تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام ارور

ارور E1

دلیل: مشکل آبگیری ماشین ظرفشویی دوو

راه حل: بررسی شیر برقی اب از جهت بسته نبودن، بررسی سیم کشی از جهت قطع نبودن، بررسی شیر آب شهری از  نظر بسته نبودن و قطع نبودن و در صورتی که مشکلات قبلی نبود تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به دست تعمیرکار

ارور E3

دلیل: داغ شدن المنت ماشین ظرفشویی

راه حل: تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بدست تعمیرکار مجرب

ارورE4

 سر ریز شدن آب ماشین ظرفشویی

راه حل: مشکل از سوییچ آبریزی یا هیدروستات ماشین ظرفشویی یا پمپ تخلیه است که باید تعمیرکار آن را بررسی کند که می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارورE6

مدار باز درون ترمیستور

راه حل: چک کردن سیم های مربوط به ترمیستور و در صورت نیاز عوض کردن سنسور بدست تعمیکار

ارورE7

مدار کوتاه در داخل NTC

راه حل: چک کردن ان تی سی و در صورت لزوم عوض کردن سیم هایی که به ان تی سی مربوط هستند (بدست تعمیرکار بسپارید تا تعمیر ماشین ظرفشویی دوویتان انجام شود)

ارورE8

علت: ایراد در شیر توزیع ماشین ظرف شویی دوو

راه حل: بررسی شیر توزیع و در صورت نیاز تعویض شیر توزیع ماشین ظرفشویی دوو

ارورE9

علت: مشکل در صفحه لمس و تاچ ماشین ظرفشویی دوو به دلیل نگه داشتن یکی از کلید ها بیشتر از 30 ثانیه یا نشستن گرد و غبار و چربی روی صفحه

راه حل: اگر چربی یا گرد و غبار روی آن نشسته باید آن را تمیز کنید.

ارورED

علت: مشکل در اتصال برد اصلی با برد صفحه نمایش

راه حل: باید سیم کشی بین این دو برد را چک کنید اگر مشکلی نبود هر دو برد اصلی و صفحه نمایش باید چک شوند که باید آن را به دست تعمیر کار بسپارید تا تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام دهد.

رفع مشکلات ماشین ظرفشویی دوو

رفع مشکلات ماشین ظرفشویی دوو

در این قسمت به بررسی نحوه تعیر ماشین ظرفشویی دوو در هنگام به وجود آمدن مشکل می پردازیم. البته باید در نظر داشته باشید که در صورت بروز مشکل های جدی  باید تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را بدست تعمیر کاران ماهر بسپارید. می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان را به دست تعمیر کاران ماهر صفاهان سرویس بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام نشتی آب

چک کردن شلنگ تخلیه و پمپ ظرفشویی از جهت پاره نبودن و گرفته نبودن و مسدود نبودن، بررسی خم شدگی شلنگ،چک کردن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو و در صورت نبودن مشکل تماس با شرکت صفاهان سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام بروز صدای بلند و ناهنجار

چک کردن بلبرینگ از نظر سابیدگی یا شکستگی، چک کردن پولی قرقره از نظر ترک خوردگی یا پوسیدگی، از کار افتادن بلبرینگ های موتور و ایراد در پمپ تخلیه نیز می تواند دلیل بروز صدا باشد که باید تعمیرکار آنها را بررسی و تعمیر کند.

تعمیر ماشین ظرف شویی دوو هنگام کار نکردن

 بررسی فشار آب از نظر کم نبودن، بررسی اتصال ماشین ظرفشویی دوو به برق، بررسی شیرآب، بررسی شلنگ های ورودی آب از نظرشکستگی و در صورتی که هیچ یک از این مشکلات نبود تماس با شرکت صفاهان سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هنگام تخلیه نکردن آب

بررسی پمپ تخلیه از نظر گرفتگی، بررسی شلنگ های تخلیه ماشین ظرفشویی از نظر گرفتگی، خوردگی و پارگی و تعویض پمپ تخلیه در صورت نیاز.

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برند دوو شامل:

تعمیرماشین لباسشویی دوو

تعمیرسایدبای ساید دوو

تعمیریخچال فریزر دوو