تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

5/5 - (55 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی حایر در هنگام کار ممکن است با مشکلاتی مواجه شود که خود دستگاه با نمایش دادن اعداد و حروفی که به آن ارور یا کد خطا می گویند مشکل خود را بیان می کند. ولی خیلی از افراد نمی داند که معنی این ارورها یا کد خطاها چه می باشد.

ارورهای مربوط به مشکلات معمولی توسط خود مصرف کننده قابل حل است ولی خرابی های حساس ماشین ظرفشویی حایر باید توسط یک تکنسین برطرف شود. شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر می توانید از صفاهان سرویس کمک بگیرید. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

ما نمایندگی حایر در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در اصفهان: آشنایی با ارور ها

E1 E2 E3
E4 E5 E6
E7 E8/EA E9

کد خطای E1 در ماشین ظرفشویی حایر

علت: زمانی این ارور بر روی ماشین ظرفشویی Haier نمایان می شود که میکروسوئیچ درب دچار مشکل شده باشد. درست بسته نشدن درب نیز می تواند دلیل ظاهر شدن این ارور باشد.

رفع ارور: شما در ابتدا درب را به خوبی بررسی کنید تا چیزی مانع بسته نشدن درب نشده باشد. دوباره برای بستن درب تلاش کنید. در صورت برطرف نشدن ارور میکروسوئیچ را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

اگر ارور همچنان بر روی دستگاه شما باقی مانده بود می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در اصفهان با صفاهان سرویس تماس برقرار کنید.

کد خطای E2 در ماشین ظرفشویی حایر

ارورهای ماشین ظرفشویی حایر

علت: هنگام بالا رفتن دمای آب داخل ماشین ظرفشویی حایر یا خراب بودن ترموستات باعث ارور E2 بر روی دستگاه شما نمایان می شود.

رفع ارور: در ابتدا به سراغ ترموستات دستگاه بروید و آن را بررسی نمایید در صورت خرابی این قطعه را تعویض نمایید. اگر مشکل برطرف نشد اتصالات نیز باید بررسی شوند و در صورت وجود اتصالی یا قطع بودن آن ها باید به رفع آن ها بپردازید.

همچنان اگر ارور باقی مانده بود مشکل از برد الکترونیکی دستگاه نیز می تواند باشد. در این صورت تعمیر ماشین ظرفشویی حایر باید توسط افراد حرفه ای انجام گیرد.

کد خطای E3 در ماشین ظرفشویی Haier

علت: در مواقعی که ماشین ظرفشویی حایر شما در تخلیه آب داخل دستگاه دچار مشکل شده باشد ارور E3 بر روی دستگاه نمایش داده می شود. گرفتگی و پیچ خوردگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ و اتصالات می توانند دلایل بروز این اتفاق باشند.

رفع ارور: ابتدا شما باید شلنگ تخلیه آب را چک کنید و گرفتگی و پیچ خوردگی آن را برطرف کنید. سپس به سراغ پمپ تخلیه بروید، در صورت معیوب بودن پمپ، باید آن را تعویض نمایید.

اتصالات نیز چک شوند و در زمانی که مشکلی در آن قسمت ایجاد شده است باید آن را  برطرف کنید. اگر ارور رفع نشد خرابی در برد الکترونیکی و خرابی موتور تخلیه نیز می تواند علت این مورد باشد. شما برای دریافت  کمک در تعمیر ماشین ظرفشویی حایر می توانید به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای E4 در ماشین ظرفشویی حایر

علت: اگر در زمان آب گیری دستگاه دچار مشکل شود (وارد نشدن آب به داخل دستگاه یا وجود آب بیش از حد) و یا هیدروستات دستگاه خراب شده باشد ارور E4 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: در ابتدا هیدروستات را بررسی نمایید در صورت معیوب بودن، آن را تعویض نمایید. سپس شیر آب و شلنگ ورودی آب را چک کنید و گرفتگی و پیچ خوردگی آن را برطرف کنید.

اگر مشکل برطرف نشد ایراد در برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی حایر می باشد. بدلیل حساس بودن برد الکترونیکی باید برای تعمیر آن از تکنسین ها کمک بگیرید. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در اصفهان می تواند به شما در تعمیر آن کمک کند.

کد خطای E5 در ماشین ظرفشویی حایر

علت: بروز ارور E5 در ماشین ظرفشویی حایر خرابی سوئیچ سنسور کف می باشد.

رفع ارور: باید در ابتدا سوئیچ سنسور کف بررسی شود. در صورت نیاز اقدام به تعویض این قطعه کنید. اتصالات دستگاه را چک کنید.

با کمک مولتی متر ولتاژ را اندازه بگیرید زمانی که ولتاژ پایین بود، باید شما صبر کنید تا افت ولتاژ برطرف شود و بعد از آن از ماشین ظرفشویی حایر استفاده کنید.

کد خطای E6 در ماشین ظرفشویی حایر

علت: نشتی آب در ماشین ظرفشویی حایر علت ظاهر شدن ارور E6 بر روی نمایشگر دستگاه می باشد.

رفع ارور: محل نشتی آب را پیدا کنید در صورت امکان آن را رفع کنید. از سالم بودن بووین کف اطمینان حاصل کنید. سیم کشی های دستگاه بررسی شود.

در صورت بر طرف نشدن ارور مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد که می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر با صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کد خطای E7 در ماشین ظرفشویی حایر

علت: در هنگام قطعی بین برد الکترونیکی و موتور پمپ ماشین ظرفشویی حایر ارور E7 نمایان می شود.

رفع ارور: در ابتدا اتصالات دستگاه بررسی شود و در صورت وجود مشکل برطرف شود.

موتور پمپ چک شود و در صورت خرابی تعویض گردد. اگر ارور رفع نشد مشکل از برد دستگاه می باشد.

اگر مشکل برطرف نشد، از استفاده کردن از دستگاه خودداری کنید و از یک تکنسین برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر کمک بگیرید.

کد های خطای E8/EA در ماشین طرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در اصفهان

علت: خرابی هیدروستات و نبودن آب کافی داخل دستگاه از دلایل نمایان شدن این ارور ها می باشد.

رفع ارور: در ابتدا هیدروستات را بررسی کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض نمایید.

شلنگ و مخزن هیدروستات نیز باید بررسی شوند. از کامل باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید.

اگر ارور همچنان باقی مانده بود برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر با ما تماس حاصل کنید.

کد خطای E9 در ماشین ظرفشویی حایر

علت: دلیل نمایان شدن این ارور بر روی نمایشگر دستگاه خرابی سوکت یا موتور تایم تایمر می باشد.

رفع ارور: رفع این ارور نیازمند یک تکنسین می باشد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در اصفهان کجاست؟

هنگام بر خورد با ارورها و خرابی لوازم الکترونیکی منزل خود اگر به دنبال یه مرکز تعمیر لوازم خانگی مطمئن و با سرعت بالا می گردید صفاهان سرویس می تواند با داشتن نیروهای توانمند و حرفه ای در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند.

شما در هنگام مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود می توانید برای فهمیدن معانی و چگونگی رفع آن ها به وب سایت صفاهان سرویس در اصفهان مراجعه کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیر ظرفشویی و تعمیرات لوازم خانگی دیگر نیز فعالیت می کند و افرادی که علاقه مند به تعمیرات لوازم خانگی هستند می توانند به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنند. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *