نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان

5/5 - (106 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

درصورتی که شما با خرابی و مشکلات و همچنین ارورهای لوازم خانگی خود مواجه می شوید باید سریعا برای رفع آن ها اقدام کنید. دستگاه هایی مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی هنگام مواجه با مشکل، مشکل به وجود آمده را با یک ارور به شما نشان می دهند. شما با آشنایی با این ارورها، می توانید مشکل را پیدا کرده و گاهی اوقات حتی خودتان آن را حل کنید.

اما مشکلات و ارور هایی هستند که فقط باید بدست یک تکنسین و افراد متخصص برطرف شوند مانند بررسی برد الکترونیکی،بررسی اتصالات دستگاه و… . زیرا این کار نیازمند دانش فنی بالا و مهارت زیادی می باشد. در این مقاله شما را با ارورهای یخچال ساید بای ساید حایر آشنا می کنیم. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر در اصفهان به شما مشتریان عزیز بهترین خدمات را در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان ارائه می دهد.

صفاهان سرویس تعرفه تعمیر یخچال ساید بای ساید را طبق مصوبه اتحادیه از شما دریافت می کند. همچنین برای علاقه مندان به حوزه تعمیرات در سایت خود، آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید را قرار داده است و شما می توانید از این آموزش ها استفاده کنید.

تعمیرات ساید Haier : آشنایی با ارورها

FC/F8/F7/F6 ER ED EH

کدهای خطای F6/F7/F8/FC در یخچال ساید Haier

ارورهای یخچال ساید بای ساید حایر

علت: در صورتی که سنسور یخساز یخچال فریزر حایر دچار مشکل شود و نتواند به خوبی عمل کند این ارورها بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شوند.

رفع ارور: سنسور یخساز دستگاه باید به همراه اتصالات بررسی شوند. اگر لازم بود باید سنسور یخساز تعویض شود و اتصالی و قطعی در اتصالات آن برطرف شود تا ارورهای مربوطه رفع گردند.

کد خطای ER در یخچال و فریزر ساید بای ساید حایر

علت: ظاهر شدن ارور ER در یخچال فریزر ساید بای ساید حایر به علت خرابی و عملکرد غیر صحیح یخساز می باشد. همچنین نریختن یخ ها به داخل محفظه یخ نیز دلیل نمایش این ارور است.

رفع ارور: برای رفع ارور ER در ابتدا باید یخساز به طور کامل و دقیق بررسی شود. در صورت نیاز برای تعمیر و تعویض آن اقدام کنید در صورتی که توانایی تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر را نداشتید می توانید از صفاهان سرویس کمک بگیرید.

کد خطای ED در یخچال ساید بای ساید هایر

علت: ظاهر شدن ارور ED بر روی نمایشگر یخچال فریزر حایر بدلیل خرابی و کار نکردن سیستم گرم کن دیفراست و المنت می باشد.

رفع ارور: سیستم گرم کن دیفراست باید چک شود. اگر مشکلی در سیستم وجود داشت برطرف کنید. المنت نیز بررسی شود و در صورت نیاز المنت نو جایگزین آن کنید. ترمودیسک نیز باید تست شود. اگر ترمودیسک خراب شده بود ترمودیسک را تعویض کنید. برای رفع ارور ED و تعمیر یخچال ساید بای ساید هایر در اصفهان می توانید به ما مراجعه کنید.

کد خطای EH در یخچال ساید حایر

علت: هنگامی که در یخچال ساید بای ساید حایر سنسور رطوبت عملکرد صحیحی نداشته باشد و یا سوخته باشد ارور EH بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: شما باید در ابتدا به سراغ سنسور رطوبت (سنسور محیطی) بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید. چنانچه سنسور معیوب شده بود باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید. اتصالات سنسور بررسی شود و قطعی و اتصالی آن برطرف شود.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید حایر

عیب یابی یخچال ساید حایر

خنک نشدن یخچال ساید بای ساید حایر

فن اوپراتور را چک کنید. خرابی این فن باعث می شود تا گردش هوای خنک درون یخچال به خوبی صورت نگیرد. معیوب شدن کمپرسور یخچال ساید بای ساید باعث می شود تا هوای خنک به خوبی داخل دستگاه نشود و دمای درون دستگاه افزایش یابد. کمپرسور را نیز تمیز کنید زیرا گرد و غبار و هر گونه کثیفی باعث می شود موتور آن داغ شود و عملکرد صحیح نداشته باشد. در صورتی که مشکل حل نشد، جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر با یک مرکز معتبر تماس بگیرید.

نشت آب از یخچال ساید

یکی از دلایل نشت کردن آب از یخچال ساید بای ساید حایر یخ زدن لوله های تخلیه پشت دستگاه می باشد می توانید با ریختن مقداری آب گرم بر روی آن این مشکل را برطرف کنید.

سر و صدا درون یخچال ساید حایر

تراز نبودن یخچال ساید بای ساید حایر دلیل اصلی ایجاد سر و صدا در ستگاه  می باشد. اگر پایه های کمپرسور به خوبی محکم نشده باشد کمپرسور در هنگام کار کردن تکان می خورد و سر و صدای زیادی ایجاد می کند. خرابی و شکسته شدن پروانه های فن های یخچال نیز از دیگر دلایل به وجود آمدن سر و صدا می باشد. اگر مشکل شما برطرف نشدن به منظور دریافت کمک برای تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر در اصفهان می توانید به صفهان سرویس مراجعه کنید.

مداوم کار کردن کمپرسور یخچال ساید بای ساید Haier

خراب شدن ترموستات دستگاه که وظیفه فعال و غیر فعال کردن کمپرسور را دارد از دلایل بروز این اتفاق می باشد. در صورتی که درب یخچال ساید بای ساید حایر باز مانده باشد و دمای درون یخچال افزایش پیدا کرده باشد کمپرسور برای خنک کردن هوای درون یخچال به صورت مداوم کار خواهد کرد. کمبود گاز دلیل دیگر مداوم کار کردن کمپرسور است زیرا در صورت کمبود گاز هوای داخل دستگاه خنک نمی شود و کمپرسور به صورت مداوم کار خواهد کرد.

خراب شدن یخساز یخچال ساید بای ساید حایر

در ابتدا شما باید شلنگ ورودی آب را چک کنید و هرگونه گرفتگی را برطرف کنید. اگر لازم بود نیز شلنگ را تعویض کنید. از سالم بودن شیر برقی نیز اطمینان حاصل کنید. سپس به سراغ موتور یخساز بروید. اگر موتور یخساز خراب شده بود برای تعویض آن اقدام کنید. صفحه نمایشگر دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید یخساز فعال است.

در نهایت اگر مشکل برطرف نشد باید از یک تکنسین بخواهید تا اتصالات و برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید هایر را مورد بررسی قرار دهد. شما می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر در اصفهان با ما تماس بگیرید.

مناسب بودن دمای فریزر و بالا بودن دمای یخچال ساید بای ساید هایر

دمای مناسب برای یخچال مقداری حدود 40 درجه فارنهایت می باشد. تنظیمات دمای یخچال را بررسی کنید ممکن به صورت اتفاقی تنظیمات دما تغییر پیدا کرده باشد. همچنین خرابی فن یخچال می تواند از دیگر دلایل بروز این اتفاق باشد. زیرا این فن وظیفه دارد تا هوای خنک را در یخچال به گردش در بیاورد.

معیوب شدن دریچه دمپر که نیز وظیفه باز و بسته کردن ورودی هوای را دارد باعث می شود تا به خوبی هوای خنک وارد یخچال نشود. در آخر اگر لازم بود گاز یخچال ساید بای ساید حایر را شارژ کنید.

برفک زدن یخچال حایر

برفک زدن یخچال ساید هایر

دلیل برفک زدن برخورد هوای سرد با هوای گرم بیرون از یخچال می باشد. باز و بسته کردن زیاد درب یخچال و همچنین باز گذاشتن طولانی مدت درب باعث می شود تا یخچال شما برفک بزند.

خاموش و روشن شدن یخچال ساید حایر

در صورتی که شما با این مشکل مواجه شدید باید در ابتدا برق منزل را مورد بررسی قرار دهید اگر برق منزل نوسان داشت یخحال را از برق بکشید و تا پایدار شدن برق صبر کنید و سپس دستگاه را مجددا به برق متصل کنید. اگر مشکل از برق منزل نبود پریز استفاده شده و سیم برق دستگاه چک شود و در صورت پوسیدگی سیم برق برای تعویض کردن آن اقدام کنید.

در نهایت اگر مشکل برطرف نشد احتمال خرابی برد الکترونیکی وجود دارد و شما باید از یک تکنسین برای بررسی برد دستگاه و تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر کمک بگیرید.

خرابی برد الکترونیکی یخحال ساید بای ساید حایر

اگر شما تمامی مشکلات دستگاه را نگاه کنید متوجه خواهید شد که در آخر به خرابی برد الکترونیکی ختم خواهند شد. زیرا برد الکترونیکی مرکز ارسال فرمان به اجزای مختلف دستگاه می باشد و خرابی آن باعث می شود تا عملا دستگاه از کار بیفتد و با مشکلات زیادی مواجه شود. در صورت خرابی برد الکترونیکی شما نباید برای تعمیر آن کاری انجام بدهید زیرا برد بسیار حساس می باشد و باید توسط تکنسین و افراد متخصص بررسی و تعمیر شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر در اصفهان کجاست؟

اگر که شما بدنبال یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان با تکنسین هایی ماهر می گردید صفاهان سرویس می تواند به شما در این زمینه بهترین خدمات را ارائه دهد. این مجموعه به شما مشتریان عزیز گارانتی 60 روزه در صورت مواجه شدن با همان مشکل و ارور می دهد که در صورت خرابی مجدد، دستگاه شما را به صورت رایگان تعمیر می کند.

همچنین مجموعه صفاهان سرویس در تعمیر لوازم خانگی شما بسیار سریع عمل می‌کند و دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر می کند. بدلیل استفاده از قطعات اصلی در تعمیر وسایل شما از بسیاری از خرابی های دیگر جلوگیری می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید حایر با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *