در صورت تمام شدن گارانتی ساید LG من، باز هم شما تعمیرات را انجام می دهید؟

بله. مهم نیست که هنوز از گارانتی ارائه شده توسط شرکت زمانی مانده یا خیر، ما تعمیرات درخواستی شما را انجام می دهیم.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

4 دیدگاه

 • سلام
  ساید من خراب شده بود، خیلی نگران بودم که تعمیرش زمان بر باشه. ولی شما چند ساعته اومدید و درستش کردید.
  واقعا ممنونم ازتون

 • سلام
  یک آلارمی هست که زمانی که در یخچال به مدت طولانی بازه شنیده میشه، الان برای من وقتی بسته هست هم آلارم قطع نمیشه. باید چیکار کنم؟

  • سلام بر شما
   یکی از مهمترین دلایل شنیدن صدای آلارم درب یخچال ساید بای ساید ال جی مشکل در بسته بودن کامل درب می باشد. شما باید ابتدا دقت کنید که آیا درب یخچال شما کاملا بسته شده است یا خیر؟ممکن است وسیله ای در یخچال باشد که مانع از بسته شدن کامل درب شود. در صورتی که این مورد را بررسی کرده و مشکلی مشاهده نکردید باید از یک تعمیرکار بخواهید جهت عیب یابی به منزل شما بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *