حتما برای شما هم پیش آمده است، که در هوای گرم تابستان به سراغ یخچال بروید تا آبی خنک و گوارا بنوشید. اما همین اینکه درب یخچال را باز می کنید، با گرما و ماندگی هوای داخل آن مواجه می شوید. در این لحظه ارزش یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی در اصفهان درک خواهد شد. چرا که در همان لحظات ابتدایی در ذهن خود جستجو می کنید که باید به کدام مرکز مراجعه نمود؟

صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

برای دانستن تاریخچه لوازم خانگی روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه لوازم خانگی

در ادامه می خوانید:

ویژگی های برتر یک مرکز تعمیر لوازم خانگی

یک مرکز تعمیر لوازم خانگی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

هزینه خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی چقدر است؟

چند نمونه از خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس

ویژگی های برتر یک مرکز تعمیر لوازم خانگی

ویژگی های برتر یک مرکز تعمیر لوازم خانگی

آشنایی با دانش روز

در دنیایی زندگی می کنیم که تکنولوژی از هر سو ما را احاطه کرده است. کافی است نگاهی سریع به لوازم خانه و آشپزخانه داشته باشید. از یخچال و فریزر گرفته تا سرخ کن و تلویزیون همگی متکی به تکنولوژی‎های برتر هستند.

هر چقدر استفاده از فناوری در آنها بیشتر باشد، به همان اندازه باید تکنسین از دانش بیشتری برای تعمیر و سرویس آنها استفاده نماید. ممکن است نوع تکنولوژی پایه در همه شرکت‌ها یکسان باشد، اما در جزییات و نحوه ارائه تکنولوژی با یکدیگر تفاوت خواهند داشت.

آشنایی با جزئیات و قطعات لوازم خانگی همچون تعمیر یخچال، تعمیر ساید بای ساید ،تعمیرفریزر, تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرف شویی  و… از ویژگی‎های برتر یک مرکز خدماتی است.

عدم آشنایی تکنسین با تکنولوژی روز، سبب تشخیص اشتباه خواهد شد. در این صورت مجبور می‎ شوید، هزینه ‎ای بیشتر برای تعمیر و سرویس لوازم خانگی پرداخت نمایید. حتی گاهی اوقات میزان خسارت تا حدی است که شاید خرید وسیله مورد نظر مقرون ‎به ‎صرفه‌تر از تعمیر دوباره آن باشد.

تکنسین های صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان ، با انواع لوازم خانگی و مدل ها آشنایی دارند و این اطمینان به شما داده می شود که به بهترین نحو تعمیرات انجام خواهد شد.

استفاده از قطعات اصلی

مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی در اصفهان از قطعات اصلی و باکیفیت برای تعمیر استفاده خواهند کرد. گاهی اوقات تنها کافی است یک قطعه کوچک تعویض گردد تا وسیله مورد نظر مثل روز اول شروع به کار کردن نماید. هر شرکت در طراحی کالاهای خود از قطعات خاصی استفاده می‎ کند. بنابراین بهتر است از همان قطعات برای تعمیر وسیله مورد نظر استفاده شود.

ممکن است در حال حاضر دسترسی به برخی قطعات اصلی سخت باشد و شما مجبور شوید هزینه ای بیش از ارزش واقعی آن پرداخت کنید، اما مطمئن خواهید شد که وسیله مانند روز اول شروع به کار خواهد کرد.

گاهی اوقات برخی از مراکز تعمیر لوازم خانگی، از قطعات جانبی و مشابه استفاده می کنند. این امر شاید در ابتدا هزینه کمتری را به شما تحمیل کند، اما مطمئن باشید در کوتاه مدت کارایی لازم را نخواهد داشت و شما مجبور می شوید دوباره برای تعمیر قطعه هزینه کنید.

تعمیر در محل در صورت امکان

از دیگر ویژگی‎ های برتر یک مرکز تعمیر لوازم خانگی معتبر این است که در مرحله اول سعی می ‎کند وسیله مورد نظر را در منزل یا محل، تعمیر و سرویس کند. بسیاری از لوازم خانگی از حجم و وزن زیادی برخوردار هستند، در نتیجه جابجایی آنها یک دغدغه بزرگ است. در این حالت علاوه بر هزینه تعمیر، مبلغی نیز برای حمل و نقل آن باید در نظر گرفته شود.

صفاهان سرویس به عنوان یک مرکز تعمیر لوازم خانگی، خدمات خود را در محل و منزل ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با ما با شماره 09130451675 تماس بگیرید. تکنسین های ما با هماهنگی شما به محل مورد نظر می آیند.

بیشتر خدمات تعمیری در منزل قابل اجرا است. در این حالت معمولا کارشناس با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام خواهد شد.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

گارانتی یک ضمانت برای اطمینان به شما است که مطمئن شوید کار مرکز تعمیر لوازم خانگی به اندازه ای خوب است که حتی آن را گارنتی نیز می کند.

صفاهان سرویس برای خدمات خود گارانتی 60 روزه دارد. اگر در این مدت شما دوباره با همان مشکل مواجه شدید، تعمیر دوباره وسیله شما رایگان انجام می شود.

در دسترس بودن

هنگامی که هر کدام از وسیله های منزل خراب می شوند،برای هرکسی مهم است که در اسرع وقت بتواند به یک تکنسین خوب دسترسی داشته باشد.

ما در اکثر شهرهای استان اصفهان نمایندگی داریم و بعد از تماس شما با مجموعه ما، تکنسین مربوطه در اولین فرصت و با هماهنگی، برای ارائه خدمات به محل درخواستی شما اعزام می شود.

یک مرکز تعمیر لوازم خانگی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی باید تمام خدمات تعمیر، نصب و سرویس لوازم خانگی را ارائه دهد. همانطور که اشاره کردیم تکنسین های مراکز باید دانش خود را به طور مداوم به روز کنند تا بتوانند خدمات مربوطه را برای انواع مدل ها به خوبی انجام دهند.

نصب بسیاری از لوازم خانگی نیازمند یک متخصص است. حتی نصب وسیله هایی که به نظر ساده هستند، بهتر است توسط یک فرد متخصص انجام گیرد تا از موارد و مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

بعد از نصب باید توجه داشته باشید که هر کدام از لوازم خانگی نیازمند سرویس های دوره ای هستند. سرویس لوازم خانگی، طول عمر آن ها را افزایش می دهد. علاوه بر این با سرویس، خرابی ها کمتر می شود و در هزینه های تعمیر بسیار صرفه جویی می شود.

اما اگر به هر دلیلی یکی از وسایل شما با مشکل مواجه شد، شما می توانید با صفاهان سرویس به عنوان یک مرکز تعمیر لوازم خانگی و شماره 09130451675 تماس بگیرید و برای حل مشکل کمک بگیرید.

هزینه خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی چقدر است؟

هزینه خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی چقدر است؟

هزینه خدمات به عواملی همچون نوع وسیله مورد نظر، مدرن یا قدیمی بودن آن، نوع تکنولوژی به کار رفته، نوع خرابی و نوع قطعات آن بستگی خواهد داشت. گاهی اوقات تنها با تعویض قطعه مشکل برطرف خواهد شد. در این حالت هزینه تامین قطعه از مشتری گرفته می شود. معمولا برای تهیه قطعات اورجینال باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

ضفاهان سرویس به عنوان یک مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، فاکتور کامل هزینه ها را به شما می دهد و قیمت خدمات طبق تعرفه دریافت می گردد.

چند نمونه از خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس

یخچال

تعمیر یخچال و فریزر در محل از دیگر خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس است. از جمله مشکلات رایج در این زمینه می‎توان به شارژ گاز یخچال اشاره کرد. گاز یخچال یا کولر دچار فساد نمی‎ شوند، بنابراین زمانی برای انقضاء آنها وجود ندارد. گاهی اوقات به دلایل مختلف مانند ضربه، احتمال آسیب به لوله های آن وجود دارد. این امر منجر به تخلیه گاز خواهد شد.

در نتیجه یخچال، قدرت سرمایشی خود را از دست خواهد داد. شارژ گاز یخچال در محل و منزل ارائه می شود و نیازی نیست شما این وسیله سنگین را برای شارژ گاز به مرکز بیاورید.

مشکلات دیگری نیز می باشد که ممکن است برای رفع آن ها به خدمات مراکز تعمیر لوازم خانگی نیاز داشته باشید. تکنسین های ما با دانش و تجربه خود می توانند بهترین خدمات را در زمینه نصب و تعمیر انواع یخچال و فریزر ارائه دهند.

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یک وسیله پرکاربرد در منازل است. اما به دلایل مختلف و یا استفاده نادرست از آن دچار مشکلاتی می شود. هنگام خرید، حتما برای نصب از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا از مشکلات آینده جلوگیری کنید. متخصصان مرکز تعمیر لوازم خانگی، به دلیل تخصصی که دارند همه موارد و نکات را هنگام نصب رعایت می کنند.

بعد از مدتی استفاده از لباسشویی، ممکن است با ارورها و یا مشکلاتی مواجه شوید. ارورهایی که روی صفحه لباسشویی نمایش داده می شود اکثرا به سادگی قابل حل هستند و شما می توانید با مراجعه به راهنمای ارورها مشکل را حل کنید.

اما گاهی مشکل به سادگی با بستن یا باز کردن شیر آب، تمیز کردن فیلتر، بستن صحیح درب و … حل نمی شود. ممکن است یک قطعه آسیب دیده باشد و یا برد و موتور نیاز به بررسی داشته باشند. در این حالت شما باید به یک مرکز تعمیر لوازم خانگی مراجعه کنید.

ماشین ظرفشویی

تکنسین های ما می توانند بهترین مکان برای نصب ماشین ظرفشویی را برای شما مشخص کنند و طبق اصول و قواعد صحیح آن را نصب کنند.

همچنین در صورتی که ارور دریافت کردید و یا با مشکلی در این وسیله برخوردید، می توانید با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

کولر گازی

نصب و تعمیر کولزگازی یکی از خدماتی است که ما رد مجموعه صفاهان سرویس ارائه می دهیم. کولرگازی های ممکن است دچار مشکلاتی همچون موارد زیر شوند:

  • اپراتور باد گرم می‎زند.
  • کولر گازی از باد خوبی برخوردار نیست.
  • کمپرسور استارت نمی‎خورد.
  • ریموت به درستی کار نمی‎کند.
  • کولر گازی سر و صدای زیادی دارد.
  • و…..

اگر با این مشکلات و یا هر مشکل دیگری برخورد کردید می توانید با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان از خدمات ما بهره ببرید. صفاهان سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با سال ها تجربه و تخصص در این زمینه، همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس شامل:

تعمیرماشین لباسشویی

تعمیرماشین ظرفشویی 

تعمیرسایدبای ساید

تعمیریخچال فریزر