تعمیر یخچال فریزر کنوود در اصفهان

5/5 - (70 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر یخچال کنوود شما دچار مشکل شد یا ارور داد، بدون نگرانی و استرس این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید مشکل را پیدا و حل کنید. اگر مشکل جدی بود و نتوانستید آن را پیدا و رفع کنید، برای تعمیر یخچال فریزر کنوود در اصفهان با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ما نمایندگی یخچال فریزر کنوود در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر: آشنایی با ارورهای یخچال فریزر

E0 E1 E3
E4 E9 K10

ارور E0 یخچال فریزر کنوود

علت ارور: این ارور خرابی سنسور یا حسگر فریزر را نشان می دهد.

رفع ارور: برای حل مشکل بایستی سنسور دیفراست و اتصالات آن را بررسی کنید. اگر سنسور معیوب بود آن را تعویض کنید.

ارور E1 یخچال فریزر کنوود

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در اصفهان

علت ارور: اگر این ارور بروز کند بدین معنی است که سنسور دیفراست مشکل دارد، یخ و برفک فریزر آب نمی شود و مدت زیادی است که دما زیر صفر است.

رفع ارور: سنسور دیفراست نیاز به بررسی دارد. پس از بررسی، در صورت وجود مشکل، سنسور را تعویض کنید.

ارور E3 یخچال فریزر کنوود

علت ارور: این ارور خرابی سنسور بین یخچال و فریزر را نشان می دهد.

رفع ارور: برای رفع مشکل بایستی سنسور بین یخچال و فریزر بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. بهتر است برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر کنوود به طور دقیق و مطمئن، از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

ارور E4 یخچال فریزر کنوود

علت ارور: اگر دستگاه شما این ارور را می دهد، المنت تولید گرمای دستگاه سوخته است.

رفع ارور: برای عیب یابی ابتدا باید المنت را بررسی کنید. ترمودیسک را نیز چک کنید. اگر ترمودیسک سالم بود، المنت را تعویض کنید.

ارور E9 یخچال فریزر کنوود

علت ارور: هنگامی که این ارور بروز می کند، یخساز یخچال دچار مشکل شده و نمی تواند یخ را به طور کامل خالی کند. با اینکه یخچال دو بار یخ ها را تخلیه می کند، باز هم یخ در یخساز موجود بوده و کاملا خالی نمی شود.

رفع ارور:برای حل مشکل، سنسور یخساز را چک کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر کنوود در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز برای تعمیر و رفع مشکل هر یک از این ارورها می باشد.

ارورK10 یخچال فریزر کنوود

علت ارور: این ارور نشان می دهد که مقدار اهم سنسور یخچال ده کیلو است.

مشکلات رایج یخچال فریزر کنوود

ارورهای یخچال فریزر کنوود

خنک نکردن یخچال فریزر کنوود

ممکن است دستگاه شما در قسمت یخچال یا فریزر دچار افت برودت شده باشد و به درستی خنک نکند. علت این مسئله می تواند وجود برفک داخل اوپراتور، نشت کردن گاز، سوختن کمپرسور، خرابی فن، گرفتگی لوله دیفراست، خراب شدن دمپر هوا، خراب شدن سوئیچ بین درب، خراب بودن سنسور و یا خراب بودن ترموفیز باشد. از آنجایی که عیب یابی این مسئله بسیار سخت و زمان بر است، بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید.

صدای غیر معمول یخچال فریزر کنوود

این مسئله چند علت دارد. اگر هنگام تکان دادن بدنه دستگاه، صدا قطع می شود، احتمالا دستگاه شما تراز نیست و لرزش لوله های متصل به موتور دلیل بروز صدا است. در این هنگام بایستی دستگاه را طوری قرار دهید که تراز شود. اگر دستگاه تراز است، این صدا می تواند ناشی از خرابی فن یا کمپرسور باشد. این قطعات را بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

تعویض قطعات در زمان تعمیر یخچال فریزر کنوود را به یک مرکز معتبر بسپارید، که مطمئن هستید از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند. شرکت صفاهان سرویس به عنوان یک مرکز معتبر، آماده کمک به شما عزیزان می باشد.

کارکرد یکسره یخچال فریزر کنوود

اگر یخچال یکسره کار کند، ممکن است دچار نشتی گاز شده باشد. زیرا در این حالت سرمای دستگاه از بین می رود و یخچال برای جبران آن یکسره کار می کند. اگر اینطور است، دلیل نشت کردن را پیدا و رفع کنید و یخچال را گاز کنید. علت دیگر، خرابی ترموستات یا خرابی سنسور ها است که در پی آن، مواد غذایی داخل یخچال منجمد خواهند شد.

خرابی لاستیک دور درب یخچال فریزر کنوود

اگر هوای سرد یخچال از لای درب بیرون می آید و هدر می رود، نشان دهنده خرابی لاستیک دور درب است. آن را بررسی کنید و در صورت خرابی تعویض کنید. زیرا خرابی لاستیک و هدر رفتن سرما باعث کاهش طول عمر موتور دستگاه و افزایش مصرف برق می شود.

بوی بد داخل یخچال فریزر کنوود

داخل یخچال فریزر، ذغال بوگیری وجود دارد که در صورت خرابی آن، بوی بد در یخچال منتشر می شود. علاوه بر آن، قرار دادن مواد غذایی که بوی زیادی دارند، مثل ترشیجات و یا قرار دادن مواد غذایی در یخچال فریزر به مدت زیاد، باعث ایجاد بوی بد در دستگاه می شود. برای رفع بوی بد دستگاه، بدنه داخلی آن را با محلول جوش شیرین و وانیل بشویید و چند قطعه ذغال کبابی را داخل یخچال قرار بدهید‌.

در صورتی که بوی بد ناشی از مواد غذایی نیست، از یک تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر کنوود خود کمک بگیرید.

کار نکردن فن کندانسور

اگر از پشت یخچال فریزر خود صدای غیر طبیعی می شنوید یا کنار درب یخچال بیش از حد داغ است، احتمال خرابی فن کندانسور زیاد است. اگر این فن کار نکند، ممکن است به کمپرسور دستگاه آسیب وارد شود. پس هرچه سریع تر این قطعه را بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

روشن نشدن یخچال فریزر کنوود

اگر دستگاه روشن نمی شود، ممکن است پریز برق یا دوشاخه یخچال خراب شده باشد. آن ها را بررسی و در صورت وجود مشکل برای تعمیر آن ها اقدام کنید. اگر این دو مشکلی نداشتند، احتمالا دلیل روشن نشدن دستگاه خرابی برد اصلی یخچال فریزر است. بهتر است در صورت سالم بودن پریز و دو شاخه، جهت تعمیر یخچال فریزر کنوود با یک تکنسین تماس بگیرید. او به طور دقیق مشکل را عیب یابی و رفع می کند که آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود.

کار نکردن موتور یخچال فریزر کنوود

اگر موتور دستگاه برای چند ثانیه روشن می شود و مجددا قطع می شود، احتمال دارد کمپرسور یا همان موتور دستگاه سوخته باشد. احتمال خرابی رله اورلود نیز هست. هر دو را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال کنوود

اگر مواد غذایی داخل یخچال یخ‌ می زنند، ممکن است دمپر هوای بین یخچال و فریزر خراب شده باشد. علاوه بر آن احتمال خرابی برد اصلی دستگاه نیز هست. آن ها را بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر کنوود در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس،به عنوان بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان، با به کارگیری افراد متخصص و با تجربه در زمینه تعمیرات و با استفاده از قطعات با کیفیت و اصل، در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات یخچال فریزر شما را انجام خواهد داد.

ما در مجموعه صفاهان سرویس همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاشمان را می کنیم که با ارائه خدمات با کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به شما خدمات خوبی را ارائه دهیم. از این رو تعمیرکاران مجموعه ما از بین بهترین متخصصان انتخاب شده و مرتبا مورد ارزیابی قرار می گیرند.

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال فریزر کنوود در اصفهان

برای تعمیر لوازم خانگی هایی همچون ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید در انواع برندها می توانید از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید. جهت ثبت درخواست های تعمیرات خود و همچنین ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر کنوود در اصفهان با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر کنوود

یخچال فریزر کنوود از قطعات مختلفی تشکیل شده که این قطعات به علت های مختلفی ممکن است با مشکل مواجه شوند. همچنین گاهی یک مشکل نشان دهنده اختلال در عملکرد چند قطعه می باشد. از این رو ابتدا باید دستگاه کاملا بررسی شود و منشا ایجاد مشکل در دستگاه مشخص شود. برای این منظور تعمیرکار باید ابتدا دستگاه شما را عیب یابی کند.

با توجه به توضیحات داده شده، هزینه تعمیرات یخچال فریزر کنوود، علاوه بر هزینه تعمیر یا تعویض قطعه، شامل هزینه عیب یابی و همچنین ایاب و ذهاب تعمیرکار نیز می گردد.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *