تعمیر یخچال فریزر امرسان در اصفهان

5/5 - (122 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

هنگامی که یخچال فریزر دچار مشکل شود، استرس زیادی به اعضای خانواده وارد می شود. زیرا در صورت خرابی یخچال، مواد غذایی داخل آن فاسد می شوند. اگر می خواهید قبل از تماس با تعمیرکار، خودتان مشکل دستگاه را پیدا کنید، با ما همراه باشید تا علت بروز هر ارور و نحوه تعمیر یخچال فریزر امرسان را به شما بیاموزیم.

در صورتی که با اروری مواجه شدید که نیاز به حضور یک متخصص داشت، می توانید با صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان، تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات شما، به سرعت تکنسین مربوطه را به محل شما می فرستند.

نمایندگی یخچال فریزر امرسان در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر امرسان: آشنایی با ارورها

CO DA HE
DS/D5 RD RS
FC/F5 CD FA
LA H2/H1

ارور CO یخچال فریزر امرسان

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در اصفهان

علت ارور: این ارور زمانی بروز می کند که کمپرسو یا فن دچار مشکل شود‌.

رفع ارور: ابتدا بایستی فن و کمپرسور را چک کنید و در صورت خرابی آن ها را تعویض کنید. اتصالاتی که به فن و کمپرسور مربوط هستند را نیز بررسی کنید. احتمال وجود مشکل در برد الکترونیکی نیز هست. آن را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید‌.

ارور DA یخچال فریزر امرسان

علت ارور: این ارور نشان دهنده وجود مشکل در دمپر است‌.

رفع ارور: دمپر، اتصالات آن و هیتر دمپر را بررسی کنید. مقاومت هیتر دمپر را نیز اندازه بگیرید. هرکدام از قطعات که مشکل داشت را تعویض کنید. اگر دمپر مشکلی نداشت احتمالا برد الکترونیکی مشکل دارد.

ارور HE یخچال فریزر امرسان

علت ارور: علت بروز این ارور وجود مشکل در هیتر المنت و سیستم گرمایشی است.

رفع ارور: هیتر یا المنت را چک کنید. اگر مشکلی داشتند آن ها را تعویض کنید. اتصالات و سیم کشی هایی که به هیتر مربوط هستند را نیز بررسی کنید. اگر مشکلی نبود ممکن است برد الکترونیکی خراب شده باشد. آن را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید. برای تعمیر یخچال فریزر امرسان در اصفهان، شرکت صفاهان سرویس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ارور DS/D5 یخچال فریزر امرسان

علت ارور: هنگامی که این ارور بروز می کند، یعنی در سنسور دیفراست مشکلی وجود دارد.

رفع ارور: در ابتدا مقاومت سنسور را اندازه گیری کنید. اتصالات و سیم های مربوط به سنسور را چک کنید. در صورت لزوم سنسور را تعویض کنید. اگر سنسور و اتصالات آن مشکل نداشت به سراغ بررسی و تعویض برد الکترونیکی بروید.

ارور RD یخچال فریزر امرسان

علت ارور: اگر در سوئیچ مگنت یا دمپر مشکلی وجود داشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: برای عیب یابی و رفع ارور باید به دقت هم سوئیچ مگنت هم دمپر را بررسی کنید. هرکدام که مشکل داشتند را تعویض کنید. اگر هر دو سالم بودند احتمالا برد الکترونیکی دچار مشکل شده است. آن را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید. توجه داشته باشید که بررسی برد در تعمیر یخچال فریزر امرسان باید توسط یک تکنسین صورت بگیرد.

ارور RS یخچال فریزر امرسان

علت ارور: این ارور به هنگام بروز مشکل در سنسور برد ایجاد می شود.

رفع ارور: در ابتدا باید سنسور دمای دستگاه را بررسی کنید. از متصل بودن آن به برق مطمئن شوید. با استفاده از مولتی متر رزیستور یا مقاومت سنسور دستگاه را اندازه بگیرید. اگر در اتصال سنسور مشکلی وجود داشت آن را رفع کنید و اتصال را برقرار کنید.

در صورتی که مقاومت سنسور با جدول دمایی اختلاف زیادی دارد، اقدام به تعویض آن کنید. اگر سنسور مشکلی نداشت، سیم های قهوه ای و زرد که در مسیر برد هستند را چک کنید. اگر مشکلی داشتند آن ها را تعویض نمایید. برای تعمیر یخچال فریزر امرسان در مواردی که خودتان قادر به بررسی و تعمیر نیستید، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید. عمیرکار عیب یابی و رفع ارور را با دقت بیشتر و مطمئن تر انجام می دهد و از بروز آسیب های جدی تر جلوگیری می کند.

ارور FC/F5 یخچال فریزر امرسان

علت ارور: این ارور وجود مشکل در سنسور فریزر را اخطار می دهد.

رفع ارور: امکان اختلال یا سوختگی سنسور فریزر زیاد است. اتصالات مربوطه را چک کنید. مقاومت سنسور را اندازه بگیرید. اگر سنسور مشکلی داشت و سوخته بود آن را تعویض کنید. اگر سنسور سالم بود، برد الکترونیکی را بررسی و در صورت خرابی اقدام به تعویض آن کنید.

ارور CD یخچال فریزر امرسان

ارورهای یخچال فریزر امرسان

علت ارور: این ارور در برخی مدل ها مربوط به کمپرسور و فن می باشد و وجود مشکل در آن ها را نشان می دهد و در برخی دیگر از مدل ها نشان دهنده وجود مشکل در دمپر است.

رفع ارور: برای عیب یابی و رفع این ارور بایستی کمپرسور و فن و دمپر را به صورت جداگانه بررسی کنید. کمپرسور و فن و اتصالات آن ها را چک کنید. اگر دچار مشکل بودند آن ها را تعویض کنید. اگر مشکلی نداشتد یا با تعویض آن ها مشکل برطرف نشد، دمپر را بررسی کنید. هیتر دمپر و اتصالات آن نیز نیاز به بررسی دارند. در صورت لزوم دمپر یا هیتر دمپر را تعویض کنید. اگر هیچ یک از موارد گفته شده مشکل نداشتند، به سراغ بررسی و تعمیر برد الکترونیکی بروید.

در صورتی که قطعات نیاز به تعویض داشتند، با صفاهان سرویس تماس بگیرید. صفاهان سرویس برای تعمیر یخچال فریزر امرسان از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند.

ارور FA یخچال فریزر امرسان

علت ارور: این ارور وجود مشکل در فن را نشان می دهد.

رفع ارور: برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر امرسان به هنگام بروز این ارور، بایستی ابتدا فن و اجزای آن را چک کنید. اتصالات مربوط به فن را نیز بررسی نمایید. اگر نیاز بود فن را تعمیر یا تعویض کنید. اگر فن مشکلی نداشت ممکن است برد الکترونیکی معیوب باشد. آن را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

ارور LA یخچال فریزر امرسان

علت ارور: هنگامی که این ارور بروز می کند، یعنی لامپ یخچال دچار مشکل یا خرابی شده است.

رفع ارور: برای حل مشکل، باید لامپ، اجزای آن و اتصالات مربوطه را بررسی کنید. هر کدام که مشکل داشت را تعویض کنید. هنگام تعویض دقت کنید که قطعه جدید مشابه قطعه قدیمی باشد. اگر لامپ و سایر موارد گفته شده سالم بودند، ممکن است برد الکترونیکی مشکل داشته باشد.

ارور H2/H1 یخچال فریزر امرسان

علت ارور: هنگامی که هیتر دیفراست دچار مشکل شود، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: قبل از هر چیز خوب است بدانید که هنگام خرابی هیتر دیفراست، یخچال شما دچار برفک زدن و یخ زدن بیش از اندازه می شود. برای عیب یابی و حل مشکل، ابتدا هیتر دیفراست را چک کنید. اتصالات مربوطه را نیز بررسی کنید. اگر هیتر مشکل داشت، آن را تعویض کنید. اگر سالم بود به دنبال عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی بروید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر امرسان در اصفهان کجاست؟

اگر می خواهید یخچال فریزر خود را به دست شرکتی بسپارید که تعمیرات شما را به بهترین نحو، در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اصل انجام دهد، شرکت صفاهان سرویس بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در مجموعه ما با انجام مصاحبه ها و ازمون ها بهترین تعمیرکاران را گرد هم آورده ایم. همچنین این تعمیرکاران به صورت رندوم مورد بررسی قرار می گیرند که از ارائه خدمات به شما عزیزان در بالاترین سطح اطمینان حاصل کنیم.

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال فریزر امرسان در اصفهان

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر یخچال فریزر امرسان و دیگر لوازم خانگی و درخواست انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران باتجربه و متخصصص صفاهان سرویس با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید. در کمتر از 24 ساعت تعمیرکار به منزل شما آمده و تعمیرات را برای شما انجام می دهد.

هزینه تعمیر یخچال فریزر امرسان

شما می توانید از نظر معقول و مناسب بودن هزینه تعمیرات مطمئن باشید. تعرفه تعمیر یخچال فریزر در صفاهان سرویس طبق مصوبه اتحادیه می باشد. علاوه بر این تمامی هزینه ها به صورت جزئی به شما اعلام می گردد. جهت اطلاع از هزینه تعمیرات قسمت های مختلف یخچال فریزر امرسان می توانید به منوی بالای ساید، قسمت تعرفه ها و سپس تعرفه یخچال فریزر مراجعه کنید.

همچنین با تماس با شماره های مجموعه صفاهان سرویس، می توانید به صورت تلفنی استعلام قیمت نمایید.

خدمات دیگر ما برای برند امرسان:

تعمیر یخچال ساید بای ساید امرسان در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *