تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

5/5 - (62 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر شما در منزل خود از یخچال ساید بای ساید Beko استفاده می کنید، ممکن است با ارورهایی روی این یخچال مواجه شده باشید. این ارورها نشان می دهند که ساید شما با یک مشکل برخورد کرده است و نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو و یا بررسی می باشد.

گاهی اوقات مشکل یک مورد کوچک و ساده است و خود شما می توانید تعمیر یخچال ساید بای ساید را انجام دهید. اما گاهی اوقات نیز کد نشان داده شده به یک مشکل جدی اشاره می کند که نیازمند تخصص و مهارت برای تعمیر آن است. صفاهان سرویس به عنوان مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان، می تواند در این زمینه به شما کمک کند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید که با دلیل هر ارور یخچال ساید بای ساید بکو و همچنین روش رفع آن ها آشنا شوید.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

درباره برند بکو بیشتر بدانید

آشنایی با برندی که می خواهیم از آن دستگاه خریداری کنیم و یا دستگاهی از آن در منزل ما است، می تواند بسیار مفید باشد. بکو یک برند ترکیه ای است. در سال 1967 در ترکیه توسط “وهبی کوچ” تاسیس شده است. بکو که با نام انگلیسی Beko شناخته می شود از همان ابتدا قوی وارد بازار شد. به طوری که در سال 2005 این برند را یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده تلویزیون در اروپا می شناختند.

تولید دستگاه هایی همچون یخچال فریزر، لباسشویی و ظرفشویی در سال 2009 و با ادغام بکو با شرکت ارپیک شروع شد. بکو در این سال ها بسیار تلاش کرده و پرقدرت عمل کرده است، به طوری که در حال حاضر توانسته است یکی از برندهای معروف باشد. همچنین به 130 کشور در جهان محولات خود را صادر می کند.

در مجموعه ما تعمیر ماشین ظرفشویی بکو، ماشین لباسشویی بکو و همچنین تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان توسط خبره ترین متخصصان انجام می گیرد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو : آشنایی با ارورها

E0 E1 E2 E3
E4 E8 E9 E10
E11 E12 E13 E14/E15

کد خطای E0 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: اگر سنسور دمای فریزر دستگاه دچار مشکل شد و یا عملکرد صحیحی نداشت ارور E0 بر روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید بکو نمایان می شود.

رفع ارور: شما برای رفع ارور E0 باید در ابتدا سنسور دمای فریزر را مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز سنسور را تعویض نمایید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و هر گونه مشکل در آن رفع گردد.

کد خطای E1 در یخچال ساید بای ساید بکو

ارورهای یخچال ساید بای ساید بکو

علت: خرابی سنسور دیفراست فریزر دلیل پدیدار شدن ارور E1 بر روی دستگاه می باشد.

رفع ارور: سنسور دیفراست به همراه اتصالات آن باید چک شوند. در صورت نیاز سنسور تعویض گردد و هر گونه اتصالی و قطعی در اتصالات سنسور رفع شود تا ارور E1 برطرف شود. در صورتی که برای بررسی این ارور نیاز به کمک داشتید، می توانید با کارشناسان صفاهان سریس، مرکزتعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان، با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

کد خطای E2 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: اگر در یخچال و فریزر ساید بای ساید بکو سیستم دیفراست به خوبی عمل نکند و یا خراب شده باشد ارور E1 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. باز بودن درب یخچال نیز دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: فن یخچال را مورد بررسی قرار دهید. اگر لازم بود فن را تعویض نمایید. سپس سنسور دیفراست، ترمودیسک و ترموفیوز را تست کنید و اگر لازم بود آن را تعویض نمایید. کمپرسور را چک کنید و سپس اقدام به شارژ گاز دستگاه کنید.

کد خطای E3 در فریزر ساید بای ساید بکو

علت: ارور E3 در یخچال و فریزر ساید بای ساید بکو به معنای خرابی یا عملکرد نادرست سنسور دمای محیطی یخچال می باشد.

رفع ارور: سنسور محیطی یخچال تست شود. اگر سنسور خراب شده بود سنسور نو جایگزین آن کنید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود. اگر ارور همچنان بر روی نمایشگر باقی مانده بود برای تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو به تکنسین مربوطه مراجعه کنید.

کد خطای E4 در یخچال ساید بای ساید Beko

علت: هنگامی که در یخچال ساید بای ساید بکو ترموفیوز و یا المنت فریزر خراب شوند و یا عملکرد صحیحی نداشته باشند ارور E4 پدیدار می شود.

رفع ارور: در ابتدا ترموفیوز دستگاه را چک کنید و در صورت نیاز برای تعویض آن اقدام کنید. سپس به سراغ المنت دستگاه بروید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. اتصالات یخچال و فریزر ساید بای ساید بکو نیز چک شود.

کد خطای E8 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: زمانی که یخساز دستگاه به دلیل خرابی سنسور یخساز از کار افتاده باشد ارور E8 بر روی نمایشگر یخچال و فریزر بکو نمایش داده می شود.

رفع ارور: سنسور یخساز باید بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات آن نیز مورد بررسی قرار گیرد و هر گونه مشکل در آن رفع شود تا ارور E8 از روی نمایشگر دستگاه محو شود. اگر ارور همچنان باقی مانده بود باید برد الکترونیکی یخچال و فریزر بکو را تست کنید که برای تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در این حالت نیازمند فردی با تجربه و دانش فنی بالا هستید.

کد خطای E9 در یخچال و فریزر ساید بای ساید بکو

علت: زمانی که دستگاه یخساز یخچال و فریزر بکو خراب شده باشد و یا عملکرد صحیحی نداشته باشد باعث می شود تا ارور E9 بر روی نمایشگر پدیدار شود.

رفع ارور: یخساز را به صورت کامل و دقیق بررسی کنید. اتصالات آن نیز باید چک شود. اگر لازم بود اقدام به تعمیر یا تعویق یخساز کنید.

کد خطای E10 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: خرابی سنسور محیطی دستگاه می تواند دلیل نمایش این ارور باشد.

رفع ارور: سنسور محیطی به همراه اتصالات بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

کد خطای E11 در فریزر ساید بای ساید بکو

علت: دلیلی پدیدار شدن این ارور خرابی یا عملکرد غیر صحیح سنسور دیفراست می باشد.

رفع ارور: از سالم بودن سنسور دیفراست اطمینان حاصل کنید و اگر سنسور خراب شده بود آن را تعویض نمایید. اتصالات نیز بررسی شود.

کد خطای E12 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: خرابی المنت یا ترموفیوز یخچال ساید بای ساید بکو باعث ظاهر شدن ارور E12 می شود.

رفع ارور: شما باید عملکرد المنت و ترموفیوز را بررسی کنید و در صورت خرابی هر یک از آن ها اقدام به تعویض آن کنید. اتصالات دستگاه نیز باید مورد بررسی قرار گیرند.

کد خطای E13 در یخچال ساید بای ساید بکو

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بکو

علت: علت اصلی نمایش این ارور خراب بودن فن کندانسور می باشد.

رفع ارور: از سلامت فن اطمینان حاصل کنید. اگر پروانه های فن شکسته بود و یا فن سوخته بود آن را تعویض نمایید. تعویض قطعات باید با قطعات اصل و اورجینال صورت بگیرد. از این رو به صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان، مراجعه کنید که مطمئن باشید از قطعه های اصل استفاده می کنند.

کد خطای E14 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: خرابی هر یک فن های یخچال و فریزر ساید بای ساید بکو دلیل نمایش این ارور است.

رفع ارور: تمامی فن ها مورد بررسی قرار گیرد و در صورت خرابی هر یک از آن ها باید فن تو جایگزین شود. اتصالات دستگاه نیز بررسی شود.

کد خطای E15 در یخچال ساید بای ساید بکو

علت: این ارور مربوط به خرابی فن کندانسور می باشد.

رفع ارور: از سالم بودن فن مطمئن شوید. اتصالات فن بررسی شود. اگر لازم بود فن را تعویض کنید.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید بکو

گاز یخچال جهت سردسازی محیط داخلی دستگاه استفاده می شود. در صورتی که گاز تمام شود، یخچال شما نمی تواند مواد غذایی را خنک یا منجمد کند. از این رو شما در صورتی که مشاهده کردید هوای داخل ساید بکو گرم است، حتما میزان گاز را بررسی کنید. از دلایل دیگری که می تواند منجر به تمام شدن گاز شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نشت گاز به دلیل سوراخ شدن لوله های کمپرسور.
 • استشمام بوی بد داخل یخچال، که این مورد به دلیل فاسد شدن موادغذایی اتفاق می افتد.
 • سرد بودن کندانسور که دلیل بر نشتی گاز است.

در صورتی که موارد بالا را مشاهده کردید که نشان از خالی بودن گاز و یا نشتی دارد، سریعا با یک مرکز معتبر تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان کجاست؟

شما برای انتخاب مجموعه مناسب باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
 • دریافت هزینه تعمیرات ساید بای ساید طبق مصوبه اتحادیه و به صورت شفاف و روشن
 • به روز بودن اطلاعات تکنسین ها
 • داشتن گارانتی برای تعمیرات
 • و…

صفاهان سرویس تمام موارد بالا را دارا می باشد و از این رو یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان است. همچنین این مرکز در اکثر شهرهای استان اصفهان دارای نمایندگی می باشد و شما می توانید در کمترین زمان از خدمات آنها استفاده کنید.

شماره تماس مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در اصفهان

برای استفاده از خدمات صفاهان سرویس جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو و دیگر لوازم خانگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09130108396 تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو

هنگامی که یخچال شما خراب می شود، از طرفی نگران مختل شدن روند زندگی روزمره به دلیل عدم وجود یک دستگاه کاربردی در منزل خواهید بود و از طرفی نگران اینکه چه مقدار هزینه باید بابت تعمیرات پرداخت کنید. همانطور که قبلا ذکر کردیم ما در مجموعه صفاهان سرویس، هزینه تعمیرات را طبق مصوبه اتحادیه از شما دریافت می کنیم.

اما نکته ای که مهم است، این می باشد که شما نیاز به تعمیرات دوباره دستگاه برای همان مشکل نداشته باشید. این امر نیازمند حضور تعمیرکار متخصص و باتجربه است. در تیم صفاهان سرویس تخصص بالای تعمیرکاران یکی از مواردی است که باعث بالا رفتن اعتبار ما شده است. ما این مورد را با ارائه گارانتی دو ماهه خدمات به شما تضمین می کنیم.

به این صورت ما کیفیت و قیمت را تضمین کرده و نگرانی های شما را بابت هزینه تعمیر ساید بکو کاهش می دهیم. در صورتی که می خواهید هزینه تعمیرات قطعه های مختلف یخچال ساید را مشاهده کنید، می توانید به بالای سایت ما و قست تعرفه یخچال ساید بای ساید مراجعه کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • سلام
  برای یخچال من مشکلاتی ایجاد شده است که یکی از دوستان گفتند ممکن است موتور یخچال سوخته باشد. از کجا بفهمم موتور سوخته یا نه؟

  • سلام بر شما
   توجه داشته باشید که در زمان مشکل نباید از افراد غیرمتخصص کمک بگیرید و عیب یابی دستگاه با این اطلاعات کم و حتی با گفتن نشانه ها به صورت صددرصدی انجام نمی شود. در صورتی که یخچال شما با مشکل مواجه شده است، بهترین راه کمک گرفتن از یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو می باشد. در ادامه برای شما علائم سوختن موتور یخچال ساید بای ساید بکو را ذکر می کنیم:
   *سرد نشدن فضای داخلی و در واقع گرم بودن داخل یخچال
   * نشنیدن صدای کارکردن موتور
   *گرم شدن موتور
   *سر و صدای بیش از حد عادی یخچال
   *به مشام رسیدن بوی سوختگی در داخل یخچال ساید بکو
   البته توجه داشته باشید که این موارد می توانند از وجود مشکل در دیگر قطعات نیز باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *