تعمیر ماشین ظرفشویی

ظرفشویی

تعمیر، نصب و سرویس

ماشین ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی


تعمیر ماشین ظرفشویی


سرویس ماشین ظرفشویی


 تعمیر ماشین ظرفشویی

صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی در انواع مختلف را انجام می دهد.

 ماشین ظرفشویی ها امروزه به یک وسیله ثابت در هر خانه ای تبدیل شده است. مخصوصا زمانی که یک مهمانی داشته باشید و در آخر مهمانی انبوهی از ظروف کثیف را داشته باشید، ماشین ظرفشویی یک کمک دهنده بسیار خوب است.

شما هر لوازم خانگی ای که در خانه داشته باشید، نیاز است که نکاتی را در استفاده از آن رعایت کنید که عمر آن را افزایش دهید.

رعایت نکات استفاده از ماشین ظرفشویی نیاز شما را از تعمیر آن کمتر می کند. اگر بعد از مدت ها استفاده، نیاز به تعمیر ظرفشویی پیدا کردید، مهم است که تعمیر ماشین ظرفشویی توسط یک شخص متخصص و مورد اعتماد انجام گیرد.

صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، مراحل نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی شما را توسط بهترین  و با تجربه ترین، متخصصان انجام می دهد.

نصب ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی انواع مختلفی دارد. سه نوع ایستاده، رومیزی و توکار انواع آن می باشد که نصب آنها نیز متفاوت می باشد.

ماشین ظرفشویی ایستاده: این ماشین ظرفشویی ارتفاع بیشتری نسبت به مدل های دیگه دارد به همین دلیل در جایگاه هایی که در کابینت ها قرار داده شد، جای نمی گیرد. عمدتا این ظرفشویی ها را در کنار کابینت ها قرار می دهند.

ماشین ظرفشویی رومیزی: راحت ترین نصب، نصب این نوع می باشد. این ظرفشویی ها روی میز یا کابینت ها قرار می گیرد و نیازی به نصب خاصی ندارد. شما می توانید بعد از اتمام کار حتی آن را از آشپزخانه خارج کنید.

ماشین ظرفشویی توکار: برای نصب ظرفشویی توکار یک مکانی در کابینت ها مشخص شده است که شما باید آن را در این مکان نصب کنید. عمدتا در بین کابینت ها، در زیر سینک ظرفشویی و یا داخل کابینت ها قرار می گیرد.

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، کار نصب ظرفشویی را در انواع مختلف انجام می دهیم.

چطور درخواست یک متخصص برای نصب ظرفشویی را ثبت کنیم؟

شما می توانید با همکاران ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید. بعد از تماس شما، همکاران ما آدرس و موارد لازم را از شما می گیرند و با هماهنگی شما برای نصب به منزل شما می آیند.

صفاهان سرویس در بیشتر شهرهای این استان نمایندگی دارد.

مراحل نصب ظرفشویی توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

 • جایگاهی که برای نصب ظرفشویی در نظر می گیرید باید به پریز برق، لوله آب و فاضلاب نزدیک باشد.
 • شیلنگ های خروجی و ورودی ترجیحا به شیرهای اختصاصی نصب کنید.
 • برای اینکه تخلیه راحت صورت بگیرد، لوله تخلیه را در ارتفاع 50 تا 90 سانتی متری از سطح زمین نصب کنید.
 • پریزی که برای ماشین ظرفشویی در نظر می گیرد ترجیحا به تنهایی استفاده شود و اگر می خواهید از سه راهی استفاده کنید، این سه راهی حداقل 20 آمپری باشد.
 • ظرفشویی را با احتیاط حمل کنید و در جایگاهش قرار دهید. سعی کنید شیب آن دو درجه باشد. در این حالت لرزش آن کمتر است.

توصیه می شود جایگاهی که قرار است ظرفشویی نصب شود را یک متخصص از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، انتخاب کند. آن ها نکات لازمه را می دانند و با توجه به آنها بهترین جایگاه را انتخاب می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی

رایج ترین تعمیراتی که برای مشکلاتی که برای ظرفشویی ها به وجود می آید انجام می گیرد، شامل موارد زیر می شود:

 • تعمیر قفل درب
 • تعویض ترموستات
 • تعمیر موتور ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 • تعویض شیر برقی، شلنگ تخلیه، پمپ تخلیه، واشر درب و ….
 • تعمیر یا تعویض المنت
 • و….

متخصصان ما در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، طی سال ها تجربه و تخصصی که دارند می توانند تعمیر ماشین ظرفشویی شما در اصفهان را انجام دهند.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی خود را در اصفهان به صفاهان سرویس بسپاریم؟

در صورتی که قطعات ماشین ظرفشویی نیاز به تعویض داشته باشد با قطعات اورجینال تعویض می گردد و به هیچ عنوان از قطعات فیک استفاده نمی شود. داشتن نمایندگی های صفاهان سرویس در بیشتر شهرستان های استان اصفهان نیز باعث شده است شما در بیشتر شهرها بتوانید به نمایندگی های ما دسترسی داشته باشید.

صفاهان سرویس گارانتی 60 روزه خدمات تعمیر ظرفشویی دارد. در صورت امکان تعمیرات در منزل انجام می گیرد و نیازی به حمل ظرفشویی تا نمایندگی نیست. نیازی نیست نگران هزینه های دریافتی باشید، هزینه تعمیرات در صفاهان سرویس طبق تعرفه دریافت می گردد.

وجود متخصصان خبره در صفاهان سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، این امکان را می دهد که به دلیل تخصص آنها، عیب یابی و تعمیر به سرعت انجام می گیرد.

و موارد دیگر که با یک بار استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی ما با آنها آشنا و مشتری ثابت ما خواهید شد.

نمایندگی های صفاهان سرویس در چه شهرهایی است؟

 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان
 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در پیربکران
 • نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در دولت آباد
 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در مبارکه

سرویس ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی مانند هر دستگاه دیگری نیاز به سرویس های دوره ای دارند. سرویس های دوره ای و رعایت نکات استفاده از ماشین ظرفشویی ،عمر این ماشین را افزایش می دهد.

هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی علاوه بر سرویس، باید نکاتی را نیز رعایت کنید. ماشین ظرفشویی حتما باید تراز باشد.

شوینده هایی برای ظرفشویی استفاده کنید که مخصوص آن باشد و کیفیت خوبی داشته باشد. علاوه بر آن به تاریخ انقضای این مواد شوینده دقت کنید.

 هنگامی که فیلتر را تمیز می کنید آن را به درستی در جای خود قرار دهید. قبل از این که ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار دهید آن ها را به خوبی تمیز کنید تا آشغال ها در ظرفشویی نریزد.

چه مواردی در سرویس ظرفشویی بررسی و سرویس می شوند؟

اجزا اصلی ظرفشویی باید به طور دوره ای بررسی گردند. اجزا اصی شامل موارد زیر می شود:

ضامن درب ظرفشویی، شیلنگ ورودی و سنسور آب، جت پمپ، مخزن نمک و مایع، شیر برقی، پمپ تخلیه، هیدروستات، برد الکترونیکی، آب پاش ها و….

 سخن آخر

هر وسیله یک دفترچه راهنما دارد. حتما قبل از نصب و استفاده، آن را مطالعه کنید و همچنین این دفترچه را نگه دارید که در آینده بتوانید از آن راهنمایی بگیرید.

اگر اولین بار است که ظرفشویی خود را نصب می کنید، از یک متخصص و یا نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، درخواست کنید نصب را برای شما انجام دهد و یا راهنمایی لازم را ارائه دهد.

سرویس های دوره ای ظرفشویی را فراموش نکنید و در استفاده از آن نکات لازم را رعایت کنید. این امر باعث می شود که دستگاه عمر طولانی تری داشته باشد و شما نیاز به تعمیر مداوم آن را نداشته باشید.

تعمیرات ظرفشویی را حتما به یک متخصص بسپارید. شما می توانید در مواجه با ارورها یا مشکلات، با مطالعه در مقالات و یا دفترچه، ارور و یا مشکل را رفع کنید. ولی در صورتی که ظرفشویی نیاز به تعمیر دارد حتما این کار را به یک تکنسین بسپارید.

صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، مفتخر است که با سال ها تخصص و تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، در تمام مراحل نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی همراه شما باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزشگاهفروشگاه تعرفهپذیرش