نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

5/5 - (100 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

امروزه لوازم خانگی به گونه ای طراحی شده اند که می توانند مشکلات خود را به افراد اطلاع می دهند. ارورهایی که بر روی دستگاه ظاهر می شوند، اطلاعاتی به تعمیرکاران و افراد می دهد که بتوانند از مشکل دستگاه با خبر شوند و در تعمیر آن بهتر عمل کنند. خیلی از افراد معانی ارورها را نمی دانند و در تعمیر و استفاده از آن دستگاه به مشکل بر می خورند.

ما قصد داریم تا در این مقاله درباره معنا و چگونگی رفع ارورها و مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید DAEWOO با شما صحبت کنیم. البته توجه داشته باشید که بسیاری از خرابی های دستگاه باید توسط افراد متخصص برطرف شوند. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان به شما بهترین خدمات را در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان ارائه می دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو : آشنایی با ارورها

EA EU EG

کد خطای EA در یخچال ساید بای ساید دوو

ارورهای یخچال ساید بای ساید دوو

علت: اگر دستگاه به صورت پیوسته یخ را 3 بار بیندازد ارور EA بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: یخساز را به طور کامل و دقیق مورد بررسی قرار دهید. اگر لازم بود از یک تکنسین بخواهید تا یخساز را بررسی و آن را تعمیر کند.

کد خطای EU در یخچال ساید بای ساید دوو

علت: این ارور به معنای خرابی سنسور یخ می باشد. که عملکرد نادرست و معیوب شدن آن دلیل نمایش این ارور می‌شود.

رفع ارور: در ابتدا یخ های یخچال خود را بیرون بیاورید اگر مشکل بر طرف نشد سنسور را به کمک اهم متر بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض نمایید. همچنین اتصالات سنسور را چک کنید و هر گونه اتصالی و قطعی را برطرف نمایید.  در صورتی که نتوانستید این ارور را حل کنید با صفاهان سرویس جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای EG در یخچال ساید بای ساید دوو

علت: این ارور به معنای وجود مشکل در یخساز دستگاه می باشد که عملکرد نادرست آن باعث شده است تا ارور EG بر روی نمایشگر نمایان شود.

رفع ارور: باید یخساز بررسی شود. اگر یخساز خراب شده بود باید آن را تعویض کنید.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید دوو

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید DAEWOO

چنانچه دستگاه شما روشن نمی شود باید از وجود برق در پریز استفاده اطمینان حاصل کنید. به کمک یک مولتی متر مقدار ولتاژ پریز را اندازه بگیرید. اگر برق منزل وصل بود و در پریز برق وجود نداشت برق منزل را قطع کرده و درب پریز را باز کنید و به رفع مشکل بپردازید. در صورتی که برق منزل قطع شده بود و یا برق نوسان داشت باید یخچال ساید بای ساید دوو را از برق بکشید و تا پایدار شدن آن صبر کنید.

سپس دستگاه را به برق متصل کنید. در صورتی که سیم برق دستگاه پوسیده و یا پاره شده بود باید یک سیم نو جایگزین آن کنید تا مشکل برطرف شود. در آخر در صورت حل نشدن مشکل باید برد الکترونیکی توسط یک تکنسین بررسی شود. بررسی قطعه های مهم در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو را به یک مرکز معتبر بسپارید.

کار نکردن موتور یخچال ساید بای ساید دوو

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو

اگر موتور کار نمی‌کند باید از سالم بودن موتور اطمینان حاصل کنید. در صورتی که موتور سوخته بود باید یک موتور نو جایگزین آن شود. اگر پس از بررسی متوجه شدید که موتور سالم است باید رله و برد الکترونیکی چک شوند و در صورت نیاز تعمیر و تعویض شوند.

خرابی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید دوو

اگر پس از شست و شوی دستگاه خود صفحه نمایشگر از کار افتاده باشد بدلیل وارد شدن آب به داخل آن احتمال سوختن صفحه نمایشگر وجود دارد که باید توسط تکنسین بررسی شود. همچنین قطعی اتصال بین صفحه نمایشگر و برد الکترونیکی و یا خرابی برد الکترونیکی نیز از دیگر  دلایل  از کار افتادن صفحه نمایشگر دستگاه می باشد. در صورتی که در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان به کمک نیاز داشتید می توانید از ما کمک بگیرید.

خرابی برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید دوو

اگر تمامی مشکلات دستگاه را پیگیری کنید احتمال زیاد به برد الکترونیکی بر می‌خورید. زیرا برد الکترونیکی دستگاه تمامی فرمان های لازم را به تمامی نقاط و اجزای دستگاه انتقال می دهد و خراب شدن آن باعث می شود تا دستگاه به خوبی کار نکند. در صورتی که برد معیوب شده باشد باید توسط افراد متخصص مورد بررسی قرار گیرد و تعمیر شود. به هیچ عنوان خود فرد نباید برای تعمیر آن اقدام کند. شما می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان با کارشناسان صفاهان سرویس تماس بگیرید.

یخ زدایی نکردن یخچال ساید بای ساید DAEWOO

هیتر و المنت در یخچال ساید بای ساید دوو عمل یخ زدایی را انجام می دهند که خرابی آن ها باعث می شود که یخ زدایی صورت نگیرد. شما باید آن ها را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز برای تعویض آن ها اقدام کنید.

خنک نشدن یخچال ساید بای ساید دوو

خنک نشدن دستگاه برای افراد بسیار نگران کننده می باشد. زیرا کار دستگاه که خنک نگه داشتن مواد غذایی است به خوبی انجام نمی شود. خنک نشدن یخچال ساید بای ساید دوو می تواند به دلیل خرابی کمپرسور باشد. همچنین از کار افتادن فن اوپراتور، معیوب شدن سنسور دما و  خراب شدن ترموستات نیز از دیگر دلایل بروز این اتفاق می باشد.

شما باید درب یخچال را نیز به خوبی بررسی کنید تا به خوبی بسته شود و هوای داخل یخچال به بیرون انتقال پیدا نکند. در آخر اگر لازم بود گاز دستگاه را شارژ نمایید تا مشکل برطرف شود. صفاهان سرویس به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان کمک می‌کند و بهترین خدمات را به شما در این زمینه ارائه می دهد.

سر و صدای یخچال ساید بای ساید دوو

تراز نبودن دستگاه از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن سر و صدای یخچال ساید بای ساید DAEWOO می باشد. اگر سر و صدای به وجود آمده از پشت دستگاه باشد مشکل از موتور و یا فن کندانسور دستگاه است که باید مورد بررسی قرار گیرند. چنانچه صدا از داخل یخچال فریزر بود فن ها مشکل پیدا کرده است که احتمال شکسته شدن پروانه ها وجود دارد.

وجود بوی نامطبوع در داخل یخچال ساید بای ساید دوو

اگر مواد غذایی بر روی قفسه های دستگاه ریخت سریعا آن را تمیز کنید، زیرا باقی ماندن آن ها باعث انتشار بود بد می شود. مواد غذایی خود را با درپوش مناسب داخل یخچال بگذارید. همچنین مواد غذایی نباید مدت طولانی نگه داری شود زیرا فاسد می شوند و باعث انتشار بوی نامطبوع می شوند.

یک تکنسین متخصص در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو می تواند در حل هر کدام از این مشکلات به شما کمک کند. پس در صورتی که حل آنها از توان شما خارج بود، حتما با یک تکنسین تماس بگیرید.

افزایش دمای درون یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیرات یخچال ساید دوو

اگر کمپرسور به خوبی کار می کند و گاز دستگاه مناسب است، باز ماندن درب دستگاه و گذاشتن غذای داغ در داخل یخچال ساید بای ساید دوو باعث افزایش دما می شود. همچنین خرابی سنسور دما و ترموستات دستگاه باعث می شود تا عملکرد کمپرسور مختلل شود و دما افزایش یابد.

ساخته نشدن یخ در یخساز یخچال ساید بای ساید دوو

اگر شما یخچال ساید بای ساید دوو خود را به تازگی نصب کرده اید باید به مدت 48 ساعت صبر کنید تا عمل یخسازی صورت گیرد. اگر لازم بود از یک تکنسین بخواهید تا یخساز را مورد بررسی قرار دهد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان کجاست؟

یک مرکز تعمیرات خوب بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. صفاهان سرویس به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، به شما مشتریان عزیز گارانتی خدمات 60 روزه می دهد. این مجموعه برای تعمیر لوازم خانگی شما از قطعات اصلی استفاده می‌کند تا از به وجود آمدن دیگر مشکلات جلوگیری کند.

همچنین لیست کاملی از ارورهای هر دستگاه و روش حل آن را در وب سایت خود انتشار داده است که شما بتوانید در صورت مواجه شدن با ارورها از آنها استفاده کنید. در صورتی که علاقه مند به یادگیری تعمیرات هستید، می توانید به بخش اموزش های سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و از آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید استفاده کنید.

بهترین متخصصان در این مجموعه گرد هم امده اند که بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو می توانید با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

تعمیر یخچال ساید دوو در منزل انجام می شود؟

بله. به دلیل سنگینی این دستگاه و همچنین سختی حمل آن، متخصصان ما به محل و منزل شما مراجعه می کنند و تعمیرات را در منزل شما انجام می دهند.

هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو چه مقدار است؟

شما ممکن است با مشکلات متعددی در ساید خود مواجه شوید که هر کدام نشان دهنده خرابی در یک قطعه خاص هستند. از این رو نمی توان یک هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ثابت را اعلام کرد. ولی برای اینکه شما بتوانید این هزینه را محاسبه کنید، در سایت صفاهان سرویس، قسمت تعرفه ها، هزینه تعمیر هر قطعه آورده شده است.

چگونه می توان فیلتر یخچال ساید بای ساید دوو را ریست کرد؟

شما باید هر 6 ماه فیلتر تصفیه آب ساید دوو را عوض کنید. بعد از عوض کردن آن دکمه LOCK و  ICE MAKER LUCK را به طور همزمان تقریبا 5 ثانیه نگه دارید تا ریست شود. در این حالت باید چراغ نشانگر فیلتر از رنگ قرمز به سبز تبدیل شود.

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در دولت آباد
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مبارکه

4 دیدگاه

 • سلام. نمایشگر یخچال من مشکل داره
  بعضی وقت ها برنامه ها رو عوض میکنه و خاموش هم نمیشه. مشکل از کجاست؟

  • سلام. ممکن است مشکل از برد باشد، ولی نیاز به بررسی دقیق تر دارد. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما را راهنمایی میکنند.

 • سلام
  منظورتون از اینکه نوشتید گارانتی ۶۰ روزه دارید چیه؟این گارانتی شامل چی میشه؟

  • سلام بر شما
   تعمیراتی که تکنسین های ما انجام می دهند دارای گارانتی می باشد. در واقع شما برای مشکلی در دستگاه خود از خدمات ما استفاده می کنید. در صورتی که تا 60 روز بعد از تعمیرات، دوباره با همان مشکل مواجعه شدید، ما تعمیرات مجدد را رایگان برای شما انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *