تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

5/5 - (4 امتیاز)

یکی از پرطرفدارترین مدل های یخچال ها، ساید بای ساید ها هستند. با توجه به ظاهر زیبا و همچنین فضایی که اشغال می کنند، این روزها خریداران زیادی داشته اند. یکی از برندهای معروف یخچال فریزر، بوش می باشد. اما یخچال های ساید بای ساید Bosch هم همانند هر لوازم خانگی دیگر در صورتی که به طور صحیح از آن استفاده نشود و یا حتی بر اثر استفاده طولانی مدت ممکن است با مشکلاتی مواجه شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش یکی از مواردی است که باید به سرعت انجام بگیرد. چون مواد غذایی موجود در آن، در صورتی که مدت طولانی بیرون باشند و گرم شوند، خراب خواهند شد. مورد خوبی که در لوازم خانگی امروزی وجود دارد، نمایش ارورها هستند. این ارورها به ما می گویند که مشکل از چیست. گاهی اوقات بدون مراجعه به تکنسین ، خود ما می توانیم مشکل را با توجه به ارور متوجه شویم و حتی آن را برطرف کنیم.

در این مقاله شما را با ارورهای یخچال ساید بای ساید بوش آشنا می کنیم و همچنین روش های رفع آن را نیز به شما می گوییم. توجه داشته باشید که در بعضی موارد نیاز است که از یک مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش برای رفع ارورها کمک بگیرید. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

ارورها و روش تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

ارور E21 ارور F1 ارور R1
ارور RT ارور EU ارور ES
ارور EA ارور E01 ارور EF
ارور ET

ارور E21 یخچال ساید بای ساید بوش

علت ارور: اگر مشکلی در ارتباط بین ماژول صفحه نمایش و برد کنترل یخ ساز و آب سرد کن یخچال باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: برای رفع مشکل، سیم های اتصال را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.

ارور F1 ساید بای ساید بوش

اروهای یخچال ساید بای ساید بوش

علت ارور: خرابی سنسور محیطی و سنسور دیفراست باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: سیم های متصل به سنسور را بررسی کنید. اگر سیم ها متصل بودند مقاومت سنسور را اندازه بگیرید. در صورت خرابی سنسور آن را تعویض کنید. جهت تعویض قطعات برای تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان، با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید. استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات لوازم خانگی بسیار مهم است. این مجموعه این اطمینان را به شما می دهد که در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نبود و نیاز به تعویض داشت، از قطعات اصل و اورجینال استفاده کند.

ارور R1 یخچال ساید بای ساید بوش

علت ارور: در صورتی که سنسور یخچال به درستی عمل نکند و خطا بدهد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: مقاومت سنسور را اندازه بگیرید. سیم های متصل به سنسور را نیز بررسی کنید. اگر سیم ها مشکلی نداشتند و خود سنسور معیوب بود آن را تعویض کنید.

ارور RT ساید بای ساید بوش

علت ارور: خرابی سنسور محیطی باعث بروز این ارور‌ می شود.

رفع ارور: مقاومت سنسور را اندازه بگیرید. سیم های متصل به سنسور‌ را نیز بررسی کنید. اگر سنسور معیوب بود آن را تعویض کنید. در صورتی که برای رفع ارور و تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش مشکل داشتید، حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

ارور EU یخچال ساید بای ساید بوش

علت ارور: این ارور نشان می دهد کلید روشن و خاموش یخساز یخچال معیوب است.

رفع ارور: سیم های متصل به یخ‌ ساز را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را برطرف کنید. اگر درست نشد دکمه یخ ساز را تعویض کنید.

ارور ES یخچال ساید بای ساید بوش

علت: اگر کلید یخ ریز یخچال خراب شود این ارور‌ بروز می کند.

رفع ارور: محفظه یخساز و یخ ریز را چک کنید. اگر نیاز بود کلید یخ ریز را تعویض کنید.

ارور EA یخچال ساید بای ساید بوش

علت: خرابی موتور تایم یخساز ساید بای ساید علت بروز این ارور است.

رفع ارور: سیم های متصل به موتور را چک کنید. اگر مشکلی نبود موتور یخساز را تعویض کنید. همانزور که قبلا نیز ذکر شد، تعویض قطعات باید تویط یک تکنسین متخصص در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش انجام بگیرد.

ارور E01 ساید بای ساید بوش

علت ارور: اگر سنسور یخساز یخچال دچار قطعی باشد این ارور نمایان می شود.

رفع ارور: سیم های متصل به سنسور و مقاومت سنسور را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل در سیم ها آن را برطرف کنید و در صورت وجود مشکل در سنسور آن را تعویض کنید.

ارور EF یخچال ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

علت ارور: اگر در سیستم سنسور شمارنده آب مشکلی باشد این ارور بروز می کند.

رفع ارور: لوله آب ورودی یخچال و فیلتر آب را بررسی کنید. اگر مشکلی نبود سنسور را تعویض کنید.

ارور ET یخچال ساید بای ساید بوش

علت ارور: این ارور نشان می دهد که مشکلی در کلید یخساز یخچال وجود دارد.

رفع ارور: یخساز یخچال و کلید آن را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل در هرکدام آن را تعمیر یا تعویض کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان است که علاوه بر یخچال، انواع مدل ها و برندهای ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی را نیز تعمیر می کند. دارا بودن بهترین متخصصان، هزینه تعمیرات شفاف و بر اساس تعرفه مصوب، داشتن نمایندگی در اکثر شهرهای استان اصفهان از جمله ویژگی های این مجموعه می باشد. خدمات ارائه شده توسط این مرکز دارای گارانتی هستند و در صورتی که در زمان گارانتی، دستگاه با همان مشکل مواجه شد، به صورت رایگان دوباره تعمیر می شود.

در صورتی که برای تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان و یا تعمیر دیگر لوازم خانگی نیاز به کمک و یا راهنمایی داشتید، می توانید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر علاقه مند به آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید هستید، می توانید به سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و از آموزش های آن بهره ببرید.

 

خدمات دیگری که برای برند بوش انجام می دهیم:

تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.