نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان

5/5 - (106 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

مشکلات و ارورهای یخچال ساید بای ساید الکترواستیل برای مصرف کنندگان بسیار ناراحت کننده می باشد و بدلیل ندانستن چگونگی برطرف کردن آن ها قادر به استفاده از این دستگاه نمی باشند. ارورهای این یخچال هر کدام بیانگر خرابی های مختلف در یخچال ساید بای ساید الکترواستیل هستند که شما با دانستن معانی آن ها می توانید راحت تر دستگاه را تعمیر کنید.

ما در ادامه به شما معنای ارورها و چگونگی برطرف کردن ارور را به همراه مشکلات رایج به شما عزیزان آموزش می دهیم. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان به شما در تعمیر این دستگاه کمک می‌ کند و بهترین خدمات را به شما در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان ارائه می دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل: آشنایی با ارورها

E10 E11 E12

کد خطای E10 در یخچال ساید الکترواستیل

علت: این ارور به معنای وجود مشکل در فن اوپراتور می باشد. خرابی و عملکرد نادرست فن باعث می شود تا ارور E10 ظاهر شود.

رفع ارور: فن را به خوبی بررسی کنید. هر چیزی که مانع چرخیدن فن شده است را از بین ببرید. پروانه های فن را به خوبی بررسی کنید. اگر فن شکسته بود و یا سوخته بود برای تعویض آن اقدام کنید. درین یخچال را بررسی کنید در صورتی که گرفتگی وجود داشت آن را بررسی کنید.

کد خطای E11

ارورهای یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

علت: اگر در دستگاه شما فن کندانسور دچار مشکل شود و نتواند به خوبی عمل کند ارور E11 بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود.

رفع ارور: از سالم بودن فن اطمینان حاصل کنید. پروانه های فن را بررسی کنید تا شکستگی نداشته باشد. اگر شکسته بود و یا سوخته بود فن نو جایگزین آن کنید. اگر ارور رفع نشد برد الکترونیکی دستگاه باید توسط تکنسین بررسی شود. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل کمک کند.

کد خطای E12 در یخچال ساید بای ساید Electrosteel

علت: ارور E12 در یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل به معنای وجود مشکل در کابل دیتا و یا خرابی برد می باشد و باید سریعا برای رفع کردن مشکل اقدام کنید.

رفع ارور: شما باید برای رفع این ارور از یک تکنسین کمک بخواهید تا برد الکترونیکی دستگاه را مورد بررسی قرار دهد و به رفع ارور بپردازد.

مشکلات رایج یخچال ساید الکترواستیل

خرابی ترمودیسک

ترمودیسک قطعه ای است که مانند یک کلید می باشد که برای قطع و وصل کردن سیستم دیفراست به کار می رود. این قطعه زمانی که دما زیر صفر درجه باشد فعال می شود و سیستم برفک زدایی را فعال می کند و پس از اینکه دما به حد استاندارد رسید قطع می شود. خرابی این قطعه در یخچال باعث می شود تا این عمل به خوبی انجام نشود و مواد غذایی درون یخچال خراب شوند.

معیوب شدن المنت سیستم دیفراست در یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

المنت وظیفه گرم کردن اوپراتور برای برفک زدایی می باشد. در صورتی که این قطعه خراب شود سیستم برفک زدایی به خوبی کار نخواهد کرد و دمای یخچال افت پیدا می کند. برای بررسی و تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در این مشکل با یک متخصص تماس بگیرید.

خرابی فن اوپراتور ساید الکترواستیل

فن اوپراتور در یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل سرمای تولید شده توسط اوپراتور را در داخل دستگاه به گردش در می آورد خرابی این فن باعث می شود تا دمای درون دستگاه افزایش یابد.

خرابی سنسور محیطی یخچال الکترواستیل

سنسور محیطی در دستگاه دما را اندازه گیری می کند و در صورت نیاز فرمان فعال شدن کمپرسور و فن های درون یخچال را صادر می کند خرابی این سنسور باعث می شود تا کمپرسور و فن ها فعال نشوند و یا به طور مداوم کار کنند که باعث افزایش یا کاهش دما در دستگاه می شود. . چنانچه برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان به کمک نیاز داشتید می توانید به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

معیوب شدن تایمر دیفراست یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

خراب شدن تایمر دیفراست که وظیفه زمانبندی کار کردن قطعات سیستم دیفراست را بر عهده دارد باعث می شود تا تمامی قطعات به درستی عمل نکنند و سیستم دیفراست به خوبی کار نکند.

معیوب شدن ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید Electrosteel

خرابی ترموستات باعث می شود تا عمل قطع و وصل کردن کمپرسور بر اساس میزان دمای درون یخچال به خوبی صورت نگیرد و دمای درون دستگاه افزایش یا کاهش یابد.

خرابی فن کندانسور ساید الکترواستیل

عیب یابی یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

کار فن کندانسور سرد کردن لوله های بیرونی کندانسور است. زمانی که فن به درستی عمل نکند دمای درون یخچال افزایش می یابد و باعث می شود تا فشار زیادی به موتور و کمپرسور وارد شود و باعث خرابی آن ها شود. برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

سر و صدا در یخچال الکترواستیل

علت اصلی سر و صدا تراز نبودن و نصب نادرست دستگاه می باشد. همچنین شکستگی پروانه های فن ها باعث ایجاد سر و صدا می شود. خرابی کمپرسور نیز از دیگر دلایل وجود سر و صدا می باشد.

روشن نشدن یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

دلیل اصلی بروز دادن این اتفاق نوسان و قطعی برق می باشد که در صورت وجود مشکل در برق منزل نباید دستگاه خود را به برق متصل کنید. پارگی و فرسوده شدن سیم برق دستگاه نیز باعث می شود تا برق به یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل نرسد و روشن نشود.

اگر برق و سیم برق مشکلی نداشت خرابی برد الکترونیکی باعث بروز این اتفاق شده است که باید از تعمیر کاران حرفه ای بخواهید تا دستگاه شما را تعمیر کند. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل کمک کند.

بسته نشدن درب یخچال

از شایع ترین دلیل بسته نشدن درب خرابی و پوسیدگی لاستیک دور درب می باشد. همچنین چیدمان نادرست مواد غذایی و…  باعث می شود تا درب به خوبی بسته نشود.

سرد نشدن فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

عواملی که باعث سرد نشدن فریزر می شود خرابی ترموستات، کم شدن گاز فریز، خرابی و عملکرد نادرست کمپرسور، فرسودگی لاستیک دور درب، خرابی فن های دستگاه و خرابی سیستم دیفراست می باشد. در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید، برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترو استیل با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید.

وجود برق در بدنه یخچال فریزر ساید بای ساید الکترواستیل

دلیل اصلی وجود برق در بدنه فرسودگی و پارگی اتصالات درون دستگاه می باشد. برای تست آن شما باید با یک متخصص تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در اصفهان کجاست؟

چنانچه شما می خواهید بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان را پیدا کنید که به شما در تعمیر گارانتی بدهد و همچنین از قطعات اصلی در دستگاه شما استفاده کند، صفاهان سرویس می تواند این خدمات را به شما ارائه دهد. این مجموعه گارانتی 60 روزه در صورت مواجه شدن با همان مشکل را به شما می دهد. همچنین تعمیرکاران ماهر این مجموعه دستگاه شما را در کمترین زمان عیب یابی و تعمیر می‌کنند. بدلیل استفاده از قطعات اصلی در تعمیر دستگاه شما از به وجود آمدن مشکلات دیگر جلوگیری می شود.

در صورت مواجه شدن با مشکلات و ارورهای لوازم خانگی خود می توانید به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و از مقالات مفید و کامل این مجموعه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل می توانید با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در بهارستان
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در پیربکران
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در دولت آباد
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در زرین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در فلاورجان
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در فولادشهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل در مبارکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *