نمایندگی تعمیر یخچل ساید بای ساید امرسان در اصفهان

5/5 - (104 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر شما از یخچال ساید بای ساید Emersun استفاده می کنید احتمالا با ارورها و مشکلات آن مواجه شده اید. در مواقع زیادی شما معانی ارورها که بیانگر وجود مشکل در دستگاه شما می باشند را نمی دانید و در تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان خود با مشکل مواجه می شوید. توجه داشته باشید که تمامی ارور های نمایش داده شده بر روی صفحه نمایشگر به یک معنا نمی باشند و هر کدام بیانگر وجود مشکل در یکی از اجزای دستگاه است.

رفع بعضی از مشکلات و ارورها بسیار ساده بوده و خود افراد می توانند آن مشکل را رفع نمایند ولی در خیلی از مواقع دستگاه با مشکلات جدی و حساس مواجه می شود که شما باید از افراد متخصص و تکنسین های ماهر بخواهید تا دستگاه شما را تعمیر کنند. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان می تواند به شما در این زمینه خدمات بسیار خوبی ارائه کند.

نمایندگی برند امرسان در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان: آشنایی با ارورها

F D I
R B

ارور F ساید بای ساید امرسان

ارورهای ساید بای ساید امرسان

علت ارور: این ارور وجود مشکل در سنسور دمای فریزر را نشان می دهد.

رفع ارور: برای رفع مشکل ابتدا سنسور را به طور کامل چک کنید. اگر خراب بود برای تعویض آن اقدام کنید. اگر سنسور سالم بود، احتمال خرابی برد الکترونیکی زیاد است. بررسی و تعویض آن را از قلم نیندازید.

ارور D ساید امرسان

علت ارور: هنگام بروز مشکل در سنسور دیفراست، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: در ابتدا باید سنسور دیفراست (سنسور مربوط به یخ زدایی) را چک کنید. اگر نیاز بود آن را تعویض کنید. قطعات دیگری از جمله ترمودیسک، ترموفیوز، برد و المنت را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید. اگر مشکل را پیدا نکردید به بررسی برد الکترونیکی بپردازید.

شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز رای بررسی و رفع این ارورها می باشد.

ارور I یخچال ساید بای ساید امرسان

علت ارور: این ارور وجود مشکل در سنسور یخساز یخچال را نشان می دهد.

رفع ارور: برای رفع مشکل، ابتدا سنسور یخساز را چک کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. اگر یخساز و سنسور آن سالم بودند، احتمال خرابی برد الکترونیکی زیاد است.

ارور R ساید بای ساید امرسان

علت ارور: این ارور وجود مشکل در سنسور یخچال را اخطار می دهد.

رفع ارور: سنسور را با دقت چک کنید. اگر مشکلی داشت برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.

ارور B ساید بای ساید امرسان

علت ارور: این ارور به معنای وجود مشکل در سنسور دمای محیطی یخچال است.

رفع ارور: برای حل مشکل بایستی سنسور را بررسی کنید. اگر معیوب بود آن را تعویض کنید. اگر مشکلی نداشت، برد الکترونیکی را بررسی کنید. توجه داشته باشید که در صورت خرابی برد، باید از یک فرد متخصص جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان کمک بگیرید.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید امرسان

دمای تنظیم شده با دمای درون یخچال ساید بای ساید امرسان مغایرت دارد

زمانی این اتفاق رخ می دهد که شما درب یخچال را  مدت زیادی باز گذاشته باشید و یا به صورت پیوسته درب را باز و بست کرده باشید که این کار باعث می شود هوای خنک داخل دستگاه به بیرون منتقل شود و دمای درون یخچال با دمای تنظیم شده مغایرت داشته باشد.

همچنین قرار دادن غذای گرم در یخچال نیز باعث می شود تا دما افزایش یابد. لاستیک دور درب را نیز باید چک کنید. اگر لاستیک فرسوده و یا پاره شده بود باید تعویض شود تا مشکل برطرف شود. درب یخچال را به مدت طولانی باز نکنید تا دما به حد استاندارد برسد.

اگر مشکل برطرف نشد باید میزان گاز دستگاه و کمپرسور دستگاه بررسی شود و در صورت نیاز گاز دستگاه شارژ شود و همچنین کمپرسور تعمیر یا تعویض گردد. فن کمپرسور را چک کنید و در صورتی که پروانه های فن شکسته بود و با فن سوخته بود یک فن نو جایگزین آن کنید. برای دریافت کمک به منظور تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان می توانید با ما تماس حاصل کنید.

خراب شدن کمپرسور یخچال

عیب یابی ساید بای ساید امرسان

کار کمپرسور فشره کردن گاز مبرد و به گردش در آوردن آن در لوله های اوپراتور می باشد سپس گاز به کندانسور می رسد و گاز، خنک و به مایع تبدیل می شود. خرابی کمپرسور باعث می شود تا این عمل به خوبی صورت نگیرد و دمای درون یخچال افزایش یابد.دلایل خرابی کمپرسور به شرح زیر است:

  • اگر برای موتور کمپرسور تهویه مناسب نباشد موتور کمپرسور داغ می شود و با گذشت زمان باعث می شود موتور خراب شود.
  • وجود آلودگی و گرد غبار و روغن کاری نکردن موتور کمپرسور.

اگر نتوانستید این مشکل را برطرف کنید، برای تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان می توانید با صفاهان سرویس تماس بگیرید. در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام می شود.

کم شدن گاز یخچال ساید بای ساید Emersun

پس از استفاده طولانی مدت از دستگاه گاز دستگاه تمام می شود و دمای درون یخچال افزایش می‌ یابد. همچنین سوراخ شدن لوله های پشت دستگاه باعث می شود تا گاز دستگاه به بیرون نشت کند که شما باید برای تعویض لوله ها از یک تکنسین کمک بگیرید.

سر و صدا در یخچال ساید امرسان

 از مهمترین و شایع ترین علت ها می توان به تراز نبودن دستگاه اشاره کرد. سر و صدا در دستگاه شما می تواند مربوط به موتور دستگاه باشد که به دلیل روغن کاری نکردن آن و فرسودگی باعث سر و صدا در یخچال ساید بای ساید امرسان شده است. همچنین شکسته شدن پروانه های فن و یا گیر کردن آن ها به برفک و…  از دیگر دلایل ایجاد سر و صدا است.

برفک زدن یخچال ساید امرسان

برفک زدن در یخچال ها به دلیل برخورد هوای خنک درون یخچال با هوای گرم بیرون از یخچال می باشد که به دلیل باز و بسته کردن پیوسته دستگاه و باز نگه داشتن درب رخ می دهد. این برفک های نازک و برفک های که به صورت قطره های یخ زده می باشد، عادی هستند و شما می توانید با استفاده از یک دستمال برفک های نازک را پاک کنید.

برفک هایی که درون پلاستیک زده شده اند بدلیل وجود رطوبت در خود پلاستیک می باشد. لاستیک درب را به خوبی بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. به محل قرار گیری دستگاه خود توجه کنید. اگر وسایلی مانند سماور و یا اجاق گاز در کنار یخچال قرار گرفته اند، باید مکان آن ها را تغییر دهید. چنانچه در قسمت پشت یخچال ساید بای ساید برفک زده باشد مشکل در عملکرد یخ زدایی و یا خرابی دیفراست می باشد که دلیل آن می تواند خرابی هیتر، المنت، سنسور یخ زدایی و یا برد الکترونیکی باشد.

توجه داشته باشید که یک تکنسین می تواند خیلی سریع مشکل شما را پیدا و اقدام به تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان شما کند. به همین دلیل در صورتی که نتوانستید مشکل را حل کنید، حتما با یک تکنسین تماس بگیرید.

خاموش و روشن‌ شدن یخچال ساید بای ساید Emersun

دلیل اصلی بروز این اتفاق مشکل در برق منزل می باشد که نوسان برق و یا قطعی برق از علت های خاموش و روشن شدن دستگاه می باشد. برای تست برق منزل می توانید از مولتی متر استفاده کنید. شما نیز باید از وجود برق در پریز استفاده شده اطمینان حاصل کنید.

درصورتی که در پریز برق وجود نداشت برق منزل را قطع کنید و به رفع مشکل بپردازید. اگر برق منزل مشکل نداشت احتمال خرابی برد الکترونیکی وجود دارد که برای تعمیر و یا تعویض آن باید از یک متخصص کمک بگیرید.

کار نکردن یخساز ساید امرسان

از شایع ترین دلایل کار نکردن یخساز وارد نشدن آب به داخل دستگاه می باشد. شلنگ ورودی آب را برسی کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. شما باید اگر شلنگ فرسوده و یا پاره شده بود، آن را تعویض کنید. شیر برقی نیز باید چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد زیرا خرابی شیر برقی باعث می شود تا آب وارد دستگاه نشود.

اگر مشکلی در ورودی آب نبود یخساز به همراه اتصالات آن باید توسط یه تکنسین  بررسی شوند. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان کمک کند.

خرابی برد الکترونیکی ساید امرسان

تعمیر ساید امرسان

همانطور که می دانید برد الکترونیکی در لوازم خانگی وظیفه صادر کردن فرمان و ارسال آن ها به تمامی اجزای دستگاه را بر عهده دارد. در صورت بروز ارورها و مواجه شدن با مشکلات یخجال ساید بای ساید Emersun اگر دلایل خرابی را بررسی کنید در آخر به خرابی برد الکترونیکی دستگاه بر می‌خورید. زمانی که برد دستگاه دچار مشکل شد شما باید تعمیر آن را به افراد متخصص بسپارید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان کجاست؟

تعمیر لوازم خانگی نیازمند دانش فنی بالایی می باشد که اگر شما دستگاه خود را برای تعمیر به افراد غیر حرفه ای بسپارید نه تنها مشکل برطرف نمی شود بله مشکلات زیاد تری به آن اضافه می شود. مجموعه صفاهان سرویس با داشتن نیروهایی متخصص و کاربلد می تواند دستگاه شما را در کمترین زمان عیب یابی و تعمیر کنند.

همچنین در تعمیر لوازم خانگی شما از قطعات اورجینال استفاده می شود تا با مشکلات بیشتری مواجه نشوید. شما نیز گارانتی 60 روزه دریافت خواهید کرد تا در صورت مواجه شدن با همان مشکل دستگاه خود را به صورت رایگان تعمیر کنید. این مجموعه در حوزه آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و علاقه مندان می‌ توانند به وب سایت صفاهان سرویس برای بهره مندی از این آموزش ها مراجعه کنند.

شماره تلفن مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین درخواست حضور تعمیرکار در منزل شما برای تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان با تلفن 09130108396 تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم به شما عزیزان می باشند.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان

ممکن است برای هرکسی این مورد پیش آمده باشد که از خدمات تعمیرات یک تعمیرکار استفاده کرده است و یا از این خدمات راضی نبوده و یا اینکه هزینه دریافتی این شخص غیرمعقول و بالا بوده است. از این رو هر شخصی می خواهد به مرکزی مراجعه کند که بتواند از کیفیت تعمیرات مطمئن باشد و همچنین برایش مشخص باشد، هزینه دریافتی برای چه مواردی است و قیمت ها نیز بالا نباشد.

ما در مجموعه صفاهان سرویس تمامی هزینه ها را طبق مصوبه اتحادیه از شما دریافت می کنیم. علاوه بر این بعد از عیب یابی دستگاه، قیمت ها را برای شما به صورت شفاف و جزئی بیان کرده و بعد از تایید شما، تعمیرات را انجام می دهیم. با مراجعه به مرکز ما از کیفیت تعمیرات و قیمت اعلام شده مطمئن خواهید بود.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *