تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان

5/5 - (87 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

لوازم خانگی ممکن است خرابی هایی داشته باشد و این خرابی ها به صورت یک ارور و یا کد خطا نمایش داده می شود. دانستن معانی این ارورها به تعمیر دستگاه و رفع ارورها کمک می‌ کند. توجه داشته باشید که ارورهای حساس نیازمند تکنسین می باشد و خود افراد به هیچ عنوان نباید برای تعمیر آن ها اقدام کنند.

یکی از وسایل پرکاربرد در منازل یخچال ها هستند. در این مقاله شما را با ارورهای یخچال فریزر Beko و روش رفع آن ها آشنا می کنیم. صفاهان سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان با داشتن نیرو های ماهر و کاربلد می تواند بهترین خدمات را در زمینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و دیگر لوازم خانگی به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

نمایندگی یخچال فریزر بکو در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان : آشنایی با ارورها

E0 E1 E3 E4 3
4 5 6 7 12

کد خطای E0 در یخچال فریزر بکو

علت: اگر در یخچال و فریزر بکو شما رزیستور فریزر خراب شود ارور E0 نمایش داده می شود. همچنین اگر فن کمپرسور و فن فریزر به صورت دائم کار کند این ارور نمایش داده می شود.

رفع ارور: در ابتدا رزیستور را مورد بررسی قرار دهید اگر خراب شده بود باید تعویض گردد. فن کمپرسور و فن فریزر چک شود و هر چیزی که مانع چرخیدن آن شده است را از بین ببرید. اگر فن شکسته و یا سوخته بود اقدام به تعویض آن کنید.

کد خطای E1 در یخچال فریزر بکو

ارورهای یخچال فریزر بکو

علت: هنگامی که سنسور یخ زدایی فریزر عملکرد صحیحی نداشته باشد و یا سوخته باشد ارور E1 نمایش داده خواهد شد. روشن ماندن المنت در یخ زدایی نرمال به مدت 25 دقیقه نیز باعث ظاهر شدن این ارور می باشد.

رفع ارور: برای رفع این ارور در یخچال و فریزر بکو باید سنسورهای دیفراست و یخ زدایی بررسی شوند. اگر خراب شده بودند باید تعویض گردند. ترمودیسک و ترموفیوز نیز باید چک شوند و در صورت نیاز تعویض گردند. سپس به سراغ المنت و فن فریزر بروید و عملکرد آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

پروانه های فن بررسی شود و در صورت شکستگی آن ها اقدام به تعویض فن کنید. اگر ارور برطرف نشد مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد. برای تعویض قطعات باید به مراکزی مراجعه کنید که از طقعات اصل و اورجینال استفاده می کنند. صفاهان سرویس می تواند این اطمینان را به شما بدهد که جهت تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان از قطعات اصل استفاده خواهد کرد.

کد خطای E3 در یخچال فریزر بکو

علت: معنی ارور E3 در یخچال و فریزر بکو بدین معنا می باشد که سنسور های دستگاه و یا رزیستور یخچال خراب شده است و یا عملکرد صحیحی ندارد.

رفع ارور: سنسورهای دستگاه به همراه اتصالات آن باید مورد بررسی قرار بگیرند. در صورت خرابی سنسور و یا اتصالی در سیم کشی ها باید برای تعویض آن ها اقدام کنید. رزیستور یخچال نیز باید چک شود. اگر خراب شده بود باید یک رزیستور نو جایگزین آن شود.

کد خطای E4 در یخچال فریزر Beko

علت: وجود هر گونه مشکل در گرم کن و یا المنت یخ زدایی در یخچال فریزر بکو دلیل نمایش ارور E4 است. زمانی که مدت یخ زدایی به حداکتر خود یعنی 60 دقیقه رسیده باشد این ارور نمایش داده می شود.

رفع ارور: برای رفع این ارور لازم است تا المنت دستگاه بررسی شود و در صورت نداشتن عملکرد صحیح یک المنت نو جایگزین آن شود. اتصالات المنت باید چک شوند و هر گونه اتصالی و یا قطعی در آن رفع شود. اگر ارور رفع نشد مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد. می توانید برای تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان با کارشناسان ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کد خطای 3 در یخچال فریزر بکو

علت: زمانی که هیتر و المنت يخچال و فریزر بکو درست عمل نکند و یا خراب شده باشد ارور 3 بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور 3 در یخچال و فریزر بکو باید هیتر و المنت به طور کامل بررسی شوند.در صورت نیاز باید المنت و هیتر نو جایگزین آن ها شود. اتصالات نیز بررسی شود و اتصالی و قطعی رفع گردد.

کد خطای 4 در یخچال فریزر بکو

علت: وجود مشکل و یا خرابی در هر یک از سنسورهای یخچال باعث می شود تا ارور 4 بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار شود.

رفع ارور: باید در ابتدا برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود و سپس به سراغ سنسورها و اتصالات آن بروید و هر گونه مشکل در آن ها را رفع کنید و همچنین در صورت خرابی هر یک از سنسورها باید سنسور نو جایگزین شود. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعویض قطعات برای تعمیر یخچال فریزر بکو باید از یک تکنسین کمک بگیرید.

کد خطای 5 در یخچال فریزر بکو

علت: اگر در یخچال و فریزر بکو سنسور میحطی دستگاه خراب شده باشد و عملکرد صحیحی نداشته باشد ارور 5 بر روی دستگاه نمایش داده خواهد شد.

رفع ارور: باید از سلامت سنسور محیطی دستگاه اطمینان حاصل کنید. چنانچه سنسور خراب شده بود آن را تعویض کنید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود.

کد خطای 6 در یخچال فریزر بکو

علت: زمانی که دکمه های یخچال و فریزر بکو از کار افتاده باشند و کار نکنند این ارور ظاهر می شود.

رفع ارور: اتصالات دکمه ها باید بررسی شوند و هر گونه اتصالی و قطعی در آن برطرف شود. شما برای رفع این ارور نیازمند یک تکنسین می باشید. صفاهان سرویس می تواند در تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان به شما کمک کند.

کد خطای 7 در یخچال فریزر بکو

عیب یابی یخچال فریزر بکو

علت: زمانی که کمپرسور دستگاه عملکرد صحیحی نداشته باشد و یا خراب شده باشد ارور 7 نمایش داده می شود. همچنین نشت گاز دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: کمپرسور را به همراه اتصالات آن مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز کمپرسور را تعمیر و تعویض کنید. علت نشت گاز درون یخچال را پیدا کنید و آن را رفع نمایید.

کد خطای 12 در یخچال فریزر بکو

علت: ارور 12 در یخچال و فریزر بکو به معنای وجود مشکل در مدار سوئیچ دستگاه است که باید برای رفع آن اقدام کنید.

رفع ارور: مدار سوئیچ باید توسط یک تکنسین مورد بررسی قرار گیرد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با داشتن نیرو های توانمند و ماهر با دانش فنی بالا می تواند به شما در تعمیر لوازم خانگی کمک کند. صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیر یخچال فریزر و دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت می کند. علاقه مندان به این حوزه می توانند به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنند و از آموزش های آنها بهره مند شوند.

از ویژگی هایی که باعث تمایز مجموعه ما با دیگر مراکز شده است، می توان به ارائه گارانتی خدمات 60 روزه، انجام تعمیرات در محل، داشتن تکنسین تخصصی برند بکو و … اشاره کرد.

شماره تلفن مرکز تعمیرات یخچال فریزر بکو در اصفهان

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای تعمیر یخچال فریزر بکو و دیگر لوازم خانگی با شماره 09130451675 تماس حاصل کنید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان و ارائه راهنمایی های لازم می باشند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر بکو

یخچال فریزرها دستگاه هایی هستند که می توانند با مشکلات متفاوتی مواجه شوند. به اندازه همین تفاوت مشکلات، هزینه تعمیرات نیز متفاوت می باشد. از این رو ابتدا باید با حضور یک تعمیرکار در منزل شما دستگاه تست و بررسی شود و بعد از مشخص شدن مشکل یخچال، هزینه تعمیر یخچال بکو به شما اعلام شود.

ما تمامی هزینه تعمیرات را بر اساس هزینه های اعلام شده و مصوب اتحادیه از شما دریافت می کنیم. این امر باعث می شود هزینه ها معقول و مناسب باشد.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *