تعمیر آبسرد کن یخچال فریزر بوش

5/5 - (7 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

در این مقاله قرار است درباره موضوعاتی چون معرفی سیستم آبسرکن و کاربرد آن، خرابی های آبسردکن یخچال بوش و در آخر هزینه تعمیر آبسرد کن یخچال فریزر بوش صحبت کنیم.

یخچال های بسیار قدیمی که سیستم آبسردکن در آن ها وجود نداشت، برای دسترسی به آب خنک، باید درب یخچال را باز کرد. این باز و بسته کردن مداوم درب یخچال باعث خروج هوای سرد و در نتیجه کارکرد بیشتر موتور می شد. در نتیجه باعث افزایش مصرف انرژی و کاهش عمر یخچال شما می شد.

امروزه بر روی درب یخچال فریزرها سیستمی تعبیه شده است که برای دسترسی به آب خنک، دیگر نیازی به باز کردن درب یخچال نیست. کافیست لیوان را به اهرم تعبیه شده فشار دهید تا به آب خنک دسترسی پیدا کنید. اسم این سیستم آبسرکن است.

در صورت مواجعه با هر مشکل در سیستم آبسردکن یخچال فریزر بوش می توانید از تکنسین های مرکز صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان کمک بگیرید.

معرفی سیستم آبسردکن یخچال بوش و کاربرد آن

آبسردکن یخچال بوش یک ویژگی است که در برخی مدل‌ های یخچال‌ ها وجود دارد و به کمک آن می توانید آب را سرد کنید. این ویژگی به صورت یک بسته جداگانه در یخچال قرار می گیرد. شامل یک محفظه برای نگهداری آب و یک سیستم خنک کننده است که باعث می شود آب سرد شود.

از این ویژگی در حالت عادی برای نگهداری آب سرد، نوشیدنی ها و یا سایر موادی که باید در دمای پایین نگهداری شوند استفاده می گردد. در صورت وجود مشکل در قسمت آبسردکن، بهتر است از یک متخصص جهت تعمیر آبسردکن یخچال فریزر بوش کمک بگیرید.

اجزای تشکیل دهنده آبسرکن یخچال فریزر بوش

اجزای تشکیل دهنده آبسرکن یخچال فریزر بوش

اجزای تشکیل دهنده آبسرکن یخچال بوش شامل موارد زیر می ‌باشد:

  • مخزن آب یخچال فریز بوش: این بخش برای نگه ‌داری آب استفاده می ‌شود.
  • لوله ‌های آب: این لوله‌ ها برای جابه جایی آب از مخزن تا اهرم آبسرکن استفاده می شود.
  • فیلتر آب یخچال بوش: رسوبات و ذرات بزرگ آب ورودی به مخزن را می گیرد.

خرابی های آبسردکن یخچال فریزر بوش

عدم خروج آب از آبسردکن یخچال فریزر بوش

ممکن است دلایل متعددی باشد که باعث عدم خروج آب از آبسردکن یخچال بوش شود. به عنوان مثال، ممکن است خط لوله ‌های آب سردکن مسدود شده یا یخ زده باشند، فیلتر آب نیاز به تعویض داشته باشد، پمپ آب و یا سیستم تزریق آب کار نکند. یا حتی می‌ تواند به دلیل خرابی در بخش الکتریکی یخچال بوش باشد.

برای رفع و تعمیر آبسرد کن یخچال فریزر بوش می توانید از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

سرد نشدن آب آبسردکن یخچال فریزر بوش

سرد نشدن آب در آبسردکن می تواند چند علت داشته باشد:

  • فیلتر آبسرکن یخچال فریزر بوش: فیلتر آب به روی خطوط آب قرار گرفته و به حذف ذرات و مواد سنگین از آب کمک می ‌کند. در صورتی که عمر فیلتر تمام شده باشد یا کثیف شده باشد، سرعت جریان آب کاهش می‌یابد و باعث کاهش سرعت و حجم آب در آبسردکن شده و در نتیجه سرد نمی ‌شود.
  • کمپرسور: کمپرسور وظیفه فشرده سازی گاز را دارد و در صورت خراب شدن یا کم توان بودن، سرد نکردن آبسردکن یخچال بوش را تحت تأثیر قرار می‌ دهد.
  • ترموستات: ترموستات مسئول کنترل دمای یخچال بوش است. در صورت خرابی یا عدم عملکرد صحیح آن، دمای آبسردکن از دسترس خارج می ‌شود.

هزینه تعمیر آبسرد کن یخچال فریزر بوش

هزینه تعمیر آبسرد کن یخچال فریزر بوش

از جمله هزینه هایی که برای تعمیر آبسرد کن باید پرداخت کنید شامل موارد زیر می شود:

  • عیب بابی سیستم آبسردکن
  • هزینه تعویض قطعات مجموعه آبسردکن
  • هزینه قطعات استفاده شده
  • ایاب و ذهاب

کلام آخر…

شاید فکر کنید که سیستم آبسردکن یک مجموعه ساده و فاقد پیچیدگی است. اما باید به شما بگوییم که در صورت تعمیر و تعویض نامناسب قطعات آبسردکن باعث نشتی و به وجود آمدن خرابی های بیشتر در یخچال فریزر بوش شما می شود‌.

به همین علت می توانید از تکنسین های با تجربه مجموعه صفاهان سرویس جهت تعمیر آبسرد کن یخچال فریزر بوش در اصفهان کمک بگیرید‌. جهت تماس با ما می توانید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *