نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

5/5 - (100 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

امروزه لوازم خانگی به گونه ای طراحی شده اند که می توانند مشکلات خود را به افراد اطلاع می دهند. ارورهایی که بر روی دستگاه ظاهر می شوند، اطلاعاتی به تعمیرکاران و افراد می دهد که بتوانند از مشکل دستگاه با خبر شوند و در تعمیر آن بهتر عمل کنند. خیلی از افراد معانی ارورها را نمی دانند و در تعمیر و استفاده از آن دستگاه به مشکل بر می خورند.

ما قصد داریم تا در این مقاله درباره معنا و چگونگی رفع ارورها و مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید DAEWOO با شما صحبت کنیم. البته توجه داشته باشید که بسیاری از خرابی های دستگاه باید توسط افراد متخصص برطرف شوند. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان به شما بهترین خدمات را در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان ارائه می دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیرات هر دستگاهی بهتر است توسط نمایندگی انجام گیرد. نمایندگی ها، به دلیل تخصص برند مربوطه می توانند خدمات با کیفیت تری را ارائه دهند. در صورت خرابی ساید دوو نیز بهتر است شما به نمایندگی محل زندگی خود مراجعه کنید. نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان، صفاهان سرویس می باشد.

تکنسین های نمایندگی این برند می توانند برای حل مشکلات متعدد در کمترین زمان عیب یابی را انجام دهند و سپس به تعمیر دستگاه بپردازند. تعمیر ساید دوو دو حالت دارد. ممکن است روی نمایشگر ساید دوو، شما ارورهایی را مشاهده کنید. در ادامه لیست کاملی از ارورهای ساید دوو همراه با روش حل آن را برای شما آورده ایم.

اما ممکن است دستگاه به شما اروری نمایش ندهد اما کارکرد طبیعی خود را نیز نداشته باشد. به طور مثال روشن نشود، موتور یکسره کار کند، سردی کافی را نداشته باشد، یخساز مشکل داشته باشد و مشکلات متعدد دیگری که در گذشت زمان ممکن است شما با آن مواجه شوید.

در این حالت شما حتما باید از یک فرد متخصص بخواهید دستگاه شما را بررسی و در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعه خراب و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو کند.

آشنایی با ارورهای یخچال ساید بای ساید دوو

EA EU EG

کد خطای EA در یخچال ساید بای ساید دوو

ارورهای یخچال ساید بای ساید دوو

علت: اگر دستگاه به صورت پیوسته یخ را 3 بار بیندازد ارور EA بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: یخساز را به طور کامل و دقیق مورد بررسی قرار دهید. اگر لازم بود از یک تکنسین بخواهید تا یخساز را بررسی و آن را تعمیر کند.

کد خطای EU در یخچال ساید بای ساید دوو

علت: این ارور به معنای خرابی سنسور یخ می باشد. که عملکرد نادرست و معیوب شدن آن دلیل نمایش این ارور می‌شود.

رفع ارور: در ابتدا یخ های یخچال خود را بیرون بیاورید اگر مشکل بر طرف نشد سنسور را به کمک اهم متر بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض نمایید. همچنین اتصالات سنسور را چک کنید و هر گونه اتصالی و قطعی را برطرف نمایید.  در صورتی که نتوانستید این ارور را حل کنید با صفاهان سرویس جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای EG در یخچال ساید بای ساید دوو

علت: این ارور به معنای وجود مشکل در یخساز دستگاه می باشد که عملکرد نادرست آن باعث شده است تا ارور EG بر روی نمایشگر نمایان شود.

رفع ارور: باید یخساز بررسی شود. اگر یخساز خراب شده بود باید آن را تعویض کنید.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید دوو

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید DAEWOO

چنانچه دستگاه شما روشن نمی شود باید از وجود برق در پریز استفاده اطمینان حاصل کنید. به کمک یک مولتی متر مقدار ولتاژ پریز را اندازه بگیرید. اگر برق منزل وصل بود و در پریز برق وجود نداشت برق منزل را قطع کرده و درب پریز را باز کنید و به رفع مشکل بپردازید. در صورتی که برق منزل قطع شده بود و یا برق نوسان داشت باید یخچال ساید بای ساید دوو را از برق بکشید و تا پایدار شدن آن صبر کنید.

سپس دستگاه را به برق متصل کنید. در صورتی که سیم برق دستگاه پوسیده و یا پاره شده بود باید یک سیم نو جایگزین آن کنید تا مشکل برطرف شود. در آخر در صورت حل نشدن مشکل باید برد الکترونیکی توسط یک تکنسین بررسی شود. بررسی قطعه های مهم در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو را به یک مرکز معتبر بسپارید.

کار نکردن موتور یخچال ساید بای ساید دوو

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو

اگر موتور کار نمی‌کند باید از سالم بودن موتور اطمینان حاصل کنید. در صورتی که موتور سوخته بود باید یک موتور نو جایگزین آن شود. اگر پس از بررسی متوجه شدید که موتور سالم است باید رله و برد الکترونیکی چک شوند و در صورت نیاز تعمیر و تعویض شوند.

خرابی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید دوو

اگر پس از شست و شوی دستگاه خود صفحه نمایشگر از کار افتاده باشد بدلیل وارد شدن آب به داخل آن احتمال سوختن صفحه نمایشگر وجود دارد که باید توسط تکنسین بررسی شود. همچنین قطعی اتصال بین صفحه نمایشگر و برد الکترونیکی و یا خرابی برد الکترونیکی نیز از دیگر  دلایل  از کار افتادن صفحه نمایشگر دستگاه می باشد. در صورتی که در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان به کمک نیاز داشتید می توانید از ما کمک بگیرید.

خرابی برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید دوو

اگر تمامی مشکلات دستگاه را پیگیری کنید احتمال زیاد به برد الکترونیکی بر می‌خورید. زیرا برد الکترونیکی دستگاه تمامی فرمان های لازم را به تمامی نقاط و اجزای دستگاه انتقال می دهد و خراب شدن آن باعث می شود تا دستگاه به خوبی کار نکند. در صورتی که برد معیوب شده باشد باید توسط افراد متخصص مورد بررسی قرار گیرد و تعمیر شود. به هیچ عنوان خود فرد نباید برای تعمیر آن اقدام کند. شما می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان با کارشناسان صفاهان سرویس تماس بگیرید.

یخ زدایی نکردن یخچال ساید بای ساید DAEWOO

هیتر و المنت در یخچال ساید بای ساید دوو عمل یخ زدایی را انجام می دهند که خرابی آن ها باعث می شود که یخ زدایی صورت نگیرد. شما باید آن ها را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز برای تعویض آن ها اقدام کنید.

خنک نشدن یخچال ساید بای ساید دوو

خنک نشدن دستگاه برای افراد بسیار نگران کننده می باشد. زیرا کار دستگاه که خنک نگه داشتن مواد غذایی است به خوبی انجام نمی شود. خنک نشدن یخچال ساید بای ساید دوو می تواند به دلیل خرابی کمپرسور باشد. همچنین از کار افتادن فن اوپراتور، معیوب شدن سنسور دما و  خراب شدن ترموستات نیز از دیگر دلایل بروز این اتفاق می باشد.

شما باید درب یخچال را نیز به خوبی بررسی کنید تا به خوبی بسته شود و هوای داخل یخچال به بیرون انتقال پیدا نکند. در آخر اگر لازم بود گاز دستگاه را شارژ نمایید تا مشکل برطرف شود. صفاهان سرویس به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان کمک می‌کند و بهترین خدمات را به شما در این زمینه ارائه می دهد.

سر و صدای یخچال ساید بای ساید دوو

تراز نبودن دستگاه از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن سر و صدای یخچال ساید بای ساید DAEWOO می باشد. اگر سر و صدای به وجود آمده از پشت دستگاه باشد مشکل از موتور و یا فن کندانسور دستگاه است که باید مورد بررسی قرار گیرند. چنانچه صدا از داخل یخچال فریزر بود فن ها مشکل پیدا کرده است که احتمال شکسته شدن پروانه ها وجود دارد.

وجود بوی نامطبوع در داخل یخچال ساید بای ساید دوو

اگر مواد غذایی بر روی قفسه های دستگاه ریخت سریعا آن را تمیز کنید، زیرا باقی ماندن آن ها باعث انتشار بود بد می شود. مواد غذایی خود را با درپوش مناسب داخل یخچال بگذارید. همچنین مواد غذایی نباید مدت طولانی نگه داری شود زیرا فاسد می شوند و باعث انتشار بوی نامطبوع می شوند.

یک تکنسین متخصص در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو می تواند در حل هر کدام از این مشکلات به شما کمک کند. پس در صورتی که حل آنها از توان شما خارج بود، حتما با یک تکنسین تماس بگیرید.

افزایش دمای درون یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیرات یخچال ساید دوو

اگر کمپرسور به خوبی کار می کند و گاز دستگاه مناسب است، باز ماندن درب دستگاه و گذاشتن غذای داغ در داخل یخچال ساید بای ساید دوو باعث افزایش دما می شود. همچنین خرابی سنسور دما و ترموستات دستگاه باعث می شود تا عملکرد کمپرسور مختلل شود و دما افزایش یابد.

ساخته نشدن یخ در یخساز یخچال ساید بای ساید دوو

اگر شما یخچال ساید بای ساید دوو خود را به تازگی نصب کرده اید باید به مدت 48 ساعت صبر کنید تا عمل یخسازی صورت گیرد. اگر لازم بود از یک تکنسین بخواهید تا یخساز را مورد بررسی قرار دهد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان کجاست؟

یک مرکز تعمیرات خوب بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. صفاهان سرویس به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، به شما مشتریان عزیز گارانتی خدمات 60 روزه می دهد. این مجموعه برای تعمیر لوازم خانگی شما از قطعات اصلی استفاده می‌کند تا از به وجود آمدن دیگر مشکلات جلوگیری کند.

صفاهان سرویس با داشتن سابقه درخشان در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان و همچنین به‌ عنوان نمایندگی تعمیر مجاز دوو، بهترین مرجع، در صورت بروز خرابی ساید بای ساید دوو، در اصفهان می باشد. تخصص و تبهر تکنسین ‌های ما در این نمایندگی باعث شده است، تا بسیاری از کدهای خطایی که مردم با هر مدل از یخچال ساید بای ساید دوو پیدا می‌کنند، برای تعمیر و سرویس ساید خود، با ما تماس گرفته و تجربه متفاوتی از خدمات را با نمایندگی صفاهان سرویس تجربه می کنند.

نمایندگی صفاهان سرویس از جمله بهترین و ماهر ترین متخصص های ساید بای ساید دوو در اصفهان را دارا می باشد، که این مهارت ها را از آموزش ‌های بسیار و تجربه تعمیر در چندین ساله کسب کرده اند. به همین علت است که فرایند تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان با سرعت، دقت و بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.

همچنین لیست کاملی از ارورهای هر دستگاه و روش حل آن را در وب سایت خود انتشار داده است که شما بتوانید در صورت مواجه شدن با ارورها از آنها استفاده کنید. در صورتی که علاقه مند به یادگیری تعمیرات هستید، می توانید به بخش اموزش های سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و از آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید استفاده کنید.

بهترین متخصصان در این مجموعه گرد هم امده اند که بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو می توانید با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

تعمیر یخچال ساید دوو در منزل انجام می شود؟

بله. به دلیل سنگینی این دستگاه و همچنین سختی حمل آن، متخصصان ما به محل و منزل شما مراجعه می کنند و تعمیرات را در منزل شما انجام می دهند.

هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو چه مقدار است؟

شما ممکن است با مشکلات متعددی در ساید خود مواجه شوید که هر کدام نشان دهنده خرابی در یک قطعه خاص هستند. از این رو نمی توان یک هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ثابت را اعلام کرد. ولی برای اینکه شما بتوانید این هزینه را محاسبه کنید، در سایت صفاهان سرویس، قسمت تعرفه ها، هزینه تعمیر هر قطعه آورده شده است.

چگونه می توان فیلتر یخچال ساید بای ساید دوو را ریست کرد؟

شما باید هر 6 ماه فیلتر تصفیه آب ساید دوو را عوض کنید. بعد از عوض کردن آن دکمه LOCK و  ICE MAKER LUCK را به طور همزمان تقریبا 5 ثانیه نگه دارید تا ریست شود. در این حالت باید چراغ نشانگر فیلتر از رنگ قرمز به سبز تبدیل شود.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • سلام. نمایشگر یخچال من مشکل داره
  بعضی وقت ها برنامه ها رو عوض میکنه و خاموش هم نمیشه. مشکل از کجاست؟

  • سلام. ممکن است مشکل از برد باشد، ولی نیاز به بررسی دقیق تر دارد. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما را راهنمایی میکنند.

 • سلام
  منظورتون از اینکه نوشتید گارانتی ۶۰ روزه دارید چیه؟این گارانتی شامل چی میشه؟

  • سلام بر شما
   تعمیراتی که تکنسین های ما انجام می دهند دارای گارانتی می باشد. در واقع شما برای مشکلی در دستگاه خود از خدمات ما استفاده می کنید. در صورتی که تا 60 روز بعد از تعمیرات، دوباره با همان مشکل مواجعه شدید، ما تعمیرات مجدد را رایگان برای شما انجام می دهیم.

 • سلام بر شما و سپاس از خدمات خوبتون
  علت روشن ماندن صفحه نمایش ساید دوو چیه؟

  • سلام و سپاس از شما
   متوجه منظورتون نشدم، نیاز است که اطلاعات کاملتری در اختیار ما قرار دهید. در حالت عادی ممکن است چراغ هایی از صفحه روشن باشند (به دلیل نمایش تنظیمات فعال شما). اما اگر بعد از غیرفعال یا فعال کردن یک دکمه تغییری در نمایش آن روی صفحه نمایش مشاهده نکردید ممکن است صفحه نمایش دچار اتصالی شده باشد و یا برد شما مشکل داشته باشد. البته هر چراغی که روشن بماند و خاموش نشود دلایل خود را نیز می تواند داشته باشد. به طور مثال اگر لامپ آبریز و یا یخساز شما روشن مانده و خاموش نمی شود می تواند دلایلی همچون بسته نشدن دریچه آنها، خرابی لامپ مربوط به آبریز و یخ ساز و خرابی سوئیچ چراغ داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *